Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

vojtisek2007
22. dub 2013

@napolitano nene , jsme stejně mladý 😀 😀 😀 😀 a máš hezkou profilovku 😉

mataharyy
22. dub 2013

@vojtisek2007 škola může rozhodovat o asistentovi? Já myslela, a zvláště pokud si ho rodiče platí ze svého), že můžou zvolit koho chtějí, bych tu školu utopila na zákonech 😝 😠

vojtisek2007
22. dub 2013

@mataharyy jo může, našli jsme asistenta, co studoval spec.pedagogiku, měl by to i v rámci studia,ale škola neudělila souhlas se zřízením funkce asistenta-pedagoga a bylo vymalováno....pak jim nabídli tu vysloužilou rachejtli jako osobního asistenta - což je úplně něco jiného než asistent pedagoga - to co potřeboval Jiřin 😝 😝 😝

napolitano
22. dub 2013

@vojtisek2007 Děkuji 😔 ,hodiny práce 😀

mataharyy
22. dub 2013

@vojtisek2007 no zas bych ráda, aby mě to i trošilinku bavilo 😀
Tak to je jiná škola, fakt na pár do tlamy 😠 😠

vojtisek2007
22. dub 2013

@napolitano v našem věku ještě ne, to jde přece samo 😀 😀 😀
@mataharyy tak mě třeba účtování baví - jsem takovej papírovej/papírovací prostě byrokratickej typ 🙂,ale - sedím sama v kanclu, max na hodku,dvě přijede šéf nebo šéfka.....doma taky po večerch účtuju sama.......do budoucna fakt chci do zdravotnictví - asi jsem blázen

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy Ale pořádných,vyházet uč.sbor. 😠

mataharyy
22. dub 2013

@vojtisek2007 Tak mě by ta práce jako taková už taky bavila, ale to studium mě umořuje 😅 Já bych potřebovala studium krátkodobých kurzů, když jsem chodila na kurz počítačů bylo to fajn, když jsem se vzdělávala po netu bylo to fajn, ale představa usednout do lavice, x hodin tam sedět a vlastně z toho být mimo a toto absolvovat po dobu x let, to ne... Já potřebuji rychlé výsledky, jináč mě to nebaví a nevydržím u toho 😅 😒

napolitano
22. dub 2013

@vojtisek2007 Nejsi,jsi helikopotvora 😀 😀 .Téda jestli ti to jde samo,chci návod 😵 😀 😀

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano jo jsem pro 😵 Já kdybych na to měla trpělivost a autoritu, učila bych asi děti doma, ale ta absence kolektivu a přirozený vývoj a formování v něm, mě děsí 😅

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy Moje slova,v pololetí mi řekla němčinářka,že mě nepustí k maturitě,tak jsem se zvedla a s komentářem,že se tedy na tu školu můžu rovnou "vysrat",jsem odešla a už se nevrátila.A bylo vymalováno. 🙄

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano Jo toto znám, velmi důvěrně 🙄

mataharyy
22. dub 2013

aůůů lidi zlatý, bříško ho bolí, od rána brzkého se chce jen chovat... Já chci zahrádku, vrznout do kočárku na zahradu a je to 😵

vojtisek2007
22. dub 2013

@mataharyy a co nějaký kapičky,nepomáhají ?

mataharyy
22. dub 2013

@vojtisek2007 zatím jsem nezkoušela, ještě to není tak tragické, ale jestli to takto bude pokračovat, tak zkusím espumisan, ten mi u prvního zabíral 🙂

vojtisek2007
22. dub 2013

@mataharyy nebo nahřátý pecky na bříško....mě naštěstí na tohle děti netrpěly

mataharyy
22. dub 2013

@vojtisek2007 jo dávám ručník (pecky nemám) a cvičíme a masírujeme, tak snad to přejde 🙂

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy mi to měli se všema,nejhorší s Veverkou,téměř 4m jsme ji jen nosili a spali max 4hod,to bylo šílené ☹

vojtisek2007
22. dub 2013

@napolitano nejde mi nic samo, hodiny dřiny v koupelně,ale nikde to samozřejmě neříkám a tvářím se,že jako běžně a bez námahy 😀 😀 😀 😀

jinak včera jsem chtěla udělat něco pro své zničené,barvené vlasy a našla jsem recept na domácí vlasovou masku z olivového oleje,citronu a jogurtu - tak jsem to večer zkusila, mělo to být na vlasech min. hoďku, dobrý,nebylo to zas až tak hustý, takže,ač hlavu narvanou v igeliťáku a obalenou ručníkem mi občas stékaly čůrky ojele po ksichtu - v lepším případě, v tom horším po krku na záda....ten citron docela pálil - teda přičítám to tomu citronu , hodku jsem to vydržela....a výsledek - nula,nula.nic....tak nevím kde soudruzi z NDR udělali chybu 😀 , zato jsem pobavila synátora a chlapa, kterej neváhal dojít pro souseda,aby se taky pobavil

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano chuděry čím si už od mala musí projít 😖

vojtisek2007
22. dub 2013

@mataharyy to víš,že to přejde, jen musíš vydržet 🙂

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy Já jako matka,hrozný to úděl pro děti a ještě bolení bříška,jj hrůza 😀

napolitano
22. dub 2013

@vojtisek2007 taky máš doma dobráka od kosti coo? 😀

mataharyy
22. dub 2013

@vojtisek2007 Můj by taky svolal půl obce 😀 😀

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano No to si tak málo věříš jako matka? Však ty musíš být zdatná ve všech ohledech 😀

vojtisek2007
22. dub 2013

@napolitano taky slýchávám, že chudák horší matku mít nemohl...zatím co jeho vrstevníci mají super matky...já jsem zlá,pořád po něm něco chci,nic mu nedovolím a pořád mu poroučím/vyčítám/zakazuju....taky jsem asi za trest....jednou mi povídal, že ač nevěří v minulý životy,tak on musel udělat něco hrozně ale hrozně ošklivýho,protože mě dostal jako trest 😀 😀 😀nevím,kam na takový hlody chodí

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy No nevim,doma bordel,oběd bude od včera,teď jsem věšela na zahrádce prádlo a zjistila jsem,že potřebuje zašít,tedy jestli se ještě do něčehou ještě vejdou,strašně vyrostli 🙄
To chce nohy v teple 😀

napolitano
22. dub 2013

@vojtisek2007 😀 😀 😀 😀 😀 chá chá

mataharyy
22. dub 2013

@vojtisek2007 tím minulým životem jsi mi připomněla toto 😀 😀

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano pche, já rozmrazuji na oběd omáčku, takže co mi povíš?? Nezašívám, vyhazuji, akorát včera letěli tepláky, no a pár minut (chvála bohu) na to mi dovezla babička hromadu věcí, tak to byla taková klika, už jsem dumala kam pojedeme na nákup 😅