Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

mataharyy
6. srp 2013

@marton pokračujeme pomalu, velmi pomalu 😖 , ale jistě... Tak snad od září by jsme mohli být, s trochou, už tam...
Jináč ano, přeci jednoduché věci jsou nudné... 😎
@vojtisek2007 Chudák malá, tak snad jí to brzy přejde. Jináč ty kecy jsou v rámci puberty. Myslím že si je dobře vědom co všechno se mohlo podělat, ale snaží se zachovat si svůj pubertální přístup... 😉

vojtisek2007
6. srp 2013

@mataharyy když já nevím, jestli v rámci jeho puberty ještě nějaký další kecy ustojím....stojí mě to hodně sil a to mám další dvě puberty ještě před sebou....jestli jsem se přece jenom nepřecenila s těma dětma..... Navíc Honza a Elis jsou jak posedlý - nesnesou se spolu, neustále se hádají, jsou oba stejně paličatý a umanutý a je to s nima oběma doma děs, zajímavý je, Vojta jak je jinej, tak se spolu snesou krásně,ale ty dva to je hrůza.....

a k mamce jdete do domku ?

mataharyy
6. srp 2013

@vojtisek2007 Jééé fotka 🙂
Ale jo ustojíš, moc možností stejně nemáš 😅 A s tou posedlostí, včera jsem už chtěla své děti pomalu hlušit, je to poslední dobou s nimi na zabití 😠
Jo máma má dům, tak tam budeme mít jeden pokoj, ve kterém budeme mít vše (ložnici, obývák, kuchyň a jídelnu), ale děti si budou stejně většinu času hrát se sestrama v jejich pokoji, nebo venku na zahradě, tak to snad nebude taková trága... Sice to bude "garsonka", ale zase více možností vypadnout... Kdyby to byl byt v paneláku, tak bych do toho nešla, to by nám cvaklo všem, ale takhle to snad půjde a nějakou dobu to vydržíme, musíme. Bude nás těšit fakt, že to je jen přechodně a je to cesta z finanční tíže k vlastnímu bydlení, snad... 😵

marton
6. srp 2013

@vojtisek2007 jé chudák malá,co to bylo za očkování,že ji to tak bolí 😒 .Co budete bussinesovat,teda jestli to není tajné? 😉 Já mám před sebou posledních 20 dní mateřské,tak rychle to uteklo 😢 .
Hele podle toho co píšeš je syn rozumnej kluk a moc dobře ví,že to mohlo dopadnout hůř 🙂 .

vojtisek2007
6. srp 2013

@marton poslední dávka Hexy...bussines - rozjíždíme nábytek na míru zaštítěný nadnárodní společností Indecoo, licence koupena, otevřená prodejna v Táboře, teď budeme dělat prodejnu tady v J.Hradci a ještě nás čekají nejspíš Č.Budějovice....ale ty asi až od října/listopadu.
No mě právě přijde,že začátkem prázdnin o rozum přišel....

vojtisek2007
6. srp 2013

@marton takže od září jdeš do práce ?

marton
6. srp 2013

@vojtisek2007 pěkná mamina 🙂 .Už ti někdo řekl,že je ti minimálně Vojtik podobný 😉 .
Do práce mažu 26.8.Měla jsem jít o týden dříve,neb kluci jsou 19.8.,ale vyjednala jsem si neplacené volno.
Nábytek budete vyrábět?Se ptám jak debilka,chtěla jsem napsat jak blondýna,což i jsem,ale když koukám na tvoji fotku,tak si nedovolím 😀 .
Aspoň můžeš doufat,že začátkem školního roku se rozum zase vrátí 😉 .

vojtisek2007
6. srp 2013

@marton děkuji za kompliment...jo jo, dětičky jsou všechny jak kdyby mi z pr..le vypadli, hlavně Honza teda.... Jo nábytek na míru,kuchyně,ložnice,dětský pokojíky a tak...a vracíš se do zdravotnictví ?

marton
6. srp 2013

@vojtisek2007 nic jiného neumím 😉 .Hurá na Bulovku,dokud nám nezavolají ze školky,že na takové děti nejsou zařízeni 😀 .Raubíři co kadí do pleny 😒 .
To jsi dobrá s tím nábytkem 🙂 .Vyrábět bude manžel?

vojtisek2007
6. srp 2013

@marton jo,manžel a dva kamarádi, já jim to vedu tak nějak úředně a tak....

marton
6. srp 2013

@vojtisek2007 tak všechno zlé je pro něco dobré/ konec předchozí práce/,ne?
dobrou

vojtisek2007
7. srp 2013

@marton jo to asi jo,protože jinak by jsme do toho nešli...manža teď co je v práci,tak jí chtěl taky měnit,je hodně fyzicky náročná a jemu nezbývají potom síly na jeho dílnu...takže jsme to takhle ukuli a vymysleli právě s jeho dvěma bývalými spolupracovníkama....využije se na to naše dílna, kluci jsou machři ve svým oboru, já jim to zaštítím administrativně a snad to pofrčí....

