Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano to snad ne....děti dokážou být někdy hodně zlý 😒

vojtisek2007
19. čer 2013

zlé 😉

napolitano
19. čer 2013

@vojtisek2007 Děti???Parchanti to jsou 😠 a někde se to musely naučit 🙄

vojtisek2007
19. čer 2013

@napolitano tak to je samo sebou, z vlastních hlav to mít nemůžou.....to je na tom to nejhorší....

mataharyy
19. čer 2013

Holky zlaté já bych se klidně podělala i podělila 😵 Ale na mě platí "pane bože celej život se modlím a ty jsi mě nenechal ani vyhrát sportku, proč?!" "No kdyby jsi si ty vole alespoň vsadil" 😀 😀 Sice se nemodlím, ale ani nesázím 😎 😀 😀
@napolitano To bych taky dělala bordel. Je to hnusný, jak někteří rodiče vysloveně navádí děti na hovadiny, pak jsou děti co se nechají strhnout těmito "inteligenty" a na druhé straně je mnoho nešťastných dítek ☹ Nesnáším šikanu a ještě víc nesnáším když pak rodiče agresora ještě začnou dělat humbuk, že ten jejich je ten chudák 😔 v zájmu všech okolo doufám, že mé děti se s tímto nesetkají, zažila jsem si šikanu na vlastní kůži a od té doby jsem ve spojení s tímto velmi "agresivní" 😝

vojtisek2007
19. čer 2013

@mataharyy to já si občas vsadím 🙂 ale zatím nic....taky jsem se s tím setkala u Honzi, kluk dostal ode mě pár facek před školou a byl klid....

napolitano
19. čer 2013

@mataharyyno já občas vsadím,co kdyby náhodou 😉 😀

@vojtisek2007 Tak asi zmlátím půlku Žlutic 😠 Jsem vytočená jak už dlouho ne 🙄

mataharyy
19. čer 2013

@vojtisek2007
@napolitano No já takhle vystartovala po jednom hovádku a jeho rodiče pak startovali, jak si to jako dovoluji 🙄 By prvořadě oni zasloužili přes držku, tak jsem jim to tak řekla a odkráčela s hlavou vzhůru. Jenže pak mi sice učitelský sbor v čele s ředitelkou řekli že se mnou souhlasí, že hošík je hovado, ale jeho rodiče sponzorují školu, tak to pak kde jsme, když to takto funguje na prvním stupni ZŠ 😠

napolitano
19. čer 2013

@mataharyy To je síla 😠

mataharyy
19. čer 2013

@napolitano Ne to je asi běžná praxe a ne jen ve školách, máš prachy, máš všechno, nemáš prachy, tak drž hubu... Tehdy mě tak nasr... Ale v zájmu terorizovaného dítěte jsem to pak přestala řešit, i když velmi nedobrovolně... Oni ho kvůli tomu nesměli učitelé nechat ani propadnout, aby se rodiče neurazili... To bylo fakt brutální 🙄

napolitano
19. čer 2013

@mataharyy Fuj fuj fuj 😠 a nenaděláš nic vrrrr 😠

mataharyy
19. čer 2013

@napolitano No nenaděláš, když ty co jsou jediný co by mohli něco dělat, to ještě podporují... Ty učitelé co se ohradili měli pak potíže, takže v zájmu zachování pracovního místa drželi hubu, ředitelka měla bohatého sponzora sportovní třídy a půlka dětí ve třídě trpěla nadvládou tyrana 🤐 Být to moje dítě, tak tam dělám takový bordel, že by si to za rámeček nedali, bych se prohádala až na ministerstvo, ale protože to nebylo mé dítě a samo mě pak požádalo, abych to raději už neřešila, že to bude lepší... 😔

vojtisek2007
20. čer 2013

@mataharyy hele, přesně takovýho týpka měl (má) Honza ve třídě - přetupoval tam od druhý.....všichni se ho bojí/báli,je to fakt sígr, právě v tej druhej třídě měli kluka po slepáku a ten šmejd se s ním popral - schválně samozřejmě, tak doporučili těm rodičům,aby si ho radši nechali dýl doma po tom slepáku, aby mu jiřík neublížil 😝 😝 😝 , začla se kvůli němu zamykat i škola, protože škodič odcházel kdy se mu zachtělo - nebo když mu zrovna někdo nebyl po vůli....na Honzu to zkusil jednou - jak už jsem psala, kdyby to byl kdokoliv jinej,asi bych to nechala,ať si to vyřídí mladej,ale takhle jsem na škodiče počkala před školou - předevšema tam ode mě dostal pěknej pár facek a byl klid....a je fakt že dělá peklo celých 8 let...běžně řekne učitelce,že je kráva, pošle jí do prdele nebo jí odejde z vyúčování, rodiče týden,co týden chodí do ředitelny a výsledek - nic....o tom, že ničí i majetek školy - urval topení, ničí lavice...ani nemluvím, rodiče to vždy zaplatí a jede se dál....

vojtisek2007
20. čer 2013

a jinak krásné slunečné ráno všem..... 😀 😀 😀

musím se dokopat jet nakoupit, ale Eli jak na potvoru zrovna ještě spí...tak asi pojedeme potom v tom hicáku 😝

vojtisek2007
20. čer 2013

@edeltraut - tak jak je Adélce, co teploty, ustoupilo to ? A co Ládík, nějaký nový zprávy ?

edeltraut
20. čer 2013

@vojtisek2007 včera celý den teplotu neměla, tak jsme navečer vyrazily na chvíli ven a je to tu zas... ☹ . Dneska tu dětská není, tak budeme muset vydržet do zítra.
o Ládíkovi nic nového nevím, za chvíli budu volat.

vojtisek2007
20. čer 2013

@edeltraut ☹ ☹ ☹ chuděry

letím nakoupit

napolitano
20. čer 2013

Ahojky všem
tak jsem si myslela,že nás minul atopický ekzém co by miminka,já ho měla a mám,Bohunka až jako puberťák a ono prd Mišánek se s ním pere už teď,takže si dáme kolečko po doktorech,ale to nejdřív musím změnit mudru,tahle mi dala excipio a je vyřešeno,jaké jsou příčiny atd,ji naprosto nezajímá 😠 Prý to máme v rodině tak co se divím 🙄

marton
20. čer 2013

Ahoj holky 🙂 Teda to je nechutný číst,jaký jsou děti parchanti 😠.Je fakt,že ne vždy za to můžou rodiče.Znám fajn rodinu a dítě prevít.
@edeltraut Copak je dětem?
@napolitano Chystáš se vlítnout do školy?Kamarádky kluk takhle přecházel v osmičce do jiné třídy.Chytrej kluk,sportovně nenadanej a trpěl mezi kreténama.A další kamarádka "vlítla" na ředitelku školky skrze podivné přijímání dětí a teď má obavy tam dítě dát,aby se po něm nevozili ☹ .

napolitano
20. čer 2013

@edeltraut Až budeš vědět něco nového,písni.

napolitano
20. čer 2013

@marton No chtěla jsem,ale Bohunka mě uprosila ať počkám na konec roku,že to tam s nima jinak nevydrží.Chce ze školy pryč 🙄

vojtisek2007
20. čer 2013

@napolitano a chudák, v těhle vedrech se to ještě horší ☹ . Vojta dostal u mudry xyzal - jak mu natýkali ty oči a měl rýmu, tak to je dobrý,ale včera večer se mi děsně osypal na krku hrudníku...je fakt,že lítal venku na sluníčku, tak jestli to má z toho....se picnu, takovou krupičku,ale říkal,že to nesvědí
Téda Bohunka to nemá jednoduchý....tak naštěstí je konec šk.roku,ikdyž já bych to asi nenechala...ale chápu, že pak by to měla asi ještě horší....co na to říct ? A budete od září měnit školu ?

@edeltraut něco nového ?

@marton jojo, někdy se děti vymkou a můžeš se snažit sebevíc....,taky nevím, co mi z těch rošťáků vyroste a snažím se je k něčemu vést, vštípit jim základy slušnýho chování a nějaký normy pro společenský život....jestli se povede, uvidíme časem 😀

napolitano
20. čer 2013

@vojtisek2007 No zatím to pořád vypadá,že ano 😅

vojtisek2007
20. čer 2013

@napolitano myslela jsem,jestli změní školu ikdyby jste zůstali

napolitano
20. čer 2013

@vojtisek2007 To nevím,musela by dost daleko dojíždět 😖

vojtisek2007
20. čer 2013

@napolitano no jo, jsou to dilema....já po zkušenostech s Honzou tady na místní škole, jsem se zařekla, že další děti do ní nedám....no a Vojta bude v září nastupovat ☹ radost z toho nemám, ale když si představím, že nejbližší škola je 20km - tak jak, vozit ho tam, nebo ho nechat jezdit busem nebo vlakem...uviidíme, kdyby to nešlo, okamžitě ho beru pryč ! Tak snad to nějak vyřešíte, ku spokojenosti všech 😀
Jdu smažit řízky - vojta vždycky vymyslí takovou volovinu...a na zítra rajskou....

edeltraut
20. čer 2013

@marton
@vojtisek2007
@napolitano Tak zprávy vesměs žádný. Všechny výsledky zatím v pořádku a Ládíka už noha nebolí, tak snad ani nezačne. Počkám co mi poví odpoledne a ještě jsem zavolala kamarádovi, tak říkal, že se na něj i ty výsledky koukne a dá vědět.
Snad to bude dobrý a bylo to jen nějaký "skřípnutí" něčeho - co já vím, čeho ale může se stát, ne?
Chjo, já už zase chci zdravé a zlobivé děti 😀.

napolitano
20. čer 2013

@edeltraut To víš že se může cosi skřípnout a bude zase líp 😉

vojtisek2007
20. čer 2013

@edeltraut no tak hlavně že to není nic vážnýho....tak už ho pustili domů ? mohl si něco skřípnout,natáhnout...ikdyž mi to teda přijde divné, jestli odpo neměl žádnou fyzickou aktivitu....???? A co Adél, lepší ?

vojtisek2007
20. čer 2013

jsem si dnes udělala radost a koupila jsem si nové botky na cvičení....úplně tam na mě čekali 😀 😀 😀 to jsem prostě musela.....teď jsem hodila do pračky ty "starý" a pak je asi dám k popelnici - jsou ještě zachovalý (sice trošku odrblá barva od pásu a jak jsou červené,tak je to vidět ) ale je mi líto je vyhodit úplně, tak si třeba někdo vezme.... 😉