Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

vojtisek2007
14. čer 2013

@mataharyy jéééé, a třeba potom taky budu bez manžela 😀 😀 😀 jako ta naše tatarka, ta nejenže nedávala prostor k diskuzím,ale skoro nemohl ani dýchat podle sebe 😀

mataharyy
14. čer 2013

@vojtisek2007 No i to se může stát 😅
Jináč já tě obdivuji, já si už nedovedu představit návrat do lavice, ale že bych to potřebovala... alespoň výuční... 😔

napolitano
14. čer 2013

@mataharyy Čauky,mi povídej,taky bych potřebovala nějaký štempl,že nejsem úplně blbá 😀 😀 😀
A jak dopadnem uvidíme večer 😉

@marton No v této fázi asi ano,ale když se to zvládne tak budu taky ráda.Máme spolu děti a jsme spolu už nějaký čas 😉

mataharyy
14. čer 2013

@napolitano no jo, ale mě to učení nějak nikdy nebralo... Navíc na to nemám prachy ani odvahu 😅

napolitano
14. čer 2013

@mataharyy Vítej v klubu 😀 😀 😀

mataharyy
14. čer 2013

@napolitano Měli by jsme si dát předsevzetí, udělat autoškolu a alespoň učňák 😀 😀

napolitano
14. čer 2013

@mataharyy Ježíši kriste,doufám,že na to mám aspoň 10 let 😀 😀 😀

mataharyy
14. čer 2013

@napolitano To ti stačí?? Tu dobu já mám na odhodlávání 😀 😀

napolitano
14. čer 2013

@mataharyy No já myslela 10 let od té doby co začnu 😀 😀 😀

vojtisek2007
14. čer 2013

@napolitano
@mataharyy tak to já bych do lavice usedla zpátky ráda....a třeba na těch 10 let....takže já udělám tu vošku a vy dvě řidičák a maturitu ? platí....takže máme na to 4 roky dámy 🙂
když máte střední odchozený,tak by šlo přece jenom udělat nějaký závěrečný zkoušky, nebo tu maturu - nebo kvůli tomu by jste museli tu střední dělat znovu ?

mataharyy
14. čer 2013

@vojtisek2007 já mám ofiko ukončený jen druhák, ale už je to dlouho, takže by mi to neuznali 😅 Takže i kdybych nastoupila teď v září, tak dřív jak za pět let maturitu nemám. A pět let je na mě dlouho, já jestli se jednou odhodlám, tak výučák... Ale spíš si myslím, že jestli se na něco vrhnu, tak spíš nějaký kvalifikační kurz, školu už asi ne 😒

mataharyy
14. čer 2013

@napolitano jo, tak to jsme na tom stejně 😅 😎 😎

marton
14. čer 2013

@mataharyy
@napolitano
@vojtisek2007 no jasně,některé školy umožňují navázat a dokončit příslušné ročníky 😉 .Tak holky,žádné výmluvy a do toho 😀 .Já tedy taky nejsem žádný student,ale když mě něco baví....naposledy jsme chodila 2 roky na grafologii a psychologii.To mě moc bavilo,hlavně ta psychologie.Ale nejsem tak dobrá,abych mohla radit lidem ☹ .Ale jelikož jste ještě mladé,můžete se ještě chvíli rozmýšlet 🙂 .

vojtisek2007
14. čer 2013

@mataharyy hele, můj chlap tvrdí,že když chceš makat, tak žádnej papír o tom,co umíš nepotřebuješ,což má na jednu stranu pravdu,ale na druhou zase nechce pochopit, že některý zaměstnání - viz to moje vysněný zdravotnictví - se bez toho papíru prostě dělat nedá ☹,

mataharyy
14. čer 2013

@marton mě psychologie taky hrozně baví, ale ty věci okolo už ne... 😅 Zdrávka mě bavila - odborné předměty, ale to ostatní horor... No a tak to mám se vším, já bych potřebovala obor který si poskládám sama na míru 😀 😀

vojtisek2007
14. čer 2013

@marton no tak mladá je možná @mataharyy, se obávám, že já mám nejvyšší čas

mataharyy
14. čer 2013

@vojtisek2007 Pravdu má, já nikdy neměla větší problém s tím že nemám maturitu, vždy jsem se z toho vykecala 😀 Ale zase záleží na oboru, asi nebudu dělat očaře, když nemám školu žádnou, nebo jsem vyučený pokrývač, že... 😅 😀 😀

vojtisek2007
14. čer 2013

holky, kamarádka je kadeřnice, loni si otevřela svý kadeřko a už mě lanaří,ať si udělám rekvalifikaci na nehty a že tam budeme spolu...no taky by to bylo prozatímní řešení, a dalo by se to dělat při škole... 🙂 áááááá

mataharyy
14. čer 2013

@vojtisek2007 Se tváříš jako by jsi byla nad hrobem 😅 Nikdy není pozdě, když se opravdu chce 😉

