• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čtvrté dítě, není to moc?

24. dubna 2017 
@mataharyy tak to ti vůbec nezávidím,ale zase vidina ušetřených peněz tě žene vpřed,co?
Hele s tou Janou to je divný,ale nebudeme sýčkovat :unamused: .
@vojtisek2007 :frowning2: to je asi mamince smutno.A kor když byli s tatínkem zvyklí cestovat a teď první rok bez něj.My to máme zase složitější,že je taťka téměř nepohyblivý,tak jsem ho musela všude vodit a plno toho neviděl.Přesto byl spokojený,že se tam ještě dostal.No a naše mamka je tak vitální,že by utahala i vola :grinning: .
21. srp 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton No žene, jak žene... Po minulém týdnu jsem fakt zvědavá co tam bude :sunglasses: Já doufám, že Jana jen regeneruje a brzo se ozve :slight_smile:
21. srp 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy co bylo minulý týden? :wink:
21. srp 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton Rozpor při vyklízení... Mámin manžel je ... :grinning: :grinning:
21. srp 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy jj,více lidí více tolerance,když jeden chce aby to fungovalo.Co brácha,sehnal si něco?
21. srp 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton Nevím, nemluvila jsem s ním o tom, viděla jsem ho po čtyřech dnech předevčírem, přišel večer, usnul vzbudil se včera v půl druhé odpoledne a odešel, od té doby nebyl doma
21. srp 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy taky číslo :confounded: .Dětičky se ale asi do nového těší,ne?Budou tam mít babičku a děti na blbnutí :slight_smile: .dobrou
21. srp 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton smutná asi jo,ale už to potom lezlo na nervy všem okolo....ségra má trošku výbušnější povahu, tak se s ní i zhádala :frowning2: , já to chápu, byl to její způsob "truhlení".....
@mataharyy moc na vás a "přesun vojsk" myslím, ať to zdárně zvládnete, tak ty jsi silná žena, co si budem povídat :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 No zítra nastává den D dnes ještě pobalím kuchyň (více méně) a různé pozůstatky, zítra se to přenosí, v pondělí tu sjedu uklidit... Už teď z toho mám vlasy v pozoru :grinning: :grinning:
24. srp 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy tak hodně sil :slight_smile: .
24. srp 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy ahoj, včera jsem na vás moc myslela, tady celý den lilo jak z konve, tak doufám, že máte zdárně akci za sebou - aspoň teda z větší části :slight_smile:
26. srp 2013 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 N máme, stěhovali jsme v neděli od rána a skončili jsme o půlnoci... A taky nám od rána lilo jak zkonve :rolling_eyes: Teď v našem "velikém" pokoji stěhujeme vše z jedné strany na druhou, aby jsme se mohli alespoň hýbat... :confounded: Někde pak vyhrabu fotky, jak akce "kulový blesk" probíhala :grinning:
27. srp 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím se po dvou dnech ze zaměstnání :slight_smile: .Je to mazec,jsem unavená :frowning2: .Kluci ještě odletěli do Turecka,tak jsem bez miminek,ale je to tak lepší,stejně doma jen sedím a čučím :grinning: .
@mataharyy tak ať se vám v mezích možností v novém pokojíčku líbí :slight_smile: .
27. srp 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marton ty jsi odložila dvojky ? no jestli jo, tiše závidím. No a co v práci ? dobrý ?
27. srp 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy tak teď se zabydlet a jste v poho....pošli to foto, já když si vzpomenu na náš, když jsme se stěhovali....fuj, už bych nechtěla, ale ještě jednou asi budeme muset....
27. srp 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vojtisek2007 jj,macecha odložila děti :grinning:.Ale jely s tatínkem,tak jsou v pohodě.O starších dětech ani nevím,pravda je to zvláštní po třech letech sedět v tuto dobu a koukat na televizi :slight_smile: .V práci fofr,nezvyk...únava.Snad se do toho dostanu.Práci jsem nezapomněla,ale ten rytmus je jiný :unamused: .Co vy,jak je u vás?
27. srp 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,zatím žiju :dizzy_face:
@marton
@vojtisek2007
@mataharyy
28. srp 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoooj,jak je a kde jsi se nám ztratila?
28. srp 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano no Jani sláva...jsem ráda, že jsi v pořádku...koukej poreferovat, kde jste a jak se máte holky :slight_smile:
28. srp 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton tak jak v práci, co dvojky, už je máš zpátky ?

my máme dnes ofiko prvnáčka, až mi ukápla slzička.....
2. zář 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vojtisek2007 ahojky :slight_smile: .Jen jsem četla,že máte prvňáčka a ukápla slza,tak mě taky.Úplně se mi vybavilo jak jsme šli se staršíma klukama.Tak to uteklo.Péťa do čtvrťáku a Fíla do devítky :frowning2: .Dvojčata přijedou za 2 hodiny :slight_smile: .Těším se na ně,ale bylo to super.V práci to začíná klapat,ale v pátek jsem měla hlavu jak pátrací balon.Kdybys viděla,co vše se musí udělat kromě práce zdravotnické :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
No a co ty v práci a co ostatní členové? :wink:
2. zář 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak u nás je asi rozhodnuto tak trochu za nás,sotva jsme si řekli že by to 4 té šlo,tak ono asi fakt je,MS nikde a těhutest hlásí dvě čárky :grinning:
3. zář 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saminomimino potichoučku,polehoučku - GRATULUJU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino -Jééé tak moc potichounku ti GRATULUJI to je bezva.Moc ti budu držet palčky budete krásná 6.rodinka parádní... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky já chci taky ale nevím jak na mužíka vubec si nedá říci že bych ještě jedno uítala,jsem moc smutná :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...
5. zář 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 to je blbé,musí chtít oba,bohužel,třeba povolí..
5. zář 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino -Já bych ráda aby povolil,ale moc se tím trápím,ale třeba si dá říci :slight_smile: .
A když né tak se musím smířit z třema klukama :slight_smile: co mám doma jsou to loupežníci ale já to nějak doklepu a počám na vnoučata. :slight_smile:
5. zář 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino -Jinak muj prvorozený syn je narozenej ve stejnej den jak ti to vychází TP. :slight_smile:
5. zář 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 ale neblbni,hele a mluvili jste o tom,jako řekla se mu i to že se trápíš,prostě nenutit ale spíše se svěřit,je to přece jen možná poslední možnost mít 4 té dítě,trochu na city zahrát
no olivka je narozená přesně na termín tak uvidíme co tohle prtě
5. zář 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino -Já mu vše řekla,zkusím i na city si zahrát,ale vidím to dost zle že už nepovolí a nebude chtít vubec se pokoušet o miminko,jednou řekne že teda ano a pak zase že né.Slíbí a stejně to nedorží.
Nebráním nic neberu už přez rok a stejně si dává pozor :unamused: .
Třeba se narodí na termín třeba pujde i dříve,hlavně aby vše bylo jak má. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a zdravé a ty sním takya rodinka. :slight_smile:
5. zář 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino -nechci házet flintu do žita to jistě nechci,ale vím že přítel nesvolí i kdybych asi chtěla bude spíše po jeho. :unamused:
5. zář 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek