Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

mataharyy
19. lis 2013

@napolitano Jo tak nějak 😀 😀

mataharyy
19. lis 2013

Hele a kde skladuješ, když už máš napečeno?? 😕

edeltraut
19. lis 2013

@napolitano No fakt, dneska se snažím vytřít - stihnu s bídou čtvrtinu domu a kraken je vzhůru... , teď makám jak šroub, páč bych chtěla zítra práci odvézt a zbývá mi ještě 200ks ☹. A bordel tu je snad větší než včera a to jsem celý den lítala a poklízela ☹ 😠 . Mám tu bandu škarohlídů, co umí dělat akorát bordel... a to mám na sobotu zjednanou brigádu na předvánoční úklid.... musím to tu dát trochu do kupy nebo se holky vyděsí a uklízet budu sama 😀
@mataharyy JJ, byly a na potvoru budou letos zase 😀

napolitano
20. lis 2013

@mataharyy V krabicích na stařičké lince 😀 a modlím se aby zbylo něco na vánoce 😝 😀

@edeltraut Taky mám smečku bordelářů a uklízet si mám prý sama 🙄 .

mataharyy
21. lis 2013

@napolitano No právě, u nás by to zmizelo, jak loni, byli perníčky, rádoby linecké a ještě kdo ví co a hádej... 20. jsem šla do obchodu kupovat cukroví 😀 😀

napolitano
22. lis 2013

@mataharyy Já jsem loni zachránila jeden talíř aby to vypadalo,no a 25. jsem pekla vanilkové rohlíčky 😀

mataharyy
22. lis 2013

@napolitano A to už děláš komplet, i s plněním, mazáním a zdobením?? 😕 😕

napolitano
22. lis 2013

@mataharyy Džem ano krém nééé 😎 .Jsem ko,nasekala jsem dřevo natahala ke kamnům a teď zatopit pod brutarem aby se mohly děti vykoupat.Už nemůůůžůůůů 🙄

mataharyy
22. lis 2013

@napolitano Jáj, tak na toto je zlatý byt v paneláku, ale je to jen malá nevýhoda... Já bych raději zase tahala dřevo a měla dům 😎

napolitano
22. lis 2013

@mataharyy Ono když jsou na to dva tak to jde 😅 ,ale když je ženská na to sama plus 4 děti tk je to mazec 🙄

mataharyy
22. lis 2013

@napolitano Já byla více méně sama, od pondělí do pátku 😉 😀 😀

napolitano
23. lis 2013

@mataharyy To já taky a to bylo ok,ale teď je doma každý den,chce do práce teplý oběd a svačinky denně cca za 300,-kč,já mám rodičák 3800,- a on mi přidá 3tis.Takže musím skákat kolem něj,dnně vyvařovat a ještě obstarat barák,kde nemůžu mít žádný dobytek,protože je to památková zóna.Z 6800,- musím zaplatit školku,koupit boty a nakrmit 6 lidí 😀 A už mě to sééére 🙄

mataharyy
23. lis 2013

@napolitano Ježiši to mi připomíná jednoho pána, kterého bych nakopla do... 🙄 Se na něj vysééé... 😀 😀 a ze stejných prachů (pokud ne větších) budeš krmit o mameluka méně 😀 😀

napolitano
23. lis 2013

@mataharyy 😀 naše životní minimum je 12tis a nájem atd platí socka,takže na tom budem pořád líp 🙄

mataharyy
23. lis 2013

@napolitano No právě 😅

napolitano
23. lis 2013

@mataharyy Já vím a právě proto už mě to neba 😝

mataharyy
23. lis 2013

@napolitano Jo to plně chápu 😅

napolitano
27. lis 2013

@mataharyy Čoveče,dneska jsem dořešila rodičák,abych neměla jen 3800,- a doplatí mi ještě nějaký korunky🙂

mataharyy
29. lis 2013

@napolitano No vidíš to, tak to gratuluji a je to super 🙂 Já řeším přídavky a mám z toho hlavu jak balón, to zpětné dokládání příjmu, to je zabiják 😅

mataharyy
29. lis 2013

Jináč jsem si zapomněla "postěžovat" ten můj plozivej had začíná chodit 😲 😲 To neznám, děti mi chodili až po roce a klackovi je osm měsíců a tradá... 😀 Stromeček letos věšíme ke stropu 😎 😎

napolitano
29. lis 2013

@mataharyy 😀😀já jsem ráda že se drží ještě kolem nábydku,holky všechny lítaly před rokem,tak teď mám klídek,zatím 😎
O papírech na úřad mi ani nepovídej,skoro 2 měsíce jsem řešila účetní,nevěděla co s nima a pak přes měsíc mi to vyřizovala socka 🙄

napolitano
29. lis 2013

@3cacorky tak už?? 😕

janiart
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
staninka77
30. lis 2013

Ahojky děvčata,moc nechodím,vubec nic nestíhám.
Psala jsem 3cacorky a nikdo my neodpověděl tak nevím jak to sní vypadá.
Ale přeji jí hodně mocinky perfektní porod,a at se mají výborně. 🙂

Muj chlap stále ne a ne miminko,takže se už nikdy nedočkám bříška.

staninka77
30. lis 2013

@janiart -Ráda bych za vámy přijela,ale buhužel jsme z Brna.A mocinky vám držím palečky aby se vám brzo zadařilo přijít do jiného stavu. 🙂 🙂 🙂 🙂

janiart
30. lis 2013

Děkuji Staninko 🙂

marton
30. lis 2013

@mataharyy
@napolitano ahoj holky,nějak jsem se po nástupu do práce odmlčela 😒 .V práci se moc na net nedostanu a doma pak buď zase "makám" nebo čučím.Ne že bych byla unavená,ale je to jiný režim než na který jsem byla zvyklá 3 roky 🙂 .Co vy?Koukám,že pečete...se máte,chystám se na to příští víkend.Teda jen něco málo,aby se neřeklo 😉 .

napolitano
1. pro 2013

@staninka77 Třeba ještě povolí a mimčo bude 😉
@marton Už jsem myslela,že nám tě ukradli 😀
Nevíte někdo kam se nám stratil @vojtisek2007? 😕

marton
1. pro 2013

@napolitano to teda nevím kdo by si mě vzal 😀 .S manželem a 4 dětma 🙂 .Když jsem se dostala na net,tak jsem alespoň rychle přečetla co je nového.Doma mě kluci taky moc nenechají,docela prudí.Chtějí být zabaveni,jinak se pošťuchujou a ječí 😒 .Co tvoje dětičky?

staninka77
2. pro 2013

Ahojky,

@napolitano -Víš moc ráda aby ustoupil 🙂 ,ale vidím to zle ☹ .Mimísek jistě už nebude.
Možná ano,ale tomu fakt nevěřím.
Já taky poslední dobou vubec nestíhám,dám Šimonka do školky a pak jsem někdy až do odpoledne v Blansku,a nebo jedu dom uvařit a pak jedu pro Š do školky po spaní,ale ted jsme už týden skoro doma,a sedí tu převážně Šimonek mě sem nechce pustit.
Zachvílenku sem pujde.Takže zase mám smulu.
Přeji krásnej den. 🙂