Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

mataharyy
25. čer 2013

@marton no jemu byli v březnu 2 😉

marton
25. čer 2013

@napolitano jo?,tak to jsem ráda,že to mám z krku 😀 . Jen doufám,že nebudou ti tři jako jejich nejstarší bratr.Teď už se uklidnil,ale mezi 17 a 18 rokem byl jak z řetězu urvaný.Pravda je,vkus má dobrý 🙂 .

marton
25. čer 2013

@mataharyy tak to je o 7 měsíců mladší a viděla bych to spíš opačně 😀 .Už jsem to jednou slibovala,ale ještě jsem sem nedala fotky.Musím šlápnout na manžela,ať mi nějaké natáhne do noťase.

vojtisek2007
25. čer 2013

@marton klame vzhledem - jako já 😀 😀 😀 ,jsme takové milé blonďaté čertice....ale fakt, když nemá náladu, tak je to poděs....to už vidím,když ráno vstává a hned se začne mračit - to je tak 4x za týden....a pak je celej den protivná, ječí,sekýruje,komanduje...málokdy vstane v pohodě a je v pohodě celý den, oba dva kluci dohromady toho nenaječeli a nenavstekali se za celý život jako ona za týden....ale jinak je to andílek 😀

vojtisek2007
25. čer 2013

@mataharyy jak "starý" teda máš ty dětičky ?

mataharyy
25. čer 2013

@vojtisek2007 Adrián 04/09, Benito 03/11 a Samael 03/13 😎

mataharyy
25. čer 2013

@vojtisek2007 jo tak takového andílka mám doma taky, už mu raší rohy 😀 😀

mataharyy
25. čer 2013

@marton Tak ono není to tak dlouho, co to vypadalo, že je starší, nebo minimálně stejně starý jak Adrián, ještě se mě lidi ptali jestli jsou to dvojčata 😅

vojtisek2007
25. čer 2013

@mataharyy to se vám to pěkně dařilo po dvou letech....takže další 03/15 ?

vojtisek2007
25. čer 2013

@mataharyy tak to moje děti nevypadají ani na 6 - Vojta, ani na 5 -Eli....všichni vždycky tipujou tak o dva roky míň....navíc, Eli že je starší než Vojta....no jo no

mataharyy
25. čer 2013

@vojtisek2007 😀 😀 No já jsem říkala že jsem plodná jednou za dva roky na přelomu června a července 😎 No hele, já už jsem ve fázi že klidně bych to i brala, ale racionálně ne... Není pořešený bydlení, s prachama se to spíše sejří... Takže teď bude přestávka a snad třeba další 2017 a pak 2019 aby to nebyli "jedináčci" 😀 😀 No a nebo ve velkém rozjet obchod, tak aby dobře vynášel, pak by se choť můj tolik nebránil 😀

vojtisek2007
25. čer 2013

čauky, tak u nás přestalo pršet, před chvilkou, Vojtu chlap vezl do tý školky, nakoupila jsem jim šampáňo 🙂, další maminy upekly buchty - to jsem ráda,že to nevyšlo na mě ,ikdyž původně to tak vypadalo... - další zajistili pití, zeleninu k burřtíkům - ty pořídila školka....a Eli má teď doma normálně depku,že je tu sama...no je tu tak nějak nezvykle klidno....

marton
25. čer 2013

@vojtisek2007 to je fajn,že se počasí umoudřilo 🙂 .Tady pořád prší,ne moc,ale prší.
Tak jsem právě ukázala dvojčatům tvoji Elinku.To bys viděla jak se jim rozzářila očička.Vánoce hadr 😀 .

vojtisek2007
26. čer 2013

dobré ráno všem 🙂

@marton to vypadá, že se nemusíme bát, že by zůstala na ocet 😀

Vojtík spinkal v tej školce, no bylo mi z toho všelijak....večer měli tu stezku odvahy a procházku, tak šli kolem ségry, tak říkala, že ho viděla,že vypadal nadšeně 😀 😀 😀

včera jsem nakonec jenom uklohnila bramborový gulášek, máme tam ještě půl hrnce na dnešek, už od večera neprší, tak dobrý a vzhůru do dalšího pronuděnýho dne....nějakou buchtičku možná vysochám... letím je rozvést do školy a školky...

vojtisek2007
26. čer 2013

@napolitano - co ten tvůj odpad, umoudřil se ???

marton
26. čer 2013

@vojtisek2007 Ahoj 🙂 .Brrr stezky odvahy,to jsem se na táboře vždy bála.Dnes obdivuji,že si to ti vedoucí troufli a troufnou,přijde mi to velká zodpovědnost za děti. Krásně jsi mě inspirovala buřtgulášem.Neměli jsme ho už táák dlouho,je rychlý a mají ho rádi 🙂 .Už jsem nevěděla co klohnit.Pojedeme nakoupit,pak přijde kamarádka a večer jdeme na Davida a Lucku V.Moc se těším 🙂 .
JInak ale stále lije a Vltava stoupá ☹ .

mataharyy
26. čer 2013

Dobré ráno, tak tu souvisle prší 🤐 Jináč u nás nejsou neštovice, jak jsem se domnívala, prý nějaká vyrážka/alergie a teď mi volala máma, že u nich vypukla šestá dětská nemoc, takže houby neštovice, ani alergie... 😒 Do toho mě včera sklátila migréna jak svině, ještě dozvukuje, tak máme veselo... Ani kafe v klidu mě nenechají vypít 😅

vojtisek2007
26. čer 2013

@mataharyy kafe nepí,když máš migrénu, zhorší se ti to....no ale k šestý nemoci bývají nejdřív dva/tři dny vysoký teploty, ty pak ustoupí a děti se osypou....? ale tak zase lepší než ty neštovice asi , ne ?

