Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

vojtisek2007
13. kvě 2013

@mataharyy tak buďto je dobrej herec - a pak by stálo za to, ho někam obsadit - nebo mu to fakt docvaklo, což by asi bylo pro vás lepší.....držim palec.

mataharyy
13. kvě 2013

@vojtisek2007 No s ohledem na to čím jsme si prošili od dětství vím že v ten pátek to nehrál (možná to potom už jo, kdo ví), ale v tu chvíli byl fakt hodně na dně 😅

vojtisek2007
13. kvě 2013

@mataharyy tak teď už snad bude líp 😉

edeltraut
13. kvě 2013

@vojtisek2007 nene, to je neteř 😉 kdybych oběhla sousedy, tak by musely stát na koupel frontu 😀

edeltraut
13. kvě 2013

@napolitano Kdo by pak platil tu vodu? 😝 😀
Vana stačí 😀

vojtisek2007
13. kvě 2013

@edeltraut hele a vy jako koupente děti každý den a napouštíte jim vanu, joooo ?????...... 😀 😀 😀 😀 😀 i takhle stupidní a debilní otázku jsem jednou dostala, se to naše koupání musí prý prodražit....a to se tehdy náš puboš myl 1x denně, dneska klidně i 3x.... 😝 jsem na to z legrace odpověděla, že každý se koupeme jeden den v týdnu - máme to rozdělený - já v PO, Eli v ÚT, manža ve ST, Honza ve Čt a Vojta v PÁ a o víkendu že se nemejeme nikdo, protože nikam nejdeme 😀 😀 😀 😀 a ty lidi debilní mi to normálně žrali...ááááááááá.
Kdo by platil vodu - přece jako vícečetná rodina máte spoustu sociálních dávek - jako všechny my tady 😉, takže platíte hektolitry vody levou zadní

vojtisek2007
13. kvě 2013

jen tak mimo mísu: posílala jsem dneska emailem ségře tu fotku dortu, co chci pro Elis - pípla mi zpátky jen odpověď - ty si teda věříš.....tak jí píšu, že já to dělat nebudu,že ho mám objednanej, a ta blbka naše mi píše - to se jako dá z netu, jo,? přijde to asi rozložený a ty si to složíš 😀 😀 😀 😀 , viď.....no já myslela, že se počůrám smíchy

napolitano
13. kvě 2013

@vojtisek2007 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ty umíš pobavit,se jdu převlíct a tu loužičku pode mnou si uklidíš ty 😀 😀 😀

@edeltraut Ty si na ně jak na cizí 😀 ,vždyť je to jen troška vody a skoro zadarmo 😉 😀

napolitano
13. kvě 2013

Teď mě rozchechtala Verča,si zpívá:teď královnou jsem jááá,protože nemáááám pindíkááá. 😀 😀

vojtisek2007
14. kvě 2013

@napolitano má svatou pravdu holka jedna 😉
já dnes v práci mazec....jsem se nazastavila. Odpo jedu na melírek ke kadeřnici, tak už se těším, jsem byla naposledy před vánoci a pak už jsem to nějak nestíhala, takže jsem už odrostlá a šedivá a tak 🙂

marton
14. kvě 2013

@napolitano To jsi mě pobavila 😀 .
@vojtisek2007 se máš,ráda chodím k holiči 🙂 .My jdeme večer na Kabáty,to si ani nebudu mýt hlavu 😀 .

napolitano
14. kvě 2013

@vojtisek2007 Ahojky,jsem byla u kadeřnice cca před 10 lety 😀

@marton Já chci taky na Kabáty 😢

marvotrub
14. kvě 2013

@molly3 ahojky ja mam 4 děti naše holčička je mimčo,je to ted trošku naročny,hlavně co se tyka chodu domacnosti a vstavani maly ale nikdy bych nemněnila ale kdybych se mohla rozhodnout znovu zda mit 4 ditě jdu do toho znovu

vojtisek2007
14. kvě 2013

@marton
@napolitano
a já chci taky na Kabáty ☹ ☹ ☹ ☹ a melírek mám krásnej, hodně hustej, tak jsem skoro blondýna
@marvotrub ahoj ty máš ještě prďolku -závidím,ale jinak je to u vás vyrovnaný - dva na dvě 😀, to bych taky ráda, jednou...

napolitano
15. kvě 2013

@marvotrub Ahojky,já je mám tak nějak všechny omylem,ale taky bych neměnila 😉 😀

@vojtisek2007 Hm ,já nemám ani Kabáty ani melírek,taťka dostal včera dáreček a nepřej si slyšet jak nadával 😀 .Sbalil ho se slovy,pojď jedem domů(byl strááášně naštvanej 😀 😀 😀 😀 😀 )

marton
15. kvě 2013

@vojtisek2007 já mám taky pohlaví dětí vyrovnané 😀
@napolitano Kabáti super,jen krátký,necelé dvě hodinky ☹ .Vojtek už by asi víc neudýchal 😀 .
Horší byl návrat.Maty problindil noc ☹ .Teď už eda dobrý,ale byl to masakr.
Taky máte holky tak krásně 🙂 ?

