Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

napolitano
24. čer 2013

@mataharyy No opovaž se!Nejdřív musíme dát aspoň kafe 🙄 😀 😀 😀

mataharyy
24. čer 2013

@napolitano ok, budu si to pamatovat 😀 😀

napolitano
24. čer 2013

@mataharyy A pro pobavení ten odpad co dělal chlap stejně neodtýká a ještě se mi ucpal hajzl,fůůůj.Čistič nezabral,začínám mít podezření,že budou ucpané trubky u odtoku do kanalizace a to opravdu já čistit nebudu 🙄

mataharyy
24. čer 2013

@napolitano brrr 😒 Nám při jedné přívalové bouřce vyplavilo žumpu, to byla lahoda, ten úklid 🤐

napolitano
24. čer 2013

@mataharyy Fujky,fujky 😖

mataharyy
24. čer 2013

@napolitano to ne fujky, to bylo normální fůůůj 😀 😀

napolitano
24. čer 2013

@mataharyy 😀 😀 prostě ňamka 😀

mataharyy
24. čer 2013

@napolitano doslova... To přesně vystihovalo označení zasr... zahrada 😀 😀

napolitano
24. čer 2013

@mataharyy Člověk si prý má vyzkoušet všechnou,ale já si klidně některé zkušenosti nechám ujít 😝 😀 😀

napolitano
25. čer 2013

Dobré upršené ráno 🙂

vojtisek2007
25. čer 2013

čau ženy, u nás taky leje jako z konve ☹
VOjta má dnes rozlučkový večer ve školce, pečení buřtů, stezka odvahy,poslední spaní...no to jim to počasí moc nevyšlo ☹

vojtisek2007
25. čer 2013

@napolitano co kanalizace ?

marton
25. čer 2013

Ahoj všem 🙂 .U nás totéž.Normální slejvák ☹ .Už zase straší vylitím řek.A ten dlouhýýý den s dětma.Nedá se jít ani v pláštěnkách.
@vojtisek2007 no to si je budou muset upéct uvnitř.Spát měli ve školce nebo ve stanech?

vojtisek2007
25. čer 2013

@marton mají na zahradě takový dřevěný altány tak v těch...ale v tomhle počasí to fakt nejde...takže budou spát vevnitř, když přestane lejt, aspoň opečou buřty, jinak jim je kuchařka šoupne asi do trouby 🙂

napolitano
25. čer 2013

@vojtisek2007 Stojí to za h...o,nemůžu pořádně spláchnout no prostě nic neodtýká 😠 nevím jak mám umýt nádobí atp. ☹ Asi to budu muset nějak pořešit neboť drahá polovička dorazí až v sobotu 🙄
To jsi objednala špatné počasí na buřtíky 😝

vojtisek2007
25. čer 2013

ze včera 🙂

vojtisek2007
25. čer 2013

@napolitano nádobí vystrč ven, tam ti to krásně oprší 🙂 jen s tím záchodem nevím....a co zkusit prolejt u dřezu i u vany odpady krtkem - sice to nejni nic ekologickýho,ale je to účinný, zabírá to většinou...nebo mě napadlo, nehodilo ti nějaké dítko něco do záchodu ? nám tam jednou takhle honza spláchnul takovou tu vůni, seklo se to kus za záchodem, v odpadu, nabalovali se na to papíry apod jak se dál splachovalo....až se to ucpalo...tenkrát nám to prošťuchovali takovým obřím zatočeným drátem....

napolitano
25. čer 2013

@vojtisek2007 Sluší jí to 😵
Už jsem tam narvala hydroxid draselný a zatím prd,to budu muset zkusit znova a pak nevím 😅

vojtisek2007
25. čer 2013

@napolitano http://cistice-odpadu.heureka.cz/krtek-cistic-p... -
to je hydroxid sodný, řekla bych,že účinější než draselný....ale zalívá se to horkou vodou - tak to těžko půjde do záchodu,ale na odpady všude jinde fakt paráda, fakt to sežere všechno co v těch trubkách je 🙂

napolitano
25. čer 2013

@vojtisek2007 Toho jsem už zkoušela,teď už snad jen kyselina,brrr 😨

vojtisek2007
25. čer 2013

@napolitano a nic, ? Krtek zklamal ☹ ? tak to asi opravdu budeš muset povolat nějakýho odborníka....nebo ještě mě napadlo, nám na baráku vždy začali hůř pracovat odpady, když byla jímka téměr na vyvezení...ale vy asi máte odpadní řád, a ne jímku.....

napolitano
25. čer 2013

@vojtisek2007 Jj máme neřád 😀 Kdybych je neměla spočítané,tak budu podezřívat některé z dětí,že se spláchlo 😀 😀

vojtisek2007
25. čer 2013

@napolitano tak to ti teda nezávidím ☹volej odborníka

napolitano
25. čer 2013

@vojtisek2007 Hmmm mi asi nic jiného nezbyde 😠,už si nejsem jistá ani svou gramotností

mataharyy
25. čer 2013

Tak u nás jak když konev otočí a to máme jít k té doktorce pro ortel zda to jsou, nebo nejsou neštovice (už se mu to nemnoží, ale protivnej je a drbe se 🙄 ) no a pak máme být na prohlídce s nejmladším, tak skáču metr dvacet 🙄 Spát jsem šla v půl druhý, nejvíce ze všeho připomínám mrtvolu... Prostě krásné úterý 😀
@vojtisek2007
@napolitano Ten krtek je více méně na ... To chce buď takový ten drátek (nevím jak se to jmenuje), nebo fakt nějaký brutál co to sežere 😅

napolitano
25. čer 2013

@mataharyy Ty opravdu padneš na hubu 🙄

mataharyy
25. čer 2013

@napolitano ještě tři měsíce když to zvládnu, tak jsem v pohodě 🙂 Potom bude masakr kolem halloweena jestli se mi podaří protlačit se na přípravy a pak bude zase klid 😉

napolitano
25. čer 2013

@mataharyy Jj máš co dělat,hlavně taky mysli na sebe a na to,že máš prcky,všeho s mírou 😉

mataharyy
25. čer 2013

@napolitano Neboj, já mám štafetu s manželem, když je doma má děti a já pracuji a naopak 🙂

vojtisek2007
25. čer 2013

@mataharyy a co jsi to teda rozjela ???