vojtisek2007
7. srp 2013

@napolitano - Jani, kde jsi ? Jak se daří ? ozvi se nám......

vojtisek2007
7. srp 2013

@marton jak tak koukám, že ty jediná jsi se nám ještě neukázala....nechceš to napravit ?

marton
7. srp 2013

@vojtisek2007 to je výzva 😉 .Že bych se jako nechala dobrovolně vyfotit?Zvážím to 😀 .

vojtisek2007
7. srp 2013

@marton no jasně 🙂

vojtisek2007
9. srp 2013

Ahoj matky 🙂, tak kde jste všechny....?
Dnes u nás příjemné ochlazeníčko,zataženo a pofukuje....jak u vás ?

marton
9. srp 2013

@vojtisek2007 ahoj,u nás taky ochlazení i malinko kapalo.Balím,jedeme na chatu.Máme oslavu 70tin mamči.Tak bude zítra mejdan 🙂 .Hezký víkend.

mataharyy
9. srp 2013

Tak u nás už prší a hřmí 🙂
@marton Tak si to náramně užij, já razím k mámě zítra uklízet (snad i vyklidit), už se těším 😅

vojtisek2007
14. srp 2013

Ahoj holky....jak se máte ?

@marton jak se povedla oslava ? počasí jste měli fajn,ne ?
@mataharyy tak co prckové a stěhování, jak postupujete ?
nevíte co je s Jani ? už se dlouho neozvala....

marton
14. srp 2013

@vojtisek2007 ahoj,jde to 🙂 .Oslava byla super,počasí akorát,ani vedrro ani zima.Mamča plakala nad dárkem.Nevím jestli jsem to psala,dávali jsme ji prodloužený víkend v Maďarsku.Jezdívali tam za mlada a kdysi se zmínila,že než umře,že by se tam ještě ráda podívala.Tak jedeme od soboty do úterý.Musíme s nima,taťka by to už neodřídil.
Jinak stříhám metr do práce a čím dál tím víc se mi nechce 😒 .
A co vy?Co dětičky?Hele o tu Janu už mám teda taky obavy ☹ .

marton
14. srp 2013

@vojtisek2007 Co znamená tady na MK neaktivní.Jako že jsi se nějakou dobu nepřihlásila.Koukám na profil Jany 😖 .

vojtisek2007
14. srp 2013

@marton to znamená že se nepříhlásila v posledních 7mi dnech tuším....obavy mám taky a velký, ale @mataharyy je s ní ve spojení víc...tak snad podá nějaký dobrý zprávy....

vojtisek2007
14. srp 2013

@marton a teda dárek nádhernej....

mataharyy
14. srp 2013

@vojtisek2007
@marton Já o ní vůbec nic nevím 😖 Psali jsem si jen tady přes poštu... Je to divné že se tak dlouho neozvala 😢 Zkusím pohledat, zda na ní nemám někde ve zprávách ještě jiný kontakt.

marton
16. srp 2013

@mataharyy ahoj,tak co ta Jana?
@vojtisek2007 jj,mamča měla radost,zítra razíme 🙂 .Co u vás nového?

vojtisek2007
16. srp 2013

@marton ahoj, nového nic, strídavě práce a děti....už pomalu příprava do školy....tak si to pořádně užijte, budete mít určtiě nádherně 🙂 a Jana nevím, mě se neozvala.....

marton
20. srp 2013

Ahoj holky,tak člověk je 4 dny pryč a vy nic 🙂 .
@vojtisek2007 jo,příprava do školy...uteklo to ☹ .V Maďarsku bylo krásně,neříkám,že bych u Balatonu musela strávit delší dobu,ale užili jsme si to.Hlavně naši 🙂 .

vojtisek2007
21. srp 2013

@marton ahoj, no jo, je tu nějak tichoučkou.....tak to je fajn, dělali jste to hlavně kvůli rodičům, tak jsem ráda, že to vyšlo....my jak byli se ségrou a mamkou, tak mamka pořád nabručená, že tohle je v chorvatsku jinak, a tohle taky a tohle taky...no otrávená snad byla celou dobu....až ten poslední den, se to tak nějak změnilo a řekla, že by tam teda vydržela ještě dva/tři dny...no prostě 😝 , člověk se snaží, jak taťka loni zemřel a oni fakt každý léto někam vyrazili, tak aby neseděla doma a nesmutnila....ach jo

mataharyy
21. srp 2013

@marton
@vojtisek2007 Ahoj holky, mám fičák o víkendu se stěhujeme, tak máme vojenské posuny...

Jináč o Janě nevím vůbec nic, mám na ní jen adresu 😖