vojtisek2007
14. čer 2013

@mataharyy to sice jo, jenže s jeho názorem,on by se do toho očaře klidně pustil,ač je vyučenej truhlář...metoda pokus x omyl....a někdy to vyjít musí 😀 😀 😀
Někdy se tak cítím, skočit do rakve a zaklapnout za sebou víko

mataharyy
14. čer 2013

@vojtisek2007 No tak zase to chce soudnost... Já jsem vždy šla na místa, kde jsem věděla že nemůžu nic zásadního podělat (kde to jde formou pokusu a omylu), nebo na takové, kde jsem si věřila že to dám. Proto jsem neměla problém... Nejsložitější vždy bylo dostat se na pohovoru, jak jsi tam, tak je (u většiny oborů) jedno zda tu školu máš, už je to jen na tom co předvedeš 🙂
Jeden můj šéf (v inzerátu vyžadovali minimálně vyšší vzdělání) zjistil že nemám školu úplně náhodou, když jsem si psala domácí úkol z matiky, chvíli mi koukal přes rameno jak se s tím lopotím, pak se zeptal co to dělám, tak jsem oznámila že úkol do školy, vyvalil oči a ptal se na jakou vysokou chodím, že to co dělám je učivo začátků střední. Tak jsem mu to odkývala a řekla že jsem ve druháku na střední, tak vyvalil oči ještě o trochu víc, zeptal se mě kolik mi je, já řekla sedmnáct, no po odeznění šoku se zeptal kdo mě přijal, tak jsem na něj koukla a říkám mu no vy a bylo, dostala jsem lepší plat 😀 😀 a psal za mě úkoly z matiky dobrého půl roku 😎 😀 😀

napolitano
14. čer 2013

Holky hilfe,je mi blbě-motá se mi hlava,žaludek na vodě je mi celkově šoufl,honem radu co s tím neboť nejsem schopná fungovat 😖

edeltraut
14. čer 2013

😀 když se tu tak rozebírá vzdělání - dneska přikrýváme seno a manža: "Natáhni to tam nahoru (myšleno na 4m vysoký sběrák)" říkám, tam nedosáhnu (visela jsem na špičkách skoro ve dvou metrech a držela obrovskou plachtu) a on na to "Tak na co máš maturitu, když si nedokážeš poradit" .... pak vzal tyč a přikryl to sám... 😝 "Na to, abych taky kydala kravám, to tobě měli dát rovnou dvě!" 😀

edeltraut
14. čer 2013

@vojtisek2007 jó porodní asistentka to by se mi taky líbilo. Když byly Eldě dva roky tak jsem si dala přihlášku na JČU na obor fyzioterapeut (že se tam neobjevuje tolik krve), ale jaksi jsem podcenila přípravu a nevzali mě, takže už jsem další pokusy o zvýšení kvalifikace nedělala 😀. Když tedy nepočítám povinný kurz obchodní němčiny 😝.

vojtisek2007
14. čer 2013

@napolitano je blbej tlak, mě už dva dny bolela hlava jak střep, bez růžové pomoc jsem se nakonec neobešla a včera vnoci jsem i 2x blila....takže za mě panáka 😀

vojtisek2007
14. čer 2013

@edeltraut jo zdravotnictví,to je moje, moc bych chtěla jednou pracovat v nemocnici 😀. Jasně je vidět, že maturitu k životu opravdu nepotřebujeme 🙂

vojtisek2007
14. čer 2013

jdu na pivo 😀 mějte se holky a @napolitano - moc na tebe myslím, tfuj,tfuj,tfuj

edeltraut
15. čer 2013

@vojtisek2007 Ségra dělala roky na ARU v Č. Bud., ale návrat neplánuje - kvůli směnám, jinak říkala, že takové peníze jí nikdo za takové hodiny nedá... je to dřina, je to na pepku, ale říkala, že si rozhodně nemůže stěžovat, dovolené 6týdnů a vím, že si přišla na cca 20tis. čistého. To mně se může jenom zdát.... a o odpracovaných hodinách ani nemluvím.. 😠
Studovala, když jsem rodila Ládíka, tak jsem jí nutila, ať si udělá porodní asistentku, ale prý ne, má ráda "akci" a té je prý na ARU dost 😀

vojtisek2007
15. čer 2013

ahoj holky, tak jaká byla sobota ?
U nás bylo krásně,překrásně, celý odpo jsme byli v bazénu, pak ještě velkej nákup a přitáhli jsem kolem sedmý, děti utahaný,už to všechno spí 😀

helenka88
15. čer 2013

Bylo nás pět a nikdo z nás neskončil v blázinci 😀Můj manžel má též 4 sourozence. Moje švagrová pochází ze 6 dětí, bydleli všichni spolu v malém bytečku. V dnešní době je asi moderní mít 1 maximálně 2 děti, proto si vážím těch, kteří se nebojí pořídit si víc, vždyť je to radost, občas i starost a není to vždy jednoduché finančně utáhnout......My s mužem chceme mít alespoň 4 děti 😉 Tak hodně štěstí!!!