Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

edeltraut
20. čer 2013

@vojtisek2007 zatím nepustli, snad zítra, když i to ostatní vyjde dobře. Další výsledky budou až za týden.. RTG taky neg....tak nevím jestli se mám radovat nebo se začít bát... počkám, co mi odpoledne řekne Páťa - ten mi to podá v "český" podobě 🙂

vojtisek2007
20. čer 2013

@edeltraut tak tfuj,tfuj,tfuj, myslim na Vás.....v tomhle počasí na dětským musí být na provaz.....určitě to bude dobrý, a co růstový bolesti ? neříkali vám o tom něco.....????

marton
20. čer 2013

@edeltraut Asi jsem nechytla začátek,co malého bolelo?

napolitano
20. čer 2013

@marton edeltraut
Ládík se právě vzbudil s bolestí kolene - plakal jako želva, musí to příšerně bolet - jinak snáší bolest dobře. Jeli na pohotovost... ☹. Brouček, takhle zničeného jsem ho ještě neviděla... Dneska ve škole omdlel, tak snad to nemá souvislost ☹.

marton
20. čer 2013

@napolitano dík 🙂 .To by mohl mít malej páteř.Mrcha jak se blokne,tak je to i na omdlení.Frajerka jsem se jednou po ránu ze široka protáhla,skřípla jsem si hrudní obratel a kdybych si nesedla,tak omdlím.Člověk má pořád o ty děti strach.Ti budu povídat,co?Budete zvažovat pro Bohunku jinou školu?Třeba by i to dojíždění stálo za to.Jde do sedmý nebo osmý?

napolitano
20. čer 2013

@marton Jde do osmičky,máme o čem přemýšlet a diskutovat,jestli se odstěhujem,tak to bude vyřešené,ale sama nevím co bude za 2 měsíce,natož aby to věděla Bobča 😅 😀

marton
20. čer 2013

@napolitano koukám,že to vaše stěhování by vyřešilo dost věcí 🙂 .Ale jestli jsou ve škole takoví parchanti....

edeltraut
20. čer 2013

Tak Ládíka koleno nebolí, teď jsme za ním byly s Elou. Ale je nějakej unavenej, jen na nás kouknul, vzal si věci, co jsme přivezly a zase usnul - vůbec mu nevadilo, že tam jsme 😀. Tak snad se z toho vyspí, jinak další výsledky zatím nejsou, tak uvidíme zítra po vizitě.
Adélka měla odpoledne zase 39,5, tak dostala vlažnou sprchu a čípek a je jí zase na chvilku líp, zítra mažeme k mudře, ta bude koukat, zrovna tam bude ta co přijímala Ládíka 🙂

napolitano
20. čer 2013

@edeltraut Snad to bude všechno dobrý,držím vše co mám 🙂

vojtisek2007
20. čer 2013

@edeltraut to taky nemůžete mít jednoduchý...viď, tak a´t je Vám líp 🙂 🙂 🙂

vojtisek2007
20. čer 2013

@napolitano co lebka, lepší ?

vojtisek2007
21. čer 2013

čau ženy,

tak hlásím u nás mírné ochlazení 😀 , v noci víttr jak bejk, pes tady dělal...asi se bál....ale moc jsem se teda nevyspala, Eli pořád chodila a plakala...bohužel neřekne proč... odpo jedeme k ségře na zahradu - koupili nový houpačko/klouzačky, trampolínu, napustili bazén....tak se dětičky vyřádí, navečer chceme opéct buřtíky...

napolitano
21. čer 2013

Ahoj holky

@vojtisek2007 Teď už to jde,u nás byla bouřka jak hrom a jen co začala tak jsem do 10 min spala 😀 😀

marton
21. čer 2013

Ahoj holky,taky tak.Vítr,bouřka,déšť.Ale je to fajnové ochlazení 🙂 .
@vojtisek2007 tak ať se vám odpoledne vydaří 🙂 .
@napolitano ještě že ta bouřka přišla a změnil se tlak,co?Myslím,že se ulevilo více lidem.
Frčíme na chatu,bez tatínka.Ten se jel bavit na víkendový sraz.Se má 🙂 .
Pěkný víkend všem 🙂 .

napolitano
21. čer 2013

@marton Hezky si to užijte 😵 Já odkládám na výkend holčičky k mamce a chlap dorazí až zítra se samým štěstím zblázním 😵 😀

vojtisek2007
21. čer 2013

@marton krásný víkend na chatičce 😀 😀 😀
@napolitano ty jo, budeš sama jenom s mimi 🙂

mataharyy
21. čer 2013

Juj, tady v noci taky konec světa, ale bylo to super, hezky s ochladilo a lépe se dýchá 😵

napolitano
21. čer 2013

@vojtisek2007 Jo a hezky si to užiju 😀

napolitano
21. čer 2013

@mataharyy Jj tady už je taky lépe 😵

vojtisek2007
22. čer 2013

zdravím holky 🙂

tak dětičky se mi včera odpo tak "vyskákali" na trampolíně, že ještě oba chrní 😀 😀 😀 , já už stihla sjet do krámu pro čerstvou snídani, chlap má dneska s kamarádama uzení a grilování...a večer jdu zase já s holkama na pivo 😀 Vařeno mám ještě ze včera tu rajskou, takže to vypadá na pohodový den 🙂

