• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čtvrté dítě, není to moc?

28. února 2017 
@edeltraut
@vojtisek2007 také běžím,zatím pááá
19. čer 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 já je ven nedávám-blbě to tu zraje a kozám náramně chutnají :grinning:
Asi blbá otázka, ale máš ty papriky nasázené po dvou? mě tedy papriky taky moc nejdou, ale deset jich z keříčku sklidím :grinning:
19. čer 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano hele žádnej problém, tam co stavíme, jsou vedle nás ještě dva domky k mání a jsou to dvojdomky :grinning: ,takový ty připlesklý řadovky :slight_smile:, takže neříkej dvakrát. Co dělala - tahá ho z domečku a on asi nechce...jsem mu vymyslela chlazení - jsem namrazila takový ty placky jak se dávají do cestovních chladících tašek a dala jsem mu to ke sklu akvárka a už má to sklo krásně chladný....jen aby ho z toh netrefilo :grinning: :grinning: :grinning: ségře včera chcípnul pískomil - asi z vedra :frowning2:
19. čer 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut jak po dvou ? jako dvě hned u sebe ? to nemám, mám po jedný tak 30 cm od sebe (jako rajčata)...to je blbě ? Ono se mi třeba i na keříku udělá 5 paprik,ale do takový nějaký velikosti jak má být potom doroste jen jedna a ostatní jsou max 10ti centimetrový a hubený - takový cherry papričky....někdy to jen kvete jak blázen a pak nic
19. čer 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 Papriky se mají sázet v páru, dvě hned k sobě, jinak prý nerodí - mi říkal tatík :grinning: a prtože on ze stejného skleníku sklidí asi tak 5x víc co já, tak mu věřím :slight_smile:
Mimochodem na jaře prodává sazenice rajčat a paprik (už rovnou v páru) za desetikačku, tak když budeš příští rok chtít, není problém ti do blata pár dovézt :wink:
19. čer 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut no toto, a proč mi to někdo neřekl ??? Mě dělá sadbu teta,ale děkuju za nabídku.....asi si myslela, že je to jasný s těma paprika,tak mi to ani neříkala...hi, jsem jelito,ale třeba květáky mívám krásný :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 No nevím... asi máš špatného zahradníka :grinning:. Táta připravuje sadbu rovnou po dvou, do kelímku rovnou lupne dvě a lidem klade na srdce - nerozsazovat! :grinning: To víš, já blbec šetřil bych je taky nalupala po jedné :grinning:
Tak květák nevypěstuju zase já. Máš je v zahrádce nebo v pařeništi - mě to buď něco sežere nebo nevzejdou vůbec... Ono tady je to taky těžký - když mi utečou kozy, tak mám po úrodě a pak jsem z toho zničená :wink:
19. čer 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut ona mi je dává v truhlíkách...no to mě nikdy nenapadlo toto. Všechno mám venku na záhonu....Zase když to sežerou kozy, tak to máš v mlíku a masu :grinning:. Mě akorát myši vytahujou ředkvičky a kedlubny...jinak docela dobrý. Letos poprvé jsem dala fazole
19. čer 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 Tak je ještě zkus sesadit dohromady, za to nic nedáš, v nejhorším tu tvojí "obr" (NE)úrodu oželíš :grinning:
19. čer 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut když mi se na tu jednu papriku tak těšíme všichni celý léto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kdyby nebyla žádná, nevím, nevím....a že to třeba ani nikde nepíšou - všude píšou sázet do sponu....zkusím, uvidíme,díky za radu
19. čer 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 Já nevím, náš tatík pěstuje dlouhá léta, odjakživa vyštípával rajčata a všichni známí mu tvrdili jaká blbost, ale za pár let už vyštipují všichni. On pro to má nějak cit, přijde do skleníku "přebytečné" odstraní a zásobuje celou rodinu a mamka ještě zavařuje leča a kečupy... to my se nemůžeme dočkat, až nějaké rajče a paprika uzraje :grinning:
19. čer 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut jo, rajčata vyštipuju taky :grinning: , ha aspoň něco dělám dobře
19. čer 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 vyštípat, po pátým patře zalomit a otrhat spodní zbytečné listy :grinning: Vždycky si říkám, jak to mám správně, načež tatík dorazí a sprdne mě, že to mám jak džungli, vlítne tam, udělá mi tam vítr a je to :grinning:
19. čer 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut já zalamuju asi menší, jak to mám venku, tak kvůli větru...ale rajský dobrý, celkem všechno dobrý, jen ty papriky prokletý mi nešli
19. čer 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007
@napolitano Já s vámi chci taky domek... To už aby jsme začali koukat po nějaké mega vile, s tím počtem rodinných příslušníků co máme :grinning: :grinning:

Dort jsem dělala nepečený (bych chcípla ještě pustit troubu), takže piškoty, zakysaná smetana, ovoce, měla být ta svině želatina, ale ta to odpískala, tak byl jen takto "natur fresh" :grinning: :grinning:

Jináč u nás slastných 27 a ještě sem nesvítí sluníčko, ale do půl hodiny začne a bude pařit až než zapadne, to pak teprve začne veselo...
19. čer 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy no jasně, jsem psala, že volný jsou dva domky - to je akorát.....přes všechny tři zahrady necháme udělat obr bazén :grinning: :grinning: :grinning:
co jste slavili ?????
19. čer 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vojtisek2007 pět a dvacet
19. čer 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy jojo - tak všechno nej,nej,nej - dětem je dohromady pět a tobě těch dvacet - pochopila jsem to správně, že jo :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 Jasně že jo, přece si nemyslíš že už za sebou mám čtvrt století, případně že už bych byla za půlkou ke třicítce :grinning: :grinning:
19. čer 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy ty vole,mám o 10let víc :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechci.....

holky nemáte některá kudrnaté/vlnité vlasy a nepoužíváte na ně metodu CG (curly girl ) ???? Mám vlnité/krepaté šílené vlasy,už nevím,co s nima....když jsem hodně nasraná žehlím nebo dávám takový ty smrš´tovací natáčky - to aspoň tak nějak vypadám,ale když je jen umeju a nechám uschnout, je to děs :frowning2:, a mě nebaví pořád žehlit nebo natáčet......
19. čer 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vojtisek2007
@mataharyy tay je na prodej pěkný zámeček,za pouhých 7 mega :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Hele neser s věkem a my jsme co vykopávky? :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mataharyy A jináč vše nej nej a konec smůly,ty vykopávko naše :dizzy_face:
19. čer 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vojtisek2007
@napolitano No si děláte srandu, ale stárnu... Právě jsem vyluxovala celý byt a mi jak kdybych byla v posledním tažení :sweat_smile:

Jen sedm mega, to je super, bereme, ne? :grinning: :grinning:
19. čer 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. čer 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Jj,počkej jdu vybrat účet a jdem na to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mataharyy já dnes radši neluxovala

@napolitano zámek beru, 7 mega nejni tak strašný
19. čer 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy
@vojtisek2007
@marton
@edeltraut
Holky,nás sestěhovat do jedné vesnice,tak ji asi zboříme :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
19. čer 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mataharyy
@vojtisek2007 Nó abych nezapoměla,tak budem tak 20 potřebovat na reko :sweat_smile: :grinning:
19. čer 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano náhodou by to byla praktická vesnice - tolik obyvatel nemá ta naše ani teď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: samý mladí lidé v produktiním věku :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@napolitano 20 lidí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ????
19. čer 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek