Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

mataharyy
23. kvě 2013

@kabatko Jaké svíčky?? Povídej přeháněj 😀
Já nejsem školená, hádám v neděli budu vyškolená, nebo mě šlehne 😀

vojtisek2007
24. kvě 2013

hoj ženy 🙂

@kabatko tak koprovka se u nás nejí a svíčková je lepší naložená.....bramborovej gulášek máme taky rádi...jen mě to vaření už nějak zmáhá, baví mě - v rámci možností teda - ale to vymýšlení - aby to nebylo ten týden ve školce/škole/u chlapa v práci...aby to všichni jedli a abych se s tim taky nesrala velej večer, když přilítnu ve čtyři z práce....

@mataharyy tak jak ses proškolila ???? jinak omáčka fakt super, nedělala jsem jí moc, napoprvé,ale ohlas dobrý, udělala jsem k tomu těstoviny a zbylo tak na dneska,že si vezme chlap s sebou do práce (má odpolední,takže je bez závodního jídla) a možná trošku zbyde, tak to rozdělím večer malejm...

...dneska budu dělat červenou zelnici s klobásou a jenom upeču kuřecí stehna, prsa si naložím na zítra

mataharyy
24. kvě 2013

@vojtisek2007 Tak to jsem ráda, že chutnala, u nás má taky velký úspěch a je jedno s čím, taky dělávám těstoviny, ale když si chci u chlapa šplhnout jsou knedle, to on může 😀

Jináč proškolená jsem až strach, už mám diář, v pondělí mi budou objednávat vizitky, prostě jsou přesvědčený, že tu zkoušku v neděli dám 😅 Tak snad jo a potom dostanu rozpis dalšího školení a nejpozději v srpnu (oni by byli raději aby dřív, ale stejně si nemůžu dřív jak koncem srpna udělat živnosťák, když jsem na mateřské) budu dělat velké zkoušky od ČNB 😅 Tak jsem zvědavá jak to všechno bude, ale už se v tom alespoň orientuji, vím že nemám šanci nic podělat, když mi vše příštích x měsíců bude kontrolovat garant, což mě těší, že nepobabrám něco (nejen) známejm 🙂

vojtisek2007
24. kvě 2013

@mataharyy můžeš si udělat živnosťák třebas hned, to s tvojí mateřskou nesouvisí.....tak to vypadá dobře ta práce, zatím ručená i garantem - což je fajn....tak hlavně diář aby se brzy zaplnil

mataharyy
24. kvě 2013

@vojtisek2007 No já jsem se právě dočetla že na MD pracovat můžu ale ne u stejného zaměstnavatele, ale podnikat na vlastní živnosťák nesmím, to můžu až potom na RD 😉

Jo tak já bych do toho nešla, dokud bych si nebyla jistá, že to neumím, takže i ten garant je pro mě důležitý. Vím jaký mají finanční poradci jméno a nerada bych patřila mezi ty špatný 🙂 Můžu dělat práci co mě nebaví, ale nemůžu a nechci dělat práci při které bych někomu škodila, proto se mi líbí tato firma, že to není jak u OVB, kde dělají nábor pomalu na střední škole, je jim (ve většině) jedno zda je dotyčnému alespoň osmnáct, hlavně že z něj můžou udělat finančního poradce a udělat si čárku... Kdyby to na mě působilo takto, tak tam už nejsem 😀

vojtisek2007
24. kvě 2013

@mataharyy no jasně, nesmíš pracovat tam,kde mateřskou čerpáš - čerpáš mateřskou z titulu OSVČ ? ne, takže můžeš na živnost podnikat, i ti živnosťák vydají

mataharyy
24. kvě 2013

@vojtisek2007 No nevím počkej zkusím najít tu stránku kde jsem to vyčetla, tam bylo jasně napsané že nesmíš být po dobu pobírání PPM OSVČ... Jsem se ptala i na úřadě a tam, jako obligátně, nic nevěděli, motali se v tom víc jak já 😀 😀

