Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

vojtisek2007
1. črc 2013

@napolitano hele,jestli ti to pomůže,utluču tě klackem 😀 😀 😀

@mataharyy no ty bláho, tak ať brzy porodí, tohle čekání je prostě na hovno, při mý povaze,už bych si přehrávala nejhorší scénáře ☹ , tak tfuj,ftuj,ať se malýmu chce brzy na svět

já kupodivu jsem v pohodě,jak jsem se zbavila tý "debilní" práce, mám volno, je hezky, dneska jsem si dokonce po dlouhé doběu dělala nehty...zítra vraždíme kuřata, máme jich 12 vykrmených, tak že jich 6 zítra zapíchneme, dalších 6 až příští týden, až ještě trošku narostou-přeci jenom je nás 5 a kilový kuře nic závratnýho, takže vykrmujeme na 2-3 kilča 😀 vypadají pak už docela hrůzostrašně....

napolitano
1. črc 2013

@vojtisek2007 Hodná a co mě nechat uklovat kuřecíma mutantama 😀 😀 😀 .Ty jo už ani česky neumím-výzo 😅

vojtisek2007
1. črc 2013

@napolitano 😀 😀 😀 náhodou vízo - taky vypadá dobře...a jak Bobča doválčila s těma neandrtálcema ? No a odpad spravenej,tak 3x sláva 🙂

napolitano
1. črc 2013

@vojtisek2007 Šla si jen pro výzo😀 a jinak jsem ji nechala doma,takže přežila 😅 .Jj už je lépe 😵 ,jen mám nějak pocuchané nervy 🙄

vojtisek2007
1. črc 2013

@napolitano to chce panáka 🙂, nebo dva/tři.....

jdu to zalomit, ať tam zítra neusnu u toho škubání. Dobrou dámy

napolitano
1. črc 2013

@vojtisek2007 Dáme součet-6
Dobrou🙂

mataharyy
1. črc 2013

Zdar a sílu drahuše@napolitano 😀 😀 My již třetí noc rodíme, teď se zdá že jí snad odtéká plodovka, ale prý má přijet až když po hodině bude mít mokrou vložku... Tam je to jináč šílený v tom Londýně, já bych asi rodila ve výtahu, dle jejich rad 😀 😀

napolitano
2. črc 2013

@mataharyy Ahojky Zlatí,to je přístup řeznického psa.A když se něco nedej bože po....tak co.Mně odtekla plodovka a prcek byl za 20 min na světě,by jsme ani nestihli dojet 😠

mataharyy
2. črc 2013

@napolitano mě odtekla a doktor si nestačil ani natáhnout obě rukavice 😅 Jináč po hodině vložka nebyla mokrá, jen trochu vlhká, tak zůstali doma, protože je nemá kdo odvézt a kdyby si zavolali sanitku, tak jí musí zaplatit, pokud by opravdu asi cestou neporodila, nebo nevím 😅 Brácha už je na palici, včera tam upíjel rum... No mají dost a se jim tedy nedivím... 😅

mataharyy
2. črc 2013

Ták mám za sebou první dvacetiminutovku s Jillian a kurňa jak u toho ta ženská může ještě mluvit?!!! Jsem odcvičila vše tak z půlky (a to si ještě fandím) a mám dost, si připadám jak medúza na suchu, tak se tu táhnu 😀 😀

napolitano
2. črc 2013

@mataharyy Fuj cvičení,jenom na něj pomyslím a jsem ko 😝 .To je tam tohle jednání běžné?Bych jela rodit do Čech

mataharyy
2. črc 2013

@napolitano Asi je to tam tak normálně 😅 Když oni musí chodit do práce a nevzali by jí do letadla...
Jo cvičení, klepou se mi nohy, ruce... Aůůů a už vím co za svaly mě bude zítra bolet, přesně se mi vybavilo cvičení na karate a už teď jsem v ... Asi si půjdu přeškvařit olej s hřebíčkem, abych zítra mohla alespoň chodit 😀 😀

napolitano
2. črc 2013

@mataharyy Zlaté naše porodnice,když je nejhůř,tak si pomoc vyřveš.Prosím tě,je to mučení nebo cvičení? 😀

mataharyy
2. črc 2013

@napolitano v tuto chvíli leda mučení!!!! A zítra to bude masochismus 😀

napolitano
2. črc 2013

@mataharyy A kde se to dá splašit?Bych koukla 😀

mataharyy
2. črc 2013

Než jsem začala, vypadalo to celkem snadno, teď jsem na chcípnutí... Má fyzička je totálně v prdeli 😨

https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8
napolitano
2. črc 2013

