Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

napolitano
5. čer 2013

@vojtisek2007 ahojky u nás taky sluníčko a krásně 😵

mataharyy
5. čer 2013

Sluníčko!!!! Ale hned zrána pohled na Zálezlice a je mi tedy nedobře 😔

napolitano
5. čer 2013

@mataharyy Ti věřím.Pro Selinku jedem v sobotu,myslíš že když napytluji hadry,oblečení,tak se to někde upíchne 😨

mataharyy
5. čer 2013

@napolitano tak myslím že jo. začínají dělat sbírky všeho možného 😉

napolitano
5. čer 2013

@mataharyy Fajn dám se do toho 🙂 a jak je?

mataharyy
5. čer 2013

@napolitano Fajn, více méně 🙂 A jak u vás?

napolitano
5. čer 2013

@mataharyy Celkem to jde.Dneska jsme byli venku a hned je líp 😵

mataharyy
5. čer 2013

@napolitano my ne ač je moc pěkně, stále jsme lehce nachcípaný, tak jsem nechtěla riskovat další otočku... 😅

napolitano
5. čer 2013

@mataharyy Si to taky vybíráte na etapy ☹ To znám a je to na prd 🙄

mataharyy
5. čer 2013

@napolitano No když se z toho tak nějak vylížeme, tak se to při sebemenším záchvěvu počasí vrátí znovu, takže ač krásně, nechtěla jsem aby lítali venku, Ben ještě chrchle a má nudle, tak by mě stejně asi maminky na hřišti ukamenovali... 😅

napolitano
5. čer 2013

@mataharyy Přesně tohle znám,dostali zas multivitamíny a je to celkem ok. 😉

mataharyy
5. čer 2013

@napolitano No já ty doplňky moc nemám ráda, ale je fakt že teď se to ještě dost špatně honí ovocem a zeleninou... 🤐

Jináč jsem koukala jak se ti líbí to konstatování o těch paterčatech. No já čekala že to budou mít složité, ale spíše kvůli počtu dětí, než kvůli lidské hlouposti, ale evidentně je čeká "boj" na všech frontách 😅 Nemám k Romům příliš kladný vztah, ale znám dvě cikánské rodiny a ty jsou super 😀 😀 Holce držím palce, bude to fuška jak hrom, tak ať si ten začátek , kdy je o ně ještě mediální zájem užije, bo to je naposledy kdy jí někdo helfne 😅 Stejně jako těm vyplaveným... Zájem za čas opadne a všichni zůstanou sami 😔

vojtisek2007
6. čer 2013

Ahoj holky, tak jak u vás, jak se máte ?

u nás včera krásně, sluníčko a dnes ??? zataženo,poprchává, pro holiny jsem samozřejmě včera dojet nestihla, páč jsem měla cvičení,tak dneska, a doufám, že to v Táboře už bude tak nějak průjezdný....u nás ťuk,ťuk,ťuk zatím bez nemoci až se tomu divím, při tomhle počasí

napolitano
6. čer 2013

@mataharyy Já taky nejsem zasáncem pilulek,ale už jsem nevěděla kudy kam a pomohlo to. 😵

Jak už jsem psala,neměnila bych s ní 🙄 .Rómy nemůžu vystát,ale cikáni mi neva,když řvou já jsem róm a ne cikán,je zle 😝

@vojtisek2007 Ahojky,včera krásně,dneska fuj ☹

marton
6. čer 2013

Ahoj holky,asi je tu všude stejné,u nás taky pod mrakem ☹ .
Musela jsem si rozklikat články o paterčatech,podle maminky a babičky mě fakt vůbec nenapadlo,že jsou rómové.Podle fotek a článků jsou moc milí.A jak píše mataharry,humbuk utichne a jim zbyde spoustu práce.Si to nedovedu představit,dvě se dají,tři už obdivuji...
@napolitano taky přemýšlím nad multivitamíny.Nikdy jsem je nedávala,kupujeme dost ovoce,ale jak děti přibývají,tak si ty nemoci krásně předávají ☹ .

napolitano
6. čer 2013

@marton Ahojky,no právě. 😀 Jsem vypozorovala,že když ty manťáky,jak říká Verča,baští,jsou ok,jinak hrajem ping pong a já jsem z nich na mašli 😀 .Je to pro mě menší zlo než když jsou marod. 😎

vojtisek2007
6. čer 2013

@marton
@napolitano já dávám dětem Imunoglukan sirup - dlouhodobě, vysazuju jen na léto, ikdyž letos teda ne...a co spíš než vitamíny jako takové bych dávala laktobacily,který teda u nás už taky dávám dlouhodobě

napolitano
6. čer 2013

@vojtisek2007 Laktobacily u nás jedou taky 🙂 ,ale imunoglukan jsme taky zkusili,ale efekt 0,braly ho holky půl roku.Manťáci jsou pro nás lepší,mají Marťánky. 😉

