Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

napolitano
1. lis 2013

@mataharyy No nebylo,jsem byla nepoužitelná,krom DP jsem nezvládala nic a co robíš ty?

mataharyy
1. lis 2013

@napolitano Jsem zaměstnaná u obecního úřadu, z jednoho grantu, ale "jen" do října 2014, připravuji učebnu na angličtinu, je to fajn, každá koruna dobrá 🙂

napolitano
1. lis 2013

@mataharyy To je jasný,hlavně,že aspoň něco.A doma v poho?

mataharyy
1. lis 2013

@napolitano Jo zatím v rámci možností pohoda, ještě čekáme na kuchyň a pak to bude "luxus" už jen to patro postavit a jsme v klídku 🙂

napolitano
1. lis 2013

@mataharyy Super a co brácha,funguje?

mataharyy
1. lis 2013

@napolitano Po pravdě netuším, snad teď prý někde pracuje, má slečnu a podnájem, tak snad dobrý 😅

napolitano
1. lis 2013

@mataharyy Že by se polepšil a dostal rozum?Hurááá 😵 A co klucí,zdraví a co chlap v práci?

mataharyy
1. lis 2013

@napolitano No řádil tu rýma, ale už snad dobrý 🙂 Jo, v práci, ale čekám ho každou chvílí 🙂

napolitano
1. lis 2013

@mataharyy My už taky snad dobrý,už musím,zatím páááá

mataharyy
1. lis 2013

@napolitano jo tak hádám bude vše lepší 🙂 Zatím pááá pááá 🙂

napolitano
14. lis 2013

Kruciš holky,kde je kdo,se tu sama bojím 😨

mataharyy
15. lis 2013

@vojtisek2007 @napolitano @marton @edeltraut

Bububu, tady se to uložilo vše k zimnímu spánku?? 😕 😅

napolitano
15. lis 2013

@mataharyy Nespím,peču 😀

edeltraut
15. lis 2013

@mataharyy Nene, přípravy na vánoce - tedy v mém případě zatím jen kolotoč pečení dortů a domácí práce (někdo na ty drahé dárky vydělat musí) 😀. Cukroví začnu až za týden 🙂 a nekonečný vánoční úklid... ženy, co dělám špatně, že tady mám pořád bordel a to pořád chodím a uklízím???? 😠

janulm
15. lis 2013

@miriam.a
Myslím si to takhle- v mém okolí bydlí rodina s devíti dětmi...takhle vycepované děti nemá snad nikdo! Děti jsou zvyklé se od mala zapojovat do práce, dělit se o všechno se sourozenci, nebýt sobecký.Nejsou to vysedávači u počítače, pařiči her a namyšlení fracci, kteří už v pátý třídě touží mít nejnovější iphone8...Nejstarší čtyři už mají vystudované vysoké školy, byly zvyklé při studiu pracovat a ne jako spousta dnešních fracků, kteří si chodí k rodičům jen pro peníze a pracovat při vysoké- no to jsme snad blázni???
A nejsou to ani romové ani socky.
Spousta dnešních lidí si myslí, že se dětičkám má dát všechno- hlavně co nejlepší oblečení,luxus hračky apod. proto mají přeci jen tak jedno, max dvě.
P.S.. jen tak pro pořádek- čekáme čtvrté dítě a jsem za to ráda, je to nejlepší investice, kterou člověk může v životě udělat. Je to ale o tom, umět si odříkat věci, který nejsou pro mě až tak úplně důležitý..a to asi málokdo dovede :D

Ale dělejme každý jak myslí a cítí a co každý zvládne. je to tak, že jaký si to uděláme, takový to máme, ale abych soudila, že ten má tolik a je to málem katastrofa...to m,i přijde divný.

janulm
15. lis 2013

@miriam.a @miriam.a
Myslím si to takhle- v mém okolí bydlí rodina s devíti dětmi...takhle vycepované děti nemá snad nikdo! Děti jsou zvyklé se od mala zapojovat do práce, dělit se o všechno se sourozenci, nebýt sobecký.Nejsou to vysedávači u počítače, pařiči her a namyšlení fracci, kteří už v pátý třídě touží mít nejnovější iphone8...Nejstarší čtyři už mají vystudované vysoké školy, byly zvyklé při studiu pracovat a ne jako spousta dnešních fracků, kteří si chodí k rodičům jen pro peníze a pracovat při vysoké- no to jsme snad blázni???
A nejsou to ani romové ani socky.
Spousta dnešních lidí si myslí, že se dětičkám má dát všechno- hlavně co nejlepší oblečení,luxus hračky apod. proto mají přeci jen tak jedno, max dvě.
P.S.. jen tak pro pořádek- čekáme čtvrté dítě a jsem za to ráda, je to nejlepší investice, kterou člověk může v životě udělat. Je to ale o tom, umět si odříkat věci, který nejsou pro mě až tak úplně důležitý..a to asi málokdo dovede :D

Ale dělejme každý jak myslí a cítí a co každý zvládne. je to tak, že jaký si to uděláme, takový to máme, ale abych soudila, že ten má tolik a je to málem katastrofa...to m,i přijde divný.

mataharyy
18. lis 2013

@napolitano co pečeš?? 😕
@edeltraut jůůj vánoce, nebyli náhodou loni...? 😀 😀

napolitano
18. lis 2013

@edeltraut Nevím,ale mám to samé 😀
@mataharyy cukroví 😅 už mám linecké a připravené těsto na perníčky,vanilkové rohlíčky a slepené kokosové 😅

@janulm Amen,pravdu díš 😉

mataharyy
18. lis 2013

@napolitano To si děláš srandu, že?? 😕 😲 😲 😲 😲 😲 😲

napolitano
19. lis 2013

@mataharyy Nedělám,patlám a peču ať nemusím myslet na jiné věci. 🤐

janulm
19. lis 2013

My dneska patláme perníčky s dceruškou, kašle, tak krátíme dlouhou chvíli.....

mataharyy
19. lis 2013

@napolitano Nějaká krize? 😕 😖
@janulm Tak to se asi začínám stydět, já ani nevím kde mám vykrajovátka a spol 😅 😀 😀

napolitano
19. lis 2013

@mataharyy Jo 🙄 Dneska mi snad přiklepnou byt a pak ať mi políbí p.... 😠

@janulm Huráááá,nejsem blázen sama 😀

mataharyy
19. lis 2013

@napolitano tak u vás už je to zase v prd... 😔

napolitano
19. lis 2013

@mataharyy U nás už je to tam definitivně,ale věšet se kvůli tomu nebudu 😉

mataharyy
19. lis 2013

@napolitano ještě aby 😉 Tak snad bude byt a s ním i klid 😵

napolitano
19. lis 2013

@mataharyy To víš,že jó,odpadnou věčné nervy a bude líp 😵
A co vy OK?

janulm
19. lis 2013

@napolitano :D rozhodně...říkala jsem, že musím péct, dokud se unesu :D

mataharyy
19. lis 2013

@napolitano U nás zatím dobrý, tak snad to i vydrží 😀 😀

napolitano
19. lis 2013

@janulm Já loni zadělala 14.11. 3kg lineckého a 15.11. se prcek narodil.Už jsem nevěděla jak ho vyhnat a tohle zabralo 😀

@mataharyy Musí,jinou možnost nemáte 😀