Čtvrté miminko

mlsdlisaci
29. lis 2010

Přeji pěkný večer,den,chtěla bych si popovídat s maminkama co mají či čekají čtvrté dítko 🙂 nebo jsem tu sama? 😀

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

matron-taky mám dvojky ve 36t a sama od sebe vodička lupla a během dvou hod bylo po všem.Simonku mi vyvolávaly 10 den po termínu a doufám že Dominik bude rozumný a nebude se šlechtit dlouho.Protože indukční porod nikdy více 😠
kaliska-copak je s tebou zatím 2v1 nebo 1a 1když tak písni na tel

kaliska
9. pro 2010

@mlsdlisaci Jsem ještě 2v1 😠 ale stávkuje nám počítač 😢 neboj,až budu rozdvojená,určitě napíšu 😉
Dneska na kontrole nic moc,otoky,bílkovina v moči,prý kdybych byla aspoň trošku připravená k porodu,tak bych šla na vyvolání,takhle si počkám do pondělka co a jak,v neděli ještě vyzkouším ricin koktejl 😀 i když mě je z toho mastného docela šoufl 😅

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

tak si tam dej pupalkovej ten má alespoň jinou chuť a meruňky rozmixuj to pomáhá.Já nevím jak dám tu slivovici 😀 😀 a divím se že když už máš i bílkovinu tak že tě nepošle na vyvolávání hned 😲 takhle jsem to měla se Simčou a to jsem nebyla ani na špičku prstu otevřená.Zavedly tabletku sestra udělala hamiltona sice to bolelo alezabralo tak pokud tam máte nějakou hodnou sestřičku tak jí popros o hamiltona a bude malávenku i bez indukce 😀 držím pěstičky ať to brzo máš za sebou 😀

kaliska
9. pro 2010

@mlsdlisaci u nás hamiltona nedělají 😅 při poslední porodu mi tableta zabrala okamžitě,jenže jsem se neotvírala,pět hodin jsem měla nonstop šílené bolesti,tohle už bych fakt nechtěla zažít 🙄 dneska mi doktor řekl,že to by bylo stejné,když se mi nepřipravují porodní cesty,navíc jsem jedna z mála,co mají velmi pevný plodový vak,takže prasknout mi plodovku taky bolestivá chuťovka,než se to podaří...holt se mě ty dětičky drží zuby nehty 😀 ještě že už je to naposled 😀
V pondělí stejně nemám ještě čas rodit 😀 ,manžel má dva dny důležité školení,tak jsem mu slíbila,že to nechám na středu pokud se neděle nepodaří 😖 on totiž u toho prostě chce být a pokud by nebyl,tak by z toho měl asi doživotní trauma😕

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

@kaliska koukám také to nemáš jednoduché.To mě mrzí že to máš takto komplikované a jak ti to tedy chtějí popřípadě vyvolat???nebo to jdeš rovnou na CŘ?

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

@kaliska mě je teď nějak moooooooooooooooooc dobře až jsem 😀 toho vyděšená 😀 jestli to není pomyslný klid před bouří

kaliska
9. pro 2010

@mlsdlisaci na CŘ nejdu,u nás zavádějí tabletu pod plodový vak a k tomu oxitocinovou kapačku,takž určitě takhle...docela mě zarazilo,že až tak neřeší tu bílkovinu a otoky,docela hodně jsem i za poslední měsíc přibrala na váze,ale tlak mi klesl na normál 😕
Císařem bych fakt rodit nechtěla,to jen v krajní nouzi, z toho mám docela strach,jsem ještě nikdy nebyla v narkóze a myslím,že u nás se dělá CŘ jen v celkové 😅
Pořád doufám,že se to prostě rozjede samo....taky jsem zvědavá,kolik bude malá vážit,minule se sekli v odhadu o kilo 😨

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

o kilo???? 😲 😲 😲 😲 a kolik malý vážil??mě se sekly o pět deka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kaliska
9. pro 2010

@mlsdlisaci 😀 máš ještě čas 😀 u mě se taky střídají dny ,kdy si nepřipadám těhotná a další den se nejsem schopná ani pohnout 😀 já už jsem chtěla rodit před měsícem,jsem prostě držák 😀 😀 😀

kaliska
9. pro 2010

@mlsdlisaci měl odhad 2,8 a měl 3,85 😀

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

@mlsdlisaci ty otoky a bilkovinu u nás řeší okamžitě a hlavně v termínu a braly ti alespoň krev na močovinu??já byla na cř s dvojčaty a v celkové a také poprvé v narkoze ale tady v poho takže kdyby tak v klidu ale také jen v krajní nouzi

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

@kaliska ježiši to si děláš srandu???to je šílenej skok mě říkaly 3.80 a měla 3.75 a když jsi byla na UZ ve 32t tak měla malá odhad váhu jakou???

kaliska
9. pro 2010

@mlsdlisaci krev mi nebrali,pokaždé akorát pečlivě kontrolujou průtok pupečníku a ten je ok

kaliska
9. pro 2010

@mlsdlisaci jsem byla na velkém UTZ ve 30tt a to měla jen 1300g,dneska měla odhad 3,3 tak to by mi i stačilo 😀 počítám s malým miminkem,i když to jsem počítala i minule,nakonec ty nejmenší oblečky ani nevynosil 🙄 Ti dva starší měli +400g než byl váhový odhad,což je ještě v normálu

