Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

napolitano
23. dub 2013

@vojtisek2007 Vet cinkne nejdří odpo,krev šla do laborky.Zvláštní je že u ženský vyhraje zájem dítěte u chlapa většinou jeho ego a ješitnost,hlavně že se rozsvítilo. 😎

napolitano
23. dub 2013

@vojtisek2007 Teď jsem si všimla:Vojtíškovi vše nej k svátku 🙂

vojtisek2007
23. dub 2013

@napolitano díky 🙂

napolitano
23. dub 2013

Máme to doma skvěle rozdělené,malému rostou zoubky a mně otekla huba. 😀 😀 😀

marton
23. dub 2013

@napolitano to jsi nechtěla aby v tom byl sám? 🙂

napolitano
23. dub 2013

@marton jj to je ta empatie 😝

3cacorky
23. dub 2013

@staninka77 -jj-je tam bobeček zahnízděný 😉 ,jen jsem měla nějaké zdrav.problémy,ale snad to bude ok,v pátek jdu zase na kontrolní ultrazvuk,jsem si myslela,že nic a ono jo

napolitano
23. dub 2013

@3cacorky Gratulka 🙂,vítej mezi naprosté blázny 😀

3cacorky
23. dub 2013

@napolitano -jj,to přesně říká i manžel,stejně tomu stále nevěří,ono to bylo úplně nečekané a bylo to jen 2x,tak jsem s tím taky ani nepočítala,pak jsem měla slabé krvácení,no ,ale když mi bylo pořád špatně tak jsem vyrazila k doktorce,na ultrazvuku už bylo vidět srdíčko 🙂,pak to ukázala i manželovi a tem pořád,že tomu nevěří, 😠 😅 ,byl s toho chudák nějak mimo 😉 ,tak hold nás zas bude víc,lásky máme dost 🙂 ,alespoň bych mohla mít toho kluka pro manžela,jinak já bych zas klidně holčičku brala 😉

3cacorky
23. dub 2013

@napolitano -Vám to pěkně vyšlo,u nás jsou v rodině samé holky tedy od manžela

vojtisek2007
23. dub 2013

@3cacorky ahoj, taky moc,moc gratuluju 🙂, a vychází ti třeba pohlaví dětí když si spočítáš podle toho čínskýho lunárního kalendáře ???? Jinak mě sice MS taky dorazila, sice s velkým zpozděním a jenom taková jako nic dva/tři dny a pořád se mi nalévají prsa,jak při kojení, žluníčk mám podrážděnej,.....a normálně si přijdu těhotná, ale gyn nic neviděl...tak uvidím, jestli dorazí další MS nebo ne...ale spíš jak psala marton - tak jsem asi přistydla...a já bych to čtvrtě tak brala 😀 😀 😀

napolitano
23. dub 2013

@3cacorky Já chtěla taky raději holčičku,ale teď jsem ráda za mazlíka,je to neskutečný mazel.Jenom 2x,mi jenom JEDNOU 😀 ,mně stačí když kolem mě projde bez spoďárů a jsem těhotná. 😀 😀

napolitano
23. dub 2013

@vojtisek2007 Uvidíš,držím paleček 😉

mataharyy
23. dub 2013

Tedy já dnes nestíhám, mám hlavu v pejru... Stihnu olajkovat mezi skládáním prádla a než odepíšu pětkrát mě někdo/něco odvede pozornost 😅

@marton Jo na utírání zadků je to dlouhé studium 😀 Ale fascinuje mě, proč to změnili, když do té doby to sestry zvládali stejně i bez té nástavby, stejně byli pravou rukou doktora, měli stejnou náplň práce atp. No a pak si přijde moudrá hlava a udělá kopanec, přesto že našeho zdravotního personálu si těžce cenili (a cení) v zahraničí 🙂 Ale ono nevím proč mě to vlastně tak překvapuje, naše chytré hlavy tak nějak ze zásady mění věci co fungují a ty nefunkční přehlížejí 😅
@napolitano Ahoj tak co hafani, dobrý?? 😕 Hel dnes jsem se ještě na tu poštu nedostala, nějakým velkým omylem mi děti usnuli poměrně brzo a ještě spí a až se vzbudí fičím s prostředním na kardiologii, ale neboj nic hádám zítra to stihnu 😉 A k dětské práci, kéž bych mohla taky ty háďata poslat čas od času někam otročit, aby si vážili toho, že doma musí uklízet jen své hračky 😀
@3cacorky Gratuluji a držím pěsti 😵 no a tiše závidím, ale jen tiše 😀 Jsem velmi zvědavá jestli budete držet v zajetých kolejích, nebo završíte (?) chlapem 😵 😀
@staninka77 budeme se muset zamyslet, nebude dlouho trvat a zůstaneme tu se třemi dětmi osamocené, v záplavu "čtyřek" 😅 😀

napolitano
23. dub 2013

@mataharyy Zatím se drží,já se před chvílí probudila,usnula jsem s malým a překvapivě mě ostatní zvěř nechala 😕 .V pohodě,žádný nerv 😀 .

