Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

mataharyy
11. čer 2013

@vojtisek2007 Jo i to je řešení, hlavní je aby to fungovalo k oboustranné spokojenosti a je jedno jakým systémem, ale říct na ty tu máš deset tisíc pro sebe děti a na jídlo pro nás a já tu mám dejme tomu sedm tisíc jen pro sebe, to je fakt na přes držku 😅

vojtisek2007
11. čer 2013

@mataharyy no to je svatá pravda...

napolitano
11. čer 2013

@vojtisek2007
@mataharyy
@marton 😀 😀 😀 Holky omyl nedává mi ani korunu,to je rodičák a přídavky na prcky 😀 😀 Jinak platí hypo a energie,cca 7tis a vydělává cca 15 až 17tis,nevím přesně 😅 No a nic mu prý nezbyde má ještě své poplatky do kterých mi nic není 🙄 😀 😀 Kvůli změně práce jsme se právě šíleně zhádali,ale podle mě je naprosto spokojený,doma jen na víkend atd 😠
Jo a proč jsem si ho ulovila-SEX 😀 😀 😀 ,je fakt dobrej,ale neplánovala jsem ,že si ho nechám 😀 ,ale Bohunka ho měla ráda a neměl kde bydlet,tak jsme si ho nechaly 😅 .Jojo mám co jsem chtěla,d 😅 obře mi tak 😀 😝
Už mám vyhlídlou práci,noční,tak snad bude líp a já chcípnu až později než brzy 😀 😀 😀

mataharyy
11. čer 2013

@napolitano No ty vole... Válečkem po hlavě 🙄

napolitano
11. čer 2013

@mataharyy a myslíš,že to pomůže 😕 😀

mataharyy
11. čer 2013

@napolitano To asi ne, ale ty budeš mít na chvíli lepší pocit 😀 😀

napolitano
11. čer 2013

@mataharyy 😀 😀 😀
Ale víš co je nejhorší?Že to bere jako normální věc a ještě se nasere,když se ozvu 😠

mataharyy
11. čer 2013

@napolitano Má nějakou zkreslenou realitu... 😨 🤐

napolitano
11. čer 2013

@mataharyy už se nedivíš,když říkám,že bez něj na tom budu líp? 😅

mataharyy
11. čer 2013

@napolitano No minimálně na tom nebudeš hůř... 😅

Jináč já jsem zralá na provaz, manžel nebude chodit do práce, nebo ho buď trefí šlak, případně ho trefím já... Tak si představte můj manžel asi chodí do práce z rozmaru milionáře, nebo alespoň si to lidi kolem něj myslí. Tak z jedné výplaty mu šlohnou dva tisíce, pak mu ukradnou dvě frézy a jeho nadřízený jen krčí rameny a teď si jeho nadřízený usmyslel, že když mu tam někdo ukradl nějaké nářadí, tak jim to strhne z výplaty - každému čtyři tisíce... No chápete to, mě málem ranila mrtvice když mi to řekl. To raději budu chodit na noční vykládat zboží v tescu, než aby on zůstával v takové práci, však nás to pomalu víc stoji, než vydělá 😠

napolitano
11. čer 2013

@mataharyy Ty bláho,super přístup 😠

mataharyy
11. čer 2013

@napolitano Ani mi nemluv, mě fakt málem jeblo. To za ty prachy může být on doma a já můžu jít makat za nějakých dvacet pět a dvacet do call centra 😝

napolitano
11. čer 2013

@mataharyy No vidíš mě čeká porodna v prasečáku 😀

mataharyy
11. čer 2013

@napolitano Fakt? Kolik tam platí 😕 😀

napolitano
11. čer 2013

@mataharyy Hm noční,18 čistého 😀

mataharyy
11. čer 2013

@napolitano No to zase s ohledem na lokalitu není až tak málo, ne? 😕

napolitano
11. čer 2013

@mataharyy Víš ono je to tam co se mám stěhovat

mataharyy
11. čer 2013

@napolitano Když já nevím kam se máš stěhovat 😅 😀

napolitano
11. čer 2013

@mataharyy Vojenice-Radnice,mezi Plzní a Rokycanama

mataharyy
11. čer 2013

@napolitano Jáj, no i na tamní lokalitu to není zas tak špatný... Navíc co si budeme nalhávat, v nouzi cokoliv 😅 😀

