Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

edeltraut
28. kvě 2013

@napolitano Právě proto obdivuju tvojí odvahu. Já bych to asi nedokázala... ale nemůžu tvrdit, zatím taková situace nenastala. Pravda před pár lety jsme měli jistou krizičku, kdy jsem se poohlížela po podnájmu - ale pak jsme si to vyříkali, a vyšlo najevo, že tak hodně "tragicky" jsem to viděla jen já. On si říkal, že jen asi nemám náladu a mám hodně práce - dva měsíce!!!! 😀

napolitano
28. kvě 2013

@edeltraut Není za co,když bude nejhůř,tak dostanu alimenty,tím zaplatím nájem a zbyde mi to co vždycky a ještě mi ubyde starost s vařením a zavařováním jídla aby měl sebou. 😀 Takže na tom na konec budu líp. 😵 😀

edeltraut
28. kvě 2013

@vojtisek2007 To je mazec, chudák maminka - ta má děti podruhé a né dvě, ale čtyři! 😕
Někdy si taky říkám, že by bylo fajn, kdybychom to měli zařízené jako moje ségra, hezky nový domeček, malou zahrádku a skvělého chlapa, který má denní práci zamést a obden vytřít. Když přijde dom, tak bere synovce ven a ségra si může udělat co potřebuje.... a večer hezky skleničku vína ve dvou 🙂
My si nalít skleničku, tak usneme ještě než si cucnem 😀. S nadsázkou říkám, že Adélka je takový zázrak, že je div, že jsme měli energii na "výrobu" 😀.
Ale tak třeba se to časem zlepší. Musíme počkat, až se vrátí investice a zvířena snad začne i něco vydělávat... pak si jeden z nás zkrátí úvazek a snad bude líp 😉

edeltraut
28. kvě 2013

@napolitano To asi jo... ale já jsem takový posera - všechno musím mít jisté, takže je bych byla ten blb, co snáší všechno, jen abych nemusela trošku zariskovat... nějak jsem buď pohodlná nebo zbabělá 😀.
Naštěstí nic takového řešit nemusím a doufám, že ani nebudu. Tobě držím všechny palce, ať to dopadne jakkoli, aby to pro tebe a tvé děti byla výhra a úleva 😉

napolitano
28. kvě 2013

@edeltraut Díky,to já většinou taky,ale to tady taky nemám 😀

mataharyy
28. kvě 2013

Tak jsme dnes byli na kontrole u pediatra, mládě zdravé a váží 4820 😲 Cvalda jeden 😀 😀 No a s prostředním nás pravděpodobně čeká návštěva na chirurgii, už teď je mi z té představy mdlo 😔

napolitano
29. kvě 2013

@mataharyy Ahojky, co na chíře? 😕

vojtisek2007
29. kvě 2013

hoj holky 🙂

hlásím, že u nás krásně 😀 😀 😀

marton
29. kvě 2013

Ahoj všem,rychle jsem vás přečetla,ale byl to záhul 😉 .Propraly jste "vážné" téma.
@napolitano teda když pročítám co píšeš o partnerovi,tak bych souhlasila,že si asi bez něj polepšíš.Ale na druhou stranu,jsem dost stará,abych věděla,že vše není černobílé.Dorazila jsi mě,že si půjčíš peníze a musíš je vrátit.To už bych musela vyhlásit osobní bankrot ☹ .Ale je to teda pacholek 😠 .
@edeltraut musím se přiznat,že až na počet dětí a večerní skleničky to mám jako tvoje ségra.Večer jsme jaksi unavenější než naše děti a mnohdy bychom spali i dřív než oni 🙂 .Jinak taky neumím riskovat a mám ráda svoji jistotu.Ale válejícího chlapa na gauči,který by mě ještě sekýroval a jakžtakž uživil... 😠 ...to bych asi nedala.
@mataharyy malej se má k světu 🙂 .Nejdete s přetahováním kůžičky?

mataharyy
29. kvě 2013

@napolitano
@marton ne s přetahováním ne, ale prostřednímu "zdrhla" varlata a spíš se drží v tříslech, tak jestli se to nezlepší do dvou/tří týdnů, tak máme žádanku na chirurgii a hrozí operace 😖

vojtisek2007
29. kvě 2013

@mataharyy to má z tý zimy, chuděra malej... 😀 😀 😀

mataharyy
29. kvě 2013

@vojtisek2007 kéž by jen z toho... Já na to přišla před čtrnácti dny (cca) prostě zmizli a to bylo ve vaně když jsem ho myla, tam fakt zima nebyla 😅

marton
29. kvě 2013

@mataharyy člověk se má pořád co učit 🙂 ..Čyři kluci a tohle jsme ještě neměli 🙂 .Ale nemusíme mít vše.Bohatě mi stačí,že jeden má teď angínu,plnou pusu aftů,neustále řve a druhý už má taky teplotu.Jestli přežiji dnešní den,tak už se nemám čeho obávat 😀 .

edeltraut
29. kvě 2013

@mataharyy Náš Ládík to měl taky, tak jsme po koupání a při každém čůrání "stahovali" zpět dolů a samo se to upravilo... Držím palce, aby se mu to spravilo samo 😉.
Náš Ládín si už nějaký čas stěžuje na bolest kotníku, původně jsem si myslela, že jen špatně šlápnul, ale nějak se to nelepší, tak asi taky budeme muset k doktorce.... Kdysi ho srazilo auto a měl pochroumanej kotník a já nějak už nevím, jestli je to zrovna ta noha 😖. No uvidíme....

