Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

helenka88
15. čer 2013

@miriam.a nevíš o tom vůbec nic! Můj názor je ten, že děti, které mají víc sourozenců jsou skromnější, nemyslí jen na sebe a nejsou rozmazlené. Příště nepiš takové blbosti. Mě osobně se to velmi dotklo!

edeltraut
15. čer 2013

@vojtisek2007 Náročná 😀. Ale posekáno, obráceno - zítra balíkujeme a svážíme 🙂. Jinak jsme ale zvládly s Adélkou dlouhou procházku se psem, takže necítím nohy 😀. Jdu do hajan 🙂

marton
16. čer 2013

@napolitano ahoj,jak je?Nemáš střevní virozu?Syn včera problindil den a manželovi dnes ráno taky nic moc ☹ .
@edeltraut ten plat ve zdravotnictví jak píšeš takový je,ale se službami 😉 .Ani náhodou neodpovídá počtu strávených hodin v práci a už vůbec ne stresům.ARO to je mazec.K nám na transfuzku se hledá laborantka.Nikdo z mladých tam nechce,bojí se zodpovědnosti.Dovča je 6 týdnů,máme týden navíc jako infekční,pracujeme s hiv materiálem ☹ .

edeltraut
16. čer 2013

@marton Ono možná taky záleží na nemocnici... Mirka určitě žádné služby navíc nedělala. Sloužila klasicky dvanáctky krátký-dlouhý týden. Byla v šoku, že já za takový peníze chodím do práce 😀 a ještě dělám zdarma přesčasy.... no jo, tady je nezaměstnaný každý desátý, nemůžu si dovolit o práci přijít...a prodavačky tady mají ještě mnohem menší platy - tady je móda chodit do práce za minimálku... ☹. Ségra byla spokojená, ARO si vybrala sama a kdyby doma neměla po mateřský dvě malé děti, tak by se určitě vrátila, takhle uvažuje nad návratem na částečný úvazek...kvůli penězům. I když ona zrovna není ta, co by se musela o budoucnost strachovat - švagr má prosperující firmu a bez problémů je zajistí (tuk, tuk, tuk - hlavně aby to tak zůstalo 🙂 ). 😉

napolitano
16. čer 2013

@marton Ahojky,až na tu kocovinu už je mi ok 😀😀

vojtisek2007
16. čer 2013

@napolitano ááá paninka se nám ožrala 🙂 🙂 🙂 a to ze žalu nebo z radosti ???

marton
17. čer 2013

@napolitano 😀 ,tak to je jen otázka času až to odezní 😉
@edeltraut jj,myslím,že každé aro takto funguje,tj dvanáctky.Blbě jsem se vyjádřila,měla jsem na mysli služby jako noční,nonstop provoz 🙂 .Někde/mimo zdravotnictví/ mají takové platy,jdou v 5 domů s relativně čistou hlavou.To já jsem ještě kolikrát doma probírala,zda jsem udělala vše jak se má ☹ .Pokud je nemocnice státní,platy jsou tabulkové,ale jasně,některé špitály mají osobní a odměny.To se např.Bulovky netýká ☹ .
Ty máš ale ještě min,2 roky čas na práci,co?Se máš 🙂 .

vojtisek2007
17. čer 2013

@marton
@edeltraut - a jako co ty pracuješ, když pracuješ 🙂???
holky švagrovka dělá na chíře a taky dělá jen 12tky - buď denní nebo noční - na jiný směny se tam nedělá, je v ČB...
jinak u nás letos škola neeeee, za rok můžu,když si na to ušetřím - semestr stojí 10.000,- školný...+ další a další výdaje....tak uvidim, ráda bych, dopiluju tu anglinu.....

vojtisek2007
17. čer 2013

@napolitano čau, rozdejchalal jsi tu kocovinu 😀 😀 😀 ?

vojtisek2007
17. čer 2013

@marton no jo,ty se budeš už vracet,což, jak se ti chce a máš teda kam ?

marton
17. čer 2013

@vojtisek2007 ahoj,ségra je taky na chirurgii,taky 12ky.Ten třísměný provoz asi už moc není.Já jdu na konci srpna a vracím se na Bulovku 🙂 .

edeltraut
17. čer 2013

@marton Já se snad za dva roky budu vracet zpátky do "čoček". 🙂
@vojtisek2007 Před MD jsem dělala v e-shopu s kontaktníma čočkama, ze začátku jsem tam byla "děvče pro všechno", pak jsem nastoupila jako zákaznický servis - ten se přesunul do Prahy, takže jsem skončila jako vedoucí provozu a skladu, pak reklamace a pokladna - a když se zase dělala reorganizace firmy, tak jsem nakonec skončila na expedici 🙂. Práce to bývala bezvadná, strašně mě bavila a naplńovala (hlavně kontakt se zákazníky, jsem dost ukecaná, takže jsem byla ve svém živlu 😀 ), ale na expedici, to zase takové terno není... navíc tam teď nepanují zrovna dobré vztahy... ☹. Nu což, oddělám si svoje a pomažu domů - mám to v místě, nemusím dojíždět a snad platy aspoň zůstanou, tam kde jsou... 🙂

