• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čtvrté dítě, není to moc?

10. února 2016 
@napolitano držím pěsti, aby přežil :dizzy_face: :dizzy_face: Tak zvládneme, nezvládneme... musíme :grinning: Teď hlavně budeme potřebovat za sebe náhradu do bytu...
8. črc 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Tak to vypadá,že je mu líp,hurá,ale potichu :dizzy_face:
8. črc 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte
@napolitano tak to jsem ráda :slight_smile:

Já jsem na palici, tak zralá na odstřel... Fakt my jsme předurčený se finančně nevzpamatovat, do toho je mi blbě protože mám rýmu jako prase... Super den :confounded:
9. črc 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, za chvíli valím do města lítat po úřadech :angry: :angry: :angry:
@mataharyy - co se přihodilo ? a buď v klidu, ségra má od včera angínu jak prase....a to jsme s ní celý víkend byli na chatě, tak čekám,kdy to složí děti u babičky :unamused:
@napolitano - tak to je dobře,že je mu líp..... kolik mu je ?
9. črc 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 no stalo se to, že jsem se opět poučila, že ústní dohoda platí, i mezi kamarády jen tak dlouho, co se to hodí, potom se ometá tím co je napsané a honem honem... Prostě peníze jsou vždy až na prvním místě. Tak jsem naštvaná, či zklamaná :unamused: do toho ta posr... rým, kterou už má i nejmladší s nejstarším, prostřední má stále tu vyrážku a je protivnej jak hrom... :rolling_eyes: Prima den, jsem zralá na kazajku :cry: :pensive:
9. črc 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 Ahojky,je mu rok a půl,je to mladík :wink: ,si úplně oddecnu tak za měsíc,když bude ok :sweat_smile: .
Angínu nebrat,to je fuj,ale já měla nejhorší angínu v životě,taky v létě :rolling_eyes: ,fuj jsem byla skoro 3 dny téměř v bezvědomí :confused:

@mataharyy Když se to sere, tak se to sere!!! :angry:
9. črc 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Teď mi kámoška dohodila metrák meruněk,po 30 kč/kg,dorazí o víkendu,mi z toho hrábne :grinning:
9. črc 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano kurňa a to jsi tak daleko, do pytle :angry: :grinning: :grinning:
9. črc 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy To chce ten více domek,aby jsme se tam všichni vešli :grinning: ,ale to by těch meruněk bylo málo :confused:
10. črc 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@napolitano já bych si dala meruňky a meruňkový sorbet.... Kurňa já bych se obžírala meruňkami jedna radost :grinning: :grinning:
10. črc 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Že bych ti poslala balík do ruky??To tam máš druhý den :sunglasses: .Já taky meruňky miluju,ale děti ani tak né,přesnídávky,džemíček to jó
10. črc 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@napolitano no já tady pohledám nějaký home prodej a vybílím jim to tam :grinning: :grinning:
10. črc 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mataharyy Se těším na tvarohové knedle,mňááám :dizzy_face:
10. črc 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano čuš babo, už mi tu tečou sliny :sweat_smile:
10. črc 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mataharyy :grinning: :grinning: :grinning: to víš já jsem škoďák:grinning:
A co Anglie,už porodili? :confused:
10. črc 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano v anglii stále nic, 14. by měli začít vyvolávat :sweat_smile:
10. črc 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy No aspoň už to bude mít za sebou :wink: ,ale jinak,já bych tam porodila dřív než by mě přijali do porodnice :grinning:
10. črc 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano já taky :grinning: :grinning: A víš jak tam vyvolávají, dají tabletu a pošlou tě domu, když do dvou dní neporodíš, dají ti injekci a už zůstáváš tam, když do dalšího dne neporodíš tak ti propíchnou vodu a když ani to nepomůže, tak na císař... Jsem čučela jak puk, mě dali v úterý tabletu a injekci (domu už mě nepustili), ve středu zas tabletu a injekci... :sweat_smile:
10. črc 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Tý vole,by se tam člověk bál jít,neb obtěžuje :rolling_eyes:
10. črc 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@napolitano no je to zvláštní
10. črc 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky :slight_smile:
@napolitano -to jsou nějaký měruňky z tuzexu ? tady je máme za 12 - 17,- Kč / kg na trhu....ale je fakt,že je zrovna ráda moc nemám - ani džemíček ani přesnídávku, my radši nektarinky.....
@mataharyy angličani mají divný způsoby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vojtisek2007 To si děláš bžundu,za kolik,asi si zajedu k vám,tady jsou za 70.- :angry: A kam že mám přesně jet?? :dizzy_face:
10. črc 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 tady mají meruňky, tedy vlastně zase nemají, jdou na dračku, za 42,-/kg :rolling_eyes: takže ač bych ráda tak takové prachy za ně nedám...
Jo v londýně to mají nějaký divný :grinning:
10. črc 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 Já to myslím vážně že by jsme dojeli:slight_smile:
10. črc 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno dámy:slight_smile:
Mám zrychlený krok :grinning: ,tudíž od wc maximálně 50m,jinak bych se mohla po..at :grinning: :grinning:
11. črc 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano čau, to máš z těch meruněk :slight_smile:, hihi, zajeď do Jindřichova Hradce, jezdí sem moraváci,mají meruňky,okurky,melouny,...prostě co vypěstovali, takže fajn, ne jak v obchoďáku a levný - nebo levněší než v obchoďáku....ráda u nich kupuju brambory,květák jak fotbalovej míč třeba za 15,-Kč apod....ale jezdí je jeden den v týdnu a když chceš třeba okurky nakládačky,musíš si je objednat,ale ta cena je taky potom fakt směšná :slight_smile:. Jinak v obchodě jsem včera schválně koukla na ty meruňky a měli za 39,-kč - ale byli takový větší,než meruňky co znám....tak nevím,jak to chutnalo....
11. črc 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy by se angličani od nás mohli učit :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 A ty meruňky by šli taky objednat,když bych chtěla 3 metráky? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
11. črc 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 No my to tu máme na můj vkus moc přehnaný a oni moc laxní, takže čtvrté (se kterým už manžel souhlasil, bo se mu zdálo že jsem zase těhotná, tak se s tím smířil :grinning: , miluji jeho živé sny... :grinning: :grinning: ) budu rodit na půli cesty mezi Prahou a Londýnem, třeba to bude ideál :grinning:
Jináč meruňky v obchoďáku nebrat, je to humáč, nechutná to, buď jsou tvrdé nebo blemcavé, prostě fůůj :rolling_eyes:
@napolitano To nebude z meruňek, ty by měli stavět, ne? :confused: :sweat_smile:
11. črc 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano to netuším, já kupuju max 1 květák a 2 kila brambor :grinning: :grinning: :grinning:
@mataharyy u nás meruňky právě působí opačně :slight_smile: běhavě :grinning: :grinning: :grinning: ,asi proto je nemusím
11. črc 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek