Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

vojtisek2007
3. kvě 2013

holky nechte toho, nebo budu mít deprese,že ještě nemám žádné vánoční dárky 😝 (mimochodem ani vymyšlené jako...)

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano No já nevím proč, ale ta klasika mi moc nevychází 😅

napolitano
3. kvě 2013

@vojtisek2007 Tak se přidej,už se to krátííí 😀
@mataharyy Jsem 14.11. zadělala 4kg lineckého těsta a za 24hod se Mišánek narodil,stejně jsem přenášela 😀

vojtisek2007
3. kvě 2013

@napolitano tak já se teda přidávám 🙂,ale asi nic nevymyslím....
peču klasiku - rohlíčky,linecký,kremrole,perníčky....a jen trochu, aby jsme nebyli tlustý 😀 😀 😀 ,ne mě to pečení nějak neba

napolitano
3. kvě 2013

@vojtisek2007 Mně taky né,ta piplačka,fujky,ale kupovat ho fakt nebudu,není nic moc a je drahé 😉

mataharyy
3. kvě 2013

@vojtisek2007 já taky právě nemám nic vymyšleného, dumám a hledám... Navíc já od doby co máme děti nakupuji s předstihem, protože posledních x let máme takovou tradici, že se těsně před vánoci něco podělá (hodně podělá) a jsem bez peněz 😀 😀 Tak alespoň aby děti měli něco pod stromečkem 😎

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy Taky to mám tak,když náhodou né finančně tak zdravotně 😅

vojtisek2007
3. kvě 2013

@napolitano no já bych ho klidně objednala, tady u nás peče paní - fakt výborný,domácí a není ani drahý si myslím....ale chlap je toho názoru, že když nebudu péct doma, nenavodí se ta správná atmosféra vánoc - ta vůně pečícího se cukroví, ulepný děti, nasraná maminka,připálený plechy.... 😀 😀 😀 😀 ,ale že by si to jednou zkusil, to ne, až potom na talířku sežrat. Jo pozor,ale těsta si teda nedělám,ale kupuju....jo a ještě dělám strojkové pečivo - to mě baví

vojtisek2007
3. kvě 2013

@mataharyy já mám vymyšleno pouze pro Elišku - školní batoh+vybavení....jinak by E i V chtěli kolečkový brusle...a tím to končí....Honzovi jako každý zaplatíme poplatky za ryby - členský příspěvky a povolenku a tak...a dál taky nevím...

napolitano
3. kvě 2013

@vojtisek2007 Taky si říkám o co větší by byl klid ,kdybych se s tím nemusela srát 😀 😀 Sežrat to jó,ale makat to né 🙄 Můj letos s dětma pekl,ale ty kecy okolo 😀

vojtisek2007
3. kvě 2013

@napolitano no jo, když ty ses jela válet do porodnice 😀 😀 😀

napolitano
3. kvě 2013

@vojtisek2007 Malý holky chtějí panenky Winx,povlečení s Hello Kitty,velká by ráda telefon a noťas,asi vykradu banku,čím starší,tím náročnější a abych nezapoměla-Káťa chce koně 😝
Kdyby Karel porodil tak bych se nezlobila 😀

vojtisek2007
3. kvě 2013

@napolitano tak u nás teď vede cokoliv s Minii - či jak se to píše, ta "myšáková", takže s ní asi bude i ta školní taška 😝 😝 😝 ,ale tak co, líbí se jí to...Povlečení jsem kupovala loni -Vojta Cars, Eli právě s tou myší...No taky počítám, že H bude chtít novej noťas, tel ani ne, na to tak není.... Náhodou kůň je hezkej dárek. Tak třeba odrodí to další mrně 🙂

napolitano
3. kvě 2013

@vojtisek2007 Haha a bude to slon,už mu kouká chobot,to znám 😠 Moc hezký dárek,když pominu prachy,tak ho jaksi nemám kam dát 😖 A jezdit bych ho nakonec musela stejně já a upadne mi p.... 😝

napolitano
3. kvě 2013

Holky,kdy se zas člověk normálně vyspí,když má děti 🙄 ?

vojtisek2007
3. kvě 2013

@napolitano nemáš v takovým hospodářství kam upíchnout koníka, jednoho malýho,nenáročnýho....???a nic ti neupadne, by sis zvykla....tak prodávej jak divá a bude i na koníka...ségra ho chtěla taky celý roky...marně, tak ho bude kupovat holce za rok...teď má Veruna 2,5roku,tak prej až bude větší...ale jenom poníka nějakýho doufám....

