Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

napolitano
18. čer 2013

@mataharyy Si to užij 😉 😀

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano ani na 5x bych to nenafoukla...

@mataharyy a co jsi dělala za dortík ? Mě čeká pečení na úterý - Vojta má ve školce poslední spaní předškoláků - jsou tam přes noc, večer mají stezku odvahy a opékání buřtů a maminy jim připravují občerstvení na večer a na ráno...tak na mě vyšlo něco upéct....

ty vole,tady je takový vedro 😝 😝 😝 v kuchyni mám 27,8 teď ráno, ještě ani nesvítí sluníčko....do obýváku a kuchyně praží cca od 10ti ráno do těch 18 večer....to bude žůžo, aspoň že ložnice a pokojíky jsou na druhou stranu,tam je chládek,ale musí být celý den zavřený okno,zatažený žaluzie.....jenže děti do pokoje courají,takže včera večer tam měli hnus....v ložnici bylo krásně....musela jsem jim nechat přes noc otevřený okno, jsem se zase bála, aby z něj ráno nechtěli koukat ven....nemáme žádný "jištění", musím koupit něco - nějakej řetízek,pojistku...nevím

napolitano
19. čer 2013

@vojtisek2007 Ahojky,vedro strašný,ale v baráku to jakš takš jde,ale mám zabedněné vše co jde,aby sem náhodou nevlezlo 😀 😀 😝

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano no tak to v bytovce všechno marný.....teď jsem došla do garáže pro větrák a už fičí v obýváku a děti sedí před ním, tak hádám,že budu mít celej den pokoj - budou u větráku 😀 😀 😀 a v garáží bylo překrásně, řekla bych takových 17 stupňů.....asi se přestěhujeme tam 😉

napolitano
19. čer 2013

@vojtisek2007 Tak to my tu máme celkem slušně 😅 Ale vysvětlovat prťatům,že můžou do bazénu jen dopo a pak navečer,je nadlidský výkon,já osobně bych nelezla ven vůbec 😀

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano přesně tak, děti se už taky chystají ven....ikdyž zatím vede větrák. Honza zaspal, ujel mu bus....tak teď šel na vlak...znechucenej, má to skoro kilák 😖

napolitano
19. čer 2013

@vojtisek2007 No fuj,chudák 😖 Vysvětli mi,jak tam můžou vydržet a ještě se těšit,fůůůj 😀 No alespoň neprší 😀

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano jo chudák je to strašnej, do čtvrt na sedm ho budím, bus mu jede v sedm...no nic, nepodařilo se...vlak jel za deset osm,ale má to fakt ten kilák, bus má zastávku přímo před bytovkou...no snad to stihnul, jsem mu povídala,a´t jede na kole - tak jen nechápavě koukal....Vojta už lítá venku, Eli sedí u větráku 😀, já přežívám v obýváku u okna v plavkách - teď to tady i docela protahuje...ááááá,to je slast

napolitano
19. čer 2013

@vojtisek2007 😀 😀 Njn za blbost se platí 😀 Já mám doma cca 24 stupňů-ideál 😵

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano my už máme asi 36 😝 😝 😝 , pes je chcíplej v koupelně na dlažbě, křeček namáčklej za boudičkou na skle akvárka,želvy plavou o 106....

edeltraut
19. čer 2013

@vojtisek2007 A co takhle omluvenka "Rodinné důvody"? 😀 Beztak se už moc neučí a v tom vedru nejsou schopni ani přemýšlet 😉
Já mám doma taky 24, ráno od pěti jsme zdárně "chladili", ale večer tu bylo 28! Chudinka Adélka, takhle jí ta horečka nesleze.
Dole - tam je prádelna a dět. pokoj je 22, takže jsme si tam rozložily deky na zemi a přežíváme tam 😉
Jinak sena - balíky jsme včera zdárně odvezli, dneska nás čeká ještě jedna louka, ale to se jen sesbírá sběrákem, takže pohoda 😎 , pak nás zemědělce čekají dva týdny "odpočinku" 😎
Letím něco dělat, dneska při ranním kojení jsem s Adélkou usnula a vzbudila se v půl devátýýýý, teď do sebe leju druhé kafe, abych se probrala 😀

vojtisek2007
19. čer 2013

@edeltraut víš co mu - na rodinné důvody.... 😀 jen a´t pěkně táhne....absolutně nezodpovědnej, budím ho jak blbec a stejně k ničemu, mám dovolenou ,ale vstávám ve čtvrt na sedm kvůli pánovi a jemu je to buřt, nasral mě hned po ránu 😠
Se vám to kojení nějak protáhlo 😀 😀 😀 tak aspoň sis dáchla

já se dneska chystám jít ležet po obědě, tak jsem zvědavá, co na to mláďata 🙂

napolitano
19. čer 2013

@vojtisek2007 😀 mláďata nemláďata,jdu po o taky chrupnout 😀 teď jdem do bazénu,já nechcíííí 😀

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano ja cíííí taky do bazénu, se už koupu ve vlastním potu...fuj, ještě že mám vařeno ze včera, stejně mi v tomhle horku nikdo nebude jíst - max ten šopák....ale kuřecí vývar a rizoto asi neeeee

vojtisek2007
19. čer 2013

holky nemáte nějaký tip co upéct těm dětem do školky ? jako buchtu - nějakou lehkou spíš možná s ovocem.....???

