Čtvrté miminko

mlsdlisaci
29. lis 2010

Přeji pěkný večer,den,chtěla bych si popovídat s maminkama co mají či čekají čtvrté dítko 🙂 nebo jsem tu sama? 😀

kaliska
9. pro 2010

@mlsdlisaci my jsme byli týden na dovči na Ukrajině v srpnu😀 taky nikdo nechápal,kam to jedu a ještě těhotná 😅 ale bylo tam úžasně,kam se na to hrabe moře 😀 teď se to dá,ale ještě v únoru jezdil kamionem po unii a to byl doma tak 4dny v měsíci,když se zadařilo 🙄 ale když chtěl další dítko,tak musel přestat 😝 a sotva podal výpověď,tak jsem otěhotněla 😀

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

@kaliska no vidíš teď jsem se snažlila sem dát nějaké fotky ale nějak to nejde tak pokud jsi zaregistrovaná na facebooku tak si mě tam najdeš jako LIŠKUTINOVÁ LENKA protože jsem koukala na tvé fotečky a COSATTO kočárek je velmi dobrá volby také jsme ho měly na Simonku a v červenci ho prodaly a za týden zjistily že jsem těhule a to bříško já mám poloviční ☹ nikdo by neřekl že budu za chvilku rodit a teď utíkám na WC bo se počůrám. 😎

kaliska
9. pro 2010

@mlsdlisaci už si tě jdu najít 😉 já prodala kočár v prosinci a v březnu jsem otěhotněla 😀 aspoň jsem si mohla koupit Cosatto 😀

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

ten je fákt super my měly ten černý tak by se nám hodil i na Domču teď jsme koupily ARTE 3x3 a jsem také spokojená.Chtěla jsem Casuaplay ale přišel mi strašně malý

mlsdlisaci
autor
9. pro 2010

@kaliska jo a máme od Cosatta ještě golfíny pogo ty jsou také super

mlsdlisaci
autor
12. pro 2010

@kaliska GRATULUJI K MALIČKÉ A DODEJ CO NEJDŘÍVE FOTEČKY 😀 ALE ŽE TO BYLO RYCHLÉ 😀 😀 😀 😀 😀

marton
12. pro 2010

@mlsdlisaci Ahojky,Kaliska už má holčičku?Takže se porod rozjel sám?Taky moc gratuluji 🙂 My máme dnes mrzutý den,tak chováme a uspáváme ☹ Je to trochu vyčerpávající,ale to jsi určitě taky zažila,co?

mlsdlisaci
autor
12. pro 2010

@marton jj má krásnou princeznu a šlo to samo jsou to holky šikulky myslím že se brzo ozve 😀 gratulaci předám 😀

kaliska
16. pro 2010

Tak mám fotky v albu 🙂 i popis porodu 😀

marton
16. pro 2010

@kaliska Ještě jednou velká gratulace 🙂 Nějak se mi nedaří dostat se na tvé fotky ☹ ,tak to budu zkoušet.Co sourozenci?

kaliska
16. pro 2010

@marton musíš mě požádat o přátelství,pak se do alba dostaneš,mám ho uzamknuté 🙂
@mlsdlisaci zase mi nefunguje mobil ☹ tak jsem ti nemohla ani odepsat 🙄 my válčíme jak se dá,malý to začal těžce nést,sice malou chodí pořád hladit,ale jinak se začal chovat taky jako miminko,pořád u někoho na rukách,dneska večer mě ani nechtěl pustit abych nakrmila malou 😕

marton
17. pro 2010

@kaliska Brouček malej 🙂 Ale to se časem srovná.Až zjistí,že malá není konkurence.Požádala jsem tě o přístup do tvého alba,tak se těším až si prohlédnu fotky 😉

marton
17. pro 2010

@mlsdlisaciahojky, a jak je tobě?Asi pořád vcelku,viď?Ještě máš čas 😉 Koukám,že malej bude jako náš nejstarší ve znamení kozoroha.Teď v pubertě je to nářez 😠 ,jinak řečeno boj o přežití 😀 .Ale to patří k pubertě,kozoroh nekozoroh.

mlsdlisaci
autor
17. pro 2010

ahoj holky jj jsem ještě v celku tedy 2v1 ale hlásím že mi dnes odešla hlenová zátka byla jsem v šoku ale to je vše ani jeden poslík 😲 volala jsem dr a ten mi oznámil že to může být i týden takže pod stromeček 😀 😀 tak usmažím kapra rozdáme dárečky a pojedeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@kaliska jsem ráda že jste v pořádku a malému dejte čas to se srovná kamarádka musela malému žarlivečkovi koupit panenku a postýlku aby se měl o co s ní starat 😀 tak ať mu Aňa jednu půjčí a bude třeba klid 😎 a maličká se zadaptovala dobře??

kaliska
17. pro 2010

@mlsdlisaci nakukuju,a ty jsi tu 😉 tak to popostrč riciňákem ,když odešla zátka😀 třeba to zabere jako u mě 😉 to bys byla i s miminkem na vánoce doma 😵
No dneska katastrofa,jsem na ně sama a je to teda síla s malým,navíc se ještě odpoledne blbě vyspal,to je pak úplně na odstřel 😖 malá je v pohodě,akorát chudinku pořád někdo budí,nemá tady klid na spánek v tom blázinci 🙄

mlsdlisaci
autor
17. pro 2010

@kaliska ahoj jsem ráda že tu jsi no riciňáček až v neděli Michal jede zítra na tu akci tak malého přemlouvám ať ještě chvilečku počká ale pokud bude chtít tak ať jde 😀 no s tím klidem to mám obavy i já tady i když máme patrový domek a holky mají pokojíček v podkroví nevím jak to bude až se Domča narodí když jsou dvojky ve škole tak mám Simbu dole a ta vydá za deset dětiček a začíná dost žárlit.Ali tobě taky poslední dny moc nechutnalo jíst?Já dnes toho moc nesnědla teda jenz donucení termix a i to mě navalovalo 😢 jen co můžu je kola.Mě stačí jen prozvonit když budeš chtít pokecat máme velmi výhodný paušál od Michalovi firmy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kaliska
17. pro 2010