Jo u nás už zase začlo pršet, hodně ☹,ale tak tady se nic nevylejvá....ani nic nestoupá
@marton jo buřtgulášek bez buřta - on mi ho totiž v tom nikdo nejí (já se jim nedivím,mě taky ovařenej buřt nechutná),takže jenom s bramborem a upekla jsem v pekárně chlebík k tomu.... Stezku odvahy si taky pamatuju z táborů - a je fakt, že jsme šli třeba 2-3km, lesem,polem, jednou - to jsem byla už v osmý, jsme se dokonce na loďce museli dostat přes rybník....no byla to stezka odvahy spíš pro ty vedoucí...oni měli stezku jen po zahrádce ve školce a šli po dvou...školka je uprostřed zástavby rodinných domků, je tam všude veřejné osvělení 🙂...takže si myslím, že to bylo v pohodě

mataharyy
26. čer 2013

@vojtisek2007 Tak on měl Ben teplotu, jenže to jsme přičítali tomu že je vedro... Tak nějak se to vše skloubilo 😀 Navíc já šestou dětskou nikdy neviděla, nezažila 😅 Tak asi lepší než neštovice, toto netrvá tak dlouho 😅

Jináč já piji "kafe" Caro, kdybych v tomto množství pila normální, tak už mám asi žaludek v háji 😀

vojtisek2007
26. čer 2013

@mataharyy tak to jo, Vojta měl taky teplotu s sobotu 39,5, ale jen přes sobotu, dalal jsem mu jeden ibalgin a večer už byl o.k....takže asi z vedra...Já jsem zase doufala, že si neštovice odbyde ve školce a ono houby, a už se děsím toho, že je bude mít třeba až v dospělosti, ve škole už tolik neštovice nebývají. Tak já taky kafuju, kafe můžu na litry,ale musím mít kofeinový 😀 a žaludek v háji mám, když jsem pila caro, tak mi to nestačilo - chuť dobrý,ale to jsem fakt musela po litrech a stejně to nebylo ono...ale tak aspoň jsem to v těhu a při kojení to normál kafe trochu omezila...ale te´d jsem zase už jak nezřízená...dnes už mám vypitý třetí - a to mám 3decový hrnky....

mataharyy
26. čer 2013

@vojtisek2007 Jo to znám, já touto dobou mívám už taky dobrý litr kafe v sobě, jináč jsem nefunkční, ale tím že částečně kojím a v těhotenství jsem ho v hojné míře zaměnila za caro, sice pravda úplně ono to není, ale už jsem se tak nějak naučila že za den dám jen dvě tři kafe... Ono je to taky tím že nekouřím, kdybych kouřila, tak ho vylemtám podstatně víc, protože to byla kávička, cigaretka a pohoda... Teď není pohoda, ani cigaretka, tak tolik ani ta kávička neschází 😅 😀

vojtisek2007
26. čer 2013

@mataharyy no když mě to caro kafe prostě nenahradí 😠 musím mít kofein 🙂, právě jsem vysochala nescafé buchtičku, tak už jí chladím v lednici....mňam, ještě že jdu dneska cvičit

mataharyy
26. čer 2013

@vojtisek2007 Jo, jo, kafe je kafe, právě si ho vychutnávám děti leží a spí tak hádám si ho v klidu stihnu vypít 🙂

napolitano
26. čer 2013

@mataharyy
@vojtisek2007 Ahojky,odpad je v prdeli,montér oddělal záchod a ten praskl plus nějaké trubky a mám to za 7tis,které nemám,tak budem chodit sr.t na zahradu 😠 😠 😠 Už se na to pěkně vykašlu 😢

mataharyy
26. čer 2013

@napolitano Tak ať to zaplatí tvůj drahý 😠 😠 Bych ho kopla do prd... 😝

vojtisek2007
26. čer 2013

@napolitano no ty vo.e...to je taky radosti...viď.

napolitano
26. čer 2013

@mataharyy 🙄 Bere 13.tého v měsíci,teď nemá ani vorla 😠

@vojtisek2007 Celá se od radosti klepu 😅

napolitano
26. čer 2013

Hurá zahnala jsem příšerky do pelechů,jsem ko a aby toho nebylo málo,byla jsem v KV a že se rovno stavím na gyndě,páč mám potíže a co myslíte:mudra má do 7.7 dovču.Mít trpaslíka,tak mi vyroste 😀 😀 😀

mataharyy
26. čer 2013

@napolitano Měl si šetřit, když to tobě radí se čtyřmi dětmi a devíti tisíci 😎 Jináč mě spí starší, zvířátko se tu vzteká, tak mám veselo 😅

mataharyy
27. čer 2013

Dobré a po delší době i slunečné ráno 😵 😵

Dnes jsem hrozně akční, já vysprchovaná, mrňous vykoupaný a teď užívám kávičku, zatím co se starší rochní v naší "mega obrovské vaně" 😀 A jak vy??