Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

napolitano
13. čer 2013

@mataharyy Tak zítra jdeme Pohádkový Les,tak jsem zvědavá a budu zase KO neb poté je diskoška pro prťata.

mataharyy
13. čer 2013

@napolitano Tak budete mít "ekšn" 😀 My jdeme v neděli vítat občánka našeho malého 😵 doufám že bude pěkné počasí 🙂

Jináč naházím do sebe dnešní první jídlo, dokopu děti do postele a hodím ti tu IP, dnes jsem nějak těžce ve skluzu, to bude tím že jsem se celé dopoledne pachtila se strháváním koberce 😀

mataharyy
13. čer 2013

@marton a na jakém odd děláš? 😕

vojtisek2007
13. čer 2013

@napolitano tak to jsme dvě šéfky naprd 😀 , na mě toho taky vždycky zbyde nejvíc 😀 😀 😀
jo a aby toho nebylo málo, tak se Vojtěchovi rozjeli nějaký příšerný alergický reakce - jak vyleze ven, tak slzí a rýma, oči nateklý a hnus...my snad nebudeme mít pokoj nikdy.....
@mataharyy no to ne, zkoušet jen tak nic nebudu, na to nemám nervy 😀 ,musím tam jít 100% připravená, jsem pošuk,no.....

vojtisek2007
13. čer 2013

@napolitano a držím palec s tím tvým zabedněncem....by mohl jít s vámi ne ?

vojtisek2007
13. čer 2013

jo a jen tak pro pobavení, teď přilítnul Honza z venku a je tak unavenej,že si nemůže napustit ani vanu, tak jsem 14ti letými klukovi připravoval koupel a pak povídal, že má asi zlomenou ledvinu 😀 😀 😀 se z něj poseru fakt.....

mataharyy
13. čer 2013

@vojtisek2007 ááá paní je perfekcionistka, co? 😉 😀 😀
Hele jak vypadá zlomená ledvina? 😎 😀 😀 😀

napolitano
13. čer 2013

@vojtisek2007 Jak s náma,já si to chci užít 😀 😀 😀

@mataharyy Kde mám IP 😀 😀 Proboha jaká zlomená ledvina 😕 😀

mataharyy
13. čer 2013

@napolitano Právě mi bylo odebráno nejmenší dítě, tak jdu na to.
Ke zlomené ledvině, co já vím, to @vojtisek2007 na to má evidentně experta 😀 😀

edeltraut
13. čer 2013

@mataharyy Takovou chci taky! 😀

napolitano
13. čer 2013

@edeltraut Ahojky,co sena?Zvládáte? 😉

napolitano
13. čer 2013

@vojtisek2007 Tak u tebe je ta zlomená ledvina a jak se to projevuje? 😀 😀 Tak to mi máme doma občas zápal kosti od blbosti 😅 😀 😀

edeltraut
13. čer 2013

@napolitano No tak nějak jakž takž, díky bohu se dobré počasí zdrží o nějaký den déle - jinak bychom byli tam v díře... 😀. Obracák stále neopravený, tedy ta rozbitá část opravená, ale pro změnu se to urvalo na druhé straně.. ☹
Jó tvrdej chleba český zemědělec má... :(

napolitano
13. čer 2013

@edeltraut To jako myslíš v pr...? 😀 Jó nemáte to lehké,ale stejně ti závidím a přeji. 😉

vojtisek2007
13. čer 2013

@mataharyy no jo, no, jiná už asi nebudu a čím jsem starší,tím je to horší

@napolitano no chodí tady,drží se dole za záda a heká, že se cítí jak stoletej dědek,dneska chudák ujel na kole asi 30 km a má určitě zlomenou ledvinu....tak jsem mu namazala záda Excipialem - to je naše "zázračná" mast na všechno 😀 😀 😀 zápal kosti od blbosti máme tak nějak průběžně pořád
@edeltraut tak hrábě do ruky a šup 😉

@napolitano já myslela, že by se jako mohl umoudřit a stěhovat se s váma.....

a jinak jsem k.o.,povlíkala jsem všechny postele, fuj, stihla jsem to i vyprat, teď jsem to dověsila ven, k veče jsem dělala pstruhy na masle a nový brambory - který se mi samozejmě povedli rozvařit 😠 , vykoupala jsem to všechno, uložila,spí to, sebe už jsem taky osprchla a táhnu spát,zítra poslední den v práci,tak si to tam musím náležitě užít....

edeltraut
14. čer 2013

@napolitano JJ, myšleno v pr.... 😀. Máme posečeny tak 4ha a další 4 ještě čekají - pořád se něco spravuje, tak to jde pomalu ☹. No jo, starý stroje, na novější není a ani jen tak nebude....

