• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čtvrté miminko

30. května 2013 
autor
matron-taky mám dvojky ve 36t a sama od sebe vodička lupla a během dvou hod bylo po všem.Simonku mi vyvolávaly 10 den po termínu a doufám že Dominik bude rozumný a nebude se šlechtit dlouho.Protože indukční porod nikdy více :angry:
kaliska-copak je s tebou zatím 2v1 nebo 1a 1když tak písni na tel
9. pro 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlsdlisaci Jsem ještě 2v1 :angry: ale stávkuje nám počítač :cry: neboj,až budu rozdvojená,určitě napíšu :wink:
Dneska na kontrole nic moc,otoky,bílkovina v moči,prý kdybych byla aspoň trošku připravená k porodu,tak bych šla na vyvolání,takhle si počkám do pondělka co a jak,v neděli ještě vyzkouším ricin koktejl :grinning: i když mě je z toho mastného docela šoufl :sweat_smile:
9. pro 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak si tam dej pupalkovej ten má alespoň jinou chuť a meruňky rozmixuj to pomáhá.Já nevím jak dám tu slivovici :grinning: :grinning: a divím se že když už máš i bílkovinu tak že tě nepošle na vyvolávání hned :astonished: takhle jsem to měla se Simčou a to jsem nebyla ani na špičku prstu otevřená.Zavedly tabletku sestra udělala hamiltona sice to bolelo alezabralo tak pokud tam máte nějakou hodnou sestřičku tak jí popros o hamiltona a bude malávenku i bez indukce :grinning: držím pěstičky ať to brzo máš za sebou :grinning:
9. pro 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlsdlisaci u nás hamiltona nedělají :sweat_smile: při poslední porodu mi tableta zabrala okamžitě,jenže jsem se neotvírala,pět hodin jsem měla nonstop šílené bolesti,tohle už bych fakt nechtěla zažít :rolling_eyes: dneska mi doktor řekl,že to by bylo stejné,když se mi nepřipravují porodní cesty,navíc jsem jedna z mála,co mají velmi pevný plodový vak,takže prasknout mi plodovku taky bolestivá chuťovka,než se to podaří...holt se mě ty dětičky drží zuby nehty :grinning: ještě že už je to naposled :grinning:
V pondělí stejně nemám ještě čas rodit :grinning: ,manžel má dva dny důležité školení,tak jsem mu slíbila,že to nechám na středu pokud se neděle nepodaří :confounded: on totiž u toho prostě chce být a pokud by nebyl,tak by z toho měl asi doživotní trauma:confused:
9. pro 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaliska koukám také to nemáš jednoduché.To mě mrzí že to máš takto komplikované a jak ti to tedy chtějí popřípadě vyvolat???nebo to jdeš rovnou na CŘ?
9. pro 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaliska mě je teď nějak moooooooooooooooooc dobře až jsem :grinning: toho vyděšená :grinning: jestli to není pomyslný klid před bouří
9. pro 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlsdlisaci na CŘ nejdu,u nás zavádějí tabletu pod plodový vak a k tomu oxitocinovou kapačku,takž určitě takhle...docela mě zarazilo,že až tak neřeší tu bílkovinu a otoky,docela hodně jsem i za poslední měsíc přibrala na váze,ale tlak mi klesl na normál :confused:
Císařem bych fakt rodit nechtěla,to jen v krajní nouzi, z toho mám docela strach,jsem ještě nikdy nebyla v narkóze a myslím,že u nás se dělá CŘ jen v celkové :sweat_smile:
Pořád doufám,že se to prostě rozjede samo....taky jsem zvědavá,kolik bude malá vážit,minule se sekli v odhadu o kilo :fearful:
9. pro 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
o kilo???? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: a kolik malý vážil??mě se sekly o pět deka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlsdlisaci :grinning: máš ještě čas :grinning: u mě se taky střídají dny ,kdy si nepřipadám těhotná a další den se nejsem schopná ani pohnout :grinning: já už jsem chtěla rodit před měsícem,jsem prostě držák :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlsdlisaci měl odhad 2,8 a měl 3,85 :grinning:
9. pro 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mlsdlisaci ty otoky a bilkovinu u nás řeší okamžitě a hlavně v termínu a braly ti alespoň krev na močovinu??já byla na cř s dvojčaty a v celkové a také poprvé v narkoze ale tady v poho takže kdyby tak v klidu ale také jen v krajní nouzi
9. pro 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaliska ježiši to si děláš srandu???to je šílenej skok mě říkaly 3.80 a měla 3.75 a když jsi byla na UZ ve 32t tak měla malá odhad váhu jakou???
9. pro 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlsdlisaci krev mi nebrali,pokaždé akorát pečlivě kontrolujou průtok pupečníku a ten je ok
9. pro 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlsdlisaci jsem byla na velkém UTZ ve 30tt a to měla jen 1300g,dneska měla odhad 3,3 tak to by mi i stačilo :grinning: počítám s malým miminkem,i když to jsem počítala i minule,nakonec ty nejmenší oblečky ani nevynosil :rolling_eyes: Ti dva starší měli +400g než byl váhový odhad,což je ještě v normálu
9. pro 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaliska já sice ano ale dr mě tvrdí že u stromečku nás bude o jedno víc :sunglasses: myslí si že 20 na KO nedojdu.a mám ten pocit že už je pěkně dole posazený a prestala mě už i palit žáha a lépe se mi dýchá a dnes tu byla tchyně a říkala že mi od so pěkně spadlo břicho ukecávám Domču na 27:12 :grinning: tak uvidíme ale mám strach že když do mě 20 hrábne že to půjde samo :frowning2: a poslíci jsou ti tak zvláštní že mám pocit že dostanu první menstruaci v životě a že ten tlak mi protrhne plod vak už se bojím i ohhnout :grinning:
9. pro 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaliska my měly ve 32t 1800g tak mi říkal že bude taky asi menší než Simonka no uvidíme :sunglasses:
9. pro 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlsdlisaci :grinning: to znám :grinning: občas mám pocit,že když si tam sáhnu,tak nahmatám hlavičku venku :grinning: a přitom jsem snad zabetonovaná :sweat_smile: ale žáha mě posledních pár dní znovu pálí,musela jsem se zase zásobit rennie :pensive: v noci mě budí žaludek až v krku a to jsem si říkala,že tentokrát to nebylo tak hrozné :confounded:
plánuješ ještě další dítko,nebo už pak končíš? :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda já končím ani Dominik nebyl v plánu :grinning: a co ty?Jak secítíš na 5 dítko???
9. pro 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaliska a co hlenová zátka?ta se drží??
9. pro 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlsdlisaci já už ne :grinning: chtěla jsem vždycky čtyři :grinning: ale nikdy neříkám nikdy,třeba za deset let... :wink: miminko klidně ,i dvě,ale musel by je za mě někdo odnosit :sweat_smile:
ty švindluješ,měla jsi dvě naráz :grinning: :grinning: :grinning: my jsme taky chtěli hrozně dvojky a teď jsem ráda,že to mám po jednom :sweat_smile: ..no třeba za těch 10 let se zadaří :grinning:
9. pro 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlsdlisaci ta se drží,ta mi odešla jen u druhého,ale dneska mě teda spodek po kontrole docela bolel,nemohla jsem ani chodit,tvrdlo mi břicho :sweat_smile: ale už jsem zase v pohodě :grinning:
9. pro 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaliska nešvindluju byl to nářez od 28t jsem s něma ležela nejprve na kapačkách pak už jen na tabletách a když mě 25.7 pustily z nemocnice domu že už jsem 36t tak jsme stihly koupit jen kočárek a pár základních věciček a jelp se rodit :grinning: já už né už teď si připadám stará :grinning: i když je pravda že jsem říkala že poslední dítko chci v 35 tak se mi to splnilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaliska ty brdo v tu chvilku bych zaťala zuby popadla taťku a prostagladin by udělal svoje :grinning: zrovna včera jsme se chtěly tulit a taťka řekl že až v po abych mohla popřípaděporodit tady ve svitavech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaliska a ta hlenová zátka je prosím pěkně co??Musí tam být příměs krve nebo né??protože mě asi neodešla nikdy podle toho co popisují na jiných forech
9. pro 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlsdlisaci tý jo,no to je právě nevýhoda dvojek,mojí tetě se narodily v loni ve 29tt :unamused: to musí být nářez :confused: švagrová rodila dvojky letos ve 37tt :grinning:
tak hlavně,že jste to dotáhli až do toho 36tt :slight_smile: to je si myslím úspěch :wink:
já mám smůlu,že jsem začala brzo,takže mi ještě spousta plodných let zbývá :grinning:
9. pro 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlsdlisaci jestli si dobře vybavuju,tak to byl takový snopel a v tom jakoby krvavé žilky,ale už je to šest let :sweat_smile: v té době jsem o tom věděla prd,jen jsem měla tucha,že něco takového může odejít,ale poznala jsem to bezpečně...jj,taky jsem četla,že může být bezbarvá,ale to netuším,jak by to ženská nezaměnila s výtokem :fearful:
:grinning: taťku musím nechat spinkat,za tři hodiny odjíždí do Vídně :unamused:
9. pro 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale kuš ty brepto alespoň pak buseš madá babička :grinning: moje sestra mělaprvní dcerku v 17 a dnes je jí 38 mladé 21 a už je také babička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se dcerka pomamila mezi naší Simčou a jejím vnoučkem je jen jeden den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj a dvojky to je nařez ty se draly na svět šíleně
9. pro 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaliska taťka je cesťák???
9. pro 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlsdlisaci no jestli to mladá vezme jako moje máma a babča,tak do 40ti budu babča určitě :grinning: to říkám pořád,že už jsem vlastně babička-čekatelka :grinning: :grinning: :grinning:
taťka pracuje v dopravní firmě sice v pozici vedoucího dopravy,ale musí i jezdit,nemají řidiče :rolling_eyes: takže zítra má zájezd do vánoční Vídně,škoda že jsem už po termínu,hned bych jela s ním,v létě jsme s ním nalítali 10tis. kilometrů :grinning:
9. pro 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám doma fin poradce na vedoucím místě a také jepořád někně v p..... :grinning: my byly postyden v září a první tyden v říjnu v Turecku na dovče každý si klepal na čelo že někam poletím :sunglasses: ale co když mi nic nebylo a min vikend jsem byla v polsku :grinning: já si myslím že když se na to cítíš tak proč né

9. pro 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek