Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

edeltraut
16. kvě 2013

@vojtisek2007 Když já mám propadlý i pas - asi tři roky 😀. A řidičák mě taky čeká, až si vyzvednu novou občanku, tak na to vlítnu 😀
Tady je firma na zpracování papírenského zboží, takže podle potřeby - skládám krabičky, lepím letáčky, vkládám do obálek atd.... 😀. Docela slušný přivýdělek, když je "dobrý" měsíc a mě se chce pracovat, tak si vydělám i přes 7tis. 😀. Ale mě se poslední dobou moc nechce, resp. nestíhám... spát taky musím 😀

edeltraut
16. kvě 2013

@napolitano Dávali jsme Limousine a příprava stála 300 (hormony) a dávka s připuštěním 400. Docela to jde, počítala jsem tak min. 1500 na krávu 😉

napolitano
16. kvě 2013

@edeltraut Ty máš masňáky?Hm to není tak hrozný,čekala jsem víc.A pro tu práci si musíš jezdit nebo to jde i poštou? 😀

edeltraut
16. kvě 2013

@napolitano Máme čestry, ale chtěli jsme je zkřížit s něčím masným - telata budou na výkrm. 🙂
Pro práci si musím jezdit, poštou to nejde... Zavolají, skočím do auta a jedu, chtějí tam většinou udělat vzorek, aby viděli, jak to jde. 😝

napolitano
16. kvě 2013

@edeltraut Jo jestli jsi úplné dřevo? 😀 Takže kravky na mlíčko a telátka na masíčko,dobré řešení. 😉

edeltraut
16. kvě 2013

@napolitano Tak nějak, před nima se tam s tím vždycky trápím a stejně se občas stane, že to není "ono" a při kontrole se tváří všelijak 😀. Občas se s něčím fakt dost trápím 😀.
Tak, tak 😀 Kravičky budou dávat mlíčko a telátka a budou užitečný nadvakrát 😀. Pan inseminátor mě dneska potěšil, kouknul do papírů a s údivem říká: "ony ale nejsou rodově vůbec špatný!!!" 😀

napolitano
16. kvě 2013

@edeltraut No vidíš jak umí potěšit. 😉
No pod dozorem bych asi nezvládla ani zalepit obálku 😀

mataharyy
17. kvě 2013

Hoj ženy, jak máte? Já jsem KO, těšila jsem se na zítra jak na smilování, že se vyspím a ono hov... Manžel pojede pro zbytek věcí na Slovensko

vojtisek2007
18. kvě 2013

ahoj holky 🙂
tak jak ???
@mataharyy tak co, nechali tě aspoň trochu prospat ?

mataharyy
18. kvě 2013

@vojtisek2007 Ahoj no moc ne, ale co už. Víc než nedostatek spánku mě děsí fakt, že přivezou plné auto věcí ze slovenska a já tu budu do rána třídit a zakopávat o bordel budeme ještě sto let 🙄 😀

vojtisek2007
18. kvě 2013

@mataharyy ááááá to znám...když jsme se poprvé přestěhovali, tak jsem snad rok nebyla schopná to vybalit, ani se mi nechtělo...pořád jsem radši přelejzala krabice 😀 😀 😀

mataharyy
18. kvě 2013

@vojtisek2007 no kdyby to šlo, ale v bytě 2+1 o šesti lidech už se moc krabic dát nedá, protože přelejzat to by bylo stejné jak šplhat na Everest 😀 😀

vojtisek2007
18. kvě 2013

@mataharyy do sklepa s nima 😀,ale je fakt, že díky stěhování jsem se zbavila spousty věcí,kterých bych si jinak asi doma pořád sušila nevím na co....nějaký výhody to mělo

mataharyy
18. kvě 2013

@vojtisek2007 Nemáme sklep 😒 😀

marton
18. kvě 2013

@mataharyy to ti vůbec nezávidím.My jsme se stěhovali už 5x.Teď před rokem,doufám už naposledy.Ale jak jsme se rozrůstali,tak to jinak nešlo.Taky jsem spoustu věcí vyházela,a nechybí mi 🙂 .
Jinak nám barákem prolítla žaludeční viróza a byl to mazec ☹ .Krom nejstaršího to položilo všechny.Jako vždy mě poslední,až poté co jsem se postarala o ostatní 🙂 .Měla jsem to 2 dny a myslela jsem,že už nevstanu ☹ .A vstala 🙂 .

mataharyy
18. kvě 2013

@marton Jo je to třídění nesmyslů 🙂 To znám střevní viróza je pořádná svině 😠

vojtisek2007
19. kvě 2013

tak ženy, jaký byl víkend ? U nás krásně, slunečno, jen teď navečer se tady přehnala bouře a teda vítr jako prase, já jsem si odpo zasázela ven už rajčata, tak doufám, že to neodnesli ☹

napolitano
20. kvě 2013

Tak a u nás už je zase zima a prší,to bylo krátké léto 🙄

marton
20. kvě 2013

@napolitano
@vojtisek2007 ahoj,tady už je taky hnusně.Bude pršet ☹ Ale víkend se fakt povedl.Viróza je pryč,dělali jsme si srandu,aby to v mém případě nebylo těhotenství.No srandu,páté jsme se shodli,že bychom nedali 😒 .
@napolitano jakou brigádičku jsi si našla? 😉

napolitano
20. kvě 2013

@marton Je to novinka,něco jako Dedra,ale levnější.A jelikož je to nové,zaregistrováno cca 200 lidí v republice,bych se mohla chytnout 🙂

marton
20. kvě 2013

@napolitano aha,tak nám to tu někdy předtsav 🙂

napolitano
20. kvě 2013

@marton jasan,jen co trochu rozkoukám 😉

mataharyy
20. kvě 2013

tak u nás bylo fajn, jen včera liják jak kráva, dnes zas hezky, ale chladněji, no a doma bordel, mám tu 8 ikea velkých tašek na vyprání, co jsem protřídila z těch věcí co přivezli ze slovenska 😖 není tu k hnutí, no masakr 🙄

napolitano
20. kvě 2013

@mataharyy Jsem včera celý den vařila a ještě musím kus dozavařit a tím pádem 14 dní nevařím,skoro 😀

mataharyy
20. kvě 2013

@napolitano jééé ty se máš, já mám doma velké kulové, lednice prázdná spíž také 😎

napolitano
20. kvě 2013

@mataharyy Tak já mám vepřové s hráškem,segoš,fazolový guláš,polívku,roštěnku,obyč guláš.A už mám za dnešek zaregistrováno 10lidí 😝

mataharyy
20. kvě 2013

@napolitano 11 😀 😀

mataharyy
20. kvě 2013

Ženy drahé z Prahy a okolí (bližšího), chcete někdo zdarma analýzu financí a audit smluv (pojištění, spoření atp.)?? Dojedu, zabere to cca hodinku, nic nebudu vnucovat, proberu vysvětlím, je to nezávazné... 😅 😕

elentari
20. kvě 2013

Přijdu do diskuze a tu se místo čtyř dětí řeší připouštění krav! 😀 Díky za pobavení 🙂

marton
20. kvě 2013

@elentari no jo,nějak se musí od těch dětí odreagovat 😀 .