@mataharyy Hm,ještě na tom nejsem tak špatně,abych se takhle mučila😀.Držím palec ať to přežiješ a dej vědět jaké jsou výsledky,že bych to když tak přeci jen zkusila 🙄

napolitano
3. črc 2013

Dobré ráno 🙂
Kde jste všechny? 😕

napolitano
3. črc 2013

@mataharyy Tak co mimčo?Už?

marton
3. črc 2013

@napolitano ahoj,řekla bych ,že taková mataharyy zkouší vstát z postele 😀 .
Já na skok ,musím zabalit a dokoupit co bude ještě potřeba,ve tři ráno frčíme 🙂 Koukám venku zase podzim.Totálně zataženo a co nevidět bude lejt ☹ .Co holčičky,máš je doma nebo jsou u babičky?A co ten tvůj chlap,seká dobrotu?

napolitano
3. črc 2013

@marton Ahojky,holky jsou doma,mamce není nic moc,má RS a tak je to jak na houpačce.Njn tady taky podzim 🙄.Chlapa netřeba komentovat😀

mataharyy
3. črc 2013

@napolitano Mimčo nic, už si koupili i lakmusové papírky, aby poznali plodovou vodu... Chudák brácha je z toho na bednu 😀
@marton Já žiji, mám trochu nepoužitelné stehna, ale není to tak hrozné jak jsem myslela, jen co děti uložím, jdu zase cvičit 😉
U nás venku spíš zima, jen sníh schází 😀
My od včera řešíme životní dilema, když by jsme se domluvili s mou máti, že by jsme tam rok/rok a půl mohli bydlet (museli by jsme si z pokoje udělat garsonku, bo jináč by to vůbec nešlo), tak vyplatíme 99% dluhů, ještě něco s trochou štěstí našetříme a mohli by jsme jít do vlastního, jenže... 😖 Byli jsme tak domluvený loni, když jsme se vraceli do Čech a vydrželi jsme tam dva měsíce a doslova jsme vzali roha... 🙄 Tak teď nevím, na jednu stranu fajn je tam zahrada, děti, no na druhou stranu klidné soužití by to asi nebylo, zase... Ale ta vidina bezdlužného života ve vlastní malé chaloupce se zahradou...

napolitano
3. črc 2013

@mataharyy To věřím,že už jim z toho hrabe 🙄

No vidíš,tak to s tou tvojí kondicí není až tak špatné,já bych zdechla 😀

Já s našima vycházím dobře,ale představa společného bydlení mi dobře nedělá 😀 .No musíš vědět jestli to zvládnete. 😉

vojtisek2007
3. črc 2013

zdar ženy 🙂
tak nevím,ale u nás je krásně,od rána svítí sluníčko a je takových 26 stupňů....tak nevím, buďto se něco přižene dýl,nebo žiju asi někde jinde...máme to vždycky úplně otočený...

@mataharyy cvíčo bude v pohodě a uvidíš, jak budou cm i kg ubývat,pokud fakt budeš cvičti denně - já s Jill odcvičila celej shred a pak 6week packs, teď občas pro zpestření nebo když se nedostanu na alpinning tak cvičím no more trouble zones....ale řeknu ti,že po prvním cvičení jsem byla zralá na nějakou kompletní rekonstrukci 😀 😀 😀 všeho....nohy,ruce,břišáky...ale zase když tam něco cejtíš, je jasný,že jsou tam někde schovaný ty svaly.... 😀 😀 😀

@napolitano tak kolik bylo těch panáků nakonec ????

