Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

vojtisek2007
4. čer 2013

@edeltraut jo i takový učí ☹ ☹ ☹ bohužel, my měli takový blba v pátý za třídního, ponižoval děti, vybíjel se na nich...hrůza, z předešlý školy ho vyhodili (odešel sám po domluvě 😠 ) - protože si holka nedonesla na technický činnosti šroubovák či co - řval na ní, ujeli mu nervy a měl jí údajně držet přes zábradlí a vyhrožovat jí.....no tak v našem blbákově ho přijmuli - učí teda jen technický práce, a dělá třídního,ale to peklo...vozil se po dětech, ječel po nich takovým tím vojenským stylem...jednou to zkusil na našeho Honzu, ten si to nenechal....takže do školy naklusal můj chlap - není nijak velkej ale proti tomu pablbovi kterej má 160cm jo - zařval na něj (a že když zařve,tak je to jak zásahový komando 🙂 ), ponížil ho před celou chodbou rodičů (byl zrovna rodičák...)- a pak se ho v klidu zeptal, jak se mu takový chování líbí, že ho denně praktikuje na 10ti letých dětech...od tý doby máme klid, ale další rok v další třídě už to zkoušel znovu...

napolitano
4. čer 2013

Ahojky holky,tak u nás pořád déšť,kdo není na kopci je pod vodou ☹ To jsem tady nezažila.

marton
4. čer 2013

@vojtisek2007 to je síla.Musím říct,že osobně jsem se s blbkou ředitelkou setkala až u nejstaršího syna,teď na střední.Jinak oba kluci měli na učitelky štěstí.Oba chodili na stejnou základku,a učitelky v prvních třídách je hýčkali.Ani já jako dítě tohle neznám.Ten učitel má přeci očividně mindrák a je psychicky narušenej,co dělá mezi dětmi? 😠

napolitano
4. čer 2013

@vojtisek2007 to je na psychiatra

vojtisek2007
4. čer 2013

@marton
@napolitano no a nenaděláš s tím nic....rodiče si chodí stěžovat, stěžovali jsme si i u zřizovatele školy...tak dostal důtku a sebrali mu na půl roku os.ohodnocení nebo tak něco...a víc nic....Honza řekl, že jen co vyjde základku, tak mu někde rozbije hubu

mataharyy
4. čer 2013

Sluníčko a snad optimistické zprávy, dobré dopoledne 😵 😵

Jináč táta hlásí že voda je u brány do areálu a drží jí pytle, zatím se to netlačí z kanálů, tak snad už to opravdu nepůjde nahoru... Pak už jen sčítání škod, zapojila jsem se do pomoci lidí na naší straně Vltavy, tak hádám se to rychle vzpamatuje 😔

marton
4. čer 2013

@mataharyy trochu se počasí kazí,ale hlavně že neprší 🙂 .Stoupat by to už nemělo,teda říkali v telce 😒 .Jakou formou pomoci jsi se zapojila?

mataharyy
4. čer 2013

@marton Byla jsem domluvená už s dvěma holkama, že jestli je evakuují, tak že dodám nějaké oblečení, hračky atp. Teď hledám kde jsou lidi ze Zbraslavi, Lipenců, Lahovic protože ty budou někde na naší straně. No a pak jsem nabídla možnost hlídání když někdo bude potřebovat, jináč moc nemám jak pomoct, finančně nemůžu a jít se brodit do bahna taky ne...

vojtisek2007
4. čer 2013

ženy,dámy,matky, co vytváříte ? úspěšně končím den v práci 🙂 🙂 🙂 a hurá na další směnu domu....dětičky si objednali kuře na paprice s těstovinou, Honza s chlapem řízky...a mám chuť na nějakou buchtičku 😀 😀 😀 mňam,mňam,mňam - honí mě mlsná

mataharyy
4. čer 2013

@vojtisek2007 Já objednávám nákup 😅

vojtisek2007
4. čer 2013

@mataharyy a co by to mělo být ??? já dnes na nákup vyslala chlapa, nějak se mi nechtělo 😝 😝 😝 , ale jinak úkol splněn - kuře na paprice + kolena, řízky a buchtička nescafééé a už mám vykoupaný i dětičky 😀 😀 😀 huráááááá - mmch měli si dát trochu pěny...

napolitano
4. čer 2013

@vojtisek2007 Tak právě smažím bramboráčky,já je tak ráda,ale dělám je nerada,ale mlsná huba holé neštěstí a ještě mě čekají Anglické žemličky mňam mňam 😵

vojtisek2007
4. čer 2013

@napolitano pošli nějaký 🙂taky bych si dala, ale neba mě, a ani mlsná huba mě nedokope.....ty u nás dělá zásadně chlap 🙂, co jsou anglický žemličky ?

