Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

napolitano
8. dub 2013

@mataharyy JJ zkus si nosit dřevo,uhlí do lokálek,obstarat dobytek,děti atd,samoopravný proces nefunguje 😀 Asi prd vydržím cháchá 😀

mataharyy
8. dub 2013

@napolitano představa živá, uhlí jsem tahala pár let 😀

napolitano
8. dub 2013

@mataharyy posilovna 😝

mataharyy
8. dub 2013

@napolitano To ti povím i s otužováním, když šel člověk po ránu zatopit a večer byl líný si to nanosit a ještě rozespalej v bačkorách zapadl po kolena do sněhu 😀 😀 Zlatá léta na vesnici 😵 😎

napolitano
8. dub 2013

@mataharyy Tééda opravdu o tom něco víš 😀 😀 😀 .

mataharyy
8. dub 2013

@napolitano to si piš a normálně se mi po tom i stýská 😢 sice je to luxus otočit kohoutem a mít horký radiátor, ale... Raději skládat a nosit uhlí a mít dřevo brigádu 😀 než panelákovou králíkárnu 😅 Ale tak hádám nebudeme si na králíky hrát dlouho 😀 😀

cajomilka
8. dub 2013

Ahoj holky, nečetla jsem celou vaši diskusi a sama mám (zatím) jen 1 dítě, ale být o takových 15 let mladší a mít odpovídající zázemí, taky bych chtěla 4 🙂 Je to rozhodně lepší než 3, sama jsem ze 3 dětí a podle zkušeností naší rodiny i mnoha dalších to není optimální, prostřední to často nějak odnese (u nás sestra - měla mentální anorexii ☹ . Vzhledem ke svému věku budu ráda, když se podaří dvě, nicméně 4 je pro mě pořád ideální počet 🙂

napolitano
8. dub 2013

@mataharyy Zvu tě na brigádku 😀

mataharyy
8. dub 2013

@napolitano Děkuji ti 😀 😀

napolitano
8. dub 2013

@mataharyy Jsem si říkal,že se ti to bude líbit.Odkud jsi?

mataharyy
8. dub 2013

@napolitano 😀 Z Prahy, to je k Varům co by kamenem dohodil a zbytek došel pěšky 😀 😀

napolitano
9. dub 2013

@mataharyy a zbytek doběhl,náhodou jsou Žlutice o 40km blíž k Praze než Vary,cca100km,no a to už je jen kousek 😀 😀 😝

mataharyy
9. dub 2013

@napolitano Tak to balím sváču a razím 😀 😀

napolitano
9. dub 2013

@mataharyy čekám tě na oběd 😀

mataharyy
9. dub 2013

@napolitano Co bude dobrého? Jestli se mám dát do běhu 😀 😀

napolitano
9. dub 2013

@mataharyy Pečená krůta(kus),br.kaše a špenát.Člověče ty jsi stejná držka jako já. 😀

mataharyy
9. dub 2013

@napolitano No mňáám, tak to chvátám, aby zbylo 😀

napolitano
9. dub 2013

@mataharyy koukák,že z toho máme soukromou kecárnu 😝

sejna
9. dub 2013

ahoj tak já mám děti 3 a moc bych si přála ještě jedno.Taky mám plno obav.....ale myslím že se to zvládnout dá......ono už je jedno jestli tři nebo čtyři.Jsem moc ráda že sem našla tuhle diskuzi hodně článků mi tu pomohlo prostě jít si za svým a na ostatní se vykašlat.Jen budem muset vyřešit místo máme jen dva dětský pokoje 🙂

napolitano
9. dub 2013

@sejna Máš pravdu,všechno se dá zvládnout,jen ať jsou všichni zdraví.U nás už padlo,máme 3 dcery a 1 syna,že malej je sám a holky v přesile.Doufám,že nepřijde s nápadem,že pořídíme brášku. 😀 😀 😀

