Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

napolitano
24. dub 2013

@marton Hm já s tím sígrem jsem pořád 😀 😀 😀 bohužel hodný kluci nejsou pro mě i když to bývalo horší 🙄
Jj,vidí jen peníze ze štěňat,ale co to všechno obnáší to už nevidí,žrádlo,očkování a nejhorší vet,když se něco děje,tahle sranda mě teď přišla na 8tis,ale nejhorší je,že nevíme jak se to na nich podepíše,když mi otrávili Perlu,tak to vypadalo,e to zvládne a za měsíc umřela a selhání jater a žádný vet už nepomohl.

napolitano
24. dub 2013

Tak jsem si objednala oblečení na MK,pro sebe na léto no a bude to nosit moje mladá,vel 38/40 cháchá

vojtisek2007
24. dub 2013

@napolitano to jsou hajzlové....fuj, taky tady jsou takový lidi - jestli se jim tak dá říkat - první co naši psi uměli, že nevezmou od cizího nic, ani když někdo něco hodí přes plot....ségra má ještě navíc doma klokana a kamerunský kozy - či co to je - a to chodívalo procesí každej den kolem a krmili je přes plot vším možným....až nakonec musela ségra udělat neprůhlednej dřevěněj 2m vysokej plot....a je klid

vojtisek2007
24. dub 2013

@napolitano ke sis objednala oblečení ?

napolitano
24. dub 2013

@vojtisek2007 " renulkamar",no už to zase dlouho neudělám 🙄,a ještě taková drobnost,strašně to smrdí cigárama.

vojtisek2007
24. dub 2013

i já si vzala sígra 🙂,ale vyklubal se z něj zodpovědnej chlap, naštěstí....taky mě ty hodný maminčini mazánci nějak nepřitahovali 🙂...můj nejlepší kamarád - dodnes nejlepší - je hodnej, každá ho jen využila a odkopla...je dodnes sám ☹

vojtisek2007
24. dub 2013

@napolitano nespokojená ? nebo proto že ti všechno zabavila dcerunka 🙂 ???

napolitano
24. dub 2013

@vojtisek2007 Je to malé,na jednom triku je dokonce vel 10 let 😠

vojtisek2007
24. dub 2013

@napolitano tak jí to vrať

napolitano
24. dub 2013

@vojtisek2007 Počkám na Bohunku,jestli to bude chtít,když né ,tak jí to vrátím.Ten odér je strašný.

napolitano
24. dub 2013

@vojtisek2007 Taky mám doma už zodpovědného chlapa,ale dalo to práci,byl to sobecký egoista 😀 ,ale ty hodný mě vždycky přestali brzo bavit i v posteli 😔

napolitano
24. dub 2013
mataharyy
24. dub 2013

@napolitano akorát to čtu 😀 Hafani snad budou v pohodě, lidem lámat ruce 😠 to je přesně to jako ten známej, přišel o tosu jen pro lidskou závist ☹
jináč k odéru z cigaret - zavěsit ven, nechat řádně vyvětrat, pak předmáchat ve studené vodě nejlépe s nějakým esenciálním olejíčkem, pak vyprat a nechat uschnout venku, jináč se toho nezbavíš 😅 Já ač bývalý zdatný kuřák a manžel taky kuřák nesnáším když smrdí hadry kouřem, takže u nás doma se nesmí kouřit, když jsme měli barák, chodilo se ven, v bytě se chodí na záchod a musí být puštěný větrák 😀 u nás kouřit je za "odměnu", proto nesmím zase začít 😎

napolitano
24. dub 2013

@mataharyy Já jsem zapřísáhlý nekuřák,tak mi to vadí o to víc.Dík za radu 🙂
Lidi jsou ......... 😠

mataharyy
24. dub 2013

@napolitano Já to nesnáším, když něco smrdí kouřem, je to hnus, oblečení má vonět čistoto a svěžestí, ne dýmem 😕 Jináč nejlépe to přetluče tea tree olejíček 😉 😀 Prala jsem takto bráchovo věci a ségrám, když mi to smrdělo 😎

vojtisek2007
24. dub 2013

hááá, ta to máme děvčata co dělat, abychom ji dohonili....my starší ročníky už to asi nedáme ale @matahryy by to stihnout mohla
taky - ač sama příležitostný kuřák - nesnáším ten pach....návod - vyprat - po návštěvě hospody peru i pozdro na mobil a větrám kabelku o botech nemluvě 😝 😝 😝
Jo a jinak doma mi hulit ani omylem - a to chlap je velký vášnivý kuřák - pouze na balkoně, když tam nevidí prádlo - a pak ho honím vypláchnout hubu a vydesinfikovat ruce - tak desinfekce přece jenom ten smrad přehluší 🙂

napolitano
24. dub 2013

@vojtisek2007 11 fakt už nestihnem,doufám 😀 .Ten můj je taky šílený kuřák,ale doma ani omylem,už jsem mu zatrhla balení cigaret před dětma,chtějí mu pomáhat a berou to jako hru a to se zas nelíbí mně.Nechi aby brali cigára jako zábavu 🙄

staninka77
24. dub 2013

@vojtisek2007-Mociny dekuji z pranicko pro Jirika hned mu to vyridim.

mataharyy
24. dub 2013

@vojtisek2007 No díky a budu jak pytel na zmije 😀 😀

Já byla dnes na pohovoru u Partners, zítra mají volat, tak jsem zvědavá, možná změním opět zaměření a stanu se finančním poradcem... 😀

trojlistek
24. dub 2013

@3cacorky ahoj tak to vypadá, že se zadařilo 🙂 plně poz testy, víc jak týden mens není, co to tak počítám měl by to ted být 6týden, tak jsem se na př týden objednala k dr, aby mi to potvrdila, ale hlavně zkontrolovala, že je vše v pořádku a že je tam jen jedno 🙂 doufám, už abych věděla. Doufám, že to tentokrát vyjde a čtyřlístek se povede 🙂Pošleš mi prosím adresu tvého šopíku, mě to k tomu mému dovedlo taky nákupama na ty moje skřítky 🙂 klidně mi to písni interně jestli chceš, měj se hezky a ahoj

marton
25. dub 2013

@napolitano ahoj,tak jak dopadly hadříky?Byly alespoň Bohunce?
U nás je klidná domácnost....ztratila jsem téměř hlas,nemůžu ječet 😀 .Nikdy se mi to nestalo,taky dříve nebylo tolik důvodů zvyšovat hlas.Přijde mi kamarádka,tak budu šeptat 🙂 .
@mataharyy dej vědět co pohovor,ale ty se svojí vyřídilkou 😀 .

napolitano
25. dub 2013

@marton ahojky,joo něco si vybrala a něco je nakonec i mně,jen musím ještě zhubnout ať nevypadám jak přežraná anakonda. 😀 😀
@mataharyy džím palec

vojtisek2007
25. dub 2013

@staninka77 dnes vše nejlepší Marečkovi 🙂

vojtisek2007
25. dub 2013

@mataharyy no hezký přirovnání 🙂, tfuj,tfuj,tfuj držím pěstičky,ať ti to vyjde

jinak zdravím všechny, tak tu budeme mít těhule hned dvě ??? 🙂 to je super
já se včera totálně zničila na cvičení....bolí mě celej člověk a ještě odpo mě stihnutl nakrkout chlap - děti chtěly k večeři rajskou, tak jsem jí uděla, on dorazil, nandá si talíř a když má půlku snědenou tak povídá -ta frankfurtská je fakt vynikající ....já myslela, že ho něčím bacím

vojtisek2007
25. dub 2013

@napolitano ve velikosti 38/40 nevypadá nikdo jak přezraná anakonda - to spíš jak oteklá tyčka 😀 😀 😀

vojtisek2007
25. dub 2013

@mataharyy a jak bys to měla s malým, kdyby tě vzali -to bys dělala z domu ?

napolitano
25. dub 2013

@vojtisek2007 No, do toho co jsem se soukala je tak 36/38.Fuj cvičení-sprosté to slovo 😀 😀 ,co chlap to poklad 😀

vojtisek2007
25. dub 2013

@napolitano no tak to bych taky někdy chtěla se nasoukat do něčeho 36/38...ještě mi ale zbývá spoustu dřiny...já civčení totálně propadla 😀 😀 😀 už bez toho neumím žít asi....jojo poklad - jen ho vykopat 🙂 Co čubiny, jak jsou na tom, lepší ?

mataharyy
25. dub 2013

@napolitano Kočko dobalím bednu a fičím konečně na tu poštu 😀
@vojtisek2007 No doufám, jasně jsem dala najevo, že mám malé děti a pracovat můžu jen když je čas, takže odpoledne a z domu, max. jednou týdně můžu být někde na poradě atp. tak uvidíme 🙂 Jináč co máš za obchod?? 😕 Šup sem s informacemi, podporuji spřátelený trh 😀
Jináč jsem fakt zvědavá, jejich podmínka je maturita minimálně a tu já tedy nemám, tak prý musí zjistit, zda by to u mě šlo obejít 😅
@marton Jo má vyřídilka... Včera se na mě šel juknout i manažer, tak nevím zda jsem tak zajímavá, ale budiž 😀 No a i on při tom co jsem tam tlachala, měl chvílemi potíže zakrýt smích, chudák, strašně se snažil držet dekorum 😀 😀

mataharyy
25. dub 2013

@napolitano A co hafani, už je lépe?
@vojtisek2007 jo, taky bych chtěla jednou zažít soukání do velikosti 36/38 😵 Ale k tomu mám sakra daleko 😠 Včera jsem zjistila že se nenarvu do kalhot, to jsem pak nějak zvládla, no a hned potom jsem zjistila, že nezapnu přes prsa košili, to už jsem začínala být hodně nešťastná, no nakonec se mi do bílého saka otřelo dítě... Jediný důvod proč jsem se nerozbrečela byl fakt že už mám řasenku a málo času na předělávání celého make-upu 😀 😀