Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

saminomimino
5. zář 2013

@staninka77 no je divné že chctěla a teď už ne,ale vypadá neoblomný,nevím co poradit

staninka77
5. zář 2013

@saminomimino -Divné to je,nejdřív že teda po novém roce a když jsem mu řekla že bych to chtěla na červen takže o tom uvažoval,ale před 14.dny že teda ano a potom když jsem mu řekla že jdeme dotoho náhle řekl že ne že nebude semnou mít sexík 😠 ..

saminomimino
5. zář 2013

@staninka77 no to tak moc nechápu,do hlavy mu nevidím

staninka77
5. zář 2013

@saminomimino -Já taky bud se bojí že to finančně nezvládnemem nebo má fakt obavy že to bude další kluk a né holka ale od toho je riskovat.
Já se toho vubec nebojím kdy\ž budu mít dalšího kluka jistě ho nedám do babyboxu na to nemám ☹

saminomimino
5. zář 2013

@staninka77 nechápu proč by jako kluk vadil,možná by mluvil jinak kdyby jste měli holky ale těžce postiženou,bože nechápu že tak někdo řeší pohlaví ☹

staninka77
5. zář 2013

@saminomimino -Já to nějak neřeším,ale víš trochu my chybí,mám ráda děti ale i je to těžké.Život si nevybereme jaké jsme,mě kluk nevadí budu i za něj mocinky ráda 🙂 🙂 🙂 ....

staninka77
5. zář 2013

Děti jsou nádherná věc!!!!!

napolitano
14. zář 2013

@mataharyy
@vojtisek2007
@marton Téda holky,chvíli tu nejsem a tady chcípnul pes? 😝 😀

marton
14. zář 2013

@napolitano no to byla ale dlouháááá chvíle 😀 .

napolitano
15. zář 2013

@marton To se ti jenom zdálo 😉 Tak nějak jsem potřebovala klid,abych si všechno srovnala v hlavě 😕

marton
15. zář 2013

@napolitano a povedlo se? Co domeček,jste už v novém bydlení?Holky se nějak odmlčely,začal školní rok...Taky nestihám jako dříve ☹ .Nastoupila jsem do práce,kluci do školky,takže kolotoč.Ale jiný než dříve,nestěžuji si 🙂 .

napolitano
16. zář 2013

@marton Povedlo,nejlépe jak mohlo 😵 Kája změnil práci,má víc peněz,každý den je doma a je nám celkem fajn.Dneska jel vyřídit korunky,aby nám koupil ZU,kterou moc chci,už nebudu v řadovce,vedle tchyně,hurááá 😵
Malý holky taky nastoupily do školky,nějak se nemůžu zaběhnout,to chce zacvičit 😀 .Teď to mám všechno doma,jelikož marodí,všici 🙄

marton
16. zář 2013

@napolitano 🙂 to jsou super zprávy.Jak z pohádky.Jak se ti povedlo chlapa zpracovat?Že by si uvědomil o co by přišel? 😉

napolitano
17. zář 2013

@marton Nejspíš mu to docvaklo 😅 .Doufám,že už to vydrží.
A co kluci ve školce?Dobrý?

marton
18. zář 2013

To je fajn 🙂 .Kluci dobrý.Ve školce se jim tak líbí,že když doma prudí,tak jim "vyhrožuji',že tam druhý den nepůjdou 😀

nina100
20. zář 2013

Ahoj holky mame zatim dve deti. Taky bych chtela velkou rodinu. Puvodne jsem myslela ze budou tri deti po sobe a pak pauza a ctvrte tedy az pozdeji ale zmenila jsem nazor, i manzel ted nechce moc dalsi, je fakt ze i ty dve davaji zabrat az az. Takze ja to mam naplanovane tak ze ted mame dve, pak tak 5-6 pauza a zase dalsi dve po sobe. Aspon bude mit kazdy partaka na hrani, no kdovi jak to nakonec bude 🙂 ale casto procitam diskuze na tema hodne deti apod. Moc fandim velkym rodinam. 😉

lucavka
20. zář 2013

Já mám zatím jedno dítě. Chtěla jsem hned druhé, pak pauzu a pak ještě něco malého na rozmazlování. Jenže teď čekáme dvojčátka. Tak holt asi budeme mít 4 děti, protože se pak až budou už ve škole stejně nechci toho mazánka vzdát 🙂 . No uvidíme jaká bude tak za těch 8 let situace. Pokud bude zdraví a finance, klidně bych do toho čtvrtého šla...

