Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

mataharyy
1. kvě 2013

@napolitano Beru tvou radu, jdu pohledat rum 😀 😀

napolitano
1. kvě 2013

@mataharyy Lovu zdar 😀 Zbyde i na mne? 😅

vojtisek2007
1. kvě 2013

ci takýýýýýý trochu rumu - snažím se nahustit do dítka linerání rovnice - zřejmě nadlidský výkon 😝 😝 😝

napolitano
1. kvě 2013

@vojtisek2007 Hojky,tak půjdem spolu,určo ho má dost 😀 Tak tyto radosti mě teprve čekají 🙄

vojtisek2007
1. kvě 2013

@napolitano no zdárně mám za sebou mnohočleny a oxidy,sulfidy v chemii a teď máme ty lin.rovnice....už to jakž-takž chápe, takže se pustíme do rovnic se závorkama....ble...se těšim na večer - cvíčo a pivko 😀

napolitano
1. kvě 2013

@vojtisek2007 To mám jednodušší,oba prarodičové jsou kantoři,táta-chemie,fyzika,biologie,mamka-národka 😉

napolitano
1. kvě 2013

@vojtisek2007 Ale ty jsi šikulka 🙂

mataharyy
1. kvě 2013

@napolitano
@vojtisek2007 rumu dost, kde jste?? 😕 😀 😀

napolitano
1. kvě 2013

@mataharyy Já jsem tady 😀 😀 😀 a bumbám houbu 😀 😀 a kde jste vy??? 😀 😀

mataharyy
1. kvě 2013

@napolitano No taky tady, to je divné že tě nevidím 😀 😀 Houbu, kurňa to jsem nepila víc jak šest let 😅 😀 Ale místo toho se můj strašně šikovný choť dal do pečení chleba 😵 😉 (pozn. redakce, bez domácí pekárny 😀 )

napolitano
1. kvě 2013

@mataharyy Můj chleba nepeče,ale udělal mi nový tál na kamna,taky šikulka,když chce 😀 Houbu já můžu,je to sladké 😅 😀

mataharyy
1. kvě 2013

@napolitano šikula, šikula 🙂 Jo je to sladký, dobře se to pije, ale ty následky... 😀 😀

napolitano
1. kvě 2013

@mataharyy Myslíš tu bolest hlavy,kocovinu a žlučníkový záchvat?To neznám 😀 😀 😀

napolitano
1. kvě 2013

Držte palečky,Filinka by měla každým dnem porodit. 🙂

mataharyy
1. kvě 2013

@napolitano Jo přesně to co taky neznám 🤐 😀 😀 😀 Už jo, tak to držím pěsti, ať to zvládnete pak koukej vyfotit, jsem zvědavá jak vypadá malá velká fila, takto čerstvé jsem ještě neviděla 😎

marton
1. kvě 2013

co je to houba?Já tu piju mátový čaj,to asi nebude nic podobného,co? 😀
@mataharyy náš synátor nechodí brzy ani do školy ☹ .Ani to nemůžu svést na geny,i když možná můj tatínek byl taky rebel ☹ .
@vojtisek2007 ty jsi dobrá,ty takhle procvičuješ s dítětem učivo 😉 .

napolitano
1. kvě 2013

@mataharyy To víš,že jo 😉 ,taky si musíš vybrat 😝

napolitano
1. kvě 2013

@marton Houba je cola+víno,se stydím,ale opravdu nejsem vinař 😅

mataharyy
1. kvě 2013

@marton brácha nechodil do školy vůbec, už potom 😅 😀
@napolitano no já si vyberu velmi ráda, už jsem i vymyslela kde bude mít pelíšek 😵 😀

napolitano
1. kvě 2013

@mataharyy No vidíš jaká jsi šikulka 😉 .Brácha je tedy.......? 😎

napolitano
1. kvě 2013

Jestli chcete vidět něco pěkného,jukněte k @sarinka,hafíci 😵

marton
1. kvě 2013

@napolitano tak to neznám.Není divu,víno mám ráda jen sladké,nejlépe slámové a vůbec jim nerozumím 😉 .Colu mám ráda s rumem a vodku s džusem 🙂 .
@mataharyy kdy přestal brácha studovat?Dnes mi volala kamarádka,že ji kluka nepustili k matuře.Ach ty děti ☹ .

napolitano
1. kvě 2013

@marton Byly doby,kdy mi říkali rumová pralinka,ale teď mi tvrdé nedělá dobře ☹ 😀

mataharyy
1. kvě 2013

@napolitano no brácha je kdo ví kde... zítra máme jít na info schůzku, tak tvrdil jak dorazí v čas, že ráno vstáváme no a ještě tu nebyl 🙄 Ale dlabu na to, jdu si dát sušit sako, dám kávu, manžel dopekl chleba. No a půjdu chrnět. Už mám jasno a víš co, pak budu jak táta, tomu vyčítají že si pořídil psa a kašle na děti (což není pravda), no tak mě taky pak můžou říkat že jsem dala přednost file před bráchou 😀 😀 Ale fila je věrná a neodrbává člověka 😀 😀

napolitano
1. kvě 2013

@marton Nejhorší domluva je s puberťákem 🙄 Mami na zítra potřebuji 250,- a velkou sváču,jedem na výlet na letiště,takhle v 21:30 ideální a včasná informace. 🙄 😀

napolitano
1. kvě 2013

@mataharyy Jj pesanovy dáš povel on poslechne a ještě ti dá hubana 😀

mataharyy
1. kvě 2013

@marton Brácha přestal studovat několikrát, korunu tomu dal loni když se konečně propracoval k závěrečkám a vykašlal se na ně, prý teď si dodělá výučák, ale... 😅 Jako kdybych ho nevarovala a nebyl dostatečným odrazením 😎

mataharyy
1. kvě 2013

@napolitano Tak, tak a víš co strašně se na něj těším, je to i velmi funkční způsob jak si některý rodinný příslušníky od těla. Část se urazí, další se s námi přestanou bavit, že jsme zešíleli a zůstanou jen ty co za něco stojí 😎

napolitano
1. kvě 2013

@mataharyy Tomu se říká redukce příbuzenstva,ale vím o čem mluvíš 😠

marton
1. kvě 2013

@napolitano to taky miluju.Co sváča to se třeba splácá,ale zvykla jsem si na kartu a dost často nemám hotovost.A oni si na to nezvykli a nemůžou mi říct včas.Mladší jde zítra k holiči a co myslíš,já zase nemám peníze.Musím naběhnout na manžela.Starší se zase diví proč dělám sváču,když jsou matury a jdou do divadla.Jestli já se o ty děti málo nezajímám 😒 .Když mě takhle vytočí,tak si vždycky vzpomenu na průpovídku z filmu líbáš jako bůh...víte co na týhle rodině miluji?....její rozmanitost...každou chvíli mě nasere někdo jiný 😀 .A že nás je hodně 🙂 .