Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

vojtisek2007
24. čer 2013

jo na prádzniny se taky netěším....ale zatím bude doma jen honza, děti mají prvních 14dnů v červenci školku, pak mají být týden u babičky, pak s námi 14 dnů na chatě a pak už zase školka....

vojtisek2007
24. čer 2013

@helabella no leda by sis vzala mýho švagra - ale ty mají zatím jenom jedno dítko....tak to bude asi nějaká jiná, my občas přijde, když to tak vidím, že když se z ženský stane tchýně, jde asi do nějaká speciální školy...a potom to vypadá všude stejně - blbě 😠 ☹ a přesně jak píšeš, taky mě to mrzelo, my můžeme do auta nalodit 3 děti a psa a jet 150km ,ale ona ne, nemá na to peníze....pak si stěžuje,jak jsou velký a že je ani pořádně nevidí...ale přitom švagr bydlí od ní 20minut a k nim taky nechodí - ne že by jim to teda vadilo,ale ani tam nezajde.... 😝

marton
24. čer 2013

@vojtisek2007
@helabella přesně tak,když už tak blbiny od stánku a to že se za den rozbijí....neva 😠 .I my jsme jim vezli 3týdenní mimino starou škodovkou ukázat,jinak nevím kdy by ho viděli.Na dvojčata přijeli,protože naši moc chtěli jet,tak pro ně pro všechny jel manžel.Tak to se svezli,ale s našima vlakem by nejeli.Ach jo.Ale jak píše helabella,není zlá,prostě je taková,asi se jí to zdá normální.A i když se to ještě u malých dětí nezdá,tak oni to vycítí.Jela jsem na chatu s nejstarším a on mi povídá,babička tam asi nebude co?,nevím proč ale já jsem si k nim nějak nevytvořil vztah ☹ .Ale já vím proč a není to o tom co od nich dostanou 😠 .

napolitano
24. čer 2013

@vojtisek2007 Já vím,že by jste mě podpořily,ale co bych děla já? 🙄 😀
A pak,že tchyně není sprosté slovo,tchyně a uzený je nejlepší...... 😀 nebo aspoň hóóódně daleko 😀

@helabella Co si stěžuješ,si na MD,plná sil a času na cestování,tak si dojeď 😀 😀😀

marton
24. čer 2013

@napolitano
@vojtisek2007 tak to se na prázdniny těším sama 🙂 .Nebudu muset ráno honit nejstaršího ať hne zadkem.Mladší mi občas zaskočí k dvojčatům,abych mohla třeba nakoupit sama...Stinná stránka je,že mě čeká nástup do práce,ale to až poslední týden v srpnu 😉 .To vás tu už moc číst asi nebudu ☹ .

napolitano
24. čer 2013

@marton Já se na prázdniny taky těším 😵 to byl vtip aspoň tu nebudu pořád sama s prťatama 😅

marton
24. čer 2013

@napolitano jéé blondýna to nepochopila 😀 .

saminomimino
24. čer 2013

@vojtisek2007 bože to máš tedy super tchýni 😒
,to já mám tchýni napohodu,ona se mně trochu bojí,když kecá hlouposti tázně ji to odpálkuju,jsme docela přímá v tom co chci a nenechám si do ničeho kecat ale věta "že třeba potratím a budu mít po starostech" mně od mé vlastní maminky zasáhla hodně,jinak si rozumíme,tohle ji ale za zlé mám
já mám holky po 13 měsících,takže vím jaké to je a v poho,ale teď jsem po sekci a kdyby se to mělo opakovat znova sekce a do toho by jitstě i těhu bylo náročné,přece jen jizvy jsou jizvy a pořád čerstvé,asi by to bylo 1000x náročnější,ale myslím že pokud to má být bude to,nic se neděje náhodou
ale nic není jisté,nebudu předbíhat 😉

saminomimino
24. čer 2013

@edeltraut mně 3 děti nesedí a to je mám blízko po sobě,4 jsou prostě lepší a pro tvoji Adélku bude parťák potřeba 😉

