Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

kabatko
25. kvě 2013

@napolitano Take vse nej dodatecne🙂

kabatko
25. kvě 2013

@mataharyy No, prodavam prirodni svicky pro astmatiky alergiky. Zacala jsem diky svym detem. a pak se mne zacali ptat lide, co ke mne chodi na navstevy, co to voni a ze nekaslou a pod a tak jsem udelala par svyckovych dychanku, popil se caj ci kava a bud jsem neco prodala, ci jsem zaregistrovala jine poradkyne. Spoustu mamin si tak chce prividelat. Hlavne ta firma tu je 2 roky a da se velmi lehce dostat na predni pozice. Ja se registrovala v zari a byla jsem 2000, kamardaka se registrovala v breznu 2012 a je 200. A fakt je, ze nade mnou jsou jen 3 lidi. Coz je super. Akorat aj se moc nesnazim, ale obcas nejaky sedanek udelam a jeste davam na zbozi nad 200Kc slevu 10 procent. A kazdy kdo dojde na sedanek ma darek. A tak si aspon pokecam s lidma, onitu nechaji vzdycky par korunek a ona kazda stovka dobra .-) Tedy, ja z te stovky mam 10 - 20 procent, + 15 procent ve zbozi. Ale dobrej privydelek .-) Hlavne nenarocnej. Se muzem domluvit a spacham nejakou "party" a prijd se podivat 🙂 Kdo neuvidi, neuveri ( ja taky neverila 🙂 ale ted, super. sice vyssi cena, ale kvalita 🙂 A bylinky a sul (more) hezky funguji 🙂

napolitano
25. kvě 2013

@mataharyy
@marton
@kabatko Moc děkuji holky 😵
Dýchánek se svíčkami bude asi v Praze?Jestli je to pro alergiky,tak to by mě moc zajímalo,Bohunka sotva dýchá. 😖

mataharyy
25. kvě 2013

@kabatko Děkuji. Svíčky vypadají skvěle, to se mi líbí, ač doma alergiky nemáme, tak o pár vím a jestli chceš expandovat do Prahy, hlásím se co by vysunutá Pražská buňka, minimálně to můžu zkusit, že 😎

mataharyy
25. kvě 2013

Jsem úplně umřelá a počasí tomu opravdu pomáhá 😒

marton
25. kvě 2013

@kabatko 🙂.Taky by mě to zajímalo.Pošleš mi odkaz?dík

mataharyy
25. kvě 2013

Toto docení hlavně ty, jenž znají případ mnoha spících dětí a málo dopravních prostředků 😀

No a teď mi někdo řekněte na co by mi byl drahej, moderní a malej kočárek... No na h... 😀 😀

napolitano
25. kvě 2013

@kabatko prosím též o odkaz dík

@mataharyy 😀 😀 Kam se hrabeš 😀 😀 mám starou hrnatou koženkovou libertu,sháněla jsem ji půl roku 😀

mataharyy
25. kvě 2013

@napolitano No to je fakt, tu netrumfnu, pač do ní dáš tři děti a větší nákup 😎 😀

napolitano
25. kvě 2013

@mataharyy Taky je tam máš pěkně uložené 😀 A máš pravdu:moderní,malé a nepraktické 🙄

mataharyy
25. kvě 2013

@napolitano jj, tetris 😀 😀

napolitano
25. kvě 2013

@mataharyy 😀 nemáš strach že ti prcíka utěsní moc? 😕

mataharyy
25. kvě 2013

@napolitano Ani ne, navíc to bylo minulý týden, když jsme byli na jarmarku a nebylo moc možností. Usnul nám a venku lilo jak z konve a řádně se ochladilo, tak jsme to vzali takto a v pohodě, do toho nám nejstarší vytuhnul na rukách, byl na nás boží pohled 😀

napolitano
25. kvě 2013

@mataharyy Dokážu si to živě představit 😀 Hlavně,že jste si to užili 😵

3cacorky
26. kvě 2013

tak holky musím se pochlubit,jelikož mi spadl velký kámen ze srdce 🙂 screening mi dopadl na 1,Je to jen 1,4,miminko je v pořádku a pro mé překvapení je o týden starší tak mám posunutý termín na listopad,ale opravdu nevím kdy jsem otěhotněla to bylo asi větrem 🙂,🙂.Jinak jsem ráda,že nemusím na plodovku ,fakt jsem se bála a to jsem zkušená mamka 😉 ,jen mám prý vyšší tlak 125/80,mě to nepřijde moc měli jste to některá??Díky 🙂 🙂

napolitano
26. kvě 2013

@3cacorky To je super,že je vše ok. 😵 Já měla vždy nízký tlak,tak bohužel nevím.

3cacorky
26. kvě 2013

@napolitano -děkuji 🙂 jsem moc ráda...,jinak právě mě to nepřijde moc,já jsem pořád rozprouděná ono vypravit 3 ráno do školky a školy bez nervů moc nejde pak mě mudr.naměří,musela bych prý brát od 20t léky na tlak což se mi taky nechce,já neberu léky celý rok ☹

stepak
26. kvě 2013

Mám tři cácorky.Někdy u nás bývá docela zmatek,ale já to miluju. Vůbec by mi nevadilo,kdybych měla ještě jedno
Třeba by to byl konečně kluk 🙂 Nebo konečně..budeme rádi i za princeznu 🙂 Čili si myslím,že čtyři děti jsou úplně normálníale je to čistě o člověku 🙂

napolitano
26. kvě 2013

@3cacorky Razím heslo,dokud nejdu k doktrovi jsem zdravá😀Hlavní je jak se cítíš. 😉

3cacorky
26. kvě 2013

@stepak .jj to my počítáme spíš s tou princeznou 🙂 kor když máme stejného tatínka a ten dělá jen holčičky 😀 😀 😀 ,kamarádce když čekala kluka,to doktor řekl už celkem brzo asi v 14-15t,u nás,když doktor řekne,že tam nic nevidí víme,že je to holčička 🙂

3cacorky
26. kvě 2013

@napolitano -jo to je přesně mé heslo,mudr. mi říkala,že jak mě začne bolet hlava hned se změřit,no šla jsem z ordinace a hned mě začala bolet hlava

3cacorky
26. kvě 2013

@napolitano Jani a kdy Vám řekli,že tam je kluk🙂

napolitano
26. kvě 2013

@3cacorky Řekli nám to hned 13. týden na 1.ultrazvuku,prostě exhibicionista po tatínkovi 😀
Tobě,jestli mohu tykat,ještě né?

3cacorky
26. kvě 2013

@napolitano -já jsem se neptala a jinak vystrkuje zadeček,tak to bude holčička a stydí se 🙂 🙂 ani jsem se nezeptala na screeningu,doktorka tam byla nějaká hustá ještě mi břicho pěkně pomordovala,protože byl prcek otočený zadečkem,jinak na ultrazvuk půjdu zas až 19.6.,teď jdu jen 28.5. na tlak

napolitano
26. kvě 2013

@3cacorky Tak a teď jsem trochu zmatená 😕 😀 Asi mám dlouhý den.

skytule
26. kvě 2013

Ahoj holky.Mohla bych se k vám přidat? Mám teda 3 fětičky.6ti letého chlapečka, 3 letou holčinu a 10ti měsíční berušku...no a neuvěřitelné choutky na 4té mimčo....ale samozdřejmě se bojím financí, vydělává jen manžel a já už nějakou tu chvilku na mateřské... 🙂 taky se dost bojím jak pak s prací...přeci jen se mateřská zas o nějaký rok prodlouží a hledat práci se 4mi dětmi....ach jo...je to hrozně těžké....a nebýt toho že mi ty obavy lítají hlavou,jdu do toho hned....mužu se zeptat jak to máte vy a jak to zvládáte....?

edeltraut
26. kvě 2013

@skytule Tak to máme hodně podobně. Já bych do dalšího taky šla, jen mě trošku brzdí finanční stránka... ☹. Já tedy po mateřský mažu zpět do práce, ale klidně bych si to "protáhla" 😀
My jsme před časem zařídili takovou malou - velkou farmu, takže jsme v tom utopili veškeré peníze a ještě jsme si dost půjčili... zatím to nevydělává, takže zvířata spolknou veškeré peníze navíc... Uvidíme, jak bude za rok až dva a když se situace vylepší, tak hurá a Adélka bude mít "parťáka" na hraní 😉

vojtisek2007
26. kvě 2013

zdravím ženy, matky 🙂

@3cacorky taky jsem měla vysoký tlak celý těhu, tak těch 140/90, taky mě dr pořád strašil a nakonec mě chtěli brát císařem - haha otevřená jsem byla na 8cm,takže v žádným případě, nechali mě přenášet 10dnů po druhém termínu,ale denně jsem jezdila do porodnice na monitor a tlak....a hlavně jsem si měla hlídat bolest hlavy -což s mojí migrénou jde dost těžko,ale brala jsem i léky na tlak - v těhu teda...

@stepak, @skytule ahoj holky, vítejte do klubu

@edeltraut co rafty ??? už akce proběhla nebo se teprve chystáš ?

vojtisek2007
26. kvě 2013

@napolitano jéééé Jani, vše nej,nej,k svátku - opožděně ale přece 😀 😀 😀 , jak jsi oslavila, zapařila, "odčervila " ???? já nakonec nijak, včera po dětským dnu jsem myslela, že si mi rozskočí hlava, takže jsem v osm večer zalehla s dětma 😝 😝 😝 asi stárnu nebo co.....

vojtisek2007
26. kvě 2013

@mataharyy jůůůůů,krásně poskládaný dětičky 😀 😀 😀 jsme holt praktický matky