Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

marton
21. srp 2013

@mataharyy tak to ti vůbec nezávidím,ale zase vidina ušetřených peněz tě žene vpřed,co?
Hele s tou Janou to je divný,ale nebudeme sýčkovat 😒 .
@vojtisek2007 ☹ to je asi mamince smutno.A kor když byli s tatínkem zvyklí cestovat a teď první rok bez něj.My to máme zase složitější,že je taťka téměř nepohyblivý,tak jsem ho musela všude vodit a plno toho neviděl.Přesto byl spokojený,že se tam ještě dostal.No a naše mamka je tak vitální,že by utahala i vola 😀 .

mataharyy
21. srp 2013

@marton No žene, jak žene... Po minulém týdnu jsem fakt zvědavá co tam bude 😎 Já doufám, že Jana jen regeneruje a brzo se ozve 🙂

marton
21. srp 2013

@mataharyy co bylo minulý týden? 😉

mataharyy
21. srp 2013

@marton Rozpor při vyklízení... Mámin manžel je ... 😀 😀

marton
21. srp 2013

@mataharyy jj,více lidí více tolerance,když jeden chce aby to fungovalo.Co brácha,sehnal si něco?

mataharyy
21. srp 2013

@marton Nevím, nemluvila jsem s ním o tom, viděla jsem ho po čtyřech dnech předevčírem, přišel večer, usnul vzbudil se včera v půl druhé odpoledne a odešel, od té doby nebyl doma

marton
21. srp 2013

@mataharyy taky číslo 😖 .Dětičky se ale asi do nového těší,ne?Budou tam mít babičku a děti na blbnutí 🙂 .dobrou

vojtisek2007
24. srp 2013

@marton smutná asi jo,ale už to potom lezlo na nervy všem okolo....ségra má trošku výbušnější povahu, tak se s ní i zhádala ☹ , já to chápu, byl to její způsob "truhlení".....
@mataharyy moc na vás a "přesun vojsk" myslím, ať to zdárně zvládnete, tak ty jsi silná žena, co si budem povídat 😀 😀 😀

mataharyy
24. srp 2013

@vojtisek2007 No zítra nastává den D dnes ještě pobalím kuchyň (více méně) a různé pozůstatky, zítra se to přenosí, v pondělí tu sjedu uklidit... Už teď z toho mám vlasy v pozoru 😀 😀

marton
24. srp 2013

@mataharyy tak hodně sil 🙂 .

vojtisek2007
26. srp 2013

@mataharyy ahoj, včera jsem na vás moc myslela, tady celý den lilo jak z konve, tak doufám, že máte zdárně akci za sebou - aspoň teda z větší části 🙂

mataharyy
27. srp 2013

@vojtisek2007 N máme, stěhovali jsme v neděli od rána a skončili jsme o půlnoci... A taky nám od rána lilo jak zkonve 🙄 Teď v našem "velikém" pokoji stěhujeme vše z jedné strany na druhou, aby jsme se mohli alespoň hýbat... 😖 Někde pak vyhrabu fotky, jak akce "kulový blesk" probíhala 😀

marton
27. srp 2013

Ahoj holky,hlásím se po dvou dnech ze zaměstnání 🙂 .Je to mazec,jsem unavená ☹ .Kluci ještě odletěli do Turecka,tak jsem bez miminek,ale je to tak lepší,stejně doma jen sedím a čučím 😀 .
@mataharyy tak ať se vám v mezích možností v novém pokojíčku líbí 🙂 .

vojtisek2007
27. srp 2013

@marton ty jsi odložila dvojky ? no jestli jo, tiše závidím. No a co v práci ? dobrý ?

vojtisek2007
27. srp 2013

@mataharyy tak teď se zabydlet a jste v poho....pošli to foto, já když si vzpomenu na náš, když jsme se stěhovali....fuj, už bych nechtěla, ale ještě jednou asi budeme muset....