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano
@vojtisek2007 hele já nevím vůbec nic a ani směr kterým to hodit... Vláčkodráhy, duplo... Musím to trochu umoudřit, tou dobou tu budeme mít lezouna co vše bude požírat (pravděpodobně), tak musíme nakupovat takové věci co se moc nedají zdemolovat a ani spolknout, nacpat do nosu/ucha atp... A ještě to nesmí být nic megavelkého, protože jináč se domů nevejdeme... Jináč naše děti budou mít toho koně, že Napolitano... V jejich měřítku bude do vánoc z filii hotoví poník, koník 😀 😀

vojtisek2007
3. kvě 2013

@napolitano no tak přesně o tom jsem tuhle vedly debatu s kámoškama....já si myslím, že u nás za takový tři / čtyři roky....dřív to asi nehrozí....ve středu mě tahaly ráno z postele v pul sedmý,když jsem nechtěla jít, tak slibovaly, že půjdou ležet po obědě, abych si oddáchla, a pak se na mě z vysoka vys..... a poslaly mě spát samotnou a za 5minut už mě zase tahaly z postele, že už ležím dost dlouho...ach jo...už mi to pořádný vyspání taky občas chybí...a nejen to,i takovýto bezdůvodný válení ráno, třeba hodinu nebo dvě, nebo klidně do oběda....

napolitano
3. kvě 2013

@vojtisek2007 Já tu nemůžu mít velký hospodářský,jsme v památkové zóně 😠 To víš,že bych ho pořídila,ale není ho kam dát. 😅

vojtisek2007
3. kvě 2013

@mataharyy jak máš malý/starý děti ?

vojtisek2007
3. kvě 2013

@napolitano náhodou kůň se mezi památky hodí...to vám jako někdo může zakázat, co si pořídíte a co nesmíte ?

mataharyy
3. kvě 2013

@vojtisek2007 0,2,4 roky 😀 😀 takže na vánoce tři čtvrtě roku, dva a tři čtvrtě a čtyři a tři čtvrtě... 😎

vojtisek2007
3. kvě 2013

@mataharyy u nás to taky vždycky jistili kostky,lego,auta....

napolitano
3. kvě 2013

@vojtisek2007 Představ si,že ano,dle městské vyhlášky nemám nárok.Tady bez povolení nesmíš pomalu dýchat,čeká nás rekonstrukce a to si bez památkářů ani neuprdnu 😠

vojtisek2007
3. kvě 2013

@napolitano ty bláho, tak to ti nezávidím, kamarádka kdysy koupila starou vilu - bohužel taky to byla taky nějaká kult.památka - a když dělali fasádu - tak museli vyřezávat všechny ty ptákoviny co bývali fasádách dřív - z polystyrenu, aby to to prostě nezaniklo...ale nakonec byli rádi,že jim tu fasádu vůbec povolili....ale vím, co se s nima natrápila...nesměli dát plastový okna, museli dřevěný, střechu taky nějaký podmínky....hotovo

napolitano
3. kvě 2013

@vojtisek2007 Jj přesně tak,je to na cvokhaus 😀

vojtisek2007
3. kvě 2013

oprava - kdysi 😀 😀 😀

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano no a s památkářema za zády se z toho poser... 🙄

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy Rozkaz! 😝 😀 😀 😀

vojtisek2007
3. kvě 2013

holky loučím se, jdu nakoupit, na poštu a domu, huráááá....dneska mě to fakt v práci nebavilo...k večeři jsem vymyslela jen plněnou sekanou a udělám jí hodně, ať zbyde ještě na zítra k obědu....doma jsem ráno naházelo do pračky prádlo, a dnes nemusím vysávat a vytírat páč domu jel první Honzík, tak už to bude hotový, tak se asi budu válet,až teda udělám tu sekanou a pověsím prádlo....zatim pa