mataharyy
6. čer 2013

@napolitano No právě to je to Romové se vesměs ohánějí rasizmem a rozkošnicky trpí, protože po nich někdo něco chce, cikán je prostě normální člověk. Ta cikánka říkala, no jak někdo řekne že je Rom, udělá se mi špatně, protože to zavání průserem, od jaktěživ jsme cikáni! 😅
@vojtisek2007 U nás pod mrakem, zatím neprší, ale dlouho to trvat nebude a začne... 🙄 A to kluci jeli nastěhovat zpět věci do dílny 😅
@marton Jsem říkala že jim ten byt přeji, ten kočárek taky a ty pleny taktéž, protože to co je ještě čeká, to si jen málo kdo dokáže představit 😅 Na ně bude hrozný tlak, každý bude čekat na jedinou maličkou chybu co udělají, aby se mohlo říkat, no jo, to jsou ty černý 😖 A k těm všem starostem, které budou mít, toto rozhodně nepřispěje ☹

vojtisek2007
6. čer 2013

@napolitano tak u nás zase nezabírali marťánci,vibovit apod...až ten imunoglukan....a laktobacily musí pořád...Eli už asi doživotně,tak vojta dostává taky

napolitano
6. čer 2013

@mataharyy Přesně,já jsem rasista,ale na blbý lidi 😀 😀 😀 a j 😀 a je jedno jakou 😀 mají barvu 🙄

@vojtisek2007 Jde o to,že člověk musí vyzkoušet co sedí 😝

vojtisek2007
6. čer 2013

@napolitano jo, my než přišli na to přišli, to bylo peněz co vylítlo komínem....

@mataharyy
@napolitano jojo, všem co blbě kecaj bych dala 5 mimin + jednu velkou holku do bytu 3+1 a starej se 😝 😝 😝 - tak týden bych jim dala, frajerům a frajerkám....jediný co mi na týhle kauze vadí je to titulování - supermáma - to,že počali a donosila 5dětí, je zázrak,ano,ale to z ní super mámu rozhodně nedělá, super máma z ní bude,až těch 5(6) dětí vychová slušné plnohodnotné lidi, pak ano, bude super máma,ale to i ta,která vychová jedno,že jo, co si budem povídat

napolitano
6. čer 2013

@vojtisek2007 Hezky napsáno 🙂

mataharyy
6. čer 2013

To naše miminko je nějaké nešťastné 😖 Chce jíst jen z flašky, když se snažím kojit, tak pláče, vzpíná se... Mě trefí 😒 A pak se chce stále jen chovat, položím ho a za deset vteřin řev jak hrom 🤐

vojtisek2007
6. čer 2013

@mataharyy a ty dokrmuješ ? tak třeba nemá na MM chuť 😀 😀 😀 a chce se tulínkovat s maminkou....co já bych za to dala, jedinej kdo je ochotnej se se mnou chvilku tulit je Vojta, jinak mám smůlu

marton
6. čer 2013

@mataharyy není malej v té fázi,co tohle mimča dělaj?Maty to měl taky,kolem 3 měsíce.Myslela jsem,že mu nic neteče ☹ .Bylo to o nervy.
@vojtisek2007 mě by úplně stačilo,kdyby tohle o mě jednou řekly moje děti 🙂 .Nemusí to být zrovna supermáma,to mě v uších zní tak nějak neupřímně,ale že jsme byli jako rodiče fajn,by mi stačilo 😉 .Teď mi musí stačit,že jsem pro dvojčata princezna a že se za mě starší kluci nestydí 😀 .

vojtisek2007
6. čer 2013

@marton přesně tak.... 😀

mataharyy
6. čer 2013

@vojtisek2007 No dokrmuji, taky když se po deseti minutách nepřisaje a vřeští tak rezignovaně dělám sunar, na to abych se s ním "hádala" nemám energii 😅 On se stále tulí, svou postýlku prakticky nezná, pořád se chová, nebo je u nás v posteli, je vyčuraný 😎
@marton Já jsem momentálně krásná jak magnolie v máje 😀 😀 😀 Asi má nějaké období, když to já neznám, on je první koho alespoň částečně kojí ještě v tomto věku 😅 Tak hádám to přejde, když ne, tak to sunar jistí, na to abych si rvala vlasy a jeho nechávala vyřvávat u prsou nemám ani náladu, ani energii... Mám dvě sunarové děti, ono by to to třetí taky přežilo 😅 a než jsme se nastěhovali do Prahy, tak nebyli ani nemocný i když jsem krkavčí matka co nekojila 😎

marton
6. čer 2013

@mataharyy tak já jsem příklad toho,že kojení nemá na nemoci vliv.Nejstarší kojen do roka,občas píchlé ucho,v pubertě alergie na kdeco ☹ .Prostřední kojen do předškolkového věku,trpěl na průdušky,ještě teď si je občas švihne.Dvojčata poprvé nemocná před cca měsícem,jeden kojen stále 😉 .U Matyho jsem to taky nedala, a když byl v té odmítací fázi,tak jsem mu dávala i flašku.Asi napíšu nějakou knihu 😀 .

mataharyy
6. čer 2013

@marton Tak kluci až po příchodu do Prahy začali být nemocný, ne že by předtím nebyli, ale ne takhle často a v takovém měřítku a jak říkám první "kojen" čtrnáct dní, pak doktorka řekla že jestli nezačne přibírat, hrozí nemocnice a cesta z ordinace vedla do lékárny pro sunar a flašku 😝 U druhého to bylo podobné, jen tam to trvalo asi měsíc, za který prakticky nic nepřibral, tak jsem to taky odpískala... Teď zatím kojím a dokrmuji a už měl rýmu a teď se mu vrací 🙄