3cacorky
9. dub 2013

@napolitano ahoj já o tom také uvažuji,jestli bude 4 tak už to stačí,přeci jen ta vyšetření mě už neba,čím jsem starší hůř vše snáším a pak bych měla klid a už bych nemohla bláznit po dalším 🙂,možná i manžela bych uklidnila 😠

napolitano
9. dub 2013

@3cacorky JJ čím víc dětí,tím hůř snáším těhotenství opravdu to bylo fuuuuj,ale zase se bojím pod kudlu a narkozy,už mě z narkozy 2x oživovali,mám hodně nízký tlak,tak nevím. 😠

3cacorky
9. dub 2013

@napolitano -já ho mám zas dost vysoký,je fakt,že mi je 34 a už mě bolí občas také klouby atd...u třetí mi bylo fajn,jen na začátku lehká nevolnost,snášela jsem to dobře,ani jsem moc nepřibrala,byla jsem pořád v pohybu a veselá,za týden půjdu k doktorce,ještě jsem to nedostala a tak to bude asi jasné,nějak se právě bojím jak to budu snášet teď,poslední dobou jsem dost unavená,ale přičítám to taky té zimě,v létě je to vždy ok,když si zas představím ty odběry krve atd..atd..tak už se moc netěším,to mě fakt neba,bohužel to k mimču patří,uvidím na jaké možné vyšetření mě požene když už mi je víc ☹,hlavně ať je vše ok.

napolitano
9. dub 2013

@3cacorky Že by ledňátko?Asi spíš vánoční dáreček.Držím palec a pro mimčo zvládnem všechno. 😉

staninka77
9. dub 2013

Ahojky devcata,vy jste toho naplkaly ze vubec nestiham.
@3cacorky-Jak dlouho to nemas nechces zajit co nejdriv na gyndu aby uz jsj vedela jiste zda jsi tehu nebo ne a co testik delala jsi si ho.
Jinak asi nate pravdu ze vsech tech testu co behem tehu projdes je i dost namahave.
Nejvic byh se tesila na ultrazvuky to je ze vseho to nejhezci.Hned bych byla rada tehu,ale muj nechce tak nevim co delat.

3cacorky
9. dub 2013

@staninka77 ahoj půjdu v úterý,jak tu mám ty štěňátka tak nestíhám a myslím,že není kam spěchat,na začátku není stejně nic vidět a pak mě akorát přeobjedná-tak jdu v úterý a uvidíme,co mi řekne to bude koukat,že tam jdu po 4 se picnu 🙂,nějak tomu sama nevěřím 😀 😅

3cacorky
9. dub 2013

@napolitano -spíš to vypadá na Mikuláše 🙂,v úterý vyrazím k mudr 😉

staninka77
9. dub 2013

@3cacorky-Budu hodne na tebe myslet,a jiste to dopadne na vybornou a dr.se nebude divit je pravda ze je lepsi pozdeji jak drive to cekani na srdicko je dlouhe to je pravda.A uz jsou stenatka jinam do novych rodinek.
Za kolik je prodavate.
Zitra me ceka prvni pripusteni nasi fenky,zeptam se je to pozde dneska je to 11 dni od zacatku harani.Diky.

staninka77
9. dub 2013

@3cacorky-Ja kdyz jsem cekala Simonka toho nejmladsiho,tak hned od zacatku jsem mela problemy nebo spise me dr.dvakrat posilala na odber kvuly toxopazmoze,prodelala jsem ji behem zacatku tehu nebo pul roku pred ni.Hodne vysoke hodnoty byli,tak moj dr.me poslala na Obilnej trh ted je to presne 4.roky co jsem se to dozvedela byla to hruza.Na Obilnem Trhu si taky nevedeli rady tak me poslaly k nejakrmu odbornikovi do Bohunic na oddeleni infekcni dr,my napsal po 8.hodinach antibiotika pak ve 20.tt na odber plodove vody i
Upecnikovo krev my braly.
Pak my zjistili tehu cukovku a jak uz jsem chodila na monitory tak my zjistily hodne vysokej tlak pokazde nadteve na monitoru braly krev a na posledy toho 3.11.2009,si me tam nechaly na oddeleni rizikove a prej my to ve stredu vyvolaji,ale bohuzel jsem v noci odrodila zdraveho syna ,jen kvuly te toxoplazmoze nas rok hlidaly .Je zdravej.Slava.

napolitano
9. dub 2013

@staninka77 můžu se drze zeptat co máš za hafinku?