Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

napolitano
19. čer 2013

@edeltraut
@vojtisek2007 také běžím,zatím pááá

edeltraut
19. čer 2013

@vojtisek2007 já je ven nedávám-blbě to tu zraje a kozám náramně chutnají 😀
Asi blbá otázka, ale máš ty papriky nasázené po dvou? mě tedy papriky taky moc nejdou, ale deset jich z keříčku sklidím 😀

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano hele žádnej problém, tam co stavíme, jsou vedle nás ještě dva domky k mání a jsou to dvojdomky 😀 ,takový ty připlesklý řadovky 🙂, takže neříkej dvakrát. Co dělala - tahá ho z domečku a on asi nechce...jsem mu vymyslela chlazení - jsem namrazila takový ty placky jak se dávají do cestovních chladících tašek a dala jsem mu to ke sklu akvárka a už má to sklo krásně chladný....jen aby ho z toh netrefilo 😀 😀 😀 ségře včera chcípnul pískomil - asi z vedra ☹

vojtisek2007
19. čer 2013

@edeltraut jak po dvou ? jako dvě hned u sebe ? to nemám, mám po jedný tak 30 cm od sebe (jako rajčata)...to je blbě ? Ono se mi třeba i na keříku udělá 5 paprik,ale do takový nějaký velikosti jak má být potom doroste jen jedna a ostatní jsou max 10ti centimetrový a hubený - takový cherry papričky....někdy to jen kvete jak blázen a pak nic

edeltraut
19. čer 2013

@vojtisek2007 Papriky se mají sázet v páru, dvě hned k sobě, jinak prý nerodí - mi říkal tatík 😀 a prtože on ze stejného skleníku sklidí asi tak 5x víc co já, tak mu věřím 🙂
Mimochodem na jaře prodává sazenice rajčat a paprik (už rovnou v páru) za desetikačku, tak když budeš příští rok chtít, není problém ti do blata pár dovézt 😉

vojtisek2007
19. čer 2013

@edeltraut no toto, a proč mi to někdo neřekl ??? Mě dělá sadbu teta,ale děkuju za nabídku.....asi si myslela, že je to jasný s těma paprika,tak mi to ani neříkala...hi, jsem jelito,ale třeba květáky mívám krásný 😀 😀 😀

edeltraut
19. čer 2013

@vojtisek2007 No nevím... asi máš špatného zahradníka 😀. Táta připravuje sadbu rovnou po dvou, do kelímku rovnou lupne dvě a lidem klade na srdce - nerozsazovat! 😀 To víš, já blbec šetřil bych je taky nalupala po jedné 😀
Tak květák nevypěstuju zase já. Máš je v zahrádce nebo v pařeništi - mě to buď něco sežere nebo nevzejdou vůbec... Ono tady je to taky těžký - když mi utečou kozy, tak mám po úrodě a pak jsem z toho zničená 😉

vojtisek2007
19. čer 2013

@edeltraut ona mi je dává v truhlíkách...no to mě nikdy nenapadlo toto. Všechno mám venku na záhonu....Zase když to sežerou kozy, tak to máš v mlíku a masu 😀. Mě akorát myši vytahujou ředkvičky a kedlubny...jinak docela dobrý. Letos poprvé jsem dala fazole

edeltraut
19. čer 2013

@vojtisek2007 Tak je ještě zkus sesadit dohromady, za to nic nedáš, v nejhorším tu tvojí "obr" (NE)úrodu oželíš 😀

vojtisek2007
19. čer 2013

@edeltraut když mi se na tu jednu papriku tak těšíme všichni celý léto 😀 😀 😀 😀 a kdyby nebyla žádná, nevím, nevím....a že to třeba ani nikde nepíšou - všude píšou sázet do sponu....zkusím, uvidíme,díky za radu

edeltraut
19. čer 2013

@vojtisek2007 Já nevím, náš tatík pěstuje dlouhá léta, odjakživa vyštípával rajčata a všichni známí mu tvrdili jaká blbost, ale za pár let už vyštipují všichni. On pro to má nějak cit, přijde do skleníku "přebytečné" odstraní a zásobuje celou rodinu a mamka ještě zavařuje leča a kečupy... to my se nemůžeme dočkat, až nějaké rajče a paprika uzraje 😀

