Čtvrté miminko

mlsdlisaci
29. lis 2010

Přeji pěkný večer,den,chtěla bych si popovídat s maminkama co mají či čekají čtvrté dítko 🙂 nebo jsem tu sama? 😀

jakelina
28. led 2011

@marton jo jo, užívala jsem si všechny 😀

pampalini
28. led 2011

@septim Zabloudila jsem sem spíše pro zajímavost, ale máš můj obdiv 😉 Plánujeme druhé mimčo a já bych pak chtěla ještě třetí, ale manžela musím ještě zpracovat 😀 Ovšem u tebe je to ještě úplně jinde čtyři děti , dvojčata a ještě takhle od sebe........smekám 🙂 a přeji vám hodně zdraví a síly

marton
28. led 2011

@jakelina A jak je ten nejmenší fixován na bráchy?

septim
28. led 2011

@pampalini moc dekujeme ale priznavam ze posledni neni planovane. 😉 ale jak jsem psala od zari bude tezka pohoda. Uz se tesim to bude klid 😉 od pristiho tydne zacinam delat autoskolu jsem se konecne dokopala to bude legrace, ale zas nebudu muset porad rikat manzelovi. 😉 taky nas prcek zacal odmitat kojeni a uz mame flasku, docela me to mrzelo ale co na druhou stranu budu moc vyrazit v dubnu budu mit kulatiny tak to poradne oslavim 😀

kaliska
28. led 2011

Jé tady to ožilo,to mám radost 🙂
My teda nemáme ani hlídací paní 😒 manžel je non stop v práci,takže žádná sranda,občas mě někam odveze taťka nebo brácha a tam prcky pohlídají,když něco vyřizuju nebo jsme u doktorky 😒 teď jsem navíc bez auta...ale o to víc chodíme na procházky 😀

septim
28. led 2011

@kaliska to te obdivuji ja bych byla na prasky 😀 😀 😀kolikrat toho mam dost 😠 ja uz se tesim az udelam papiry deti hodim do skolky a s Luckou vyrazime na vylety 😀

kaliska
28. led 2011

@septim až teď jsem si všimla,že jsme jenom o rok od sebe 😀 ...musím kouknout na fotečky
dneska přijedou na návštěvu naši,měla bych uklízet a místo toho zase sedím u netu 😅 ale mimiňo mi spinká a kluci koukají na pohádku,proč ten klid nevyužít 😉

septim
28. led 2011

@kaliska to si taky rikam 😀

jakelina
28. led 2011

@marton to víš, že ožívá hlavně když jsou všichni doma a šlapeme si tady málem po hlavách. To je v sedmém nebi. Matyáš, naše trojka je na horách, tak pořád chodí kolem jeho pokoje nakukuje a říká. Nééééééééééni, nééééééééééni ☹

jakelina
28. led 2011

@kaliska na úklid se vykašli, stejně to bude za půl hodiny to stejné ne 😀 😀

medousek
28. led 2011

Ahoj mamky,tak se k Vám připojuji.Mám ve svém rejstříku taky čtyři děti.Tomu nejmladšímu budou 3 měsíce.Já když mám čas,tak si taky ráda sednu k počítači,ale na úklid se musím vrhnout hned,jak skončím s tímto psaním.Odpo se chystám ven.Chodíme každý den,ještě jsem ani jednou nevynechala,protože malej pak hezky spinká.Tak se tu zatím mějte
🙂

jakelina
28. led 2011

@medousek ahoj, tak to máš výhodu. Mě malý v kočáre od mala řval jak tur. 😝

marton
28. led 2011

@jakelina Na to se těším 🙂 Třeba se jich pak chvilku zbavím a starší budou nadšení 😀 😀 .Prý tihle nejmladší bývají nejvíce fixováni na ty pro ně věkově nejblíž.Tak uvidíme 😉 .
@medousek vítáme tě 🙂 Taky se snažíme chodit ven,jinak by mě z nich kleplo,kdyby nespali.To bych je měla pořád na klíně a oni by pak byli večer mrzutí ☹ .Dnes tady krásně svítí sluníčko,o to víc asi bude zima.Takže taky vyrážíme.Kluki už ten můj počítač nebaví.Teď mě napadlo,že za pár let je od něj neodtrhnu,tak jako starší 😠 .

