Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

napolitano
17. dub 2013

@mataharyy Nazdar dvojče. 😀 😀 😀 😀

mataharyy
17. dub 2013

@napolitano Hel, jednou se musíme sejít a zajít na pivo, nebo tak něco. Protože to je neuvěřitelné 😀

napolitano
17. dub 2013

@mataharyy Přijedete na prázdniny,až to tu trochu zkultivuji 😝 Myšleno je to vážně,to bude mazec 😀 😀 😀

mataharyy
17. dub 2013

@napolitano No to tedy ano 😀 😀

napolitano
17. dub 2013

@mataharyy Na kdy to naplánujem? 😎 😀

mataharyy
17. dub 2013

My jsme celkem přizpůsobivý 😀

napolitano
17. dub 2013

@mataharyy OK,tak někdy o prázdninách,až bude nějaká akce. 😉

mataharyy
17. dub 2013

@napolitano To zní lákavě 😵

mataharyy
19. dub 2013

Tak "hurá" u nás už jsou nemocné všechny tři děti... Rozkošná rýma 🙄

vojtisek2007
19. dub 2013

holky já si přijdu jak těhotná, ráno je mi zle, v prsou mám pocit jak kdyby se mi nalévaly mlékem (úplně mi to připomělo kojení, když se mi zezačátku vždycky nalévaly po těch třech hodinách přesně), sem tam mě pobolívá podbřišek a záda jak čert....a už 14dnů mám pořád podrážděnej žlučník, jak kdybych něco snědla, a přitom dietu dodržuji..tak nevím, ráno jsem byla u gyn, MS byla tři dny (s velkým zpozděním) a nic výraznýho...říká,že nic nevidí,že nic nenasvědčuje-zatím...tak nevím,krev mi nebral,kdyby to nepřešlo po další MS,tak mám zajít....no potěš koště, tak nevím jestli má cenu zkoušet těhu-test ???

napolitano
19. dub 2013

@vojtisek2007 ahojky,já bych ho zkusila,ale hezky si hačni na židličku,mě to 4. položilo na zem. 😀

marton
19. dub 2013

@mataharyy to mi povídej.Tobíkovi se to zlepšilo po atb,Maty se mi zdá,že už to má taky v očičku,ale rýmu nemají ☹ .Jeden i kdyby měl 10 dětí,tak je pořád něco nového 😒 .

marton
19. dub 2013

@vojtisek2007 třeba jsi jen přistydlá 😉 .

napolitano
19. dub 2013

@marton Jj člověk se nenudí,v dobrém bohužel i ve zlém

vojtisek2007
19. dub 2013

@marton nestraš 😀 😀 😀
@napolitano tak v pondělí, zakoupím a testnu...a radši si teda sednu,ikdyž já bych to brala hned a všema deseti,spíš počítám že by to položilo manžílka

napolitano
19. dub 2013

@vojtisek2007 Oni chlapci vydrží víc než si myslí 😀 😀

mataharyy
19. dub 2013

@marton Děs běs a to se začíná dělat pěkné počasí, to by jeden čekal že už bude chorobám konec a ono ho... 🙄
@vojtisek2007 Jen testni a uvidíš, to že doktor zatím nevidí, neznamená že není 😎 😀

marton
19. dub 2013

@vojtisek2007 si mě pobavila...nestraš.Chtěla jsem tě povzbudit a těsně vedle 😀 Tak tedy znova...jéé to by bylo fajn,kdybys byla těhu a super by byla ta dvojčata a páreček 😉 .

marton
19. dub 2013

@mataharyy teď bude přes víkend chladněji,tak se nám děti "vyleží" a příští týden má být až 26st. a to už budou fit 🙂 .Horší je,že škrábe v krku mě a to si nemůžu dovolit.Frajerka jsem sázela kytičky,v tričíčku a ofoukla ☹ .Jak je dětem?

marton
19. dub 2013

@napolitano
@mataharyy četla jsem holky vaše povídání o řidičáku.Přesně to znám.Sama jsem si dělala řidičák ve 33 letech a jezdit jsem začala nedávno ve 40 letech 🙂 .Strašně jsem se bála všecha aut kolem sebe,i toho,že se nevejdu na silnici a že nezvládnu řadit...😀 .Pak jsem se jen tak doma zmínila,že možná by to vyřešil automat a ke 40ti nám jsem dostala auto s automatem a fakt jezdím.A říkám si,jak jsem byla blbá,že jsem nezačala dřív.Strašně mě to baví 🙂 .Takže co z toho plyne?...že máte ještě moře času.Obzvláště mataharyy 🙂 .

napolitano
19. dub 2013

@marton Príma mně je 33,hurá na řidičák,mataharyy jdeš do toho se mnou? 😝 Fakt jezdíš v pohodě?

marton
19. dub 2013

@napolitano 🙂 .Vozím i děti 😉 .Jasně,nejraději jezdím známé trasy,ale to je spíš o navigaci.Troufnu si i po Praze,ale to je zase problém s parkováním.Všude modré zóny.Za 14 dní jedu s mamčou do Marian.lázní. 😉 .Ale nemysli si,mám na autě zetko a dítě v autě.A nehodlám to sundat,mám lepší pocit,kdyby něco,tak mám výmluvu 😀 .Jestli nad tím přemýšlíš,tak jdi do toho.Manžel už dorazil?

mataharyy
19. dub 2013

@marton Dětem je všelijak, jsou protivný jak půlnoc. No a nejmladší prakticky nespí, stále chce být na rukách, takže jsem KO, protože v návaznosti na to se chtějí chovat všichni 😅
@napolitano jasný jdu do toho, jednou... 😅 😀 😀

napolitano
19. dub 2013

@marton Jj cca od 17:00 je doma,ale je nějakej hodnej,nic nechce už mě pustil i k počítači 😀
@mataharyy Jak jednou,dáme soutěž kdo dřív 🙂

mataharyy
19. dub 2013

@napolitano no nevím, v dohledné době to moc nadějně nevidím, navíc teď není ani ta nutnost nějak velká, v Praze je vše dostupné MHD 😀

napolitano
19. dub 2013

@mataharyy Se máš já mám Vary cca 45km,Plzeň 55km,takže cestovat dálkáčem se 4 ma dětma je mazec a navíc tu mám úplně blbou doktorku a když jsou děti marod tak je těžko povezu busem s horečkama do Varů 🙄

mataharyy
19. dub 2013

@napolitano jo to znám, když jsme byli na slovensku, tak mě tato otázka taky sžírala víc 😅

napolitano
19. dub 2013

@mataharyy Prostě mi nezbude nic jiného než si ten řidičák udělat 😠

napolitano
19. dub 2013

Jdu padnou za vlast. 😀

mataharyy
19. dub 2013

@napolitano No co si budeme nalhávat, mě do budoucna taky ne...
Jo jdi padnout, dobrou noc, taky fičím, když zrovna všichni usnuli 😎 tak než si to rozmyslí 😀 😀