Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

vojtisek2007
11. dub 2013

@napolitano když to já právě asi neumím.... 😝

vojtisek2007
11. dub 2013

@ratatooy taky stavíme,je to na palici,občas,ale už se finišuje

ratatooy
11. dub 2013

@vojtisek2007 no mi začínáme,tkž dva roky budou dost vytížený hlavne manža že takže z detma mi nepomuže ale bydli vedle nas babička s dedem

napolitano
11. dub 2013

@vojtisek2007 hm to jsme dvě 😀

mataharyy
11. dub 2013

@petkula No to je to, že celkově na e-shop je tu celkem konkurence (v odvětvích na které bych si troufla)... Ale se naštvu a něco vymyslím... Já jsem říkala že se stanu tunelářem, to je tu taková populární činnost a protuneluji se i s milionama někam do teplých krajin 😀 😀

vojtisek2007
11. dub 2013

@ratatooy tak aspoň někdo....každá ruka dobrá

marton
11. dub 2013

@mataharyy hele,ty jsi teď porodila 🙂 .

napolitano
11. dub 2013

Kruci to je fofr nestíhám číst 😀 😀

napolitano
11. dub 2013

@mataharyy Vezmeš mě s sebou ☹

petkula
11. dub 2013

Tak se holky držte, mladší drak už vstal, takže náš následující program: nočník, svačina, procházka, večeře, Kouzelná školka, Večerníček, umýt a spát 🙂

vojtisek2007
11. dub 2013

holky loučím se, vypínám PC, jdu něco pokoupit,vyzvednout mládě ze školky,další naberu u školy a mastím směr domov a čeká mě tam druhá šichta.....a pořád nevím,co budu vařit a večer mám cvičení.....áááááááá, tak když nechcípnu, tak se ještě večer ozvu. Pa

marton
11. dub 2013

@vojtisek2007 Ty jsi nějaká náročná 🙂 .Dva kusy a ještě si vybírat pohlaví...podívej mataharry,ta by brala i další kluky 😀 .

napolitano
11. dub 2013

pápá

vojtisek2007
11. dub 2013

@marton tak aspoň 1+1,dva kluky už mám 😀

mataharyy
11. dub 2013

@marton Teď ne, ale před čtrnácti dny 😀 😀
@napolitano Si piš, koho když ne tebe, budeme sousedky 😎 😀

marton
11. dub 2013

@petkula to máme podobně 🙂 .Jen jedno dvojče s i se mnou střihne ještě Ordinaci v r.z. ☹ .Jak slyší znělku,tak maká,že se jde dívat na doktorky 🙂 .

petkula
11. dub 2013

@mataharyy ty jsi zdravotník nebo se pletu? Nejlepší bys měla něco přímo v oboru - nedá se třeba nějaká poradenská činnost?

petkula
11. dub 2013

@napolitano aha ☹

mataharyy
11. dub 2013

@petkula Nejsem zdravotník, já jsem ofiko bez školy, ukončenou mám základku, pak rok na zdrávce, tři roky na ekonomce, rok na nábytkařině 😀 Jsem tak dlouho obcházela, až jsem došla. Brzo jsem se odstěhovala z domu a nějak nad nehonorovaným studiem vítězila honorovaná práce a podle toho to dopadlo 🙄 😅 Takže mám akorát tak bohatou pracovní praxi ve všem možném i nemožném...

marton
11. dub 2013

@vojtisek2007 podívej se,ani to neumíme 😒 .Kdyby ano neměli bychom 4 báječné kluky 😉 /se mi breptá,dvojky spí a starší jsou ve škole /.Tak poradím jen mataharry 🙂 .

petkula
11. dub 2013

@marton já na televizi nemám nárok 🙂 Akorát v pátek se díváme s manželem na Vyprávěj a to ještě na internetu, protože ve 20 hodin zrovna uspávám...

mataharyy
11. dub 2013

@marton No povídej 😵

napolitano
11. dub 2013

@mataharyy A na kdy to plánuješ?Abych se začala těšit.Jo jinak mám tak pouze ZŠ,zdrhla jsem z gymplu 😀 ,blbec 4 měsíce před maturou 😠

marton
11. dub 2013

@petkula U nás jednoho uspává tatínek,ale ten to má jednodušší neb Maty lehne a spí.Tobík je se mnou,holomek ještě ode mě cicmá a těžko usíná.Tak kouká na doktorky 🙂 .

napolitano
11. dub 2013

@marton Ješíš jsem si až teď všimla že máš 4 kluky,moje noční můra. 😝

mataharyy
11. dub 2013

@napolitano No začni se těšit, to ostatní přizpůsobíme 😀 😀 Musím sehnat krumpáč a lopatu 😎 😀 No koukám máme mnoho společného 😎 budou z nás dobré sousedky 😀 😀

petkula
11. dub 2013

@mataharyy no ale to není vůbec na škodu, naopak, aspoň máš větší přehled. Akorát mě teď nic nenapadá, co bys tak mohla dělat. Ale určitě na něco přijdeš 😀 Já jsem byla taky student cestovatel (2x jsem měnila SŠ) než jsem někde zakotvila...

napolitano
11. dub 2013

@mataharyy Nemusíš,nářadí mám. 😀

marton
11. dub 2013

@mataharyy Hele úplně jednoduchý.Když už budeš starší matka,jako já a neotěhotníš do 4 měsíců,jako já,přestože první děti byly napoprvé,tak skákneš na gyndu,tam ti dle UTZ řekne dr.kdy má ovulaci,pozve si tě nějaký den před ovulací,píchne ti pregnyl,čímž ti do cca 24 hod.praskne folikul a řekne ti kdy si máte uělat s manželem pěkný večer 🙂 .Teda tohle jestli čte nějaký odborník,tak padne 😀.No a je to 🙂 .

mataharyy
11. dub 2013

@petkula když hledám práci, tak to na škodu není, ale když chci práci z domu, už je to horší 😀 Prostě stát moc nepomáhá v důslednosti dodržování zkrácených úvazků, tak si musím vytvořit míst sama, nějak 😎
@napolitano fajn, zítra začínám kopat 😀