trojlistek
28. led 2011

Ahoj holky, muzu se k vam taky pridat? Ja mam klucinu, ted pujde do 1.tridy a holcicky - dvojcatka ty ted pujdou do skolky a taky bych moc chtela ctvrty. Citim to tak uz od porodu holcicek, zkratka bych chtela zarovnat pocet 😉, ale manzelovi se do toho moc nechce i kdyz mi to porad pripomina, napr, kdyz me neni dobre, tak ze mam 9mesicni chripku nebo me kazdou chvili hladi po brise se slovy nebydli tam nekdo? Takze si myslim, ze v koutku by aso chtel, ale boji se. Tak si rikam, ze to rozhodnu. A nemam a pri milovani manzel spoleha na prerusovanou, tak doufam, ze mu to uleti, kazdy povida, ze z tohodle zpusobu byvaji ctvrty deti, ale zatim nic. Mens mam rozhozenou po depoprovere, ale uz je to skoro 2roky co nic nemam, predchozi mesice jsem jen spinila, naposled jsem to mela 16 dni a ted uz vynechavam, ale na to se spolehnout nemuzu. Ale je fakt, ze min tyden se me zvednul dvakrat zaludek hned po ranu a bez duvodu (ja jinak zadny tehotenstvi nezvracela, max jednou ale to az v prubehu 3mesice a to bylo oduvodnene stresem a praci).Vzhledem, ze mame patrovy domek tak vzdycky kdyz vyjdu schody funim jak masina, tak si rikam bud mi neco je, nebo, ze by se me to konecne povedlo, bojim se tomu verit, protoze jeden cas loni jsem si kazdou chvili delala testy a nic a pak me to mrzelo, tak si rikam, ze jeste pockam nez si to zkusim overit. Pristi tyden budu mit narozky, tak by to bylo hezky zjisteni 🙂 Ja uz si totiz priznaky jake to bylo na zacatku vubec nepamatuju, u syna akorat vim, ze jsme si mysleli, ze mam na dovolene uzeh a on to byl prcek a holky ty jsem tak nejak vytusila, ty jsem si vezla na dovolenou, taky jsem je zjistila asi po mesici, ale to jsme na to sli s manzelem naostro ne jako ted, ale ted opravdu nevim, zaludek porad takovy divny pocit a pribrala jsem pres 4kg neco pricitam vanocum, ale ne snad vsechno, tak mi drzte palce 🙂 Holky by byly bezva chuvicky .... 😉 musim pro syna, tak jdu pochytat holky a padim 🙂

jakelina
30. led 2011

@trojlistek už jsi testovala??

kaliska
30. led 2011

@trojlistek Ahojky,vítej...teda ty to máš nějaké složité,jsem zvědavá,co se z toho vyvrbí 🙂
Návštěvy jsme přežili nakonec dvě 😀

trojlistek
30. led 2011

jakelina jeste ne, mam nechci byt zklamana, driv jsem to zkousela kazdou chvili a pak mi to uplne vzalo energii na cely den to zklamani, ze se nezadarilo, rikam si, ze jeste aspon tyden pockam. I kdyz nekdo rika, ze si omylem sahnul a byl tehotny a u me nic, mozna se manzel fakt moc dobre hlida a ma to pod kontrolou, ja si vzdycky po pomuzu, ale nevim asi tem potvurkam chybi ta spravna rychlost a na to, aby vcas neutekl se mi ho jeste nepodarilo ukecat, snad se zadari

trojlistek
30. led 2011

holky vase drahe polovicky byli hned pro - pro ctvrte mimco nebo jste museli premlouvat? teda pred chvili jsem jedla a uz mam zase hlad, jdu neco sezobnout 😉

kaliska
30. led 2011

@trojlistek U nás bylo jasno,že budou čtyři odjakživa 😀 jenom jsme nevěděli kdy do čtvrtého jít, tak jsme to nechali po narození třetího, že až se zadaří, tak bude,dva měsíce po šestinedělí jsem brala antiko a pak se začalo ,,pracovat" na mimču 😀

marton
31. led 2011

@kaliska Ahojky,co naše zakladatelka diskuze?Koukám,že to máš pěkně náročné,když jsi na dětičky často sama.Manžel byl teď týden mimo,tak jsem měla na pomoc švagrovou.Ty večery jsou s dvojčatama hrůza 😝 .
@trojlistek My máme třetí plánované 😉 ,příroda nadělila dvě 😀 .

