Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

staninka77
9. dub 2013

@napolitano-Je to jorksirskej terier. 😉

napolitano
9. dub 2013

@staninka77 Děkuji,já mám trohu větší 😀 ,správný čas je když ji podrbeš u ocásku,ona drží a uhne ocáskem,jejky teď mi to připomíná chlapy 😀 😀 😀

staninka77
9. dub 2013

@napolitano-Mam doma jeste Ameryckeho kokrspanela psika a jemu je 12.a jak mu vcera drzela ani neuhla potvurka mala 🙂 .
Jsem fakt zvedava zda to zvladneme a taky zda se to podari.🙂

napolitano
9. dub 2013

@staninka77 Honem k pejskovi 😝

napolitano
9. dub 2013

@staninka77 Držím palec

staninka77
9. dub 2013

@napolitano-Zitra hrneme k pejskovi trochu i bojim,mocinky diky dam vedet zda se zadarilo.

napolitano
9. dub 2013

@staninka77 JJ to bude ok. 😉

staninka77
9. dub 2013

@napolitano-Taky si myslim,hlavne aby se zadarilo.
A co mas ty za rasu.🙂

napolitano
9. dub 2013

@staninka77 Neapolského mastina to je pak mazec když máš v obýváku 8 štěňat 😀

staninka77
9. dub 2013

@napolitano-Tak to si zive dovedu predstavit,musi to bejt fakt mazec,ale plemeno je krasne uz jste meli stenata.🙂

napolitano
9. dub 2013

@staninka77 JJ,před 2 lety,ještě teď se vzpamatovávám,čuba se nestarala a všech 7(8.zabila čuba) jsem odchovala na flašce,zlatý mimino 😀

napolitano
9. dub 2013

@staninka77 Koukám,že máš 3 kluky,takže pracujete na holčičce,já to mám přesně naopak a už jsem na ten fígl přišla 😀

staninka77
9. dub 2013

@napolitano-To muselo bejt fak na maslu,hlavne ze jsi to doma zvlwdla se postarat.
Taky si myslim zlate mimina,a za kolik jsi prodavala.

napolitano
9. dub 2013

@staninka77 Se ani neptej,byla s PP.18tis

staninka77
9. dub 2013

@napolitano-Ja bych pracovala na holcice ale muj chlap se hodne brani 😠 takze si mysim ze mam uz pase ze se holky nedockam,jo prvni dite je jineho pritele jen ti dva jsou nasi.A jak jsi nasla grif aby jsi mela klucika.A jak na holku to vubec nevim..

staninka77
9. dub 2013

@napolitano-To teda byla herda to ti povim.My budeme mit nisi castku nebodou mit papiry tak 3500,-vic nechci.Jeste naocmovat odcervit to taky nebude levne.

napolitano
9. dub 2013

@napolitano Ale jejich mamka mě přišla na 1000,-euro,po porodu to bylo cca 5tis do veta,čuba se odvápnila a očkování,čipování atd cca 8tis,prostě mazec,jo a žrádlo nepočítám,když šli z baráku měly cca 18kg,prcíčkové 😀

napolitano
9. dub 2013

@staninka77 První taky není mužskýho,jednoduše opravdu platí holka je když se spolu vyspíte cca 2 před ovulací,kluk přímo při ovulaci 😉

staninka77
9. dub 2013

@napolitano-Nemela jsi to jednoduche z chkupacema 😉 .
A to teda mli kranou vahu kdyz sli z domu.

staninka77
9. dub 2013

@napolitano-Problem u me kdy mam poznat ze nejsem v obulaci a kor dva dny pred ni.

napolitano
9. dub 2013

@staninka77 Zbláznila se 😀 😀 😀 písmenka

napolitano
9. dub 2013

@staninka77 Jsou na to testíky,ale já to dala podle toho,když se ti chce moc tak ne,když tě chlap ukecává tak jdi do toho,ale ten testík je jistější 😀 😀 😀 😎

staninka77
9. dub 2013

@napolitano-To se hold stava ze se sp,etou i pismrnka.
Jdu na brisni tance musim se odmlcet kolem 20.00.jsem doma.

napolitano
9. dub 2013

@staninka77 Hezky si to užij 😵

staninka77
9. dub 2013

@napolitano-On prave nehce dite a ja se nbranim.Takze dotoho jiste v dohlefnu nejdem,nevim jak na nej aby si dal rici k poslednimu ditkovi.

napolitano
9. dub 2013

@staninka77 Každá rada drahá,bych řekla 🙂

staninka77
10. dub 2013

Ahojky,preji hezkej den.
@napolitano-Kazda rada je fakt draha.🙂

mataharyy
10. dub 2013

@napolitano Hele to máš hodně velký obývák, co?? 😀 😀 😀 Hafan je to nádhernej, mě se strašně líbí tibetská doga, nebo brazilská fila, příp. tosa inu... Ale to si pořídit, tak se doma už nepohneme, 2+kk, tři děti tři dospělí a malé velké tele... To by jsme byli jak ta hra, kde posouváš kostičky a skládáš obrázek... Arkády hadr 😀 😀

mataharyy
10. dub 2013

@staninka77 No jak jsem psala, u nás to taky spíše nevypadá, ale na druhou stranu teď smlouváme o čas 😀 😀 Jináč jsem nadhodila téma antikoncepce a zde zmiňovaný mikroskop a chudák moc tomu nevěří, že by to fungovalo, tak jsem argumentovala tím, že je to spolehlivější než přerušovaná soulož, kterou jsme více méně vždy praktikovali, no a reakce... "Do pi... to jsme měli experimentovat u prvního, ne teď!" 😀 😀 😀 Takže hádám, to jedno časem ještě bude 😎 😵

staninka77
10. dub 2013

@mataharyy-Já taky jako beru antikoncepici aby nemusela bejt přerušovanej sexík,a vubec to nezabralo stále je přerušovaná,v červnu si pujdu pro další antikoncepci,aby věděl že je pravidelně beru.Ale nechci to takhle praktikovat. ☹
Musím stále přemlouvat ale nenaléhám stále jen maličko. 🙂