Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

mataharyy
8. črc 2013

@napolitano držím pěsti, aby přežil 😵 😵 Tak zvládneme, nezvládneme... musíme 😀 Teď hlavně budeme potřebovat za sebe náhradu do bytu...

napolitano
8. črc 2013

@mataharyy Tak to vypadá,že je mu líp,hurá,ale potichu 😵

mataharyy
9. črc 2013

Ahojte
@napolitano tak to jsem ráda 🙂

Já jsem na palici, tak zralá na odstřel... Fakt my jsme předurčený se finančně nevzpamatovat, do toho je mi blbě protože mám rýmu jako prase... Super den 😖

vojtisek2007
9. črc 2013

čau holky, za chvíli valím do města lítat po úřadech 😠 😠 😠
@mataharyy - co se přihodilo ? a buď v klidu, ségra má od včera angínu jak prase....a to jsme s ní celý víkend byli na chatě, tak čekám,kdy to složí děti u babičky 😒
@napolitano - tak to je dobře,že je mu líp..... kolik mu je ?

mataharyy
9. črc 2013

@vojtisek2007 no stalo se to, že jsem se opět poučila, že ústní dohoda platí, i mezi kamarády jen tak dlouho, co se to hodí, potom se ometá tím co je napsané a honem honem... Prostě peníze jsou vždy až na prvním místě. Tak jsem naštvaná, či zklamaná 😒 do toho ta posr... rým, kterou už má i nejmladší s nejstarším, prostřední má stále tu vyrážku a je protivnej jak hrom... 🙄 Prima den, jsem zralá na kazajku 😢 😔

napolitano
9. črc 2013

@vojtisek2007 Ahojky,je mu rok a půl,je to mladík 😉 ,si úplně oddecnu tak za měsíc,když bude ok 😅 .
Angínu nebrat,to je fuj,ale já měla nejhorší angínu v životě,taky v létě 🙄 ,fuj jsem byla skoro 3 dny téměř v bezvědomí 😕

@mataharyy Když se to sere, tak se to sere!!! 😠

napolitano
9. črc 2013

@mataharyy Teď mi kámoška dohodila metrák meruněk,po 30 kč/kg,dorazí o víkendu,mi z toho hrábne 😀

mataharyy
9. črc 2013

@napolitano kurňa a to jsi tak daleko, do pytle 😠 😀 😀

napolitano
10. črc 2013

@mataharyy To chce ten více domek,aby jsme se tam všichni vešli 😀 ,ale to by těch meruněk bylo málo 😕

mataharyy
10. črc 2013

@napolitano já bych si dala meruňky a meruňkový sorbet.... Kurňa já bych se obžírala meruňkami jedna radost 😀 😀

napolitano
10. črc 2013

@mataharyy Že bych ti poslala balík do ruky??To tam máš druhý den 😎 .Já taky meruňky miluju,ale děti ani tak né,přesnídávky,džemíček to jó

mataharyy
10. črc 2013

@napolitano no já tady pohledám nějaký home prodej a vybílím jim to tam 😀 😀

napolitano
10. črc 2013

@mataharyy Se těším na tvarohové knedle,mňááám 😵

mataharyy
10. črc 2013

@napolitano čuš babo, už mi tu tečou sliny 😅

napolitano
10. črc 2013

@mataharyy 😀 😀 😀 to víš já jsem škoďák😀
A co Anglie,už porodili? 😕

mataharyy
10. črc 2013

@napolitano v anglii stále nic, 14. by měli začít vyvolávat 😅

napolitano
10. črc 2013

@mataharyy No aspoň už to bude mít za sebou 😉 ,ale jinak,já bych tam porodila dřív než by mě přijali do porodnice 😀

mataharyy
10. črc 2013

@napolitano já taky 😀 😀 A víš jak tam vyvolávají, dají tabletu a pošlou tě domu, když do dvou dní neporodíš, dají ti injekci a už zůstáváš tam, když do dalšího dne neporodíš tak ti propíchnou vodu a když ani to nepomůže, tak na císař... Jsem čučela jak puk, mě dali v úterý tabletu a injekci (domu už mě nepustili), ve středu zas tabletu a injekci... 😅

napolitano
10. črc 2013

@mataharyy Tý vole,by se tam člověk bál jít,neb obtěžuje 🙄

mataharyy
10. črc 2013

@napolitano no je to zvláštní

vojtisek2007
10. črc 2013

čau holky 🙂
@napolitano -to jsou nějaký měruňky z tuzexu ? tady je máme za 12 - 17,- Kč / kg na trhu....ale je fakt,že je zrovna ráda moc nemám - ani džemíček ani přesnídávku, my radši nektarinky.....
@mataharyy angličani mají divný způsoby 😝

napolitano
10. črc 2013

@vojtisek2007 To si děláš bžundu,za kolik,asi si zajedu k vám,tady jsou za 70.- 😠 A kam že mám přesně jet?? 😵

mataharyy
10. črc 2013

@vojtisek2007 tady mají meruňky, tedy vlastně zase nemají, jdou na dračku, za 42,-/kg 🙄 takže ač bych ráda tak takové prachy za ně nedám...
Jo v londýně to mají nějaký divný 😀

napolitano
10. črc 2013

@vojtisek2007 Já to myslím vážně že by jsme dojeli🙂

napolitano
11. črc 2013

Dobré ráno dámy🙂
Mám zrychlený krok 😀 ,tudíž od wc maximálně 50m,jinak bych se mohla po..at 😀 😀

vojtisek2007
11. črc 2013

@napolitano čau, to máš z těch meruněk 🙂, hihi, zajeď do Jindřichova Hradce, jezdí sem moraváci,mají meruňky,okurky,melouny,...prostě co vypěstovali, takže fajn, ne jak v obchoďáku a levný - nebo levněší než v obchoďáku....ráda u nich kupuju brambory,květák jak fotbalovej míč třeba za 15,-Kč apod....ale jezdí je jeden den v týdnu a když chceš třeba okurky nakládačky,musíš si je objednat,ale ta cena je taky potom fakt směšná 🙂. Jinak v obchodě jsem včera schválně koukla na ty meruňky a měli za 39,-kč - ale byli takový větší,než meruňky co znám....tak nevím,jak to chutnalo....

vojtisek2007
11. črc 2013

@mataharyy by se angličani od nás mohli učit 😀 😀 😀

napolitano
11. črc 2013

@vojtisek2007 A ty meruňky by šli taky objednat,když bych chtěla 3 metráky? 😅 😀 😀

mataharyy
11. črc 2013

@vojtisek2007 No my to tu máme na můj vkus moc přehnaný a oni moc laxní, takže čtvrté (se kterým už manžel souhlasil, bo se mu zdálo že jsem zase těhotná, tak se s tím smířil 😀 , miluji jeho živé sny... 😀 😀 ) budu rodit na půli cesty mezi Prahou a Londýnem, třeba to bude ideál 😀
Jináč meruňky v obchoďáku nebrat, je to humáč, nechutná to, buď jsou tvrdé nebo blemcavé, prostě fůůj 🙄
@napolitano To nebude z meruňek, ty by měli stavět, ne? 😕 😅

vojtisek2007
11. črc 2013

@napolitano to netuším, já kupuju max 1 květák a 2 kila brambor 😀 😀 😀
@mataharyy u nás meruňky právě působí opačně 🙂 běhavě 😀 😀 😀 ,asi proto je nemusím