marton
27. srp 2013

@vojtisek2007 jj,macecha odložila děti 😀.Ale jely s tatínkem,tak jsou v pohodě.O starších dětech ani nevím,pravda je to zvláštní po třech letech sedět v tuto dobu a koukat na televizi 🙂 .V práci fofr,nezvyk...únava.Snad se do toho dostanu.Práci jsem nezapomněla,ale ten rytmus je jiný 😒 .Co vy,jak je u vás?

napolitano
28. srp 2013

Ahoj holky,zatím žiju 😵
@marton
@vojtisek2007
@mataharyy

marton
28. srp 2013

ahoooj,jak je a kde jsi se nám ztratila?

vojtisek2007
28. srp 2013

@napolitano no Jani sláva...jsem ráda, že jsi v pořádku...koukej poreferovat, kde jste a jak se máte holky 🙂

vojtisek2007
2. zář 2013

@marton tak jak v práci, co dvojky, už je máš zpátky ?

my máme dnes ofiko prvnáčka, až mi ukápla slzička.....

marton
2. zář 2013

@vojtisek2007 ahojky 🙂 .Jen jsem četla,že máte prvňáčka a ukápla slza,tak mě taky.Úplně se mi vybavilo jak jsme šli se staršíma klukama.Tak to uteklo.Péťa do čtvrťáku a Fíla do devítky ☹ .Dvojčata přijedou za 2 hodiny 🙂 .Těším se na ně,ale bylo to super.V práci to začíná klapat,ale v pátek jsem měla hlavu jak pátrací balon.Kdybys viděla,co vše se musí udělat kromě práce zdravotnické 😝 .
No a co ty v práci a co ostatní členové? 😉

saminomimino
3. zář 2013

Ahoj,tak u nás je asi rozhodnuto tak trochu za nás,sotva jsme si řekli že by to 4 té šlo,tak ono asi fakt je,MS nikde a těhutest hlásí dvě čárky 😀

vojtisek2007
3. zář 2013

@saminomimino potichoučku,polehoučku - GRATULUJU 😀 😀 😀 😀

staninka77
5. zář 2013

@saminomimino -Jééé tak moc potichounku ti GRATULUJI to je bezva.Moc ti budu držet palčky budete krásná 6.rodinka parádní... 🙂 🙂 🙂

Holky já chci taky ale nevím jak na mužíka vubec si nedá říci že bych ještě jedno uítala,jsem moc smutná ☹ ☹ ☹ ...

saminomimino
5. zář 2013

@staninka77 to je blbé,musí chtít oba,bohužel,třeba povolí..

staninka77
5. zář 2013

@saminomimino -Já bych ráda aby povolil,ale moc se tím trápím,ale třeba si dá říci 🙂 .
A když né tak se musím smířit z třema klukama 🙂 co mám doma jsou to loupežníci ale já to nějak doklepu a počám na vnoučata. 🙂

staninka77
5. zář 2013

@saminomimino -Jinak muj prvorozený syn je narozenej ve stejnej den jak ti to vychází TP. 🙂

saminomimino
5. zář 2013

@staninka77 ale neblbni,hele a mluvili jste o tom,jako řekla se mu i to že se trápíš,prostě nenutit ale spíše se svěřit,je to přece jen možná poslední možnost mít 4 té dítě,trochu na city zahrát
no olivka je narozená přesně na termín tak uvidíme co tohle prtě

staninka77
5. zář 2013

@saminomimino -Já mu vše řekla,zkusím i na city si zahrát,ale vidím to dost zle že už nepovolí a nebude chtít vubec se pokoušet o miminko,jednou řekne že teda ano a pak zase že né.Slíbí a stejně to nedorží.
Nebráním nic neberu už přez rok a stejně si dává pozor 😒 .
Třeba se narodí na termín třeba pujde i dříve,hlavně aby vše bylo jak má. 🙂 🙂 🙂 a zdravé a ty sním takya rodinka. 🙂

staninka77
5. zář 2013

@saminomimino -nechci házet flintu do žita to jistě nechci,ale vím že přítel nesvolí i kdybych asi chtěla bude spíše po jeho. 😒