napolitano
4. čer 2013

@vojtisek2007 Já jsem hrozně mlsná 🙂
450g hl mouky,50g krupic.cukru,2 lžičky jedlé sody,špetka soli,50g másla,1 vejce,285ml podmslí nebo bílý jogurt, Všechno sypké dohromady,vetřít máslo a potom přidáš ostatní a uplácáš malé bochánky,které pečeč na 220 cca 15-20min
Úžasný jsou s kysanou smetanou a džemem. 😵

vojtisek2007
4. čer 2013

@napolitano óóóó to zní velice dobře...zkusíme 🙂

napolitano
4. čer 2013

@vojtisek2007 Hlavně jsou vláčné a dobré vydrží v klidu 4 dny,pokud je někdo nesežere 😀

edeltraut
4. čer 2013

@vojtisek2007 Zaskoč taky k nám 🙂 Vařeno sice máme, ale děti nevykoupaný, všude bordel, ale neprší, tak maminka konečně dodělala resty na zahradě a ještě jsem stihla pohlídat kamarádce děti 🙂. Teď nahážu omladinu do vany, nakrmím nejmladší a mažou spát a maminka bude uklízet - asi tak do půlnoci - zítra mi přijede maminka a sestřička, tak aby se nezhrozily v čem to žijeme - stačí, že učitelka ví, že chudáci moje děti.... 😀

napolitano
4. čer 2013

@edeltrauthned je líp viď,když neprší,mám tisíc litr plnej vody 😅
@vojtisek Pokud jde o brigádku,tak to můžeš i k nám. 😀

vojtisek2007
4. čer 2013

@edeltraut - tak to nech na zítra, budeš mít dvoje další ruce k dobru 🙂
@napolitano jasně 🙂 🙂 🙂 🙂brigádky, to je moje vášeň... 😀

edeltraut
4. čer 2013

@vojtisek2007 To právě ne, vidíme se max. 1x měsíčně, tak si jich chci užít i jídlo připravím už dneska 😉. Uděláme si maminkovsko-dcerkovský den a jako bonus tu bude mít babí 4 vnoučata 😀. Tak ještě nacpat do Adély co nejvíc kaše a jdu na to 😝. Teď nějak špatně spí - je to kňouralína obecná a přes den se mění na řvouna obecného, pokud jí tedy zrovna nemám v náručí, což je poslední dva týdny téměř pořád ☹. Nechci si z ní udělat rozmazlínka, ale na druhou stranu jí nenechám ani minutku plakat... zítra dám babí střih na nosítko a doufám, že mi ho ušije a budeme s Adélkou spokojené obě. 😀

napolitano
4. čer 2013

@vojtisek2007 😀 😀 tě beru šéfe 😀

mataharyy
4. čer 2013

@edeltraut Máš střih na nosítko, jo?
@vojtisek2007 Já objednávám nákup on-line přes tesco, jak nemáme auto tak toto je super řešení a ty hošíci co to rozváží... No radost koukat 😀

edeltraut
4. čer 2013

@mataharyy JJ, mám doma klokanku, ale ta je naprd, tak jsem našla na netu návod na mei tai 🙂, hodím Adélku na záda a můžu smejčit tak čamrda 😀
Teda, škoda, že sem Tesco nerozváží 😉

mataharyy
4. čer 2013

@edeltraut Jé mohla by jsi mi poslat návod jak na mei tai, já mám šátek a je k nezaplacení, ale na domácí motání jsem líná 😅 😀
Jo to tesco je zázrak, dala bych za něj na slovensku cokoliv, ale smůla, no tak teď toho tu využívám, jít do obchodu s dětmi je o nervy, život i finance 😀 Takhle mi dovezou vše co potřebuji a mám svatý pokoj 😵

edeltraut
4. čer 2013

@mataharyy Jasně, našla jsem toho víc:
http://exam.sweb.cz/Monika/meitai.htm
http://zivotvnasadam.blog.cz/1206/navod-na-usit...
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=8803
http://maggion-handmade.webnode.cz/products/nav...
Já jsem pořád říkala, že si pořídím šátek, ale nějak jsem se k tomu nedostala... mám klokanku, tak jsem si říkala, že na tu půlhodinku denně stačí - jenže z Adély se vyklubala "nosička obecná" a 1) klokanka nic moc - co si budeme povídat a 2) s dítětem na bříše, které má navíc ruce jako chobotnice se fakt nic udělat nedá... 🙂. Takže jsem zhodnotila, že potřebuju hodit dítě na záda a do krosny nemůže, ještě sama nesedí a kupovat šátek nebo nějaký ergo je dost finančně náročný.... 😉

mataharyy
4. čer 2013

@edeltraut no já hodně nosila, na slovensku se nedalo dostat s kočárkem do autobusu (i golfáče byl velký problém). Ale teď na domácí nošení bych ocenila právě něco jednodušeji upevnitelného... Ale jak mám potíže se zády, nechce se mi kupovat na těch pár nošených hodin drahý ergo, či tak něco... 🙂

edeltraut
5. čer 2013

@mataharyy já jsem měla na starší krosnu - taky na cestování autobusem 🙂, ale tu jsem pak prodala a novou zatím nekoupila - a ani to zatím nechvátá, Adélka zatím sama nesedí.
Ty pocházíš se Slovenska? Já tam mám rodinu a trávíme tam téměř každou dovolenou - MF, Raj a občas Tatry, ale tam je na náš vkus moc lidí 😀

vojtisek2007
5. čer 2013

@mataharyy no tak kdyby tady u nás se dalo tesco on-line, tak už se nehnu z bytu 😀 , to by bylo super, já tak nerada chodím nakupovat...

vojtisek2007
5. čer 2013

hurááááááááááááááá u nás svítí sluníčko 😀 😀 😀

vojtisek2007
5. čer 2013

jsem si to tesco asi přivolala - Vojta ráno leze do holín a přetrhl je 😖 , no nechápu,ale má úzkou nožku,takže holíny jedině z tesca ta jejich značka F&F, se poseru, půlka Tábora zavřenýho kvůli povodním a já tam poletím koupit holiny,ach jo..... 😝