@mlsdlisaci tak abys nedopadla jako já,zrovna když mi chlap odjel,tak jsem šla rodit 😀 ..jídlo ne,já můžu doslova žrát pořád,i před porodem jsem se přemlouvala abych nejedla,protože by to všechno stejně skončila ve wc-v tom lepším případě 😀 😀 😀 ale v ten pátek jsem měla celý den průjem,jsem si říkala,že by to mohla být předzvěst blížícího se porodu,ale už jsme tomu nějak nevěřila...no a nejspíš to bylo asi fakt tím,,že už se tělo chystalo 😉
Oni mají taky každý svůj pokoj ,ale nejlepší je prostě dělat bordel v obýváku 😒

mlsdlisaci
autor
17. pro 2010

@kaliska jj s těma dětma máš pravdu nejlépe za maminčinou prdelí 😀 no průjrm zatím nic ale jak mě pálí žáha bych až kolikrát zvracela a jsem neustále na wc čůrat

kaliska
17. pro 2010

@mlsdlisaci jo tak žáha mě ke konci trápila fakt šíleně 😝 a čůrat jsem taky chodila jak za celé těhu ne 😀 nějak mi to přijde neskutečné,že už je to za mnou 😨
v noci jsem měla zimnici,odpoledne taky 😖 kžadý porod jsem v šestinedělí odležela v horečkách,mám tušení,že se mi to ani tentokrát nevyhne ☹

mlsdlisaci
autor
17. pro 2010

tak si udělěj lípovej čaj a trošku zázvoru na zahřátí.A také musíš víc odpočívat 😠 jenže jak viď a spí malá v noci dobře??

kaliska
17. pro 2010

@mlsdlisaci já ti ani nevím,myslím,že se vzbudí tak třikrát,ale nějak se nemůžu dopočítat...no já čekala,že budu odpočívat co nejvíc,ale můj drahý manžel to nějak brzdí 😖 jsem hodně zklamaná ☹ čekala jsem větší pomoc a ne že hned po návratu z porodky budu mýt nádobí z jeho zapíjení malé 🙄 ..no jsem z toho fakt naštvaná a vydeptaná 😢

mlsdlisaci
autor
17. pro 2010

@kaliska tak to ti věřím 😠 bych ho postavila ke dřezu a ať pozná co to je.Když se narodily dvojky tak Michal zapíjel ještě když jim byl rok 😀 😀 😀 ale ne doma.To samé se Simčou a teď mi oznámil že už má zase zamluvenej salonek.Hele teta ty jsi mi přivolala srajdu???

gejbule1
20. pro 2010

Ahoj holky,taky bych si moc přála čtvrté miminko.Už mám doma dospělé dcery 22 a 19let /začala jsem hodně brzy v 17ti letech/.Pak mám Lucinku 2,5roku a ještě bych chtěla jedno miminko ale zatím se nám moc nedaří.
Jestli mě vezmete mezi sebe budu ráda 🙂

kaliska
20. pro 2010

@gejbule1 Ahojky,vítej mezi námi 🙂 zatím nás moc není,snad se to zlepší,není možné,že by nikdo nechtěl nebo nečekal čtvrté miminko 😅
@mlsdlisaci tak jak? 😀

mlsdlisaci
autor
20. pro 2010

@gejbule1 ahojky vítej jsem ráda za každou novou maminku ať plánující či čekající nebo už mějící viď kaliska 😀
@kaliska no jak ko dopadla jak jsem říkala a vím že todopadne na štědrý den 😀 no při mém štěstí co víc chtít né????

gejbule1
21. pro 2010

Ahoj holky děkuju za přivítání 😀 .Já jsem bohužel už po Lucce 4x potratila a teď jsem úplně na začátku kdy jsem objevila //.Ale jak píšu tak u mě to ještě nic moc neznamená.Je to jen maličkatý krůček k úspěchu.Hlavně mi vůbec nic není tak jsem ještě nervoznější protože když mi nic nebylo tak to špatně dopadlo.No nebudu vás tu tím zatěžovat.
@kaliska Máš asi pěknou honičku co?
@mlsdlisaci Krásný termín porodu,hned po vánocích.Já teď naposledy bych měla termín 16.1.Takže jako ty.
Už jsi připravená do porodky?

kaliska
21. pro 2010

@gejbule1 😀 tak normálně,více práce dají ti straší 😠 to jsou raraši,mimi je zlatá,pořád spinká 😵

mlsdlisaci
autor
21. pro 2010

@gejbule1 ahoj no ty potraty to znám měla jsem 2 a dost ošklivé před dvojčátky a pak zabralo IVF u Simči jsem byla u nastimulovaná a otěhotněla jsem nakonec přirozeně a teď přes A tělísko a přišla jsem na to až v 17t.Ale musím říct že to bude dříve.A zkus poprosit Mudrce ať napíše ultrogestan na udržení těhu
@kaliska ty wado já jsem ospalá jak šviňa jdu chrrr 😀

marton
1. led 2011

Ahoj holky,přeji krásný a pohodový nový rok 🙂
@mlsdlisaci A co ty,ještě celá?
@kaliska Co mimčo?Jak jste zvládli štědrovečerní večeři?

mlsdlisaci
autor
2. led 2011

@marton TOBĚ TAKÉ JJ JEŠTĚ CELÁ ZÍTRA KO TAK UVIDÍM