Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

marton
12. kvě 2013

@vojtisek2007 vždyť to znáš,živit 4 děti 😀 .Každý dostane trochu 😉 .

napolitano
12. kvě 2013

@vojtisek2007 Jj,je opravdu moc hodná 🙂 .

@marton 😀 Já jsem taky dobrá kráva,mám oddojeno 7 let,zatím 😝 😀

mataharyy
12. kvě 2013

Zdarec ženy! Dočítat dnes nebudu, jsem KO, před chvílí jsem dorazila dom, tak ve zkratce, nějaké novinky? 😎 😀

napolitano
12. kvě 2013

@mataharyy Vítej zpět,jaké bylo školení? 🙂.Budu mít krávu 😀

mataharyy
12. kvě 2013

@napolitano Hoj 🙂 Školení super, nad očekávání, parádní parta a po pár pivech jsem z manažerů vytáhli i informace "mimo záznam" 😀 😀
Jáj, hele hafani ti přijdou už maličký, tak jdeš o level výš a pořizuješ rovnou krávu, jo? 😀 😀

napolitano
12. kvě 2013

@mataharyy Super,že sis to užila 😉 .No jasan,přece nebudu troškařit 😀

mataharyy
12. kvě 2013

@napolitano Hele a příští kolo už bude slon?? 😕 😀 😀
Jo užila, testnu to a když to půjde a bude OK, dohodneme spolupráci, ne? 😎

napolitano
12. kvě 2013

@mataharyy Slona néééé 😀 😀 ,jsem pro každou špatnost tudíž i pro spolupráci 😉 🙄 😀

mataharyy
12. kvě 2013

@napolitano No na hrocha by jsi potřebovala jezírko 😀 😀 A velikostní mezičlánek mezi krávou a něčím jiným už jsem nenašla 😀 😀
No ještě počkáme, zaškolím se, zjistím jak to opravdu funguje a jestli to funguje a pak dám echo (dřív než to testnu do toho nikoho navážet nechci 😅 )

napolitano
12. kvě 2013

@mataharyy Co takhle pivorský valach? 😀
To jsi hodná,doufám,že to bude OK 😵

mataharyy
12. kvě 2013

@napolitano slon by byl lepší 😉 😀 No já taky doufám, zatím se mi to celkem zamlouvá a věřím, že ty prachy v tom jsou 🙂

napolitano
12. kvě 2013

@mataharyy Na kolik tě vyšlo školení?

mataharyy
12. kvě 2013

@napolitano 1500,- s večerní útratou a dopravou 😀

napolitano
12. kvě 2013

@mataharyy Hm 🙄

napolitano
12. kvě 2013

@mataharyy Jsme se opět chytli s chlapem,kvůli sexu,já nechci a ještě si z něho dělám srandu 😝 😀

mataharyy
12. kvě 2013

@napolitano copak?

napolitano
12. kvě 2013

@mataharyy No co jsem ,utahaná,přistydla jsem na spodek 😠 ,tak nemám chuť ani náladu,no a chlap to špatně nese 😅 ,ale místo aby mi s něčím pomohl tak ještě buzeruje 😠

mataharyy
12. kvě 2013

@napolitano to byl dotaz na to Hm 😀 No tak když se nechce, tak se nechce, to přeci nejde na povel 😝 😎

napolitano
12. kvě 2013

@mataharyy mi došlo,ale pozdě 😀 😀

napolitano
12. kvě 2013

@mataharyy Jdu hajat,jsem ko.

mataharyy
12. kvě 2013

@napolitano Dobrou noc 🙂

edeltraut
13. kvě 2013

Tak ještě jedno dítko by se do vany vešlo 😀. A manžel říkal a kdyby jich bylo víc, tak je vykoupeme na dvě várky 😀

vojtisek2007
13. kvě 2013

@edeltraut nemáš tam těch dětí nějak moc 😀 ????si je chodíš půjčovat k sousedům,ne ?

vojtisek2007
13. kvě 2013

@mataharyy tak super, že se školení líbilo, hlavně aby to šlapalo i dál...novinky - asi žádný, sehnala jsem pekařku na dort pro Elišku k narozeninám 😀 😀 😀 (edeltraut ), jsem už měla velký obavy,že ho budu plácat sama..přikládám i foto,jak nějak to bude vypadat

vojtisek2007
13. kvě 2013

@napolitano k pivovarským valachům i ten pivovar, ne ?

napolitano
13. kvě 2013

@edeltraut Ahojky,co takhle bazén 😉 😀

napolitano
13. kvě 2013

@vojtisek2007 No jeden by byl k mání ve Varech 😀

vojtisek2007
13. kvě 2013

@napolitano a ty ses na něj ještě nebyla podívat ? 😀 😀 😀

napolitano
13. kvě 2013

Ahojky @mataharyy 🙂

napolitano
13. kvě 2013

@vojtisek2007 Nepotřebuji,já ho znám 😝 😀 😀 ,bývalej Karel 😀,spíš mě zajímá prodej JZD v Toužimi 😀