mataharyy
17. čer 2013

Ahoj, pěkné pondělí 🙂 My máme uvítaného občánka, dostali jsem poukázku za 500 do globusu, plyšáka, pamětní list, kytku, bylo to fajne, pak jsme ještě seděli a cinkla jsem se šáněm 😅 , předtím jsme byli pozvaný k mámě na oběd, tak to bylo prima, no a potom jsme šli na grilovačku 😵 😵 Parádní neděle 😎
@napolitano No povídej přeháněj, jak ti to dopadlo? Jsem napjatá jak kšandy 😀

napolitano
17. čer 2013

@marton
@mataharyy
@vojtisek2007 Ahoj holky,jo ožrala jsem se jak čuník 😅 . 😀 No ani nevím jak to dopadlo,bude se snažit sehnat lépe placenou práci a pokud nesežene,jdem jinam,tedy já a děti,on se musí rozmyslet 🙄 .To jsem si pomohla 😠 😀 😀

mataharyy
17. čer 2013

@napolitano Jako nad čím se musí rozmyslet?? Boha to je zatrolenej chlap 🤐 😀 😀

napolitano
17. čer 2013

@mataharyy To taky nevím 😀 😀 asi jestli mu stojíme za tu námahu 🙄

mataharyy
17. čer 2013

@napolitano To bych se musela rozmyslet, zda mi stojí za to, ho táhnout taky... 😅

napolitano
17. čer 2013

@mataharyy Že by????? 😀 😀

mataharyy
17. čer 2013

@napolitano No a ještě bych po něm asi něco mrskla... cihlu, třeba 😀

napolitano
17. čer 2013

@mataharyy Nebo ještě něco těžšího 😀 😉

mataharyy
17. čer 2013

@napolitano no máš kovadlinu...? 😀 😀 😀 Ale aby jsi si neudělala kýlu 😅

napolitano
18. čer 2013

Dobré krásné ráno všem nebo vším? 😀

mataharyy
18. čer 2013

Dobré ráno, to je počasíčko 😵 Akorát jdu obléct děti a fičím do obchodu, než začne fakt nesnesitelný vedro, bo pak už nevylezeme 😅 😎

marton
18. čer 2013

Ahoj holky,tak nevím jestli v noci nepraštil někdo kovadlinou mě 😀 .Jsem ospalá,unavená,unuděná,nic se mi nechce dělat.Hned ráno jsme vylezli na zahradu,teď jsem kluky usadila k pohádce a asi usnu.Co vy?
@mataharyy kam chodíte ven v tomhle horku?

napolitano
18. čer 2013

@mataharyy
@marton
@vojtisek
Holky já jsem tak šikovná 😅 😀 .Chlap mi měl dát dohromady v neděli bazén,máme tampu,ale samozřejmě se na to vyprdl 😠 .A já teď letěla na spojku na hadice,spojila je,sundala bazén z půdy a napoštíme 😵 Jó a abych nezapoměla,nafoukla prstenec hubou 🙄 ,jsem opět jak sjetá 😀 .A jediný úraz je zabodnutý šroubovák v ruce 😀 😀 😀

vojtisek2007
18. čer 2013

@napolitano no ty jsi ale šikula 😀 , já hubou nenafouknu ani rukávky do bazénu,páč mě hned začně bolet hlava

jinak všem krásný slunný den, já si užívám dovolený, děti chtěli do školky - včera i dneska, tak jsem je odvezla a byla jsem u ségry, apspoň jsem tam něco udělala,dneska odjíždí k mamce si odpočinou 😀 ,a švára má za úkol vybílit kuchyň,strašně se jí tam přes zimu dělají plísně,od tý doby,co vyměnili okna....takže i odstěhovat linku a pod....tak tam nechce v tom být s dětma.......moje děťátka jsem od zítra ve školce odhlásila - nechce se mi s nima lítat, a budeme si užívat doma....venku byli na chvilku tady před barákem na louce/hřišti - jsou okolo obrovský vztrostlý stromy,takže je to celý ve stínu...což je fajné.
K obědu jsem dneska udělala jen rychle rizoto z mletýho masa a hooooddddnnnněěě aby jsme měli i na zítra a nemusela jsem v tom vedru zase vařit.....

mataharyy
18. čer 2013

@marton no byli jsme v obchodě, na zmrzlině a pak rychle domů i tak jsem toho měla dost 😅
@napolitano No vidíš jaká jsi šikovná, já jsem momentálně technicky nezdatná dělám želatinu a ta k.... ne a ne ztuhnout 😠

vojtisek2007
18. čer 2013

@mataharyy se divíš v takovýmhle vedru 😀 ???

napolitano
18. čer 2013

@mataharyy Taky bych se roztekla 😀 😀 😀
@vojtisek2007 Taky jsem to foukala na pětkrát a hlava se mi motal víc než po chlastu 😉 😀

mataharyy
18. čer 2013

@vojtisek2007
@napolitano No kašlu na ní na mrchu 😝 bude bez želatiny 🙂 Já se jdu opíjet, tak zatím pááá pááá 🙂