vojtisek2007
23. dub 2013

@mataharyy já tu asi taky zůstanu zatím se třema kusama 🙂
@napolitano tak už víš, co čubám je ?

napolitano
23. dub 2013

@vojtisek2007 Zatím jen to,že krev je divná,poslali to dál a večer dorazí opět vet a dá holkám kapačky.Mi zase vyprázdní peněženku,jen aby byly čubiny ok ☹

vojtisek2007
23. dub 2013

@napolitano no ale co bys pro ty čtyřnohé přátele neudělala 😉, my jsme minulý měsíc málem museli nechat uspat našeho hlídacího psa, co má manža na střezení objektu - rotvíka - nemám ho moc ráda, přeci jenom to nejni žádnej mazlík....má takovej ten řetízkovej stahovací obojek a nějakým záhadným způsobem si ho utáhl a zahákl za zub....takže se přiškrcoval, nemohl zavřít hubu a nikoho k sobě nepustil, nesměli jsme vystoupit ani z auta...byl to boj, nakonec chlap dlouhou tyčí s hákem na konci mu za krkem ten obojek chytil, zatím co já odlákávala jeho pozornost buřtem - celkem zbytečně, je učenej, aby nevzal nic přes plot.....a obojek mu přetáhl....měl to dva dny skoro....zřízenej byl chudák....tak ikdyž ho moc ráda nemám,tak mi bylo fakt líto,kdyby jsme ho neměli.....

napolitano
23. dub 2013

@vojtisek2007 Jasan,ono jen když to vyleze až na tisíce,tak to nabourá rozpočet,ještě splácím půjčku kvůli Perličce a stejně jsem o ní přišla ☹

napolitano
23. dub 2013

@vojtisek2007 šílený 😠 chudák pes

vojtisek2007
23. dub 2013

@napolitano no je fakt, že mi platili i snad za kouknutí od veta, co přijel a nakonec řekl, že ho stejně neuspí....

napolitano
23. dub 2013

@vojtisek2007 mě to stálo 27tis a to bohužel nemám v reservě 😒 ,tak uvidím

vojtisek2007
23. dub 2013

@napolitano ty vole tak to je pálka.....my zaplatili 1500 za to,že přijel po 17té hod a kouknul a řekl, že ho neuspí...proč neřekl....myslela jsem,že kdyby ho přispal nebo nějakou oblbovačku střelit, že si potom nechá ten obojek sundat....no prej ne...tak jsme druhý den mysleli, že třeba monty pochopí, že mu chceme pomoct...ale stejný, oči podlitý krví a nikdo k němu nemohl...asi se cítil ohroženej...no už jsme fakt mysleli, že budeme muset ho nechat utratit,aby se netrápil

napolitano
23. dub 2013

@vojtisek2007 No ještě že jste to zvádli
http://www.mastin.wz.cz/kryti 2010.htm to je Perlička a její prťata

vojtisek2007
23. dub 2013

@napolitano no jsou nádherný 🙂

napolitano
23. dub 2013

@vojtisek2007 Děkuji,jedno mám domá.

vojtisek2007
23. dub 2013

@napolitano jo nechali jste si 🙂 ? to je dobře....
přidávám ségry telátka 🙂, nero - černej má tři měsíce a roko - rok a čtvrt

vojtisek2007
23. dub 2013

to modrý vlasatý je můj Vojta 🙂 měl rok a čtvrt - narodil se stejně jako Rokáč 😀 😀 😀

vojtisek2007
23. dub 2013

a tohle je náš domácí kapesní Šmudla - měl asi měsíc a půl e a nejstraší synátor 🙂

napolitano
23. dub 2013

@vojtisek2007 Činaný 😵 pejsci i dětičky,synáček bude lamač dívčích srdcí 😀