Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

marton
22. dub 2013

@napolitano krásný děti🙂 ,pěkná maminka 🙂 ,jen ten tatínek je nějaký v mlze 😒 .Představ si,jak jsme si psaly o řidičáku...v sobotu jedeme na chatu,mým malým autem a nedala mi přednost čtyřkolka ☹ .Bum bác a auto je v servisu.Trdlo koukal na druhou stranu a přehlédl mě.Naštěstí jen promáčklé dveře a jak říkal manžel,když jde jen o plechy,tak jde o.... 😉 .

napolitano
22. dub 2013

@marton Kravička je krásné a užitečné zvíře,pochybuji,že to samé se dá říct o pí učitelce 😀 😀

napolitano
22. dub 2013

@marton Hlavně že jste v pořádku,jj když nejde o život tak jde o h....

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy Tak to byli makléři na prd,by jsem si nevydělala ani na slanou vodu. 😀

napolitano
22. dub 2013

@marton Děkuji,tatínek je inkognito 😀

marton
22. dub 2013

@napolitano krávě se omlouvám 🙂 .Rychle mě nenapadá jak učitelku nazvat.No neva 😉 .
Koukám na ty tvoje dětičky,hlavně holčičky jsou ti podobné,ne?

napolitano
22. dub 2013

@marton JJ až na toho blonďatého raracha 😀 ,ta má víc z tatínka

marton
22. dub 2013

@napolitano no oni jsou V a K jak ze starého filmu.Fakt k sežrání 🙂 .A že by zlobily,se mi nechce věřit.

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano jo to byli, zvláště když někteří místo nemovitosti fotili každou jednu rostlinu v okolí a dům nikde 😀

vojtisek2007
22. dub 2013

@marton ahoj, no kdyby tam byla jedna.....jsou tam vesměs všechny takový 😠 .....jů tak to ti zdravotnictví těžce závidím....mamka je anestezioložka, brácha dělá ve farmacii,švagrovka je sestřička na chíře a švagr dělal taky asi 5 let v nemocnici - jen sanitáře,ale byl tam...jen já se ségrou jsme se vymkly a jsme účetní,obě 😀, ale ona by to dělat nemohla,nesnáší pohled na krev a neumí pomáhat druhým,bohužel ☹ S babičkou je to u nás složitější,proto čekám, že za pár let až děti povyrostou bude ten chlap k tomu 😀,jen teda nevím, co studovat,jestli klasicky zdrávku jako střední dálkově nebo něco dál, nějakou vyšší odbornou....musím pohledat

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano pokračování a stále nejsem ani v polovině té první bedny 😀

vojtisek2007
22. dub 2013

@napolitano Verča má nádherný kukadla a na jedný tý fotce,kde je malinká vypadá úplně jak Mišánek...krásný dětičky máte 🙂

mataharyy
22. dub 2013

@vojtisek2007 zdrávka, pokud se zase něco nezměnilo, tak produkuje zdravotnické asistenty a to nemůžeš nic moc sama dělat... 😒

napolitano
22. dub 2013

@vojtisek2007 Děkuji,celkem si jsou mé děti podobné,čím to asi bude? 😀

vojtisek2007
22. dub 2013

@marton a fuj, tak hlavně že se Vám nic nestalo.....

vojtisek2007
22. dub 2013

@napolitano no nevim,asi jsi si je stahla z tý samý stránky, ne ??? 😀 😀 😀

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy Jsem se ptala co za to? 😀 Kolik že toho je,abys nestrhla poštu 😀 a nebo né,se pro to stavíme 😉

vojtisek2007
22. dub 2013

@mataharyy tak to jsem zvědavá kam mě vezmou na nějakou vyšší odbornou se střední zemědělskou 😝

napolitano
22. dub 2013

@vojtisek2007 Jojo a přes kopírák 😀

napolitano
22. dub 2013

@vojtisek2007 Ty máš hnojárnu,kdyby šel vrátit čas,šla bych taky ☹

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano Psa 😀 😀 Jaké velikosti? A buď se klidně stavte, ať sousedi vědí co je veselo 😀 😀 Nebo klidně pošli adresu a pošlu ti to narvu to do bedny a bude 😉

mataharyy
22. dub 2013

@vojtisek2007 tak zase proč ne, zvířátko, jako zvířátko 😀 😀

vojtisek2007
22. dub 2013

@napolitano jo kdyby šel vrátit čas,už nikdy bych se nenechala donutit tam jít 😝 😝 😝 , 4 roky a k hovnu - s prominutím

mataharyy
22. dub 2013

@vojtisek2007 hele já na střední taky strávila mnoho let a k hovnu, ale ty na něj máš alespoň papír, já ani to ne 😀 😀

vojtisek2007
22. dub 2013

@mataharyy no jo papír mám, a umím dokonale zvorat pole a zasejt nebo pohnojit, inseminovat prasata apod....takový běžný a užitečný věci

mataharyy
22. dub 2013

@vojtisek2007 no má drahá, zvorat, zasejt, sklidit vymlátit a upéct z toho chleba umím taky, to nás učili na WŠ místo matiky 😀 Taky postavit dům... Ale inseminovat prasata (naštěstí) ne... Otázka je, kdo je na tom hůř...? 😀 😀

vojtisek2007
22. dub 2013

@mataharyy asi já páč, to sice umím,ale nebaví mě to...tak podle toho co píšeš o WŠ by se tam našemu Vojtovi asi i líbilo,on je takovej kutící zemědělskej typ, opravit traktor apod....kreslení miluje a počítám že ta matika a čeština by mu ani moc nechyběla 😀 😀 😀 😀 Tak co scháníš domeček na opravy, si ho postavíš sama, ne...taková výhoda, můj chlap neumí ani namíchat maltu - či jak se tomu říká 🙂

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy Od 104 do 128 😀

napolitano
22. dub 2013

@vojtisek2007 A já se to všechno učila a učím za pochodu, 🙄

mataharyy
22. dub 2013

@vojtisek2007 mě to taky nebavilo... 😎 No tak pokud to zvládneš ty jako rodič, že dítě bude umět psát hebrejsky jrzdit s pluhem taženým koněm (býka tehdy nesehnali) atp. tak není o čem a hurá do wš, jen moc nepočítej s nějakou střední školou, spíše potom waldorfské lyceum... 😅
@napolitano ok, pohledám potřídím zabalím 😀 😀