vojtisek2007
19. čer 2013

@edeltraut jo, rajčata vyštipuju taky 😀 , ha aspoň něco dělám dobře

edeltraut
19. čer 2013

@vojtisek2007 vyštípat, po pátým patře zalomit a otrhat spodní zbytečné listy 😀 Vždycky si říkám, jak to mám správně, načež tatík dorazí a sprdne mě, že to mám jak džungli, vlítne tam, udělá mi tam vítr a je to 😀

vojtisek2007
19. čer 2013

@edeltraut já zalamuju asi menší, jak to mám venku, tak kvůli větru...ale rajský dobrý, celkem všechno dobrý, jen ty papriky prokletý mi nešli

mataharyy
19. čer 2013

@vojtisek2007
@napolitano Já s vámi chci taky domek... To už aby jsme začali koukat po nějaké mega vile, s tím počtem rodinných příslušníků co máme 😀 😀

Dort jsem dělala nepečený (bych chcípla ještě pustit troubu), takže piškoty, zakysaná smetana, ovoce, měla být ta svině želatina, ale ta to odpískala, tak byl jen takto "natur fresh" 😀 😀

Jináč u nás slastných 27 a ještě sem nesvítí sluníčko, ale do půl hodiny začne a bude pařit až než zapadne, to pak teprve začne veselo...

vojtisek2007
19. čer 2013

@mataharyy no jasně, jsem psala, že volný jsou dva domky - to je akorát.....přes všechny tři zahrady necháme udělat obr bazén 😀 😀 😀
co jste slavili ?????

mataharyy
19. čer 2013

@vojtisek2007 pět a dvacet

vojtisek2007
19. čer 2013

@mataharyy jojo - tak všechno nej,nej,nej - dětem je dohromady pět a tobě těch dvacet - pochopila jsem to správně, že jo 😀 😀 😀

mataharyy
19. čer 2013

@vojtisek2007 Jasně že jo, přece si nemyslíš že už za sebou mám čtvrt století, případně že už bych byla za půlkou ke třicítce 😀 😀

vojtisek2007
19. čer 2013

@mataharyy ty vole,mám o 10let víc 😠 😝 😝 😝 nechci.....

holky nemáte některá kudrnaté/vlnité vlasy a nepoužíváte na ně metodu CG (curly girl ) ???? Mám vlnité/krepaté šílené vlasy,už nevím,co s nima....když jsem hodně nasraná žehlím nebo dávám takový ty smrš´tovací natáčky - to aspoň tak nějak vypadám,ale když je jen umeju a nechám uschnout, je to děs ☹, a mě nebaví pořád žehlit nebo natáčet......

napolitano
19. čer 2013

@vojtisek2007
@mataharyy tay je na prodej pěkný zámeček,za pouhých 7 mega 😉 😀 😀 😀 Hele neser s věkem a my jsme co vykopávky? 😠 😀 😀 😀

napolitano
19. čer 2013

@mataharyy A jináč vše nej nej a konec smůly,ty vykopávko naše 😵

mataharyy
19. čer 2013

@vojtisek2007
@napolitano No si děláte srandu, ale stárnu... Právě jsem vyluxovala celý byt a mi jak kdybych byla v posledním tažení 😅

Jen sedm mega, to je super, bereme, ne? 😀 😀

mataharyy
19. čer 2013

@napolitano díky ti 😵

napolitano
19. čer 2013

@mataharyy Jj,počkej jdu vybrat účet a jdem na to 😀 😀 😀 😀 😀

vojtisek2007
19. čer 2013

@mataharyy já dnes radši neluxovala

@napolitano zámek beru, 7 mega nejni tak strašný

napolitano
19. čer 2013

@mataharyy
@vojtisek2007
@marton
@edeltraut
Holky,nás sestěhovat do jedné vesnice,tak ji asi zboříme 😕 😝 😀 😀

napolitano
19. čer 2013

@mataharyy
@vojtisek2007 Nó abych nezapoměla,tak budem tak 20 potřebovat na reko 😅 😀

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano náhodou by to byla praktická vesnice - tolik obyvatel nemá ta naše ani teď 😀 😀 😀 😀 samý mladí lidé v produktiním věku 😀 😀 😀

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano 20 lidí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ????