Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

vojtisek2007
31. kvě 2013

ženy jsem k.o., asi na mě něco leze, bolí mě klouby a je mi zima....a asi mě škrábe v krku nebo už si to namlouvám....áááááá a hlava mě bolí už dva dny 😝

edeltraut
31. kvě 2013

@vojtisek2007
@napolitano
@mataharyy No, on v podstatě zdrhnul až od ústní. Přišel, vytáhl otázku a když na něj češtinářka naběhla, že kde má seznam četby a že takhle by to tedy nešlo, že je absolutně nepřipravený, tak se sebral a odešel... A měl možnost tam jít v září, ale holt je hrdej a paličatej, takže je bez matury......
Před máti to ututlal snadno, poslední dva roky školy bydlel u nás a pak ještě další rok... než jsme se vzali...
Maminka byla ráda, že se o sebe postará sám a nějak neřešila, jí řekl, že půjde v září a nešel... když se zeptala, řekl, že má a víc to neřešili ani jeden... 🙂.

napolitano
31. kvě 2013

@edeltraut 😀 taky dobrý,to je větší borec než já 😀

edeltraut
31. kvě 2013

@kabatko V normálním životě mě mých pár kil navíc nijak neomezuje, kromě toho, že nevypadám zrovna tak jak bych chtěla. Ale běda, když se potřebuju vybičovat k nějakýmu výkonu...zrovna třeba v pondělí po raftech - prý jdeme na ubytovnu zkratkou - jsem tam málem vypustila duši!!!! A to bylo nějakých pár set metrů do kopce! To mi dalo práce, abych nefuněla jako lokomotiva 😀. No jsem na sebe zvědavá, jak s plnou polní polezu v létě po horách... 😠 Už teď jsem na sebe naštvaná!
Dřív jsem se aspoň mohla vymlouvat, že čekám na děti, tohle padlo už předloni... loni jsem toho moc nenachodila, zato děti za týden prošli celé Tatry.... 🤐 . Asi někde umřu, nechají mě tam a cestou zpátky mě seberou 😀.

edeltraut
31. kvě 2013

@napolitano To je borec 😀. On má vůbec celý život tak nějak na háku 😀

napolitano
31. kvě 2013

@edeltraut Šťastný to člověk 😀 aspoň neprudí 😀 😉

napolitano
31. kvě 2013

@vojtisek2007 Čajíček,teplíčko,klídeček,postýlka 😀 😀 😀 To přesně potřebuješ 😉

edeltraut
31. kvě 2013

@napolitano No právě... 🙂. Ale umí být taky pěkný morous 😠 .
Někdy mu závidím ten jeho absolutní nezájem cokoli řešit.... zkrátka ho to nezajímá, tak neřeší... 🙂

napolitano
31. kvě 2013

@edeltraut Takže řešíš ty?, 😕

edeltraut
31. kvě 2013

@napolitano Tak nějak 🙂. Nejvíc mu závidím, že vždycky udělá jen to co on sám chce. Neřeší, že by se to nemělo nebo se to někomu nelíbí... (nemyslím tím, že by byl sobec za každou cenu, spíš je hodně asertivní). To já jsem byla nějak vychovaná, že se za každou cenu ohlížím na ostatní ☹.

vojtisek2007
1. čer 2013

@napolitano haaaa,ráno jsme jeli na to gastro, v půl desátý jsme už naštěstí byli doma.... už peču bábovku, řízky čekají na osmažení v lednici a ještě brkaši a po o pár chlebíčků, přijede děda....ten dětský den a zítra mám narozky 😝 , takže čajíček,teplíčko,klídeček a postýlka se fakt nekoná,ale včera jsem šla brzy spát,asi v devět 😀

edeltraut
1. čer 2013

@vojtisek2007 vypadá to, že už je ti líp 😉. Nebo se matka zase překoná a dělá, to co se od ní čeká za každou cenu? 😝

napolitano
1. čer 2013

@edeltraut Tak to chci taky,až tak mi buřt co se děje okolo není 😀

@vojtisek2007 😀 Njn máš narozky,tak si to musíš odmakat 😀 Taky u Vás tak leje.A kdyby jsme se tu zítra nepotkaůy,tak všechno nej nej nejlepší,zdravé dětičky a všechny okolo a hlavně chvilku klidu Ti přeji 😵

mataharyy
1. čer 2013

@vojtisek2007 Protože se mi to vykouří z hlavy, tak s předstihem (pro jistotku) vše néééj k narozeninám, dvacátým 😀 😀 😀
A jak jste dopadli u doktorů??
@napolitano leje tu jak z konve, je zima, hnus a bodel 🙄

U nás dnes dětský den v podobě choroby, já jsem na odpis, mladší dvě děti taky, ale už jsem zvládla upéct dort (brácha má narozeniny dnes), tak už jen naplnit, ozdobit a tradááá, pak dva plechy muffin pro děti, teď jdu prvně v životě dělat domácí houskový knedlík na večeři, tak držte palce 😅 No a až se děti probudí dostanou malý dáreček, jako "bolestné" že dnes musíme trčet doma, k jejich štěstí, příští víkend se bude slavit dětský den ve vesnici odkud jsem, tak si to vynahradí a taky nás čeká prý vítání občánků 😵 😀 Tak jsem zvědavá, snad se do té doby z chorob vylížeme a bude i pěkné počasí (chachacha... 😖 )

vojtisek2007
1. čer 2013

@edeltraut
@napolitano
@mataharyy holky díky moc za přání....líp mi o moc není, jsem taková slabá,bolí mě klouby a škrabe v krku...ale tu kontrolu na gastru jsem odkládat nechtěla....jezdíme jednou za půl roku a je tam docela nátřask....z krve a stolice zatím výsledky nejsou, sono bříška vypadalo dobře, hadice s kamerou taky dobrý, kolonoskopii jí nedělali....ale podle vyrážky a "četnosti" zvracení si taky myslí, že budeme muset zase se zaváděním bílkoviny na čas přestat,když má čím dál více příznaky....pro jistotu.
Jo a počasí hnus, leje,leje,leje...děda už odjel, tak se asi jdu natáhnout, u nás byl dětský den už minulý týden a o vesnici vedle měl být dnes,ale kvůli počasí ho přesunuli na neurčito...takže sedíme taky doma

vojtisek2007
1. čer 2013

@mataharyy knedlíky dětlám hrnečkový a zatím vždy o.k.- http://recepty.vareni.cz/hrneckove-knedliky/ -dělám bez toho uzeného a vždycky se povedly

mataharyy
1. čer 2013

@vojtisek2007 já ty hrnečkové dělala jednou a buď jsem to dodrbala (což je nejpravděpodobnější), nebo jsem vybíravá, ale nijak mě nenadchli, krom přípravy, oproti těm co jsem dělala dnes to šlo snáze (ty do hrnečku) 😅

Jináč musím se pochlubit. Dnes, v bezmála pět a dvaceti letech, jsem pochopila k čemu se užívá fén a proč je dobré ho míti doma (chvála předchozím nájemníkům, že ho tu zapomněli 😀 ). Takže mé zjištění, jsem levá na polévání čokoládou, tuhne mi to rychleji než potřebuji, drbání se mi to, no děs a horor, tak jsem v zoufalém pokusu polejt dort čokoládou sáhla po fénu, no dokonalé to není, ale příště to udělám rovnou a ta svině čokoláda nemá šanci, další polévaný dort bude dokonalost sama 😀 😀

edeltraut
1. čer 2013

@napolitano to je výborná vlastnost 🙂. Doufám, že děti podědí alespoň zčásti 🙂. U Elišky je to celkem jasný, ta bude po tatínkovi, u Ládína po dnešku asi taky :D
Pohádkový les: "řekneš nám básničku?" "NE" "A proč ne?" "Protože se mi nechce" - a bylo vymalováno 😀
JInak jsem byla v šoku, moje děti nepoznají Kosí bratry a Mickey Mouse 😀

vojtisek2007
1. čer 2013

@edeltraut tak moje by mickeyho poznali,ale u kosích bratrů taky nevím,nevím....L. s vámi ještě absolvuje dětský den,a dobrovolně ? 🙂 🙂 🙂

edeltraut
1. čer 2013

@vojtisek2007 No, moc dobrovolně ne, hlavně se těší na hřiště a letos byl zklamaný - nebyla tam horolezecká stěna 🙂. Tak říkal, že příště už nejde. A to jezdíme v srpnu na pohádkový les do Čachtic... tak ti nevím jestli ho nenecháme na chalupě, páč aby nám to tam kazil... ale tam to fakt stojí za to 😉. Perfektně udělané. Ani těch 300km nelitujeme 😀

vojtisek2007
1. čer 2013

@edeltraut jo to znám, šourá se za náma,otrávený xsichty háže na všechny strany, ruce v kapsách a na hlavu nejlépe narazit kapucu, nic nechce, nic dělat nebude,nemá hlad, nemá žízeňa 100x za minutu se zeptá, zda už bude konec.... 😀 😀 😀,to je lepší je nechat doma

edeltraut
1. čer 2013

@vojtisek2007 Úplně stejný, jen MÁ hlad a MÁ žízeň 😀. A dneska mi říká, "No bezvadný.. jsem úplně ... začíná to na S, teda vlastně na N" 😀 To by mi musela prasknout cévka, puberťák jeden! 😀

napolitano
1. čer 2013

@mataharyy Šikulka,umí knedlíky 😵 Co capartíci,spinkají?

mataharyy
1. čer 2013

@napolitano Ani boha, už přetahují, ale přesvědčujeme je aby už zalezli 😀

napolitano
1. čer 2013

@mataharyy Mně větší už jó,ale pískle se mi vzteká v náručí,asi ho zahodím 🙄

vojtisek2007
1. čer 2013

@napolitano
@mataharyy hlásím že u nás už chrupou - malý, velkej teď odešel ven, že prej do deseti snad přijde 😕 😕 😕 , nudí se doma, chudák, my si s chlapem otevřeli vínko a on už vytuhává na gauči 😀 😀 😀

mataharyy
1. čer 2013

Tak naši starší houkají z postele, asi je zahučím 😎

mataharyy
1. čer 2013

Holky čím zjemním křenovou omáčku, jsem tam dala moc křenu a ta tedy píše 😅

vojtisek2007
2. čer 2013

@mataharyy asi pozdě ale co smetanu nebo mlíko ?

mataharyy
2. čer 2013

@vojtisek2007 No zkusím ještě dodat... Ale tedy léčí 😀 😀