vojtisek2007
24. kvě 2013

@mataharyy ale můžeš, skus to najít a dej mi to sem,ať vidím,kde co píšou za bláboly 😀 , já jsem osvč, i při mateřský jsem byla osvč - i jsem z osvč čerpala mateřskou - a na tu dobu jsem prostě měla zaměstnance.....ale to proto,že jsem z osvč měla mateřskou, kdybych jí z osvč čerpat nechtěla, nemusela jsem mít zaměstnance a mohla jsem stále jet na živnost a mít mateřskou jenom ze zaměstnání. A to že na úřadě nic nevím, je normální ☹

napolitano
24. kvě 2013

@mataharyy Tak v neděli zas školení?Týýý budeš chytrááá 😉 😀

@kabatko A Karlovy Vary jsou vosk? 😀 My chcem taky svíčky 😀

@vojtisek Budeš vybírat honorář za rady,že tě budu taky asi brzo otravovat 😅

mataharyy
24. kvě 2013

@vojtisek2007 jsem vůl, nemůžu to najít 😅 večer na to kouknu 🙂
@napolitano v neděli zkoušky, ne školení 😅

vojtisek2007
24. kvě 2013

@napolitano nebudu, otravuj, když budeš něco potřebovat 🙂

vojtisek2007
24. kvě 2013

@mataharyy se na to vyprdni, na netu píšou dost často bláboly...nejhorší ale je, když ti nějakej takovej blábol cpe úřednice a ty kvůi tomu přijde např. o mateřskou nebo podobně... 😠 😠 😠 to jsou opravdu dámy na svém místě 😝

napolitano
24. kvě 2013

@mataharyy Jejky od kolika ať držím palce 😉

@vojtisek2007 To jsi hodná 😵

napolitano
24. kvě 2013

Holky bude už někdy léto?Nebo už bylo ? 😀

vojtisek2007
24. kvě 2013

@napolitano no letos prej nebude - kvůli globálnímu oteplování tajou ledovce a to způsobuje chladnější průběh všeho - zimy,jara,léta....fuj hnus, jsem myslela, že když je to globální oteplování, že to znamená,že bude tepleji a ono prej velký hov.o..... 😝 😝 😝

napolitano
24. kvě 2013

@vojtisek2007 Tak to jsme si myslely dvě 🙄 Já chci teplo a sluníčko,tak proč jsme loni dětem kupovali bazén? 🙄

vojtisek2007
24. kvě 2013

@napolitano aby na něm v zimě mohli bruslit přeci 😀 😀 😀

napolitano
24. kvě 2013

@vojtisek2007 tak tohle už jsem někde slyšela 😀 😀

vojtisek2007
24. kvě 2013

@napolitano no tak to asi bude pravda 😀

napolitano
24. kvě 2013

@vojtisek2007 Asi jó,ale to by nesměl být gumovej 😀 😀 😀

vojtisek2007
24. kvě 2013

@napolitano jestli ty to moc nehrotíš....

napolitano
24. kvě 2013

@vojtisek2007 Jojó asi nevím co roupama 😀 😀 ,chce to odčervit 😀 😀 😀 😝

vojtisek2007
24. kvě 2013

@napolitano ono to stačí prolejt nějakým lihem nebo alkoholem, hned se líp čte,myslí....člověk většinou má dobrou náladu....minimálně do tý doby,než vystřízlivíš 😀 😀 😀

napolitano
24. kvě 2013

@vojtisek2007 Jak víš o čem přemýšlím? 😀

vojtisek2007
24. kvě 2013

@napolitano asi se taky zkusím večer "odčervit"....nebo až zítra, máme u nás dětský den, tak že bysch to tak hezky zakončila

mataharyy
24. kvě 2013

@vojtisek2007 Jo úřednice, to je moje 🙄
@napolitano Léto už prý letos bylo, v únoru 😀 V neděli od devíti, jsem hned první na ráně 😖

napolitano
24. kvě 2013

@mataharyy 😀 😀 Tak jsem oslavila svátek a krapet jsem se namazala,ještě že mně stačí málo 😀 😀

mataharyy
24. kvě 2013

@napolitano No ty volééé, já zapomněla že znám ještě jednu Janu 😅 Tak vše néééj 😉 😀 Namažu se paralelně 😀 😀

marton
24. kvě 2013

@napolitano Taky dodatečně vše nejlepší 🙂 .

kabatko
25. kvě 2013

@mataharyy drzim palce 🙂