trojlistek
1. únor 2011

@marton ahoj, my planovali druhou holcicku a priroda nam taky nadelila dve 🙂 Prala bych si jeste jedno mimco, ale manzel nechce ustoupit ☹debata akorat na moje narozky, no nic moc 😒 . Ale jsem stastna, ze mam krasneho kluka a dve nadherne princezny a hlavne zdravy 🙂 🙂 🙂 a treba nekdy v budoucnu mi manzel jeste jedno dovoli, uvidime.
Tak se mejte fajn, at vam deticky hezky rostou a delaji radost, no a kdyby byla zmena zajdu k vam zase na kus reci 🙂 Ahoj 🙂

septim
1. únor 2011

tak u nas 4 kousek v planu nebyl 😀 ja mam dvojky po umelem oplodneni s tim ze nemuze mit deti 😀 😀 😀 a priroda to vymyslela jinak 😉

marton
1. únor 2011

@septim To je taky dobrý , to ti řekl nějaký šikula,že nemůžeš mít už děti,co? 😀 Dneska se nám přišla ukázat slečna na hlídání 🙂 .Tak jsme se domluvily.Není to sice tak výhodné jako u tebe ☹ ,ale na zdejší poměry a k dvojčatům dobrý.A co autoškola,už jsi začala?
@trojlistek Takže se těhotenství nekoná? ☹

jakelina
1. únor 2011

@marton tak si trochu dáchneš 🙂

marton
1. únor 2011

@jakelina Potřebovala bych to jako sůl,ale zatím bude slečna v době,kdy budu naopak aktivní 🙂 ,budu chodit cvičit.
Váha se mi pěkně vrátila,ale břicho ne a ne dolu.A samo už to asi nepůjde.No a až se spolu lépe poznají,tak budu lenošit 🙂 Co Matyáš už se vrátil z hor a nejmladší je spokojený,že má zase celou tlupu?

septim
1. únor 2011

@marton tak super ze uz mate chuvu 😉 nase tady byla dneska musela jsem toho dost zaridit. Pujdu ted ve ctvrtek poprve do autoskoly 😉 dnes to bude noc Lucinka rve rve a rve nevim asi zuby me z toho hrabne 😠 cvicit taky musim porad mam bricho a ne a ne dolu asi proto ze furt jim sladke 😀 😀

septim
1. únor 2011

@marton to nam rekl doktor v centru kam jsme jezdili s manzelem kvuli umelku. Ja jsem byla ok ale manzel ze je neplodny 😀 😀 😀 😀 ten koukal jak puk kdyz jsem otehotnela, doktor rikal ze se to pry stava 😀 😀 😀

trojlistek
2. únor 2011

@marton test ukazuje, ze ne (best), tak asi ne a stavy asi jsou ze stresu nebo nevim.
Je holky vy mate chuvicky, to je fajn. Ja nejak nemela odvahu sverit deti cizim, manzel jezdi domu az pozdeji vecer, babicky jsou daleko, takze si deti od miminek piplam sama, k dvojcatum mi potom pribyl jeste barak a zviratka, takze veskerou peci tahnu sama, ale nestezuju si 🙂

jakelina
2. únor 2011

@marton jo, jo. On je nejspokojenější jak je nás doma co nejvíc. Na rozdíl ode mě, které ten kravál leze večer pěkně na nervy. Jakub hodně hraje na kytaru, tak to tu je někdy jak v cirkuse. Každý s něčím rachotí a do toho huláká malý Eliáš a jenom mu září očička jak se to pěkně rozléhá po celém domě.

marton
2. únor 2011

@septim to si dovedu představit,jak koukal 😲 A zase jsme u toho,že si ta příroda dělá co chce 🙂 Když mluvíme o těch břichách,jak jsi to měla po dvojčátkách?U prvních kluků jsem byla už z porodnice jako dřív a teď jsem pořád jak na začátku těhu ☹ .Svádím to na cís.řez,nechci si připustit,že by to bylo věkem a kůže už nebyla tak elastická 😀 .
@trojlistek škoda,ale až se zapojí víc manžel,tak to vyjde 😉 .To víš ,že bych taky nesvěřila děti úplně cizí paní.Hledala jsem mezi známými,kdo má s někým zkušenost.Taky nemáme babičky v dosahu,manžel jako všichni věčně v trapu a dávat dvojčata starším se mi nezdá úplně fér.Doma mi pomůžou,ale abych dvakrát týdně chtěla,aby je večer hlídali,to ne.Barák dá práci,viď?Mě stačí chalupa,ale aspoň je kam jezdit 🙂
@jakelina úplně vidím,jak je malej rád,když je doma rachot 😀 a tebe taky ☹ .Máte moc pěkná jména kluků.První je Dan nebo David....? 🙂