edeltraut
19. čer 2013

@vojtisek2007 😀 ty jsi ale zlá matka - třeba v to doufal 😀.
Dáchla, ale skleník vypleje kdo? =) V tom horku už nevylézám 😀 a s Adélkou ani nemůžu, musím zase počkat až usne 🙂, což tedy asi jen tak nebude, protože dvě hodiny v kuse nespala ani nepamatuju 😀

napolitano
19. čer 2013

@vojtisek2007 Tak pojď 😝 😀 Já bych zas chtěla mít uvařeno,čekají mě špagety 😅 Co uděla piškot a na to ovoce a přelít želatinou? 😉

@edeltraut Fuj skleník,k tomu bych se teď ani nepřiblížila 😀

vojtisek2007
19. čer 2013

@edeltraut - jojo, jsem strašná matka, pořád po něm něco chci apod....skleník počká 😀 , práce neuteče,nemá nožičky....

jo děvčata, v sobotu jsem koupila Honzovi nový boty - a včera v obou díry jak kráva...tak já nevím, asi bude chodit bos...ten mě nasral 😠 sice stáli jen čtyri stovky, čert je vem,ale on v nich musí jít kopat a prokope do nich díry....já myslela,že mě trefí

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano už jdu 😀 ,rizoto beru s sebou,tak nemusíš vařit, čekej mě ve večerních hodinách, rizito bude teplý, nebude se muset ani ohřívat 😀 😀 😀

edeltraut
19. čer 2013

@napolitano To víš, když chci zeleninku pro děťátka...., ale momentálně je tam víc plevele. Zkoušela jsem to včera večer, ale za tmy se to blbě pleje a vytrhla jsem i dvě kedlubny ☹ 😀

vojtisek2007
19. čer 2013

@edeltraut to jo, domácí zelenina,je holt domácí zelenina....taky pěstuju, ale letos mi pochcípali všechny rajčata ☹ ☹ ☹ ,úplně mi zežloutly a konec...mám je teda venku, skleník nemám, tak jestli se to ulilo těma deštěma ???

marton
19. čer 2013

@vojtisek2007 ahoj,to mi připomíná každé ráno s našim nejstarším ☹ .Taky mě vždy spolehlivě nasere.
Jinak tady taky vedro,ale v baráku to jde.Koukám všude stejné...kluci už taky chtěli ven.Mají smůlu,musí počkat až maminka uklidí.Stejně tam odpol.skejsneme do pozdních hodin 🙂 .

napolitano
19. čer 2013

@vojtisek2007 Tě plácnu,nafukuju vestu a jak si to čtu tak mi vlítl vzduch zpátky a holky koukají co mi je😀😀

@edeltraut za tmy? 😀 😀 😀 😀 I ty supermane 😀

edeltraut
19. čer 2013

@vojtisek2007 mě tam zdechá ještě šest v kelímku - nějak nemám čas dodělat druhej skleník... a porek a nějaký papriky, tak jsem si říkala, že to udělám tento týden, ale pořád se k tomu nemůžu dostat, pak potřebuju přesadit nakladačky do záhonu... no a místo toho tady vykecávám. Jdu mějte se a jestli večer neumřu, tak sem juknu 😉

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano hele nafukuj to pořádně, bo se ti holky utopí a netlem se..takhle se naučil plavat náš Honza, nezašpuntovala jsem mu rukávky a oni se mu pomalu ufukovali až byli úplně splasklý a on pořád plaval a plaval....až u břehu zjistil,že jsou prázdný a začal se mi tam topit, pošuk.....

vojtisek2007
19. čer 2013

elišku kousnul křeček

edeltraut
19. čer 2013

@napolitano Ještě byly vidět obrysy rostlinek, takže salát, rajčata i papriky zůstaly na svém místě, jen ty kedlubny byly nějaké podobné 😀. Kdyby aspoň byla Adélka bez teplot, ve stínu být může a já bych mohla makat, takhle se mi nic nechce - nehnu ani venku ani doma. Letím! pa

edeltraut
19. čer 2013

@vojtisek2007 Hajzl, taky jsem jednoho kousacího měla, když jsem byla malá 😠

vojtisek2007
19. čer 2013

@edeltraut já jich měla 26, po zmrzlých jsem to dala ven a všechny jsou k.o.,uzž jsem to o víkendu vyrvala a dala saláty,další ředkvičky,kedlubny, okurky nějaký zůstali i papriky,ale ty mi zase nerodí, sklidím max 1 kus papriky z 1 rostlinky - a to se fakt vyplatí 😀 😀 😀 ale je bio, hnojená koňskou mrvou, pak si jí umejeme, všichni si dáme kousek a máme dobrej pocit.....taky tam mám květák a kapustu...
On normálně kousací není,ale Eli ho prostě musí prudit....říkala jsem jí asi 6x nech ho...ne, tak to má

napolitano
19. čer 2013

@vojtisek2007 Já to snad nenafouknu,s tebou chci mít dvojdomek 😀 😀 Proboha co mu dělala? 😕