Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

marton
29. zář 2013

@mataharyy Pravda že přes celou Prahu s dětmi je nářez 😀 ,ale kdybyste si chtěli udělat tento týden výlet,tak jsem s klukama doma na doléčení celýýýý týden 😉 .Ale i klíďo napiš adresu.A jak je,jste zdraví?

mataharyy
29. zář 2013

@marton No zdraví jo, jen Ben má opět, nebo stále... 😅 rýmu. Jináč je fajn, zatím doma pohodička, tak uvidíme 🙂

marton
30. zář 2013

@mataharyy teď mě napadlo,že vlastně nejste v Praze,co?

3cacorky
30. zář 2013

@mataharyy - jj,holku bych klidně brala a naše holčiny taky,ale taťka je nadšený,tak jsem moc ráda za něj,ultrazvuk mi dopadl dobře pan doktor byl vtipný,že je to holčička ,pak tedy říkal,že ne,že tam má něco co holkám nesluší 🙂,no je to už třetí doktor co mi to potvrdil,tak se snad trefí,mám tu výbavu do modra a kočárek je taky objednaný modrý 😉 ,a ty věcičky s autem a traktorem,atd 😒 😉 ,tak snad to zvládnu,pořád jen holčičky a teď kluk.Jinak už je pěkný má skoro 2kg,tak doufám,že nebudeme mít obra,to bych si ten porod ještě užila -naposledy ☹ ☹

mataharyy
30. zář 2013

@marton Kus za Prahou jsem 😉
@3cacorky Tak to je fajn, že není žádný problém a vše OK 😵 a s pohlavím, no mě až do porodu tvrdili všichni že to bude holka a ejhle... 😀 😀 tak uvidíš, holkám taky sluší body s traktorem, věř mi, Adriánovi velmi slušel růžový rolák 😀 😀

marton
1. říj 2013

@mataharyy tak písni adresu,pošlu poštou 🙂 .

mataharyy
1. říj 2013

@marton OK děkuji 😉 Ale stejně by jsme se mohli někdy slézt všechny 😉

marton
2. říj 2013

@mataharyy myslíš všechny dvě s dětma nebo všechny včetně napolitano a vojtiska 😀 .Ta už se tady taky dlouho neukázala 😒 .Taky jsem si vzpomněla,nedělá tvůj manžel klempířinu?Nemůžeme nikoho sehnat na opravu okapu a opravu oplechování komínu 😉 .

mataharyy
2. říj 2013

@marton včetně holek 🙂
Manžel zedničí, klempířinu nedělá 😉

marton
2. říj 2013

@mataharyy škoda,o řemeslníky je nouze ☹ .

marton
3. říj 2013

@vojtisek2007 Ahojky,kde se touláš?Můžu mít dotaz?Máš přehled z čeho se počítá paragraf na dítě,když jsem byla minulý rok na rodičáku?

mataharyy
10. říj 2013

Bububu, čaute 🙂

Jak se vám daří? Já jsem byla včera prvně zumbovat, byla to celkem sranda, hlavně jsme předtím vytáhli lahev bílého, tak nám to šlo "bezvadně" 😀 😀

marton
15. říj 2013

@mataharyy ahoj,ty seš dobrá.Já se nikam nedokopu,ale odedneška nejím sladké a začínám doma na orbitreku,neb jsem se zakulatila ☹ .Kdepak máme holky?

mataharyy
17. říj 2013

@marton Holky jsou někde zmizené 😕
Já se za normální situace taky nedokopu, ale už je to krizovka, tak jsem musela, navíc jsem uzavřela dohodu a v létě bych chtěl absolvovat help a na to musím mít krapet jinou kondici, abych tam nechcípla... Takže přes svůj odpor také začínám, počínaje zítřkem, vlastně dneškem, běhat 🙄 brrr 😀 😀

napolitano
19. říj 2013

@marton Kuk,tady jsem🙂

@mataharyy Fuj pohyb,ale taky se sebou budu muset něco udělat,nějak jsem přibrala a všechny gatě jsou mi malé 😅

mataharyy
20. říj 2013

@napolitano No zdar a sílu 😀 Jo já bych potřebovala aby mi všechny byli velké... už je to blééé... 🙄

napolitano
21. říj 2013

@mataharyy Čauky,téda holky tady je mrtvo.Povídej jak se máš,co finanční poradenství,co děti a soužití u mamky.

