Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

napolitano
26. kvě 2013

@vojtisek2007 Děkuji 😵 .Oslavila,namazala,vyspinkala 🙂 A teď mi umírá druhé morčátko,se jdu oběsit 😢

vojtisek2007
26. kvě 2013

@napolitano ale néééé, to je mi moc líto 😢 😢 😢 😢 to je taky Kačky ?

napolitano
26. kvě 2013

@vojtisek2007 Jo,je to druhá holčička Kačenky,mamka té první,co odešla.Už je toho nějak moc. ☹ To bude hrozné ráno.

napolitano
26. kvě 2013

@vojtisek2007 Ti ani nemusím říkat jaké to bude 😢

vojtisek2007
26. kvě 2013

@napolitano chudák Kačka....a to je stářím nebo nemoc ? už je relativně velká, třeba si to nechá vysvětlit...a kdy bude ten hafan ?

napolitano
26. kvě 2013

@vojtisek2007 Kokcidióza,myslela jsem,že jsme to zvládli,ale bohužel. ☹ Pro hafinku máme jet v neděli,tak se modlím,aby to klaplo.Káťa si to nechá vysvětlit,ale to neštěstí se z obličejíčku jen tak nevymaže 😢

napolitano
26. kvě 2013

@vojtisek2007 A hlavně ze srdíčka

vojtisek2007
26. kvě 2013
napolitano
26. kvě 2013
vojtisek2007
26. kvě 2013

@napolitano držte se holky !!!

napolitano
26. kvě 2013

@vojtisek2007 Snažíme se. 😖

3cacorky
26. kvě 2013

@napolitano -no když jsem byla cca na 10.týdnu tak nic ještě vidět ,a teď vystrkovalo jen zadeček na screeningu mě to ani nenapadlo se zeptat byla jsem s toho nějak napjatá ať je vše ok..ještě jsem si říkala,že je brzo,no teď už půjdu do 15 týdne,tak pokud bych čekala kluka asi už to vidět tedy bude?Ale ani nevím jestli se mám ptát 🙂

3cacorky
26. kvě 2013

@napolitano -taky nám před týdnem umřelo morčátko ach jo ☹,

mataharyy
26. kvě 2013

Hoj ženy a nově příchozí ženy 😀

Já jsem kááááo 😀 Půjdu si lehnout a s úsměvem vzpomínat jak jsem to dnes krásně podělala 😀 😀

martina_z
26. kvě 2013

Zlaty prciny! Pokud zdravotni stav, bytove podminky a financni situace aspon castecne dovoli, mejte deti treba 10, kdyz je chcete 🙂

vojtisek2007
27. kvě 2013

@mataharyy jak krásně podělala.....jak ti to dopadlo ? napínáš.....jsem tě chtěla poprosit o radu...

edeltraut
27. kvě 2013

@vojtisek2007 Právě se chystám. Doběhnu nakrmit a za hodinu jedu. Nakonec tam budu spát i s Adélkou a mamkou. Nějak jsem neodhadla čas a cestovat s Adélkou večer se mi moc nechce. Vstávám v pět a představa, že v devět skáču do auta a jedu ještě 120km.... 😒 . Nehledě na to, že za tmy špatně vidím a řídím jak ponocnej 😀.
Pak sem hodím fotky a dojmy 😀

vojtisek2007
27. kvě 2013

@edeltraut tak šťastnou cestu, a užij si to....jen lepší počasí by to chtělo...

napolitano
27. kvě 2013

@3cacorky Já jsem byla zvědavá vždyckyale u malého jsem o tom byla přesvědčená už od začátku,že je to kluk🙂

@edeltraut Hezky si to užij. 😉

@vojtisek2007 Tak už zase nemluvíme,nejíme a pláčeme(obě) 😢

@mataharyy Tak jak?Nenapínej. 🙄

vojtisek2007
27. kvě 2013

@napolitano 😔 😔 😔, bych Vás holky nějak potěšila...,aspoň na Vás moc myslím....

napolitano
27. kvě 2013

@vojtisek2007 Díky,bohužel,to je život,ale nemělo by toho být tolik najednou. ☹ A zrovna Kačenky miláčci.