mataharyy
20. zář 2013

Zdar dámy!!!
Tak my máme vymalováno, natřené topení, pověšenou roletu v okně, už složené postele, chodit se tu moc nedá, řešíme kuchyň a zítra se mi vdává sestřenice, tak dumám kde mám oblečení 😀 Jináč vše je zatím fajn a celkem to tu dobře vychází, tak snad to vydrží 🙂
@napolitano tobě gratulace že to u vás nakonec dobře dopadlo a doufám že tím jste zakončili příval špatných zpráv
@marton no pracovní proces ti nezávidím, ale i závidím... 😀 😀

marton
22. zář 2013

@mataharyy Ahojky,no to je super jak se zabydlujete 🙂 .Hadříky jsi našla nebo jsi šla na svatbu v domácím? 😀
Jak píšeš,pracovní proces je na obě strany.Nestíhám domácnost,ale jsem ráda,že jsou děti v dobrých rukou a ne mě neustále za zadkem.Ve školce se jim moc líbí a to je pro mě velká úleva.Blbý je,že už podruhé kašlou 😒 .Takže přijede hlídat tchýně.Chtěla jsem se tě taky zeptat,jestli bys nechtěla pro malýho zimní kombinézku.Nevím teď přesně kolik mu je a jestli by nebyla třeba až na příští rok,ale nechci ji skladovat a dávat inzerát už vůbec ne.Nechci za ni vůbec nic,není to žádný model,ale je teploučká,čistá.....tmavě modrá s medvídkem.Mám dvě,druhou jsem chtěla nabídnout
@napolitano 😉 .Tak kdyby jste holky chtěly,tak klíďo 😉 .

napolitano
24. zář 2013

@marton Ahojky,jaká je to vel. mi jsme teď ve vel. 80
@mataharyy Díky,teď jsme v poho až na to,že nemohu sehnat 200tis,které nám chybí na barák,neb muž je ve zkušebce i když má smlouvu na neurčito,takže barák nám asi nevyjde,se na to vyseru😀,jsem se tak těšila. 🙄

Jinak mi teď marodíme,fůůůj.Minulou sobotu jsme měli veselo,velká čuba mi chtěla sejmout tu plešatou,malá se nehejbala,byla v paralýze(správně?),ale už jsme ok,chodí,žere,ale pravá strana je trochu horší,no uvidíme jestli se to úplně srovná 😕 .Verča šla na velkou čubu s nožem,že jí podřízne,psychopat po mamince 😀

marton
24. zář 2013

@napolitano ahoj,na velikost mrknu,myslím,že by to šlo.Kluci ji měli v jednom roce a byla jim velká,ve dvouch už krátké nohavice.Ale jsou piňdové.Napíši ti a kdyžtak mi do IP pošleš adresu 😉 .

napolitano
24. zář 2013

@marton Díky 😵

mataharyy
25. zář 2013

@napolitano S nožem, no královsky jsem se pobavila 😀
@marton nepohrdnu, buď by mohla být Benovi letos, nebo příští rok Samovi 😵 Mě nějak ty děti rostou divně, to co jeden nosil v zimě, je druhému malé a naopak... A prý že můžou dědit, leda tak pyžama 😀 😀

napolitano
26. zář 2013

@mataharyy já moc né,fakt vzala kudlu a šla 🙄 ,jsem nevěděla o dřív,sebrat kudlu,pak čubu do náručí a za 2min jsem doběhla k veterinářce 😅 .Já samozřejmě taky v šoku,jsem měla co dělat abych sebou nesekla.
Jak velké potřebuješ kombi?

mataharyy
26. zář 2013

@napolitano No to je to, mám tu dvě na nejmladšího, ale ač obě čísla stejné, tak velikostní rozdíl obrovský, tak uvidím co mu bude, jestli vůbec 😅 Jináč má velikost 6-9 měsíců a Ben ten jak co od 84 do 92/98... Jsem z těch velikostí jelen, beru podle oka 😀

3cacorky
27. zář 2013

jj,začala škola a školka a je pořád co dělat,ještě mi přijde,že pořád chodím na nějaké vyšetření ,ty jo s holkami jsem tak nechodila,jsem jak meloun a břicho pěkně do předu,chlapa pořád mimo domov jezdí domů na 22 večer,to zas nemůžu spát dokud není doma ,protože se bojím jestli dojede ,stále jezdím pro holky do školky i školy,autobusy skoro nejezdí,tak jsem zvědavá do kdy zvládnu řídit a rodit budu asi v autě,nebo se do porodnice dovezu sama jestli to budu stíhat 🙂.Jen se modlím ať holky nepřitáhnou nějakého bacila ze školy či školky 😠 😖.Jé a do toho také doděláváme barák,jsme přestěhovaný rok a nějak nestíháme.No jedu zas na ultrazvuk tak fuj,fuj,ať je vše ok.

marton
27. zář 2013

@mataharyy
@napolitano tak holky je to 12 - 18 měsíců.Jestli chcete pošlete adresu,mataharry může i osobně 🙂.

marton
27. zář 2013

@3cacorky jéé,bude to chlapeček🙂.

staninka77
27. zář 2013

cau ja malej jirka 😵

mataharyy
29. zář 2013

@marton No můžeme se dohodnout a někde dát kafe, ale mám to s dětma složitější, nebo nějakou neděli bez dětí 😀
@3cacorky Ty jo, už to máš za pár, ten čas nějak letí 😅 a tedy kluk, jo? Paráda, ne že by holka nebyla 😉 😎