Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano že by páté...? 😀 😀

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy Hloupý vtip 🙄 😀

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano jak pro koho, já si do té změti štěňat živě dovedu představit ne čtyři děti, ale pět... 😀 😀

mataharyy
22. dub 2013

Jináč jdu oslavovat, "pouze" tři měsíce se úřady dohadovali nad pojmem "zastavujeme", takže hip hip huráááá dnes mi prý odesílají doplatek rodičáku za leden 🙂 Takže alespoň nebudeme pozadu se splátkami 😵 😵

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy Máš hezké představy,jinak suuupeeer,ti to 😵 přeju

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano že taky si říkám, jaké mám představy 😀 😀

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy Taky mám jednu,dvojčata,tak za 2 roky,ale ty ,né já 😀 😀

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano kolik že se dá přistavět místností na půdě, že jsi taková rozdavačná na děti? 😀 😀 Hele kde to tam je, hledám na mapě a pořád mě to hází někam do pr... ne k berounu 😀

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy Podle mě tak 2 až 3.Najdi si Nižbor,je to kousíček od něj,někde je to uváděno i jako součást. 😉

vojtisek2007
22. dub 2013

@napolitano - jsem zhlídla tu fotku a myslela jsem,že už jste porodily...jak jsi psala,že čuby jsou nevrlé

napolitano
22. dub 2013

@vojtisek2007 Teď čekám veta,co holkám je

napolitano
22. dub 2013

Holky,máme 1.zoubek,v pravo dole 😕

vojtisek2007
22. dub 2013

@napolitano gratulujeme, není to brzy ? už si to nějak nepamatuju....

napolitano
22. dub 2013

@vojtisek2007 Děkuji,no berem to trochu zrychleně 😀

napolitano
22. dub 2013

Všechny 3 čuby mají teplotu,odebral krev a uvidíme

mataharyy
22. dub 2013

Jsem talent, ztratím se i na mapě googlu 😀 😀 Ale už jsem to asi našla, přesto že mě to stále odkazovalo někam do háje zeleného 😎
@napolitano Juj, to asi nebude ze stresu, tak snad budou v pohodě 😉

napolitano
22. dub 2013

Dobrou,jsem ko a natekla mi h..a.

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy No ,nevím co jim je, 😒 on mi to Karel zavolá(vet)

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano tak držím palce ať to není nic vážného 😉 Taky valím chrnět, mám dnes dost 😅

napolitano
22. dub 2013
mataharyy
22. dub 2013

@napolitano a je po iluzi že jdu spát, dítko má záchvat pláče 😢

marton
22. dub 2013

@napolitano 🙂 .Předpokládám,že s nápadem přišla Bohunka.Ta by byla pro našeho Fílu.Hezká je,maminka bude mít biofarmu...Jen nevím jestli ten náš syn je typ do hospodářství 😀.

marton
22. dub 2013

@mataharyy ale pořád je kupodivu o zdrav.školy zájem.Není tam moc matiky a ženská si může většinou dovolit mít nižší plat 😉 .Taky jsem už chtěla jít spát a Maty ne a ne usnout.Zíral na seriál Helena a teď půjde se mnou do pelechu.Sme si to naučili,ty naše lásky 🙂 .dobrou

mataharyy
22. dub 2013

@marton No zájem je, jen logiku tohoto kroku jsem nikdy nepochopila, když se tam pořád učí to samé jako předtím, ale najednou je to "nižší" kvalifikace 🙄 prostě nějaká chytrá hlava... 😎

marton
23. dub 2013

@mataharyy to máš v celém zdravotnictví ☹ .Musíme sbírat body,být registrovaní....prostě blbosti,protože z přednášek na kterých tyto body získáš si stejně nic neodneseš.Naopak,zaplatíš,že tam vůbec můžeš jít.A k tomu vzdělání.Teď si budu rozporovat,ale na jednu stranu je to k"utírání zadnic" dlouhé studium,na druhou stranu jsou sestřičky pravá ruka lékařů,mnohdy i víc.Ale stejně vždy záleží jaký je to člověk,to jsme asi zažili všichni 😉 .

vojtisek2007
23. dub 2013

Ahoj ženy, zdravím při úterku 🙂

tak u nás se snad blýská na lepší časy - chlap si včera celkem bez vyrušování vyslechl povídání učitelek ve školce....a svolil, že ještě jednou půjdeme do PPP - přímo k šéfce - je to to nejlepší kamarádka mého šéfa - takže nám Vojtu ještě proklepne ona, a když i ona shledá, že by ten odklad byl dobrej, tak bude mít Vojtík odklad 🙂 🙂 🙂 🙂 jupíííí, konečně se s ním dalo včera mluvit. Jediný co mi tak jako na tom odkladu vadí je, že i do školy půjdou nastejno s Eliškou, už jsou spolu tři roky ve školce, odpoledne doma, prostě pořád - takže tam nějaká ta ponorka asi bude, a on se jednak těšil do školy a druhak na to, že se tak nějak jako "zbaví" tý Elis...ona je takovej vůdčí diktátorskej tip - no po kom asi, že jo 😀 😀 😀

@napolitano - co hafíci, v pohodě ?

napolitano
23. dub 2013

@marton Jasně,že s tím přišla Bobča,co taky jiného čekat od puberťačky. 😉 Teď jsem jí udělala radost,přivydělávám si prodejem kosmetiky a dovolila jsem jí to vzít do školy a ukázat kantorkám,tak je spokojená.Nutím 13 ti leté dítě makat 😀 😀

vojtisek2007
23. dub 2013

@napolitano otrokářko 😀 😀 😀

napolitano
23. dub 2013

@vojtisek2007 Zatím dýchají,ale nežerou,začínám se bát,takhle už jsem přišla o jednu neapolku,otrávili mi jí 😠
Chlap měl lepší chvilku a poslouchal? 😨 To není tak častý jev 😀 .Hlavně je to dobré pro Vojtíška,neboj ségru ve škole setřese. 😉

vojtisek2007
23. dub 2013

@napolitano ty vole,tak to je mazec...co vet,už volal, má nějaký výsledky....tak snad to bude dobrý a čubiny to rozdýchají. Jo nějaký zatmění asi bylo nebo nevim,ale celkem mi přišlo,že i chápal,co se mu snaží říct.....vždyť já bych taky byla ráda, kdyby šel do školy, tolik se těšil,ale když ti tolik lidí řekne, že prostě by to asi dobrý nebylo a ten start je fakt hodně důležitej,tak jde nějaký ego někam a prostě udělám co je nejlepší pro dítě....on si furt mlel,že do školy půjde až v září, což je za půl roku, že za tu dobu může udělat velkej skok - no ale taky nemusí,že jo a my si potom dalších 9let budeme rvát vlasy.....