@napolitano tak co,už ses zbláznila štěstím 😀

napolitano
22. čer 2013

@vojtisek2007 Jojo úplně mi přeskočilo štěstím 😀

mataharyy
22. čer 2013

@napolitano tak co, zvyšuje ti skupina náladu?? 🙂

Já tu druhý den sedím u počítače a připravuji si rozjíždění kšeftu, už vidím všude fleky (už je asi mám na mozku 😀 ), mám dost, tak snad to klapne 😅

napolitano
23. čer 2013

@mataharyy Ani néé,včera to definitivně skončilo 😖 a nebylo to hezké,ještě že byly holky pryč 😅 .No snad už budu jenom lépe 🙄

marton
23. čer 2013

@napolitano Ahoj,to je mi moc líto,že to nakonec u vás nedopadlo dobře ☹ .Říká se,že na každém konci je hezké,že něco nového začíná.Držím pěstě,aby to u tebe platilo stonásobně 🙂 .Jeden neví co mu život přinese,třeba to ani není definitivní konec vztahu 😉 .
Jinak jsem koukala na tvoje fotky.Máš holčiny fakt pěkný,slintala jsem jaký mají krásný dlouhý vlasy.Upřímně mi bylo vždycky jedno jaké pohlaví dětí budeme mít,ale když vidím takovýhle slečny,tak bych jednu brala 😀 .

vojtisek2007
23. čer 2013

@napolitano ☹ ☹ ☹ , tak to je mi opravdu líto...a já myslela,že jste na dobré cestě....ale tak třeba to fakt bude pro tebe lepší...kdybys něco potřebovala, piš !

Já jsem si na dnešek naplánovala odpo s dětičkama bazén, tak houby,pěkně jsem to dostala o týden dřív... 😠 😠 😠 tak budu sedět doma a účtovat a účtovat, přeci jenom, DPH se odevzdává v úterý,tak už bych něco dělat měla 😀 😀 😀 . Eliška má zítra narozky, tak jsem jí sehnala nádherný růžový rifličky s hello kitty a ten "parfém" a chci ještě zítra sjet do města a koupit něco, co mě cvrnkne do nosu 🙂, jo a Honza má svátek - chtěl sluneční brýle, tak ho asi vezmu s sebou,ať si vybere, ve škole se už stejně neučí....

napolitano
23. čer 2013

@marton
@vojtisek2007 Děkuju holky,ale ono se mi i ulevilo 😅
Si něco naplánuj a ono se to určitě po.... 🙄

saminomimino
23. čer 2013

Ahoj všem,snad se nevnucuji,ale momentálně máme doma důvod k radosti/obavám že možná nás bude zase o jednoho víc 😀
někdy mám pocit že je to jak zásah vyšší moci,jak to bylo u našeho 3 dítěte,její početí byl vyslovený zázrak
Včera nám poprvé v životě praskl kondom a to mám prosím ovulaci,po prvotním šíleném šoku,to berem sportovně,případný potrat nehrozí ale přesto doufáme že neotěhotním,máme jiné plány,dodělávám školu a prostě se to teď nehodí,ale když by to bylo tak by to bylo..
teď máme před sebou 12 dní nervů
a kdyby přece jen,tak se dost děsím reakcí okolí,jak jsme nezodpovědní(což jsme nebyli) a bla bla bla,vím že mi to může být fuk ale vím že to budou rady od lidí co vdíme často a jsou to naši blízcí,tak to bude o to těžšší,chjo
není na tom někdo podobně nebo nebyl??
Víme že se přes X měsíců ve správný den nemusí dařit otěhu a tyky víme že i bez "nehody " po jediném sexu se otěhu dá,takže teď víme že kdyby jsme dítě včera chtěli vyrábět byl ideální den...

vojtisek2007
23. čer 2013

@saminomimino jééé,tak držím palečky,ať to dopadne, jak si přejete 🙂, co k tomu říct, chránili jste se, víc jste asi udělat nemohli (kromě teda nesexování 🙂 )....a když mimi přijde, tak si vás prostě vybralo 🙂a na reakce okolí se vyprdni, máš tři děti,už by jsi měla být zvyklá 🙂

napolitano
23. čer 2013

@saminomimino Ahojky,to mi něco připomíná 😀,ale pokud máš zázemí,zvládneš vše 😉 Lehce se to řekne,hůře udělá,ale na lidi se vyprdni 😝 Držím ti palec ať je vše OK 😵

napolitano
23. čer 2013

@marton Si klidně nějakou vyber,já ti ji půjčím 😀 😀 😀