napolitano
24. čer 2013

@marton 😀 😀 Taky mívám své dny 😉 😀

napolitano
24. čer 2013

@saminomimino Já nechtěla děti původně vůbec 😀 😀 ,ale mám takový pocit,že ještě jedno bude,ale nééé teď 😉a taky nevím zda s tímto tatínkem 😀

saminomimino
24. čer 2013

@napolitano tak to jich máš dost na to že jsi nechtěla žádná 😀
a to já zase chtěla ale že by měli být i 4 to mně ve snu nenapadlo 😀

napolitano
24. čer 2013

@saminomimino Prostě jsem je měla mít a zachránily mi život a né že já jim ho dala,u první dcery doslova a dopísmena 😅

mataharyy
24. čer 2013

Ahoj lidi, já vás zanedbávám, ale nějak se mi to kupí 😅 Zítra jdeme k doktorce, dnes jsem ho nechala vyspat a čekala jsem zda to zmizí, ale ono prd, je hrozně protivný, furt se drbe a když mu to zakážu, dostane amok jak hrom 🙄 Do toho si rozjíždím nějaký obchod, řeším to poradenství a dnes (takhle zdatně po třech měsících) jsem se byla objednat na kontrolu po šestinedělí 😅 Nemám skoro vůbec natlučený program... Tak vás ani nějak nestíhám dočítat, vždy sem skočím, přečtu dva tři příspěvky a nějaké dítě hned řve 🤐 Už mám vytahané ruce jak orangutan

napolitano
24. čer 2013

@mataharyy Jsem si říkala,že na nás prdíš 😉 😀 Hlavně ať jste ok,taky nevíš co dřív 😅

mataharyy
24. čer 2013

@napolitano Na vás nikdy, ale už mám fleky na mozku. Pro zatím jsem z časových důvodů odsunula kariéru fin. poradce, no a abych nezahálela, rozhodla jsem se pomalu si plnit sen o pořádání hlavně dětských akcí - dětské dny atp., tak zjišťuji co k tomu je potřeba zařídit, umě a tak, no a protože potřebuji kapitál na takový nápad, začala jsem si vyjednávat podmínky u prodejců a chci si založit obchod... 😀 No zatím se to všechno tváří slibně, tak uvidím 😵

napolitano
24. čer 2013

@mataharyy Ty jsi akční 😕 ,kolik že to máš dětí a jak staré? 😀 😀 😀 Držím palec 😵

mataharyy
24. čer 2013

@napolitano No já už se před třemi lety rozhodla, že jestli chci po rodičáku mít dobrou práci, co mě (snad) uživí, ještě mě bude bavit a umožní mi nezanedbávat děti, budu si takové místo muset udělat... No a protože už se mi ten čas na rodičáku krátí, tak si musím máknout 😀
Můj sen je malá firmička s pár zaměstnanci 😵 😀

napolitano
24. čer 2013

@mataharyy Škoda,že jsi tak daleko,bych do toho šla s tebou 😉

mataharyy
24. čer 2013

@napolitano Neboj nic, když to půjde, tak něco vymyslíme 😎

napolitano
24. čer 2013

@mataharyy Tak jóó 😀 😵

mataharyy
24. čer 2013

@napolitano Teď už jen pokořit byrokracii 😀 😀

napolitano
24. čer 2013

@mataharyy Jasně,víš o tom,že jsi mi vydělala 200,- na rozjezd pro maminky 😕 😵

mataharyy
24. čer 2013

@napolitano taky jsem se činila 😀

napolitano
24. čer 2013

@mataharyy Jsi úžasná,takže malá domů 800,-?????Borec,jak to všechno stíháš? 😨

napolitano
24. čer 2013

@mataharyy Mně tam nejdou odklikávat hvězdičky v hodnocení,píše mi to na stránce se vyskytla chyba 😠

saminomimino
24. čer 2013

@napolitano vidíš,vždy je to služba oboustraná,já bych bez dětí snad ani žít nemohla,pro co taky 🙂

mataharyy
24. čer 2013

@napolitano 1100,- 😀 Jak to stíhám... "snadno" nespím 😅

napolitano
24. čer 2013

@mataharyy Holka,ty jsi dobrá 😵 ,moc ti to přeju,super atd 😵 😀

mataharyy
24. čer 2013

@napolitano no jen abych to přežila 😀