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

@kaliska já sice ano ale dr mě tvrdí že u stromečku nás bude o jedno víc 😎 myslí si že 20 na KO nedojdu.a mám ten pocit že už je pěkně dole posazený a prestala mě už i palit žáha a lépe se mi dýchá a dnes tu byla tchyně a říkala že mi od so pěkně spadlo břicho ukecávám Domču na 27:12 😀 tak uvidíme ale mám strach že když do mě 20 hrábne že to půjde samo ☹ a poslíci jsou ti tak zvláštní že mám pocit že dostanu první menstruaci v životě a že ten tlak mi protrhne plod vak už se bojím i ohhnout 😀

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

@kaliska my měly ve 32t 1800g tak mi říkal že bude taky asi menší než Simonka no uvidíme 😎

kaliska
9. pro 2010

@mlsdlisaci 😀 to znám 😀 občas mám pocit,že když si tam sáhnu,tak nahmatám hlavičku venku 😀 a přitom jsem snad zabetonovaná 😅 ale žáha mě posledních pár dní znovu pálí,musela jsem se zase zásobit rennie 😔 v noci mě budí žaludek až v krku a to jsem si říkala,že tentokrát to nebylo tak hrozné 😖
plánuješ ještě další dítko,nebo už pak končíš? 😀 😀 😀

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

jejda já končím ani Dominik nebyl v plánu 😀 a co ty?Jak secítíš na 5 dítko???

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

@kaliska a co hlenová zátka?ta se drží??

kaliska
9. pro 2010

@mlsdlisaci já už ne 😀 chtěla jsem vždycky čtyři 😀 ale nikdy neříkám nikdy,třeba za deset let... 😉 miminko klidně ,i dvě,ale musel by je za mě někdo odnosit 😅
ty švindluješ,měla jsi dvě naráz 😀 😀 😀 my jsme taky chtěli hrozně dvojky a teď jsem ráda,že to mám po jednom 😅 ..no třeba za těch 10 let se zadaří 😀

kaliska
9. pro 2010

@mlsdlisaci ta se drží,ta mi odešla jen u druhého,ale dneska mě teda spodek po kontrole docela bolel,nemohla jsem ani chodit,tvrdlo mi břicho 😅 ale už jsem zase v pohodě 😀

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

@kaliska nešvindluju byl to nářez od 28t jsem s něma ležela nejprve na kapačkách pak už jen na tabletách a když mě 25.7 pustily z nemocnice domu že už jsem 36t tak jsme stihly koupit jen kočárek a pár základních věciček a jelp se rodit 😀 já už né už teď si připadám stará 😀 i když je pravda že jsem říkala že poslední dítko chci v 35 tak se mi to splnilo 😀 😀 😀 😀 😀

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

@kaliska ty brdo v tu chvilku bych zaťala zuby popadla taťku a prostagladin by udělal svoje 😀 zrovna včera jsme se chtěly tulit a taťka řekl že až v po abych mohla popřípaděporodit tady ve svitavech 😀 😀 😀 😀

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

@kaliska a ta hlenová zátka je prosím pěkně co??Musí tam být příměs krve nebo né??protože mě asi neodešla nikdy podle toho co popisují na jiných forech

kaliska
9. pro 2010

@mlsdlisaci tý jo,no to je právě nevýhoda dvojek,mojí tetě se narodily v loni ve 29tt 😒 to musí být nářez 😕 švagrová rodila dvojky letos ve 37tt 😀
tak hlavně,že jste to dotáhli až do toho 36tt 🙂 to je si myslím úspěch 😉
já mám smůlu,že jsem začala brzo,takže mi ještě spousta plodných let zbývá 😀

kaliska
9. pro 2010

@mlsdlisaci jestli si dobře vybavuju,tak to byl takový snopel a v tom jakoby krvavé žilky,ale už je to šest let 😅 v té době jsem o tom věděla prd,jen jsem měla tucha,že něco takového může odejít,ale poznala jsem to bezpečně...jj,taky jsem četla,že může být bezbarvá,ale to netuším,jak by to ženská nezaměnila s výtokem 😨
😀 taťku musím nechat spinkat,za tři hodiny odjíždí do Vídně 😒

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

ale kuš ty brepto alespoň pak buseš madá babička 😀 moje sestra mělaprvní dcerku v 17 a dnes je jí 38 mladé 21 a už je také babička 😀 😀 😀 😀 😀 se dcerka pomamila mezi naší Simčou a jejím vnoučkem je jen jeden den 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jj a dvojky to je nařez ty se draly na svět šíleně

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

@kaliska taťka je cesťák???

kaliska
9. pro 2010

@mlsdlisaci no jestli to mladá vezme jako moje máma a babča,tak do 40ti budu babča určitě 😀 to říkám pořád,že už jsem vlastně babička-čekatelka 😀 😀 😀
taťka pracuje v dopravní firmě sice v pozici vedoucího dopravy,ale musí i jezdit,nemají řidiče 🙄 takže zítra má zájezd do vánoční Vídně,škoda že jsem už po termínu,hned bych jela s ním,v létě jsme s ním nalítali 10tis. kilometrů 😀

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

já mám doma fin poradce na vedoucím místě a také jepořád někně v p..... 😀 my byly postyden v září a první tyden v říjnu v Turecku na dovče každý si klepal na čelo že někam poletím 😎 ale co když mi nic nebylo a min vikend jsem byla v polsku 😀 já si myslím že když se na to cítíš tak proč né