Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

mataharyy
18. črc 2013

@vojtisek2007 Vlakem bych tam ještě teoreticky ochotná jet byla, ale jináč fakt jen letadlo, ta cesta je brutální a hlavně přes Rumunsko se to hrozně vleklo 🤐

Jináč my máme dnes pět let od svatby a místo oslav a plánů jsem dostala migrénu jak sviňa, tak teď jsem chvíli funkční, protože mi začíná zabírat prášek... To by mě trefilo 😒

mataharyy
18. črc 2013

@napolitano No kde ty jsi, dovolenkuješ, nebo zahrabáváš chlapa na zahradě?? 😕

marton
18. črc 2013

@mataharyy hodně štěstí do dalších let 🙂 .

mataharyy
19. črc 2013

@marton Moc děkujeme 😵

marton
22. črc 2013

@napolitano
@edeltraut
@vojtisek2007
@mataharyy kde jste holky?Že vy jste všechny vyvalené na sluníčku 🙂

napolitano
22. črc 2013

@mataharyy Ahojky,zakopávala jsem Kaspíčka 😢

@marton Jó na sluníčku, na psychiatrii 😅 😖

marton
22. črc 2013

@napolitano u tebe jeden neví co je sranda a co ne 😒 .Co se děje?Kaspíček byl pejsek?

mataharyy
22. črc 2013

@marton Já umírám, děti se zbláznili, je vedro a celkově bruální, dnes mi prostřední pravděpodobně sežral magnet, chvála bohu jestli, tak jen jeden, tak čekám co bude 😠
@napolitano Tak to nakonec nezvládl, to mě mrzí, ale neboj zase bude lépe 😉 A necvokať, na psychiatrii by jsi se musela opalovat přes plot a to dělá špatný vzor 😀

vojtisek2007
22. črc 2013

holky cau,jsme na zaslouzeny dovoleny,pripojeni mam pres mobil a nejak mi to s tim nejde. mame krasne. napolitano,to me moc mrzi ,nejde mi udelat becici smajlik,tak si ho domysli. matahary vse nej nej nej k vyroci a hlavne do dalsich let. jen co budu zpatky na pc,tak se ozvu,z toho debilniho mobilu to fakt nejde. papa

marton
23. črc 2013

@mataharyy tak to hodně štěstí v pátrání ve stolici ☹ .To je teda čudla.Přijeďte se vykoupat do Čako/k nám ne do veřejného bazénu/ 🙂 .

@napolitano víš že se ti s tou psych.nedivím.Dva dny se na ni cítím taky.Ani to sluníčko nepomáhá.

mataharyy
23. črc 2013

@marton No teď mi tvrdí, oba, že se pokoušel spolknout magnetické písmenko L a že ten druhý magnet nesnědl, tak já fakt nevím... No budeme pátrat, hádám do týdne/deseti dní už budeme vědět zda ho sežral, nebo ne... Nechápu, první nikdy nic nepolykal, necpal si nic do nosu, do uší ani jinam a tenhle... Jsem fakt zvědavá co bude dělat ten třetí 😀
@vojtisek2007 Dovolenou si náramně užij 😵 😵

marton
23. črc 2013

@mataharyy teda nevím jak máte velké magnetky,ale spolknout písmeno L je docela náročný.Všichni na zem a hledat 😀 .Velký kluci taky nic takovýho nedělali,ale Maty si strčil do nosu fazoli a řval.To jsem byla docela hysterická neb jsem se bála,že ji vdechne 😖 .Pak ji ale vyfrkl.
@vojtisek2007 jj,krásnou dovču 🙂 .

mataharyy
23. črc 2013

@marton No veliký, to nelze spolknout, jenže nevím zda si ho strčil do krku a jen ho oslintal, nebo našli menší magnetku a tu sežral... A děti každých pár minut tvrdí něco jiného... 😅

napolitano
23. črc 2013

@marton Bohužel to nebyl fór,jsem šla nakoupit a tak nějak mi bylo jedno,že tam jede auto,ale jenom mě porazilo,nic se mi nestalo.Prostě melu z posledního a bylo rozhodnuto,že si půjdu odpočinout,ale moc to nepomohlo 😅
Kaspíček,byl můj morčík.Nejhorší jsou noci,pořád ho slyším a mluvím na něj,než mi dojde,že už není,prostě magor. 🙄
Ve špitále remcali,něco o depresích,ale nic na to prý nedostanu,neb kojím 😝 .Tak se asi skamarádím s flaškou 😀

