Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

mataharyy
25. čer 2013

@vojtisek2007 No nasmlouvala jsem si dodavatele a od září otevřu e-shop a ráda bych začala pořádat dětské akce, tak zkoumám co k tomu vše potřebuji, ale zatím nikde moc žádné info, s tím souvisí ten halloween potřebuji si u nás domluvit, aby mě nechali uspořádat dětskou párty, za jedno v rámci reklamy a za druhé v rámci tréninku 😎

vojtisek2007
25. čer 2013

@mataharyy eshop s dětským oblečením ?

mataharyy
25. čer 2013

@vojtisek2007 S oblečením zatím ne, to možná do budoucna, s tím je totiž hrozná řehole 😅 Zatím budu mít hračky a párty zboží, pak uvidím jestli a kam se budu rozpínat, celkem ráda bych kreativní hračky/potřeby atp. 🙂

vojtisek2007
25. čer 2013

@mataharyy jo tááákl

mataharyy
25. čer 2013

@vojtisek2007 No uvidím když to půjde, určitě rozšířím sortiment časem, teď bude dost práce i s tímto 🙂

vojtisek2007
25. čer 2013

@mataharyy to jo...

mataharyy
25. čer 2013

@vojtisek2007 Můj syn se zamiloval do tvé dcery 😀 😀 Dostala jsem vynadáno když jsem sjela na stránce tak, že nebyla ta fotka vidět a teď na ní chtěl ještě koukat, než půjde spát 😀 😀

vojtisek2007
25. čer 2013

@mataharyy že by jsme spojily rody ? 😀 😀 😀 ,ale teda zatím bych mu jí fakt nedoporučila - je to uječná sekernice - třeba z toho vyroste, doufám....jinak už teď lituju jejího nastávajícího....a kterej že je to zaláskovanej ?

mataharyy
25. čer 2013

@vojtisek2007 To neva, myslím že by si seděli, on je taky uřvanej generál 😀 To by byl svazek jak z Itálie 😀 😀 Zamilovaný je Benito 🙂

vojtisek2007
25. čer 2013

@mataharyy by se spíš pozabíjeli 🙂, přihoď foto, ukážu ho odpo Elis a kdyžtak to domluvíme 😀 😀 😀

mataharyy
25. čer 2013

Beník v březnu a Beník v Květnu 😀 😀

napolitano
25. čer 2013

@mataharyy Ještě,že ho máš 😵

mataharyy
25. čer 2013

@napolitano Jo taky si říkám 😵

napolitano
25. čer 2013

@mataharyy koukám jaké jste dohazovačky 😀

mataharyy
25. čer 2013

@napolitano si piš, víš jak je těžké dobře zadat dítě, tak aby jsi vycházela s protitchyní 😀 😀

vojtisek2007
25. čer 2013

@mataharyy no hezkej chlapec 🙂 jsem zvědavá co na něj řekne madam 😀,a šikovnej...

vojtisek2007
25. čer 2013

@napolitano no jasně 😀 , tady máme dětí dost,to by bylo,aby to neklaplo....jenom asi holek tu máme málo, zato kluků jak ....

mataharyy
25. čer 2013

@vojtisek2007 no to jsem tedy taky zvědavá... Chlapec je o pouhé tři/čtyři roky mladší 😎 ale zlobí jak kdyby mu bylo šestnáct 😀 😀

vojtisek2007
25. čer 2013

@mataharyy věkový rozdíl nevadí, jestli bude po mě, já taky byla vždycky na mladší 😀 😀 😀

mataharyy
25. čer 2013

@vojtisek2007 Pak tedy musím já doufat že Ben je po mě a ocení starší 😀 😀

napolitano
25. čer 2013

@mataharyy A já jsem vosk,mám holek na rozdávání 😉 😀

@vojtisek2007 Taky jsem byla na mladší a pak jsem narazila na staršího a jak to dopadlo😀

vojtisek2007
25. čer 2013

@napolitano mluvíš mi z duše 😀

marton
25. čer 2013

Koukám jak jste se rozjely a pěkně párujete 😀 .Škoda,že jsou dvojčata malá a líbí se jim skoro každá holčička..a blondýny...v tom jsou po tatínkovi 🙂 .

mataharyy
25. čer 2013

Právě jsem došla k závěru že živnostenský úřad si ze mě dělá pr... 🤐 🙄

mataharyy
25. čer 2013

@marton Buď v klidu, Ben je mladší a už ho tu zadávám 😀 😀

vojtisek2007
25. čer 2013

@mataharyy no prosímtě, co po tobě ti úředníci chtěli ???
@marton no vidíš, to by bylo do páru s holkama od Jany 🙂, tobě se líbili...

mataharyy
25. čer 2013

@vojtisek2007 jsou pitomí tři tel. čísla a ani jedno není funkční, nebo jejich!!! 🙄

napolitano
25. čer 2013

@marton Vžyť mi už jsme taky párovaly 😀
Ale nebojte holky,ony nás ty naše ratolesti pošlou pěkně rychle do p...atřičných mezí 😀 😀

vojtisek2007
25. čer 2013

tak já za chvilku vyrazím pro ty rarachy do školky, musím nakoupit, ráno se mi nechtělo.... a musím něco vymyslet a uvařit až přijedem,to se mi zatím taky nechtělo 😝 😝 😝 dneska se mi vůbec nic nechtělo....jenom jsem Eli vyprala sandály a umyla jsem si hlavu....a vyvenčila jsem v poledne psa...a jsem nějaká vyřízená, to domácí prostředí a spoustu času mi vyloženě nesedí....

marton
25. čer 2013

@mataharyy ty brďo,Beník je mladší než naši kluci?Tak ti jsou proti němu mimina 😲 .
@vojtisek2007 to jo líbily 🙂 .A jak říkám,jim by se určitě líbily taky a ta tvoje beruška taky 🙂 .Nevypadá,že by byla čertice a sekernice jak píšeš 😉 .