vojtisek2007
12. čer 2013

@napolitano ty bláho a jak to budeš dělat s prckama ? když budeš chodit na noční.... a ten tvůj chlap by vážně zasloužil....tomu mýmu stačilo ,když jsem ho párkrát vyslala - vyzbrojenýho tisícovkou - pro základní nákup na pár dnů....chudák,musel ještě doplatit...ale pochopil - léčba šokem 😀 .
Taky jsem chodívala do prasečáku - na škole měli jsme tam zařízenou praxi - páč tam asi nikoho normální nedostali, ale my chodili na inseminačku prasat , na porodnici to bude fajn....ale těch nočních bych se děsila a teda souhlas,že bej něj ti bude minimálně stejně dobře jako teď neli líp 😉

vojtisek2007
12. čer 2013

@mataharyy tak to je mazec s tím nářadím - u chlapa v práci se takhle taky začali strácet občas nářadí - sem tam vrtačka,sem tam bruska....ale jich je tam 70 na jedný hale....když už toho začlo být dost, dostali podepsat hmotnou zodpovědnost za nářadí,který si nafasujou - když se jim ztratí zaplatí půlku poř.ceny...bez podepsaný hmotný odpovědnosti nemůžou manžovi cokoli z platu ztrhnout....ať se brání a souhlas, že chodit do práce a ve finále při výplatě ještě něco doplatit 😖 , to tam fakt chodit nemusí

mataharyy
12. čer 2013

@vojtisek2007 Oni nemají smlouvu, takže sice nic platit nemusí, ale on mu nemusí dát výplatu, takže je to tak jak tak v ... 🤐

marton
12. čer 2013

@mataharyy ahoj,prosím tě kde dělá manžel? Silně mi to připomíná firmu známého.Bez smlouvy a taky dal chlapům zaplatit "ztracené" nářadí.Napiš mi jen část Prahy,kde sídlí pan majitel 😉 .
@napolitano mě to přijde pěkně placená práce 🙂 .Jen si nedovedu představit jak budeš fungovat přes den.Já jsem tedy po nočních vyřízená 😝 .

mataharyy
12. čer 2013

@marton P. západ 😉 On tam má lidi na živnosťák, ale bez smluv atp... 🤐

vojtisek2007
12. čer 2013

@mataharyy takže klasický švarcsystem

marton
12. čer 2013

@mataharyy mě to docela zvedlo žluč,když jsem slyšela jak se zametá s lidma.Ten známý zaměstnává dost "cizince",bez smlouvy,dovolená zadarmo a teď po nich chtěl zaplatit 2litry z výplaty za to nářadí 😠 .Má to někdo žaludek 😒 .

mataharyy
12. čer 2013

@vojtisek2007 Jo, přesně tak, akorát oni nemají ani objednávky, či tak něco... Takže vlastně dělají, ale kdyby se rozhodl že nezaplatí, tak nemají žádnou páku 🤐
@marton No tento má jediného cizince a to je můj manžel. Ale jináč přesně vím co myslíš manžel takhle pracoval ještě než jsme se stěhovali na Slovensko, bez smlouvy, bez papíru, dovolená neplacená, nemocenská utopie... No a pak jim nezaplatil za tři měsíce práci a byli jsme v hajzlu 🙄
Takže odmítám čekat na to zda dá, nedá, co strhne, co se příště ztratí. Taková práce je na hov... a za hov... 😝 Tak půjde jinám, i když tam je jistá práce zatím jen na nějaké tři/čtyři měsíce, ale za dvojnásobné prachy 😎 No a pak uvidíme, co dál

vojtisek2007
13. čer 2013

ahoj holky.......tak opravdu když se to sere,tak se to sere, včera jsem dostala výpověď...takže začínám hledat práci, no a jelikož tu je fakt minimum práce,tak asi budu mít krásný prázdniny s dětma....

marton
13. čer 2013

@vojtisek2007 ahoj,no prosím tě a to jako z ničeho nic ☹ .Držím pěstě ať něco najdeš,i když léto s dětma taky není špatný 😉 .Kolegyně pořád straší,že zruší Bulovku,tak se taky možná nebudu mít kam vrátit ☹ .