vojtisek2007
15. kvě 2013

@marton i dvě hodiny kabátů bych brala......se mu Kabáti nelíbili,že měl potom divokou noc 😀 😀 😀 😀 , no jasně u vás je to vyrovnaný až hrůza. Taky máme krásně , jsem si dneska vyšla v šatičkách jenom

marton
15. kvě 2013

@vojtisek2007 nééé,Maty ještě nebyl,ten tak za rok 😀 .Hlídala je pani,co k nám chodí,tak jedině steskem po mamince ☹ .Ty se máš,v šatičkách.To si vyrazím jen když jdu náhodou sama.S těma raubířema bych se přerazila,když za nima makám 😠 .A teď co pobýváme na zahradě,my stačí staré rifle a triko.

vojtisek2007
15. kvě 2013

@marton naše Eli Kabáty žere 😀 , tak to je jasný, to bylo steskem po mamince 😉 už se těším domu dneska...odpo přijede švagr , až z Prahy 😎 ,děti se těší, jsem mu s sebou na cestu chtěla upéct ráno pekáč buchet,ale jaksi mi normálně zplesnivělo droždí v lednici - a to tam je max týden....takže má smůlu a nedostane nic, jen nějaký kuře a ryby

napolitano
15. kvě 2013

@marton Taky krásně,jen mně je pořád zima ☹

@vojtisek2007 Šatičky,brrrrrrr 🙄

marton
15. kvě 2013

@napolitano Jak to,že je ti zima?Vždyť je tam 25st. 🙂
@vojtisek2007 Návštěva až z hlavního města 😀 .Máte rádi pražáky? 😉 Mě vždy fascinovalo,jak se na chatě říkalo...jóó pražáci,ti se v pátek sbalí a jsou ve dvě na chatách.Tam je to samý manager a pořádnou práci neznají 😀 .Tak my,když už se vykopeme na chatu v pátek,tak večer.Manžela neznám jinak než u počítače a s telefonem v ruce,zatímco švára na vesnici to po osmi hodinách v práci zapíchne a je to.Ale my to máme jinak,my jsme náplava 🙂 .

vojtisek2007
15. kvě 2013

@marton tak víš co, švagr je taky náplava - takže není ten typickej rodilej Pražák - narozdíl od jeho manželky - to je žižkovačka jak blázen...někdy mi jde rozum kolem z toho, co vypustí,ale jinak máme Pražáci rádiiiiiii 😀 😀 😀

napolitano
15. kvě 2013

@marton Nevím,ale je mi pořád ☹ ,mužský říká,že nejsem normální,on něj to sedí 😝 😀

edeltraut
15. kvě 2013

@vojtisek2007 😀, ty jsi číslo 😀, ale asi taky začnu takovou taktiku používat 😀
A o dávkách mi ani nemluv... dneska jsem si byla vyřizovat novou občanku - jenže v Hradci musíš s kočárem na úřad přes pracák - vždyť to tam určitě znáš.... no a ty pohledy... čtyři děti (měla jsem půjčenou ještě neteř), ta si jde určitě pro přídavky!!!! 😀
Ale jinak jsem dneska byla šikula, konečně budu mít zase platnou občanku, došla jsem s dětmi na očkování, hned jsme doběhli "pumpnout" pojišťovnu o příspěvek, koupila jsem taťuldovi lištu a řetěz na pilu, dali jsme si tuuuze nezdravý, ale dobrý oběd v rychlém bistru, nakoupili, pokrmili zvířátka, zařídila jsem jalovicím "náhradního ženicha", udělali špízy na grilu a teď odpadám 😀
Včera a předevčírem jsem do jedné makala (debíl, zase jsem kývla a vzala si práci dom), tak už se dneska těším do pelechu 😀
@napolitano 😀 to víš, sparťanská výchova 😀, děti na statku nemůžou být "namydlené fifleny" 😀

marton
16. kvě 2013

@vojtisek2007 hele,ono to ani nemusí být tím,že je ze Žižkova 😉 .Ale je pravda,že ti rodilí co znám jsou jiní 😀 .Viz.můj nejstarší syn 😀 .
@napolitano já jsem taky zmrzlik.Pořád mám studené ruce,ale teplé srdce 🙂 .

marton
16. kvě 2013

@edeltraut jéé to je práce na týden a ne na den 🙂 .

edeltraut
16. kvě 2013

@marton tomu se říká "život v poklusu" 😀 s mužem se smějeme, že proto máme takový pohodový vztah - na hádky a řešení "kravin" nemáme čas 😀
Čekám na toho zatracenýho inseminátora... už se nám krátí čas... do háje, tolik peněz to stojí, doufám, že se v zimě budeme těšit ze tří telátek 😉

vojtisek2007
16. kvě 2013

@edeltraut jé platnou občanku už nemám tři roky, ale mám pas....končí 2015, takže asi potom budu taky zařizovat platnou občanku...jo na úřadě to znám, dokonce na občankách sedí moje teda - taková "ježibaba" protivná 🙂 a do konce roku musím vyměnit řidičák - prý.....jojo,takový podobný dny máme taky...často.... Co děláš za práci doma ?

vojtisek2007
16. kvě 2013

@marton ruce a nohy mám studený taky pořád..a kdyby nefoukal ten debilní vítr, tak bylo krásně...v kanclu jako sedím ve svetru...

napolitano
16. kvě 2013

@marton To je tím ,že mám nízký tlak,mi bylo řečeno 😀 70/45,tak nevím jestli už nejsem kaput 🙄

@edeltraut Kolik stojí inseminace?? 😅

@vojtisek2007 Doma to taky jistí teplé fusekle a mikča 😉

@mataharyy Kde jsi?