já včera byla děvčata na celou flašku...odpo byly děti pozvaný ke kamarádovy ze školky na oslavu 6tých narozenin....bylo to fajné....od tří jsme poseděli do půl osmý, Honza byl doma....no na půl osmou se vracíme domu, z hlavní vidím jak u nás za vesnicí snad sjezd hasičů - dobře 4 auta, za vsí u sklaďáku slámy kouř řak ďas...no nic, zaparkuju auto, vyženu děti, dám je do vany, pod okny zahvízdají brzdy policejního auta a přivezou mi Honzu, že škrtali ve stodole se složenou slámou,až to chytlo....naštěstí se jim nic nestalo blbcům, on a jeho kamarád, asi se nudili nebo co, oba dva jsou dobrovolný hasiči debilové....škoda 19tisíc a to naštěstí shořelo jen pár balíků, bo včas zavolali hasiče, kdyby se nedej bože lekli a zdrhli a splasklo to celý, máme na krku dva míče....já už nevím co s ním, tenhle rok je samej průser, bohužel tohle už není žádná klukovina, normálně jsem mu řekla, že ho nechám zavřít do pas´táku.....člověk se snaží,vychovává a pak tohle....jsem naprosto bezradná a zoufalá.... 😢 😢 😢

napolitano
3. črc 2013

@vojtisek2007 Na konec žádný 😉
Ty bláho,seřezat holou prdel před nastoupenou jednotkou 😠 .Ale hlavně že se jim nic netalo.A co nějaký psycholog?

mataharyy
3. črc 2013

@napolitano No nevím, jednoduché to nebude, spíš naopak bude to na palici, s mámou je občas velmi těžké vyjít a o pořádkumilnosti by se dala napsat kniha... Proto by jsme si tam museli udělat provizorní kuchyň, bo u ní v kuchyni bych asi neuvařila... 😅 S mámou se dá, když tam člověk jezdí na návštěvu, ale jináč je to brutální... Ale zase děti by byli spokojené, mají tam děti, zahradu atp. a než by šel nejstarší do školy, tak už by jsme byli ve svém, někde v klidu... Já mám totiž noční můru ze zimy, když zase nebude práce, tak se uvrtáme do dalších dluhů a průserů... Je to na palici 😅
@vojtisek2007 Jo cvičení je v pohodě, ale mám předsevzetí že počítat si ty dny budu až od okamžiku, kdy to celé odcvičím, teď odcvičím z každého cviku tak polovinu a mám dost, tak to nelze čekat zázrak za měsíc, že 😀
Jináč synek šikula, ještě že se tam neupálili 🙄 Jináč já bych mu zrušila prázdniny a chlapec by si škodu musel hezky přes prázdniny odmakat, ať ví že za blbost se platí 😅 a tedy asi bych mu nastavila jiné pravidla pro pohyb, by byl v čas doma, pomáhal by jak mourovatej křeček 😅

napolitano
3. črc 2013

@mataharyy A kde mamča bydlí?

mataharyy
3. črc 2013

@napolitano Kousek za prahou 😉

mataharyy
3. črc 2013

Aúúú tak toto není možné 🙄 Já jsem klikař, ale takový... ☹

marton
3. črc 2013

@vojtisek2007 ahoj,tak to je další výchovná lekce,co s tím,když dítko něco takového provede 😒 .Podstatný taky je,co už má za "maléry" za sebou.Co určitě vím,že bych ho neseřezala,To že udělal průser ví sám.Jak to ale odmakat,když na brigádu je ještě mladej...ale to je to co bych po něm chtěla já.Prostě mu něco na práci vymyslet.I když jak jsi psala,on doma pomáhá dost,co?No a strhávat část kapesného,popř.peněz,které k něčemu dostane.Jasně,jen tak to nesplatí,ale ať to cejtí.Pokud se rád a často do něčeho namáčí,tak bych se poradila s nějakým dětským psychologem.Ale osvědčeným,na doporučení.To jsou rady,viď? 🙂
@mataharyy tak to máš teda holka co řešit.Musíš vědět,jak jsi schopná ten cca rok zatnout zuby a nerozházet si při tom i vlastní rodinu.Ale jestli vás to postaví na vlastní nohy,tak bych do toho šla.Při nejhorším můžete zdrhnout vždycky,ne? 😀
Ráno jsem psala,že jsem tu jen na skok a už tady zase plkám.Kluci usli a mě to balení táák nebaví ☹ .