edeltraut
14. čer 2013

@vojtisek2007 Hrábě do ruky 😀 hahaha, a nechceš přijet na brigádku? 😀 Na otočení toho množství bychom potřebovali pořádnou skupinu brigádníků 😀

napolitano
14. čer 2013

@edeltraut 😀 Hele táta učí na gymplu,tam je tak 700 študáků,tak jim to dáme jako bojovou hru 😀 ,by za 20min padli,neví co je práce 😝 😀

napolitano
14. čer 2013

@vojtisek2007 No nevím jak to dopadne,snad budu večer chytřejší 🙄

marton
14. čer 2013

Ahoj holky,úplně jsem včera odpadla ☹ .Maty nešel spát po obědě,takže celý den v zápřahu,uklízím po pánech,dnes už snad bude hotovo.
@vojtisek2007 proč se proboha dělají přijímačky z angliny a proč se vůbec dělají přijímačky na nástavby pro "velký lidi".Ten kdo tam jde,to snad chce dělat,ne?Není to žádný managerský studium 😠 .
@mataharyy na hematologii a transfuzi 😉 .Úplně chápu,že máš radost z prachovky.Znám to,jsem uklízecí typ.Občas se mi podaří práci podělit,ale je to spíše o vyndání myčky a vyluxování.Manžel už má tu druhou práci?
@napolitano dobře to s přítelem vyřešte.Nevím co ti popřát 😀 ,tak nějak mám pocit,že bys byla i docela ráda sama 😉 .

mataharyy
14. čer 2013

@marton Já moc uklízecí právě nejsem, ale když takhle něco mám tak z toho mám radost a úklid mě i chvíli baví a neberu to jako nutné zlo 😀 Navíc já fakt miluji tu vůni čistoty, jsem ujetá na drogérku, asi extrémní opak zážitků z dětství, bo co 😅

Jináč s těmi přijímačkami to taky nechápu, to už jsou lidi co vědí, zda to chtějí a oni dělají takové "důležitosti" 🙄 Jináč já na anglině odpískala zdrávku, odborné předměty super a z angličtiny mi řekla že mě nenechá projít, tak jsem tam přestala chodit 😅
@napolitano Tak co kočko jak jsi pořešila? 😕
@vojtisek2007 Tak já jsem divný perfekcionista, na něco (většinou ne tak podstatné věci) jsem hrozný pedant, ale zase je kopec věcí na které jsem flink... No prostě rozporuplný blíženec 😀

mataharyy
14. čer 2013

@edeltraut Ty jo, já bych šla obracet, ale jen tak na zkoušku, ne na plantáž 😅 Už jsem neobracela seno víc jak deset let 😅 😎 u toho se skvěle opaluje 😀 😀

vojtisek2007
14. čer 2013

@edeltraut no jasně, hlásím se na bridágu - od pondělí jsem bez práce, tak můžu u vás obracet seno od rána do večera, taky jsem to dělala moc ráda...u babi a dědy,ale my měli louku cca 1 ha.....je fakt,že opálená jsem byla krásně
@marton no vyčetla jsem to na jejich stránkách, z čeho se dělají přijímačky a nic tam nepíšou o tom, že "velký" lidi by brali bez přijímaček 😀 😀 😀 ale bylo by to fajné
@mataharyy a to já taky umím být na něco flink...většinou to dokážu v tom, co se bezprostředně netýká mě - např. bordel v archivu v práci mám totálně na háku,ale záchod si meju skoro denně....taky miluju vůni čistoty a včera ty čerstvě povlečený peřiny - to je úplná slast, to se úplně večer těšim,až zalezu a čuchám to....děti mimochodem taky
@napolitano tak tfuj,tfuj,tfuj ať to dopadne dle tvých představ 😉

mataharyy
14. čer 2013

@vojtisek2007 hele teď jsem se tu bavila s bráchou, cinkni si do školy a jestli máš státnice z aj, tak ti můžou udělit prominutí ať už na přijímačkách, tak i potom při studiu, že ti to uznají 😉 Znáš to líná huba, holé neštěstí. A za pokus nic nedáš, můžeš jen získat 😉

vojtisek2007
14. čer 2013

@mataharyy no nekecej, že by až takhle to šlo ? to by byla paráda...státnici jsem dělala v r 1998 a od tý doby nemluvím,takže to podle toho vypadá, rozumím teda všechno,ale něco říct,už jde ztuha.
Ty jsi blíženec ? kdy ?

mataharyy
14. čer 2013

@vojtisek2007 No teoreticky ano, určitě si tam zavolej, doporučuji domluvit schůzku přímo s ředitelem a prober to s ním, za to nic nedáš 😉

vojtisek2007
14. čer 2013

@mataharyy no ,nejdřív to musí projít schvalovacím řízením doma....taky to bude stát nějaký prachy a práce zatím nová není....uvidíme, každopádně,když to nevyjde teď, tak za rok do toho jdu na 100%

mataharyy
14. čer 2013

@vojtisek2007 tak to hádám projde doma, néé? 🙂

vojtisek2007
14. čer 2013

@mataharyy nevim, by se musel víc zapojit, tak kdo ví ,jak se mu to bude líbit.....

mataharyy
14. čer 2013

@vojtisek2007 Tak se neptej, ale oznam mu to 😀 😀 bez prostoru k diskusím 😉 😀