mataharyy
27. kvě 2013

@vojtisek2007 @napolitano No verdikt, byl na vás je vidět že to umíte, působíte přirozeně, jde vám to, ale nesmíte být tak nervózní, pak skáčete od devíti k pěti 😀 Takže si to hodím ještě jednou, abych nebyla nervózní 😀 😀

Jináč tedy chudák Kačka, koukám u vás když se daří, tak to taky stojí za to 😅

vojtisek2007
27. kvě 2013

holky, teď jsem si tak prolejzala koníka a nějaká mamina tady dala fotku takovýho toho čínskýho kalendáře početí - kdy jako holka a kdy kluk v závislosti na věku matky, tak jsem neodolala a jukla - tak od června do listopadu mám samý holky 🙂, tak to bylo,abych toho mýho chlapa mizernýho nepřemluvilla 😀 😀 😀

mataharyy
27. kvě 2013

@vojtisek2007 mě to vyšlo jednou, tuším... 😀
Jináč s čím jsi chtěla poradit? Když budu vědět 😀 😀

vojtisek2007
27. kvě 2013

@mataharyy mě nikdy 🙂, ale když je to tak dlouhý období,třeba na tom něco bude....chtěla jsem se zeptat, jestli nevíš něco o pojištění flexi od ČS - pani mě na ní láme už asi půl roku....a já pořád váhám a nevím....

vojtisek2007
27. kvě 2013

@mataharyy to flexi - smrt,trvalý následky úraz,pojištění hospitalizace,odškodné při úrazu - pro moje 3 děti + já, nebo jestli by bylo výhodnější já+2děti a mannža + 1 dítě ????

skytule
27. kvě 2013

maminky mužu se zeptat...jak to máte třeba s vánoci s více dětičkama...?! z těch mám vždy hrůzu protože nás stojí spoustu penízků.....a ještě se zeptám jak to děláte s autem..tedy vy co máte 4 menší děti...?! 🙂 určitě ste tu už vše probírali ale přečíst 57 stránek je teď malinko nad moje síly...tak se omlouvám...

napolitano
27. kvě 2013

@mataharyy Nebudu se vyjadřovat jak se u nás daří,byla bych sprostá 🤐 Dneska jsem se byla podívat na baráček co se mi líbí,majitelka je ochotná se nějak domluvit 🙄

@skytule Máme transita pro 9 osob🙂,a vánoce řeší hodně hry,které dostanou dohromady a stavebnice atd,jinak jsou opravdu finančně velmi náročné a navíc nakupuji dárky celý rok 😉

kabatko
27. kvě 2013

Tak jsem tu yase na skok.
@mataharyy No, stare kocarkz jsou super. Takz jsem koukala hodmne na sirku a dobre jsem udelala. moderna ma sice male kocarkz, abz se vesly do vytahu, ale mimo si ruce vedle hlavicky fakt neda a o fusaku na zimu ani nemluvim. mimco ma skriple nohy v dece a pekne promrza, nema tam tu vduchovou izolacni kapsu 🙂

@napolitano
a vsechny kter to zajima. Firma je www.partylite.cz Doufam, ze se to nevymaze, jako reklama. ale kdyz byl zajem? ... No, kazdopadne kdyztak napiste na email. dychanek muzu udelat dle zajmu v Praze na Flore, nebo u sebe doma v srbine. vetsinou to delam vecer, ale dle situace. kazdopadne deti muzou prijit taky, docela zvladaj. Tak pokud budete chtit, dejte vedet. Nechodim sem tak casto , tak prominte za pozdni reakci .-)

kabatko
27. kvě 2013

@napolitano ja starou hranatou hnedou hlubokou kozenou Libertu darovala nejake mamince, nebyla jsi to ty? a ted mam na pude jeste jednu Libertu,a le je to sportak .-) Ja uz jsem povysila a koupila si toho Deltima skippy. Taky velkej kocar (dlouhej byl 90 a sirka uvnit byla 33Cm. Teda, na Libertu nema, ale na modernu jo🙂 akorat myslim, ze se ted uz taky nedela. Ale dela se zpatky Liberta 🙂