@vojtisek2007 Hezky si ji užij 😉

@mataharyy Teda znám lepší písmenka na sežrání,třeba i 😀

Jinak ten můj vůl,vzal zpět dohodu ohledně dětí a chce se soudit. 😠 Kretén 😠

mataharyy
23. črc 2013

@napolitano juj, tak proto ta odmlka 😖 Neboj bude lépe hoď se do pohody 😉
Jak vzal zpět, co mu kleplo, bo co? A jako to je definitivní konec a jdeš pryč? Tedy ty tu chvíli nejsi a hned takové perly 😒

marton
23. črc 2013

@napolitano ☹ to je mi líto.Máš za sebou špatný období,ten tvůj chlap ti nepřidá 😠 .Docela škoda,že kojíš,někdy léky nejsou od věci,ale zase ušetříš na nutrilonu 😉 .Pobavila jsi mě písmenkem "I",mě napadlo "O",ale to by šlo taky dost blbě.Co tvoje děti,jsou doma?

napolitano
23. črc 2013

@marton Ve čtvrtek se vracejí od babičky,už se těším 😵
Taky bych nějakou berličku brala,ale snad to zvládnu a o úspoře na nutrilonu mi ani nemluv 🙂

@mataharyy Joó,odcházím,do tohohle stavu mě z větší části dostal on.Domluvili jsme se,že budu mít děti ve své péči a já nebudu hrotit alimenty,když budu mít práci,chtělajsem 3tis na všechny 3 🙄 ,no a on si to teď rozmyslel,že chce střídavou péči,nebo pořád ve společné péči,aby nepřišel o úlevu na daních,ale jak to bude dělat,když je do 17hod v práci a ráno odjíždí v půl šesté,no vlastně je ani nechce u sebe,asi mu jde jen o ty prachy,aby neplatil alimenty a měl úlevu na daních 😠 ,od srpna mění práci,tudíž bude doma každý den a já už teď mám žaludeční neurósu

mataharyy
23. črc 2013

@napolitano se mi zježili veškeré zbývající vlasy při slově střídavá péče 😅 No jestli mu jde jen o ty prachy tak je to dost ubohé a střídavá bude jen na škodu všech... 🤐 A jen tak pro zajímavost alimenty se platí i u střídavky 😉 😝

napolitano
23. črc 2013

@mataharyy Já už jsem toho názoru:ať si strčí prachy do prdele a nedělá problémy,děti ani u něj zůstat nechtějí 🙄
Došel ti katalog?

mataharyy
23. črc 2013

@napolitano No tak to je jednoduché, když nechtějí, tak snad je někdo kompetentní bude poslouchat 😉
Katalog mi nedošel, se... na mě 😅

napolitano
23. črc 2013

@mataharyy Jaj,ty žješ v jiné zemi než já??? 🙄 Že věříš na logiku a zdravý rozum?? 😀
By měl dorazit,nahlásila jsem všechny své ovečky 😀

mataharyy
23. črc 2013

@napolitano Nevěřím, ale kvůli mnoha dětem po nás v ní doufám... 🤐
Tak třeba ještě dorazí... 🙂

napolitano
23. črc 2013

@mataharyy No vidíš,já už ani nedoufám,jen si vyčítám,že jsem do tohohle zasr.... světa přivedla své děti,ale já jsem holt blázen 😝

mataharyy
23. črc 2013

@napolitano ale, zase tak dramaticky na to nekoukej 😉

napolitano
23. črc 2013

@mataharyy A pak se div,že lezu kam nemám,depka je blbá věc,ale bude líp 🙂 Jdu hajat brou

mataharyy
23. črc 2013

@napolitano depka je svině, ale přejde jen jí nepropadej 😉 Dobrou a lepší ráno 🙂

zlatickamoje
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
napolitano
24. črc 2013

@mataharyy Ahojky 🙂 se těším na zítra,dorazí holčičky 😵 a po hodině jich budu mít plné zuby 😀 😀 😀

mataharyy
24. črc 2013

@napolitano Jo to věřím 😀 😀

edeltraut
28. črc 2013

Ahoj holky, tak jsem po dlouhé době tu a nestačím se divit ..

@napolitano Držím palce, ať se tvá situace snad co nejdříve zlepší. Já když jsem byla v práci na nervy, tak jsem pila třezalku - docela pomáhala - zkus jí, asi sice nepomůže na deprese, ale tak nějak mě hodila do klidu 🙂

Jinak my užíváme léta a tatínek konečně pochopil, že život není jen o práci a povinnostech a občas nám věnuje celé odpoledne v což jsem teď v létě ani nedoufala 🙂
Navíc se mu rýsuje pěkná práce za hranicema, tak je čtvrtě v kurzu 🙂. Včera jsem ho totálně "vyndala", když jsem začala: "no kdyby ti to rakousko vyšlo a naše situace se konečně srovnala do normálu, tak bysme měli v říjnu nebo listopadu začít na mimču pracovat" - hele i pivo mu zaskočilo, to pak zaskočilo mě, protože o čtvrtém mluvil, už v době, kdy jsem byla těhotná... 😀, asi si myslel, že to budu trošku brzdit a já jsem vynesla takové rozhodnutí 😀