Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

vojtisek2007
19. čer 2013

to není normální, vedro jak v pr....li a já mám chuť na buchtu - já snad půjdu něco upéct....

napolitano
19. čer 2013

@vojtisek2007 By jsme si mohly založit vlastní stát 😀 Jo 20 lidí a každý s milionem.

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano si myslím, že s našima zkušenostma a profesema by jsme si tam hravě vystačili 😀 😀 😀

dámy jdu ležet...ložnice má příjemných 22 stupňů

napolitano
19. čer 2013

@vojtisek2007 Taky ukecávám ratolesti k spánku 😀 zatím prd 🙄

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano neukecávám, rozkázla jsem 😀 😀 😀 kupodivu poslechli,ještě dočišťujou zuby

mataharyy
19. čer 2013

@vojtisek2007
@napolitano no a v takové vesnici by na nás ani nikdo blbě nekoukal kvůli počtu dětí 😀 😀

mataharyy
19. čer 2013

@vojtisek2007 jináč já taky peču, perník 😅

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano a ty dáváš Verču a Kačku do školky nebo je máš doma ?

vojtisek2007
19. čer 2013

@mataharyy jójójó, nejsem švihlá sama, já mám chuť na něco se zakysanou a ovocem....ale musím nejdřív sjet nakoupit - takže lehneme, oddáchneme, nakoupíme, vyzvedneeme Honzu ze školy a ušetříme mu cestu busem a pak něco vytvoříme...
Dneska nám zrušilo cvíčo - jsem ráda, v pondělí jsme v tom vedru tam málem zdechly

mataharyy
19. čer 2013

@vojtisek2007 my měli ten nepečený včera a super 😵 Zítra asi udělám zase nějaký s jogurtem, takže dnes musím udělat jogurty 😅

vojtisek2007
19. čer 2013

@mataharyy to já asi korpus udělám pečený - piškot nebo mramorák nebo tak něco....děti mi tu lahůdku z piškotů prostě nejí ☹...nebo tiramisu nebo cheesecake 🙂

napolitano
19. čer 2013

@vojtisek2007@mataharyy
Mám je doma,jdou od září 😵 Fuj v tomhle cvičit,to je mučení.
Teˇď mi volala kámoška,že má pro mě práci i s bytem,výdělek 25tis čistého,ale Míša by byl v jeslích a to se mi moc nechce,Co vy na to? 😨

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano no to se mi jeví lepší než ty noční 🙂 nebo bys třeba sehnala nějakou maminu na mateřský, která by Mišku pohlídala - za mírnou úplatu jako přilepšení k mateřský....taky si takhle vypomáháme s holkama když je např. i zavřená školka v létě...ale zas bys musela najít spolehlivou maminu/kamarádku, který bys ho svěřila....ale jinak docela dobrý, jela bych se juknout do jeslí a podle toho bych to bu´d vzala nebo ne....

napolitano
19. čer 2013

@vojtisek2007 Když mě to přijde nefér,holky minimálně do 4 let se mnou a malého bych hned odložila,ale kouknout můžžu za to nic nedám 😎

staninka77
19. čer 2013

Ahojky děvčata,já ti vám vubec nic nestíhám.Poslední dobou je toho na mě hodně.Unavená jsem.
@napolitano-Jen jsemchtěla možná se už ptala jak máš tu třetí kolik jí bude přesně roku,kdy je narozená.
Tak se vám všem omlouvám.

mataharyy
19. čer 2013

@napolitano hele myslím že důležitější je pak ten čas co s ním budeš. Oni to ve většině ty děti vydýchávají celkem dobře (na rozdíl od rodičů 😅 ). Takže bych se toho až tak moc nebála, okoukni to, zvaž pro a proti a pak se rozhodneš 😉

napolitano
19. čer 2013

@mataharyy Hm cinknu tam a uvidíme 😉

@staninka77 Verunce budou 13.září 4 roky 🙂 ,takže jí jsou 3 roky a 9 měsíců 😉

marton
19. čer 2013

@napolitano normálně bych dítě do jeslí nedala,ale to ty taky ne.Ale pokud budeš sama a potřebovat peníze,tak ti nic jiného nezbyde.Jen si tě nedovedu představit v bytě 😲 ,nebo jsem to špatně pochopila?
Zrovna dnes odpol.mi přijde kamarádka.Sice jiný případ-kariéristka,ale malou má od půl roka v jeslích.Nevypadá,že by trpěla,teď jí je rok a půl 🙂 .

marton
19. čer 2013

@mataharyy všechno nejlepší"dcerunko" 😀 .

edeltraut
19. čer 2013

@mataharyy Taky přeji vše nej k narozeninám,hlavně spokojené a zdravé dětičky 😉.

@napolitano Taky bych osobně brala radši jesle než noční 🙂. Hele já jsem v jeslích vyrostla a žádný následky to na mně nezanechalo 😀. Naopak, jsem družná a snášenlivá 😝 😀. Po nočních budeš vyřízená, takhle budeš mít po práci čas na dětičky a budeš v pohodě 😉

napolitano
19. čer 2013

@marton No mají volný čtyřpokojový byt nebo řadovku 🙂 a platí se jen energie.

mataharyy
19. čer 2013

@marton
@edeltraut děkuji vám 😵
@napolitano Hele já bych to brala jako přechodné období, vyděláš si, něco možná i našetříš a potom můžeš jít do nějakého domečku 😉 Já taky už do bytu nechtěla ani za zlaté prase a koukni kde jsme... 😅 Ale beru to jako chvilkové zlo, postavíme se na nohy a zase bude lépe, a třeba i v nějakém domečku 😉 😵 😵

napolitano
19. čer 2013

@mataharyy Už jsem na to přišla:vyhraju ve sportce 😝 😀 😀 😀

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano tak to už jsme dvě adeptky 😀 ,ale vyhrát jackpot,klidně se s vámi holky podělím

napolitano
19. čer 2013

@vojtisek2007 Taktéž bych se podělila nebo podělala? 😀 😀

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano můžeš v opačném pořadí, nejdřív podělat,pak podělit 🙂

nemáte někdo tip na parfém (toal.vodu spíš) s hello kitty za rozumný peníz (ne 500,-Kč za 100ml) ? eli má v pondlěí narozky a chtělo ho, nemůžu nikde nic splašit...

vojtisek2007
19. čer 2013

oprava ne 500,-Kč za 100ml ale za 10ml 😀 😀 😀 😀

napolitano
19. čer 2013

@vojtisek2007 Pořadí je fuk,hlavně vyhrát 😀 😀 😀

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano tak jo 😀 😀 😀

napolitano
19. čer 2013

@vojtisek2007 začínám mít plné zuby školy,napadají Bohunku že smrdí,důvod,měli jsme prasata tak smrdíme,už toho mám dost,řešila jsem to s třídní,chvíli klid a teď znova,takže zítra bude ve škole čoromoro 😠