mataharyy
29. kvě 2013

@edeltraut no snad, má na to tři týdny 😉

edeltraut
29. kvě 2013

@mataharyy Budu držet palce 😉. Mě se pak zdálo, že to nepomohlo, ale už mu neutíkají do třísel, ale jen se posunou výš a to prý nevadí... tak doufám, že ne. Ráda bych se dočkala vnoučat 😀

napolitano
29. kvě 2013

@marton Máš pravdu,není to černobílý,už si zvykl že mají děti zvířátka,pomohl odstěhovat moje rodiče a téměř😀 ani necekl a já si ještě na něco vzpomenu. 😅 Jó udělal dřevo. 😉

@mataharyy Jejej,doufám,že to bude ok. 🙂

@edeltraut Fuj, to už přemýšlíš o vnoučatech? 😀 😀

kabatko
29. kvě 2013

@mataharyy jo, to jsem udelala taky a fungovalo. Ted uz je to dobry. rekla bych, ze z toho nejak vyrostly. kolikrat je lepe duvod nehledat. Beru to tak, ze si deti uvolnuji nervovou soustavu- plati to hlavne u mimin 🙂
a kdyz buli vsichni jdu pryc, nebo je vykazu za dvere, ze tam si muzou plakat jak chteji. ale nikdy je nezaviram. Oni se kolikrat uklidni samy a maji z toho vetsi radost, ze se dokazali sklidnit 🙂 ale bud v klidu, kup si trezalku a klid 🙂

kabatko
29. kvě 2013

@mataharyy klido prezentaci udelam, mam v Praze prostory ) u manzela v kancelari), ale kdy? kdyz sem dam letak, tak se to vymaze. Leda bych sem pak napsala datum. Nebo holky, tak se dohodnete na datumu, kdo mate o prezentaci zajem, nahodte terminy ale asi do meho maila a neco spachame, ne? kdyz bude zajem, muzu i dopol, krom uterku a ctvrtku. Tak piste navrhy 🙂

edeltraut
29. kvě 2013

@napolitano To víš, jestli děti začnou stejně brzy jako rodiče, tak můžu mít na jedenáct let vnouče 🙂. Prakticky by to šlo i o nějaký rok dřív, ale doufám, že budou mít dost rozumu a počkají alespoň do věku, kdy jsme měli děti my 😀.¨

@kabatko JJ, třezalka pomáhá 😀. V práci jsem jí vypila hektolitry 😀. Doma zatím byla třeba jen jako mazání na šlachy 😀

kabatko
29. kvě 2013

Ahoj, holky, nevite o nekom, kdo by chtel dreveny detsky domecek s klouzackou na zahradu? Sousedi se stehujou a tak jim ho je lito spalit.

napolitano
29. kvě 2013

@edeltraut Nestraš,to bych mohla být bábou za 6 let 😅 😢 😀 😀

napolitano
29. kvě 2013

@kabatko Dá se to přestěhovat na vozíku??? 😕

mataharyy
29. kvě 2013

Něco pro pobavení, z testosteronové domácnosti 😵 😵 Jsem byla dnes čtyři hodiny v kadeřnictví, tak se mi i chtělo se vyfotit, jen kvalita odpovídá webce 🤐

kabatko
29. kvě 2013

Asi jo, ma to klouzacku a rahno na houpacku s operou. Ale chtej za nej 10 tis.

kabatko
29. kvě 2013

@mataharyy no super. ja taky byla u kadernika. No a uz to mam zase v culiku🙂 Jsem nevydrzela. To se proste neda ☹ mit to rozpusteny.

kabatko
29. kvě 2013

No nic, musim mastit. Mam uklidit a za chvilku jdem delat ohen upecem burtiky. je tam pekne a sviti slunicko 🙂 Tak snad nam to vydrzi 🙂 Pa

mataharyy
29. kvě 2013

@kabatko Já to mám tak nalakované, že to i jde, ale už jsem to pročesala, původně to bylo trochu jiné 😉 Dcera známé dělala postupové zkoušky, tak jsem byla model, ale tedy čtyři hodiny v kadeřnictví je fakt moc 😀

kabatko
29. kvě 2013

@mataharyy ale slusi, ne? Vypadas dobre 🙂 Kdy mas cas na svicky? Se muzem domluvit .-)

kabatko
29. kvě 2013

Holky, musim se podelit. predstavte si, ze jsem u popelnic s tridenym odpadem nasla uzasne kolo pro prcka a k tomu druhe kolo pro tu nejstarsi. Sousedka dela v detskem bazaru a pry to jedno bych v bazaci sehnala min za tisic korun a to druhe za 3 tis. Musim rici, zer na kolech neni zadny skrabanec a perfektni stav. To velka ma odpruzenou predni vidlici a dokonce i sedacku 😲 !!! takove kolo nemam ani ja !!!! a to male je uzasne je to nejaky Svist 🙂 Ale ma uzasnou zarivou oranzovou barvu a jsem fakt nadsena. Sousedka zavidela, pry by chtela mit take takove stesti 🙂 no, nam se to hodilo, deti kola potrebuji a tak jsem usetrila 4 tis. Super, ne? Skoda, ze nelezela vedle i penezenka 🙂)) ale to bych chtela asi moc 🙂))