mataharyy
21. říj 2013

@napolitano jo, nějak to tu skomírá 😅 Finanční poradenství nic, manžel začal dělat celý den, tak nemám moc čas, teď jsem zaměstnancem OÚ, na 0,2 úvazku, ale i to potěší 🙂 Soužití zatím celkem jde, má to své mouchy, ale ještě si nejdeme po krku, tak je to dobrý 😀 😀 No a co ty, jak doma, co partner, seká latinu?

napolitano
23. říj 2013

@mataharyy No u nás je to jak na houpačce,chvíli dobrý,pak bych ho zadupala do země,ale to je asi všude 😅 .Zítra začínám s domácí prací,ať žije kompletace letáků 🙄 ,to už nebudu spát vůbec 😢 .Holky měly streptokoka,jsem se docela bavila,já měla taky 40-ky,ale k doktorovi jsem se nějak nedostala 😝 .

mataharyy
25. říj 2013

@napolitano Takže se nenudíš 😅 Já mám nemocného nejmladšího - má rýmu jako prase a prostřední chrchlá 😖

edeltraut
26. říj 2013

Ahoj ženy, nějak teď nemám čas sem nakukovat. U nás se toho tolik událo, prvně jsme čtvrtě "odsunuli" na neurčito. Pak se stala taková smutná událost (švagr spáchal sebevraždu) a tak máme vlastně "čtvrtě" už téměř tříleté. Nechal tady po sobě jen dluhy, přítelkyni na mateřské bez prostředků a malou dcerku. Holky teď dočasně bydlí u nás a snad jim v dohledné době uděláme u nás v domě samostatnou jednotku 1+1.
Ale manžel najednou otočil a že by tedy to čtvrté chtěl, nejlépe kluka a že by mu dal jméno po bráchovi... tak jsem řekla, ať dělá co umí a nechávám to na něm 😉 - antikoncepci neberu 🙂. Včera jsem jela pro změnu rodit - ségře se narodila krásná holčička - abychom taky jen nesmutnili 🙂
Mějte se a až se to tu trochu zaběhne, tak snad budu mít víc času na kukendu 😉

mataharyy
28. říj 2013

@edeltraut Tedy koukám u vás je to také "veselé" 😒 Tak držím palce, ať se to co nejdříve zlepší. K neteří gratuluji a snad se čtvrtě podaří 😵

saminomimino
29. říj 2013

@edeltraut o u dálostech u vás vím a je mi to celé líto,je to hrozné,jak je tu mohl nechat
ale vám moc přeji aby tedy klouček vyšel,taková malá satisfakce pro manžela,tak se mějte krásně 😉

napolitano
30. říj 2013

@mataharyy Nenudím,to nemám šanci. 😀

@edeltraut Ahojky.to je mi líto,k malé gratulka.Držte se tam všichni. 😉

napolitano
30. říj 2013

Holky nevíte co je s @vojtisek2007?

mataharyy
30. říj 2013

@napolitano Netuším, asi toho má moc... Všeobecně to tu nějak utichlo 😅

napolitano
31. říj 2013

@mataharyy Jsme tu na sebe zbyly samotinké??? 😨

mataharyy
1. lis 2013

@napolitano Hádám zase holky dorazí 😉

napolitano
1. lis 2013

@mataharyy To doufám 😵
Jsem si vzala domácí práci,letáky plnit atd.,málem jsem u toho chcípla,5 dní práce a dostanu 400,-.No není to super? 😀 Už nikdy více 🙄

mataharyy
1. lis 2013

@napolitano No není to super 😀 😀 Já jsem teď zaměstnaná na 0,2 úvazku, tak ale vše lepší než nic 🙂